2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 350 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6184493 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı Orhan_

Ilk defa bi duyum aldim :D carsamba bi transfer var diyorlar gignac olabilirmis..

Çarşamba günü transfer olmazsa bir süre ortalarda görünme :D.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Club Brugge kim ya?

Geçen sene Şampiyonlar Ligi'nde oynadığımız takımların hepsinden iki  gömlek geride, orta segment bir takım işte.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
O takim bizi içeride disarida yenip Elemedi mi Uefa dan ?

Su rakipleri kucumsemeyi birakin artik o kim dediğim takımın Avrupa kupasi bile var

Adamlar dumur etti Bruggeyi hakkini vermek lazim , tamam Basaksehir kucuk takim bizimle çekişemez ama isi siki tutmak lazim bu sezonda bizi zorlayacak tek takim gini görünüyor rehavete kapilmadan ciddiyetle devam etmeliyiz
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı cursedofdragon

Serdarsarıdağ'ın yok olması lazım o zaman :evillol:

Çevrimdışı Ahmet Kömürcüler

Duyumcuma cok guvenmiyorum :D oyle kongre uyesiymis normal. Ama fikret baskan mangalayi son ana kadar zorlicakmis. Ne kadar dogru bilemem..
2015-2016 ve 2016- 2017 sezonları Şampiyonu BEŞİKTAŞ!

Eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse bilimi seçin..

-Mustafa Kemal Atatürk

:lol: :lol: :lol:

Çevrimdışı tuncaboylu

Abu nun motor açıldı bugün de iki tane yazmış.
Wagner love serbest kalma bedeli 800binmiş öyle yazmışlar bize uyar mı son çare olarak.
Devre arası gelip 17maçta 22 gol attı...
Devre arası gelmedi Vagner Love, sene başında geldi.

Ayrıca fesih bedelini 5 milyon gösteriyor transfermarkt'ta

Demba ba'nın ağustosun ilk haftasında sağlık raporları gelicekmiş.

Olumlu çıkarsa bi forvet daha kiralık ve süper bir orta saha alıncakmış.

Demba ba sağlam olmazsa direk süper bir forvet alıncakmış çok bilinen diyor serdarsarıdağ.

Kaynak : Serdarsarıdağ

Çevrimdışı ardiles

Karakterine ne laf ettim oradan yaz bulalim orta yolu ben kavgacı bir insan değilim kac kez soyledim cozelim bu isi diye , sen dik davrandıkça olay bu noktaya geldi

Tamam bundan sonra daha dikkatli davranacagim sana karşı ayni seyi senden de bekliyorum

Istersen ozelden yazabilirsin söylemek istediklerini

bu kısmı tercüme edeyim: quaresmayı en az benim kadar sevmelisin yoksa aramız düzelmez  :)

@Berat özelden q7 ile ilgili çok güzel şeyler yaz @Yunus Emre Dökmeci ile kanka olursunuz ama lütfen sadece özelden olsun  :)

ben bu güne kadar @abdusta  nın tek bir kişiye bile cevap verdiğini görmedim fikrini söyler kenara çekilir
sende saygı duyarsın buna.sen öyle değilsinki bu forumda başımıza quaresma avukatı kesildin kim quaresma hakkında eleştiri
yapsa ipini kopartıyorsun hemen. sürekli bir laf yetiştirme halindesin.
seninkisi sevmak değil sen haddi aşıyorsun.mesela bugün hiç bir hakaret içermeyen haklı bir eleştiriydi
Berat ın yaptığı sen direk saldırdın bu senin yaptığın mahalle baskısıdır. Biliyorsun hangi konuda olursa
olsun burda tek hazetmediğim şeydir mahalle baskısı uygulanması. Bunu yapan anında cevabı alır haklı bile olsa
bu bir şeyi değiştirmez. insanlar yazar senin müdahale hakkın yok yanlış varsa şikayet butonunu kullan
bunu yapmadan sen laf yetiştirmeye çalışdığın sürece haklı olmayacaksın. haklı olduğun konularda bile.
herkes kendi cezasını kendi kesmeye kalktığında düzen kalmaz. Şikayetini yap haklıysan ve ben bu şikayeti
değerlendirmediysem o zaman gelip benden hesap sorarsın buna o zaman hakkın olur. Her seferinde forumu trolleyerek
tartışma çıkartmaya çalışıp yanına yandaş toplama eğilimine girersen kendinide yakarsın yanına topladıklarınıda yakarsın.
burda herkesin Beşiktaşlı olduğunu unutuyorsunuz. olmayanlarıda ayıklıyoruz zaten. ben sokakta görsem hiç tanımadığım bir
Beşiktaşlıya sevgiyle bakarım ama siz burda tanıdıklarınıza tahammül edemiyorsunuz. Benim neden insanlara bu kadar
sabırlı davrandığımı düşünüyorsun. Ben sadece Beşiktaşlı olduklarından şüphelendiğim kişilere karşı sabırlı davranmam.
geçmiştede birini attım diye tepki göstermiştiniz hatırlıyormusun sebepsiz attım diye sizi destekliyordu ufaktan trollüyordu sürekli sizi atılacak bir şey yapmıyordu bayağı izledim onu araştırdım renkli olduğunu gördüm sonrada oturdum okudum sizin onun fikirlerini
savunuşunuzu gördüm sizin düşündüğünüz gibi düşünüyordu. sonra atınca tepki koydunuz bu arada trollüyerek bir kaç Beşiktaşlınında atılmasına neden olmuştu.
Ben burdan kendi keyfime kimseyi atmam emin ol benim için fikri önemli değil isterse benimle sert tartışsın Beşiktaşlıysa bazı şeylere burda hakkı vardır. yeterki kurallar dahilinde haraket etsin. Kötü niyetli olmasın. iyi niyetle hata yapsada affedilir. bir çok atılma gerektiren
şeyi moderasyonla geçiştirmişimdir.
Kim abi dediğin kisi

O mitrovici gomen genc arkadassa eger o konuda ben tepki koymadim ki hic sana  o arkadas konusunda , sadece bir cok kisi seni o konuda haksiz gördü dedim

O arkadasla cok yazismışlığım bile yok benim ama uzun süredir forumda olan ve bayagi da iletisi olan bir arkadaşdi onunla ilgili butun bildiğim bu , vardir mutlaka bildiğin senin araştırma yaptigini biliyorum abi o konuda şüphem yok

Ha baska birinden bahsediyorsan onu bilmiyorum kimi savunduk ki biz oda bizi savunmuş :alala: :alala:
[ Son Düzenleme: 31 Temmuz 2017, 01:49:12 Yunus Emre Dökmeci ]

Çevrimdışı tuncaboylu

Yalniz itanje cidden iyi kaleci abi bende begenirim , oynadığı 3 takimda kume dusti diye kötü kalecimi oluyor ?
Bundesligada kume dusen takimin stoperi bu ligin en iyi stoperi olup bize 7 milyon kazandırmadı mi ?

Ben itanje gelsin demiyorum , 21 kisiye cikti kadro eger 2 yabanci kaleci bulundurma hakki verilirse , Boyko ve buyuk kaptan TolGEAyi yollayip Itanjeyi alabiliriz kulübeye gayette mantikli olur
3 takım da küme düştü diye kötü kaleci olmuyor, ama adamı isteyen ve alan takımlar Türkiye liginde küme düşme mücadelesi veren düşük kaliteli takımlar oluyor.

Biz UEFA finali oynayan takımın kalecisini göndermeye çalışıyoruz, yerine önerilen adam Türkiye Ligi'nde küme düşen takımları gezen İtandje. Biraz büyütmek lazım şu bakış açısını.

Çevrimiçi Necmi

Engelliyim abi ogrenmis oldun bu vesile ile hemde aylardır engelliyim tabi sen bizi hep haksiz ve suclu olarak gördüğün @Berat i da durust efendi ve sutten cikmis ak kasik olarak gördugun icin farketmemissindir

Defalarca sorunu cozmek icin ozelden yazmak istedim ama engelli oldugum icin yazamadim tabi

Edit : Suan düzelmiş , engelli degilim.
seni engellemiş biri forumda senin cevaplarına nasıl mesaj yazabilir
sürekli mesajını cevaplıyor moderasyondayken mesajlarını onaylıyor seni engelleyen bunların
hiç birini yapamaz. senin mesajlarını görüyorsa seni engellememiştir bu kadar basit.

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 31 Temmuz 2017, 01:48:37
  • Hz.Mevlana'ya 650 km...
  • Dünyanın merkezi VODAFONE PARK,inanmayan ölçsün!
Ilk defa bi duyum aldim :D carsamba bi transfer var diyorlar gignac olabilirmis..
Çarşamba lens e rezerve.
Salı gelsin :)
Vodafone Park
Nüfus : 41.903
Rakım: -5 metre

* Başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol.
* Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol.
* Tevâzu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol.
* Hoşgörülülükte deniz gibi ol.
* Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.
                               Hz. Mevlana

Çevrimdışı Hasan Tahsin

Demba ba'nın ağustosun ilk haftasında sağlık raporları gelicekmiş.

Olumlu çıkarsa bi forvet daha kiralık ve süper bir orta saha alıncakmış.

Demba ba sağlam olmazsa direk süper bir forvet alıncakmış çok bilinen diyor serdarsarıdağ.

Kaynak : Serdarsarıdağ
Serdar Sarıdağ'ı takip ederken acayip hayale kapılıyorum. Çok iddialı yazıyor. Eğer dedikleri çıkmazsa fena yazcam kendisine 😊
Tek Büyük Beşiktaş

bu kısmı tercüme edeyim: quaresmayı en az benim kadar sevmelisin yoksa aramız düzelmez  :)

@Berat özelden q7 ile ilgili çok güzel şeyler yaz @Yunus Emre Dökmeci ile kanka olursunuz ama lütfen sadece özelden olsun  :)
:D :evillol: :evillol:

Çevrimdışı Berat

Karakterine ne laf ettim oradan yaz bulalim orta yolu ben kavgacı bir insan değilim kac kez soyledim cozelim bu isi diye , sen dik davrandıkça olay bu noktaya geldi

Tamam bundan sonra daha dikkatli davranacagim sana karşı ayni seyi senden de bekliyorum

Istersen ozelden yazabilirsin söylemek istediklerini

Eyvallah. Benim özelden yazacak bir hususum kalmadı çünkü denedim ve cevabımı aldım sakinlik çerçevesinde devam ediyorum. Senin bana sürekli, benim yaptığım futbolcu eleştirisi üzerinden bana laf atma çabanı takdirle karşılıyorum. Ben buradaki tüm mesajları okuyorum merak etmeyin.

Kusura bakma bir gün olur da bir maç günü karşılaşırsak seninle kuracağım tek iletişim el sıkmak olacak. Ağır lafların bir kenara, sıkıyosa karşıma çıksın bir kenara, efendi değil iması bir kenara hangisini sayayım ? Burada kimseyi bıktırmadan saygı çerçevesinde devam edelim yeterli.

Çevrimdışı tuncaboylu

O takim bizi içeride disarida yenip Elemedi mi Uefa dan ?

Su rakipleri kucumsemeyi birakin artik o kim dediğim takımın Avrupa kupasi bile var

Adamlar dumur etti Bruggeyi hakkini vermek lazim , tamam Basaksehir kucuk takim bizimle çekişemez ama isi siki tutmak lazim bu sezonda bizi zorlayacak tek takim gini görünüyor rehavete kapilmadan ciddiyetle devam etmeliyiz
Ya siz de artık şu gözünüzde büyütmeyi bırakın bir zahmet.

2 kere yendiklerinde takımın kalecisi Tolga, stoperleri Necip, Franco, bekleri Motta ve Serdar'dı.

Gördük işte o Brugge'u, o takımın en iyi oyuncusu Bursaspor'da oynayamadı.

Artık gözünüzü yükseklere dikin biraz.

Avrupa Kupası varmış, Göteborg'un da var 2 tane. Sittin sene önce kazanmışlar, ne yapalım.

Serdar Sarıdağ'ı takip ederken acayip hayale kapılıyorum. Çok iddialı yazıyor. Eğer dedikleri çıkmazsa fena yazcam kendisine 😊

valla bende çok yükseltiyor büyük ikramiye çıkmışcasına seviniyorum fakat amorti çıkarsa sıkıntı büyük 1-2 ay hesabını kapatsın  :evillol:

Çevrimdışı Berat

Islama köfte yemeye gitmek lazım abi sen yazınca tatilde Yeni Camii'nin oraya bayadır gitmediğimi hatırladım :D

seni engellemiş biri forumda senin cevaplarına nasıl mesaj yazabilir
sürekli mesajını cevaplıyor moderasyondayken mesajlarını onaylıyor seni engelleyen bunların
hiç birini yapamaz. senin mesajlarını görüyorsa seni engellememiştir bu kadar basit.
Abi Tapatalk kullanıyordu tapatalkda engelleme olmadigi icin görüyor ve cevap veriyordu , bilgisayarda iken görmüyordu istersen kendisine sor , ben ozelden mesaj yazmak istediğimde kisi sizi engellemis yazisi çıkıyordu @Berat söyler gerçeği :ok:

Bu arada bu sorunu cozme taraftariyim yapıcı olacagim bu konuda

Çevrimiçi Necmi

Kim abi dediğin kisi

O mitrovici gomen genc arkadassa eger o konuda ben tepki koymadim ki hic sana  o arkadas konusunda , sadece bir cok kisi seni o konuda haksiz gördü dedim

O arkadasla cok yazismışlığım bile yok benim ama uzun süredir forumda olan ve bayagi da iletisi olan bir arkadaşsi onunla ilgili butun bildiğim bu , vardir mutlaka bildiğin senin araştırma yaptigini biliyorum abi o konuda şüphem yok

Ha baska birinden bahsediyorsan onu bilmiyorum kimi savunduk ki biz oda bizi savunmuş :alala: :alala:
çok eski bir mesele önemi yok bunun. sadece kimseyi kafama göre atmam bunu bilin yeter.
burda birinin direk atılması için en önemli konu Beşiktaşı hedef almasıdır. Küfür etmesidir. siyaset yapmasıdır bilet satmasıdır. Birde trollük
bunlar affedilmiyor. renklilere bile kimliğini belli ettiği sürece yanlış bir şey yapmazsa dokunmayız.
onlara bile tahammül gösterdikten sonra Beşiktaşlıya haliyle gösteririz.

Ya siz de artık şu gözünüzde büyütmeyi bırakın bir zahmet.

2 kere yendiklerinde takımın kalecisi Tolga, stoperleri Necip, Franco, bekleri Motta ve Serdar'dı.

Gördük işte o Brugge'u, o takımın en iyi oyuncusu Bursaspor'da oynayamadı.

Artık gözünüzü yükseklere dikin biraz.

Avrupa Kupası varmış, Göteborg'un da var 2 tane. Sittin sene önce kazanmışlar, ne yapalım.

Bu takim Liveyi elediginde de ayni oyuncular vardi sahada ama :D

Çevrimdışı Ahmet Kömürcüler

Bence negredo cok buyuk yem. Zehri saldi yonetim negredo diye oldu olucak falan diye, diger kovaladigi forvette sona geldi..
2015-2016 ve 2016- 2017 sezonları Şampiyonu BEŞİKTAŞ!

Eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse bilimi seçin..

-Mustafa Kemal Atatürk

Eyvallah. Benim özelden yazacak bir hususum kalmadı çünkü denedim ve cevabımı aldım sakinlik çerçevesinde devam ediyorum. Senin bana sürekli, benim yaptığım futbolcu eleştirisi üzerinden bana laf atma çabanı takdirle karşılıyorum. Ben buradaki tüm mesajları okuyorum merak etmeyin.

Kusura bakma bir gün olur da bir maç günü karşılaşırsak seninle kuracağım tek iletişim el sıkmak olacak. Ağır lafların bir kenara, sıkıyosa karşıma çıksın bir kenara, efendi değil iması bir kenara hangisini sayayım ? Burada kimseyi bıktırmadan saygı çerçevesinde devam edelim yeterli.
:friendship:

Çevrimdışı Berat

Abi Tapatalk kullanıyordu tapatalkda engelleme olmadigi icin görüyor ve cevap veriyordu , bilgisayarda iken görmüyordu istersen kendisine sor , ben ozelden mesaj yazmak istediğimde kisi sizi engellemis yazisi çıkıyordu @Berat söyler gerçeği :ok:

Bu arada bu sorunu cozme taraftariyim yapıcı olacagim bu konuda

TapaTalk'u sanırım geçen yaz 5 gün kullanıp sildim, bilgisayarda olmadığım zaman mobil siteden giriyorum. Seninle tartışmamızdan sonra mesajlaşmadık bilgisayardan yazdığın her mesajı gördüm hala da görüyorum.

Etiketler: