2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 226 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6214962 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 31 Temmuz 2017, 00:52:59
  • Hz.Mevlana'ya 650 km...
  • Dünyanın merkezi VODAFONE PARK,inanmayan ölçsün!
Abu nun motor açıldı bugün de iki tane yazmış.
Wagner love serbest kalma bedeli 800binmiş öyle yazmışlar bize uyar mı son çare olarak.
Devre arası gelip 17maçta 22 gol attı... 
Vodafone Park
Nüfus : 41.903
Rakım: -5 metre

* Başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol.
* Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol.
* Tevâzu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol.
* Hoşgörülülükte deniz gibi ol.
* Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.
                               Hz. Mevlana

Çevrimiçi Necmi

Senin o moderatorun bizi engelliyor ama ?

Ozelden konuşalım diyorum kisi sizi engellemiş diyor ? E bende buradan yazıyorum dogal olarak , sende bunu bilmedigin icin surekli bizi sucluyorsun ?

Moderator üyeyi engeller mi ?

Ben bu adamin nesine saygi duyayim abi neyini dinleyeyim ?

Bi kere de bizi suclama bir kerede bizi hakli gör disimi kiracam ya @Necmi abi

3 senedir buradim buyuk kucuk kime saygısızlık ettim kime hakaret ettim bugüne kadar ?
mod üye engelleyemez engellerse bu zaten benim sorunum engellediğini farkettiğimde ona
sorumluluklarını hatırlatırım. seni engelleyip sonra burda senin mesajlarını nasıl görüpde cevap verecek
yada senin yanlış bir mesajına nasıl müdahale edecek.

Çevrimdışı EMİR EMRE

Madrid ten basladim. Toledo, sevilla, alicante, valencia simdi Barcelonadayim.

Yarin oglen donuyorum :) sen ispanyada misin

Çevrimdışı autopsy

Kardeşim Başkan tv ye çıkıp sosa artık bu kapıdan içeri giremez demeyecek o zaman
bunu söyleyip iki ay sonra sosa yı alırsan bu sefer sana başkaları der onurun yokmu diye. Bazı kelimeler vardır ya konuşmazsın yada konuşuyorsan buna uyarsın.
Başkan netti gomez gelir bizi üzdü ama kapımız açık dedi ama sosa için Beşiktaşın kapısı açık değil dedi.
Sen Beşiktaşlısın senin kulübünün başkanının sözüne karşın hala ne sosa sevdası Başkanın o lafı
etmesinin bir sebebi vardır. Biz gönderdiğimiz hangi oyuncuya Beşiktaş kapısı kapattık bu güne kadar
sosaya kapanıyorsa demekki nedenleri var. ısrarın anlamı ne.
istenecek oyuncu var istenmeyecek oyuncu var. En azından başkanının sözüne saygı göstermek gerekiyor.

Ben Sosa'nın gelmesini istediğime dair tek cümle kurmadım.
Hatta çok net istemiyorum ama isteyenlere de klavyeden hakaret etmiyorum çok şükür.
Adam bildiğin Sosa'yı isteyen (Hakaret Yasak)₅ dedi.
Sonra da ben orada insanları değil kulübü kast ediyorum diyerek olayı çevirdi, bunu da ona istinaden yazdım.
Kapıdan içeri giremez diyen başkan zaten onu almaz.
Ama eğer olur da alırsak bu Beşiktaş'ın (Hakaret Yasak)₅ olduğunu değil bizim ilk baştan bazı şeyleri eksik bildiğimizi gösterir.
O zaman ben de şu anda kolaylıkla derim ki "yarın bir gün Sosa'yı alırsak Beşiktaş'ı tutmaya devam eden (Hakaret Yasak)₅" .
Nasıl, hoş oldu mu , olmadı değil mi ? Hatta baya ağır saçmaladım bence bu cümleyle. İşte o cümle de o kadar abuk. Biraz akıl, izan.
Bir dert anlatacaksan düzgünce anlatırsın bu kadar basit.
Benim derdim hakaret kısmıyla abi yoksa yemişim Sosa'yı .

Çevrimiçi levitate

Ben Aboubakar'ı istiyorum tüm parayı gömelim stopersizde olur ligi alırız
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Necmi

Ben Net adamin abi soylerim :ok: Oturur konuşuruz sonra istersen döversin :D

Ben kimsenin arkasindan konusmam , hem beni de eleştirebilirsiniz diyorsun hemde eleştirince de kızıyorsun

@tangaz abinin de dedigi gibi biraz sabit fikrirlisin abi kusura bakma kendi doğrunu her zaman en doğrusu olarak görüyorsun ve bu doğruyu herkese dayatiyorsun

Ben sana veya kimseye saygisilik yapmadim yapmamda ama fikrim bu

Mesela atilan arkadas konusunda herkes seni haksiz gördü ve elestirdi ama sen ısrarla kendini hakli buldun ve kimseyi dinlemedin , hani burası hepimizindi ?

Biliyorsun abi seni severim ve saygimda sonsuzdur.
bende herkes gibi fikrimi söylüyorum fikrimden neden geri adım atayım anlamadım kim fikrinden geri adım atıyor. forum işleyişine gelince forumdan adam atmak o kadar basit bir şey değil. bir mesajla olmaz bir mesajla olması için bayağı ağır bir mesaj olması lazım onun dışında belli izler takip edilip niyet okunur. sonra amacın ne olduğu konusunda karar verilip atılır. senin için o mesaj çok basit olabilir ama bizim için onun arkası vardır. Bir iz takip ediyoruzdur bu kadar yeter deriz ilk mesajında gider bu basit bir şeyde olabilir ciddi bir şeyde. ceza alınmasına değil alınmamasına dikkat etmek lazım takip ettiğimiz insanlara pek ceza vermeyiz izleriz ne kadar ileri gidecek diye ceza verirsen frene basar işi uzatır.

Çevrimdışı Berat

@Yunus Emre Dökmeci Bir iftiran kalmıştı ondan cevap veriyorum. Sana bu senenin başında sanırım özelden ulaşmaya çalışan bendim ve bana cevap veriş biçimin şuydu hatırlatayım. " Bana özelden yazma ne yazacaksan burdan yaz(sigaralı emoji)" Cevap özelden de değil ana konuya yazıldı. Lütfen daha çok uzatma, sana ilk zeytin dalını uzatan bendim büyüksün dedim ulaşmaya çalıştım(özelden) verdiğin cevaplar ve üslubun yüzünden orta yolu bulmaktan vazgeçtim.

İnsanlar beni sürekli Berat cevap verme diye uyarıyor ama iftira devreye girdiği için dayanamadım herkese iyi geceler diliyorum.

Çevrimdışı atalay

Yep. Sevilla'ya gitmişken, Cordoba ve Granada'ya da uğrasaydın. @EMİR EMRE

Çevrimiçi Necmi

Aklımda iken Tolgay ve Fabri ile ilgili iki detay yazacağım. Tolgay, başta 1v1 oynadığı isimler olmak üzere rakip oyunculara karşı maçın başında mesaj vermek adına agresyonu yüksek tutuyor. Fakat bunu yaparken ya tatlı-sert oyununu karta uzak bir şekilde geliştirecek ya da doğru maçı seçecek. Mesela içerideki FB derbisinde Oğuzhan ile birlikte rakip oyuncuları dövdükleri maçtaki gibi. Çünkü orada kartın renginin kırmızı olmayacağını biliyorlardı.

Fabri için ise Mrmic'in özel bir antrenman yaptırması gerektiğini düşünüyorum. Direkt cepheden veya merkeze yakın bölgelerden bel hizası ile omuz hizası aralığında köşelere gelen şutlarda büyük sıkıntısı var. Bugün yediği frikik golünde de aynı sıkıntı vardı.
bugünkü frikik atışı zordu mesafe yakındı güzelde vurdu sert bir atıştı.
ama bazı şutlarıda aldı o şekilde içeri geçmişte

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

mod üye engelleyemez engellerse bu zaten benim sorunum engellediğini farkettiğimde ona
sorumluluklarını hatırlatırım. seni engelleyip sonra burda senin mesajlarını nasıl görüpde cevap verecek
yada senin yanlış bir mesajına nasıl müdahale edecek.
Engelliyim abi ogrenmis oldun bu vesile ile hemde aylardır engelliyim tabi sen bizi hep haksiz ve suclu olarak gördüğün @Berat i da durust efendi ve sutten cikmis ak kasik olarak gördugun icin farketmemissindir

Defalarca sorunu cozmek icin ozelden yazmak istedim ama engelli oldugum icin yazamadim tabi

Edit : Suan düzelmiş , engelli degilim.
[ Son Düzenleme: 31 Temmuz 2017, 01:18:58 Yunus Emre Dökmeci ]
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

@Yunus Emre Dökmeci Bir iftiran kalmıştı ondan cevap veriyorum. Sana bu senenin başında sanırım özelden ulaşmaya çalışan bendim ve bana cevap veriş biçimin şuydu hatırlatayım. " Bana özelden yazma ne yazacaksan burdan yaz(sigaralı emoji)" Cevap özelden de değil ana konuya yazıldı. Lütfen daha çok uzatma, sana ilk zeytin dalını uzatan bendim büyüksün dedim ulaşmaya çalıştım(özelden) verdiğin cevaplar ve üslubun yüzünden orta yolu bulmaktan vazgeçtim.

İnsanlar beni sürekli Berat cevap verme diye uyarıyor ama iftira devreye girdiği için dayanamadım herkese iyi geceler diliyorum.
@Berat beni engelleyen sensin iftira ile neden suçladın simdi beni onu anlamadim

Sana buradan defalarca zeytin dali uzatanda benim sorunu cozelim diyende benim iletiler ortada

Yöneticiler ortaya çıkarabilir , dedigin olay benim o anki sinirime gelen olay ve hatırlıyorum da ve inkar etmiyorum az öncede yazdim ben arkadan dolanmam gonderme de yapmam direkkt soylerim cunku NETim

Ama sana defalrca bu aramızdaki sorunu cozelim diye yazdim ozelden degil buradan yazdım ama sen engellemeyi ve seni kaale almıyorum demeyi tercih ettin yalan mi ?

Defalarca seni kaale almıyorum diye yazmadin mi bana burada herkes sahit buna sonra da ben seni büyüğüm olarak gördum saygısızlık etmedim diyorsun

Sadece bana degil bir cok kişiye saygisizca davraniyorsun burada

Simdi kim kime iftira atmis oluyor ?
[ Son Düzenleme: 31 Temmuz 2017, 01:28:00 Yunus Emre Dökmeci ]

Çevrimdışı Ahmet Kömürcüler

Bizim bu bonservisle ilgili bilmedigimiz bisey mi var? Harcama konusunda yani.. ya da birilerinin satisi kesinlesti de ona mi guveniyoruz bilmiyorum..
2015-2016 ve 2016- 2017 sezonları Şampiyonu BEŞİKTAŞ!

Eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse bilimi seçin..

-Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı Ensar

Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Ben Aboubakar'ı istiyorum tüm parayı gömelim stopersizde olur ligi alırız
Bu saatten sonra alamazsin Abouyu

Gol atamıyor dedik herif leblebici cikti boyna atiyor vicdansız :bandit:

Çevrimdışı Berat

@Berat beni engelleyen sensin iftira ile neden suçladın simdi beni onu anlamadim

Sana buradan defalarca zeytin dali uzatanda benim sorunu cozelim diyende benim iletiler ortada

Yöneticiler ortaya çıkarabilir , dedigin olay benim o anki sinirime gelen olay ve hatırlıyorum da ve inkar etmiyorum

Ama sana defalrca bu aramızdaki sorunu cozelim diye yazdim ozelden degil buradan yazdım ama sen engellemeyi ve seni kaale almıyorum demeyi tercih ettin yalan mi ?

Simdi kim kime iftira atmis oluyor ?

Anlama kapasitesine sahip olanlar anlıyor çok rahat bir şekilde. Sana karşı saygısızlıkta bulunmadım, kaç kez abi diye hitap ettim foruma yazdığın mesaj gibi onları da hatırlıyorsundur. Ben barışçıl yolu gayet samimi bir şekilde sana sundum, itilen el ve dediğim üslup sorunlarından sonra vazgeçtim bana ondan sonra yazsan ne olacak. Üst tarafta karakterime de laf etmişsin şimdi bir o eksikti. Cımbızla laf çekip sürekli bir ikili tartışma yaratmaya çalıştığın için kaale almıyorum, geçen yaptığın gibi tehdit etmeye devam edebilirsin kabak tadı verdi artık.

Çevrimdışı Ahmet Kömürcüler

Ilk defa bi duyum aldim :D carsamba bi transfer var diyorlar gignac olabilirmis..
2015-2016 ve 2016- 2017 sezonları Şampiyonu BEŞİKTAŞ!

Eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse bilimi seçin..

-Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı tuncaboylu

şu boyko'yu bir takıma kiralasak da, itandje alsak olmaz mı? 4 senedir süper ligde harika işler yapıyordu.

bu sezonki adana fb, bursa adana maçları, geçen sezon trabzonda yaptıkları en akılda kalıcı performansı

geçen de yazmıştım; tolga ile boyko'yu topla itandje'in sağ kolu etmezler diye. kritik maçların adamı tam da kendisi.

fabri'nin olası sakatlığında tolga ve boyko başımızı çok ağrıtır. hazırlık maçları gösteriyor da zaten.
Daha önce de yazdık, 18'de iki yabancı kaleci olamıyor.

Nedir bu İtandje aşkı, onu da çözemedim. Adamın geçen sene kadrosunda olduğu 3 takım da küme düştü.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Anlama kapasitesine sahip olanlar anlıyor çok rahat bir şekilde. Sana karşı saygısızlıkta bulunmadım, kaç kez abi diye hitap ettim foruma yazdığın mesaj gibi onları da hatırlıyorsundur. Ben barışçıl yolu gayet samimi bir şekilde sana sundum, itilen el ve dediğim üslup sorunlarından sonra vazgeçtim bana ondan sonra yazsan ne olacak. Üst tarafta karakterime de laf etmişsin şimdi bir o eksikti. Cımbızla laf çekip sürekli bir ikili tartışma yaratmaya çalıştığın için kaale almıyorum, geçen yaptığın gibi tehdit etmeye devam edebilirsin kabak tadı verdi artık.

Karakterine ne laf ettim oradan yaz bulalim orta yolu ben kavgacı bir insan değilim kac kez soyledim cozelim bu isi diye , sen dik davrandıkça olay bu noktaya geldi

Tamam bundan sonra daha dikkatli davranacagim sana karşı ayni seyi senden de bekliyorum

Istersen ozelden yazabilirsin söylemek istediklerini

Çevrimdışı Hasan Tahsin

Ilk defa bi duyum aldim :D carsamba bi transfer var diyorlar gignac olabilirmis..
Kaynak 😁
Tek Büyük Beşiktaş

Çevrimdışı EMİR EMRE

Yep. Sevilla'ya gitmişken, Cordoba ve Granada'ya da uğrasaydın. @EMİR EMRE

Bir dahaki sefere icerim bir sangria ni insallah @atalay :)

Çevrimdışı cursedofdragon

inanırım bak :D

Çevrimdışı tuncaboylu

Canımı sıkan nokta ne olursa olsun biz mükemmeliz,yine sampiyon oluruz havasındayız. Açıkçası şu an basaksehiri bizden 1 adım önde görüyorum. Bi düşünelim bakalım mesela  club brugge ile biz on eleme oynasaydık turu gecebilirmiydik?
Club Brugge kim ya?

Geçen sene Şampiyonlar Ligi'nde oynadığımız takımların hepsinden iki  gömlek geride, orta segment bir takım işte.

Çevrimiçi Necmi

Abi ciddi anlamda taktin bana

Ben Lens gelsin q7 yi kessin isterim ama hoca Q7 yi oynatır bunu sende biliyorsun ama kabullenmek istemiyorsun

Ben Lens geldiği an Q7 yi kesip 11 de oynamasini isterim daha faydalı ve daha skorer oynar Net :tabe:

Koruyoruz ve seviyoruz diye troll diyorsun , e gece gunduz demedigini bırakmayanlar ne oluyor diyorum ? Onlar elestiriyor sana mi soracaklar diyorsun , ozaman gece gunduz Gömenler de troll olmuyormu bu mantiga göre?

Sevmek trolluk ise @abdusta abim benden daha cok seviyor benden daha cok guzelleme yapiyor ha ben abdusta abimi sikayet felan etmiyorum örnek gosteriyorum sadece

Sayagilar bu arada @abdusta abim seviyorum seni

ben bu güne kadar @abdusta  nın tek bir kişiye bile cevap verdiğini görmedim fikrini söyler kenara çekilir
sende saygı duyarsın buna.sen öyle değilsinki bu forumda başımıza quaresma avukatı kesildin kim quaresma hakkında eleştiri
yapsa ipini kopartıyorsun hemen. sürekli bir laf yetiştirme halindesin.
seninkisi sevmak değil sen haddi aşıyorsun.mesela bugün hiç bir hakaret içermeyen haklı bir eleştiriydi
Berat ın yaptığı sen direk saldırdın bu senin yaptığın mahalle baskısıdır. Biliyorsun hangi konuda olursa
olsun burda tek hazetmediğim şeydir mahalle baskısı uygulanması. Bunu yapan anında cevabı alır haklı bile olsa
bu bir şeyi değiştirmez. insanlar yazar senin müdahale hakkın yok yanlış varsa şikayet butonunu kullan
bunu yapmadan sen laf yetiştirmeye çalışdığın sürece haklı olmayacaksın. haklı olduğun konularda bile.
herkes kendi cezasını kendi kesmeye kalktığında düzen kalmaz. Şikayetini yap haklıysan ve ben bu şikayeti
değerlendirmediysem o zaman gelip benden hesap sorarsın buna o zaman hakkın olur. Her seferinde forumu trolleyerek
tartışma çıkartmaya çalışıp yanına yandaş toplama eğilimine girersen kendinide yakarsın yanına topladıklarınıda yakarsın.
burda herkesin Beşiktaşlı olduğunu unutuyorsunuz. olmayanlarıda ayıklıyoruz zaten. ben sokakta görsem hiç tanımadığım bir
Beşiktaşlıya sevgiyle bakarım ama siz burda tanıdıklarınıza tahammül edemiyorsunuz. Benim neden insanlara bu kadar
sabırlı davrandığımı düşünüyorsun. Ben sadece Beşiktaşlı olduklarından şüphelendiğim kişilere karşı sabırlı davranmam.
geçmiştede birini attım diye tepki göstermiştiniz hatırlıyormusun sebepsiz attım diye sizi destekliyordu ufaktan trollüyordu sürekli sizi atılacak bir şey yapmıyordu bayağı izledim onu araştırdım renkli olduğunu gördüm sonrada oturdum okudum sizin onun fikirlerini
savunuşunuzu gördüm sizin düşündüğünüz gibi düşünüyordu. sonra atınca tepki koydunuz bu arada trollüyerek bir kaç Beşiktaşlınında atılmasına neden olmuştu.
Ben burdan kendi keyfime kimseyi atmam emin ol benim için fikri önemli değil isterse benimle sert tartışsın Beşiktaşlıysa bazı şeylere burda hakkı vardır. yeterki kurallar dahilinde haraket etsin. Kötü niyetli olmasın. iyi niyetle hata yapsada affedilir. bir çok atılma gerektiren
şeyi moderasyonla geçiştirmişimdir.

Daha önce de yazdık, 18'de iki yabancı kaleci olamıyor.

Nedir bu İtandje aşkı, onu da çözemedim. Adamın geçen sene kadrosunda olduğu 3 takım da küme düştü.

Yalniz itanje cidden iyi kaleci abi bende begenirim , oynadığı 3 takimda kume dusti diye kötü kalecimi oluyor ?
Bundesligada kume dusen takimin stoperi bu ligin en iyi stoperi olup bize 7 milyon kazandırmadı mi ?

Ben itanje gelsin demiyorum , 21 kisiye cikti kadro eger 2 yabanci kaleci bulundurma hakki verilirse , Boyko ve buyuk kaptan TolGEAyi yollayip Itanjeyi alabiliriz kulübeye gayette mantikli olur

Çevrimdışı tuncaboylu

fabri bir maçta sakatlandığında geriye kalan dakikayı tolga tamamlar, sonraki maçta ise itandje kaleyi devralır, tolga yedeklerde yine   :evillol:

lakin Şenol Güneş'yi biliyorsam, fabri iyileşene kadar yerli hemşehrisini oynatır. Itandje ise yabancı diye yedek oturtur. Taraftar Fabri'ye tezahurat yapa yapa kaleye geçirtti, aynısını Itandje'ye de yapar. Sonuçta biz taraftarların Tolga'yı kalede izlemek istemediğimiz aşikar.
Şenol Güneş kim? :alala:

Teknik direktörümüzün adı soyadı çok çok mu uzun da, üç paragraf yazıda kısaltma kullanıyorsun?

Etiketler: