2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 318 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6172659 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi Savaş

Abi bnm anlamadıgım ulan seni vitrine cıkaran takım Beşiktaş. Tamam yetenegine sözümüz yok ama beni ben yapan bi takıma en azından böyle yapmazdım..

neyin afrasını yapıyorsun .. madem niyetin yoksa acıkca söyle bizde önümüze bakalım

Konunun içeriğini bilmiyoruz gerçi ama.. Baskan cezadan bahsediyorsa eger belliki gecerli bi sebebi yoktur.

Bu adam erkenden gitti kutlamalara bile kalmadan herkes net bir şekilde dedi ki ailesi için gitti. Evet tamam dedik. Fakat bugün başkan net bir şekilde ailesi yüzünden gelmiyor diyemedi çıkıp.

Başkan bilmiyor mu bu adamın neden gelmediğini? Bal gibi biliyor. Ailesi yüzünden gelmiyorsa bunu net bir şekilde annesi ile ilgilendiği için gelmiyor diyebilirdi. Dolandırmazdı lafı. Var başka bişeyler belli. Çok net yani.

Yazık ediyor.

Çevrimdışı tuncaboylu

3 milyon istiyormuş yıllık
Seneye yüklü bir kontrat alacak zaten bizden olmasa başka bir takımdan.

Ama geçen sene Benfica ile, bu sene bizle para tartışması yaşaması, kendisi adına çok olumsuz bir referans.

Dediğin gibi yetenek var da, zeka yok işte. Olmayan zekadan kastım futbol zekası değil, analitik zeka.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı bordele

eski bu röportaj algı yaratıyorlar sizde çanak tutuyorsunuz.

Eski değil dün çıktı Brezilya basınında. Onlar mı algı yapacak? 4 Temmuz 2017 yazıyor orada linke iyi bak.

http://www.esporteinterativo.com.br/posts/5171-talisca-rasga-elogios-a-mourinho-e-desconversa-sobre-proposta-do-united

Twitter'da birisi eski bu algı yapıyorlar demiş herkes aynı şeyi tekrar ediyor bilmeden etmeden. Eskiyse kanıtla?

İnkar etmektense yüzleşmek lazım, sıcak bir hafta olacak.
[ Son Düzenleme: 06 Temmuz 2017, 01:32:36 bordele ]
Av zamanı

Çevrimdışı yorgo_d(geodem)

Arkadaslar  bu  roportaj iki  hafat  onceki  roportaj   yeni  roportaj olup  da  ayni seyelri  tekrar  sordularsa  ona o da  cevap  evrdiys e tabi  ben bir sye bilmiyorum .. Bu medyanin algi yaratmasi  .. Roportaji hatirliyorum ben  hicbiriniz okumadi mi ya bunu iki hafta once  :alala:
Yorgo

Çevrimdışı Dr.Zeck

3 milyon istiyormuş yıllık

Abi para konusu ortak bi karara bağlanır çözülür ama çalışmamak nedir.

bence konu sadece parada değil gibi

Çevrimdışı bordele

Arkadaslar  bu  roportaj iki  hafat  onceki  roportaj   yeni  roportaj olup  da  ayni seyelri  tekrar  sordularsa  ona o da  cevap  evrdiys e tabi  ben bir sye bilmiyorum .. Bu medyanin algi yaratmasi  .. Roportaji hatirliyorum ben  hicbiriniz okumadi mi ya bunu iki hafta once  :alala:

İki hafta öncekinde bir televizyon programına katılıp benzer şeyleri söylemişti o yüzden karıştırıyorsunuz sanırım. Zaten karıştırılmayacak gibi değil ki adam her yerde Manu demiş Mourinho demiş. Bu röportajı Bahia Tv'ye vermişti bu sonuncusu farklı bi yer. Bahsedilen eski açıklamalar şurada

http://www.milliyet.com.tr/talisca-da-manu-soku-besiktas-2469339-skorerhaber/
Av zamanı

Çevrimdışı cursedofdragon

Eski değil dün çıktı Brezilya basınında. Onlar mı algı yapacak? 4 Temmuz 2017 yazıyor orada linke iyi bak.

http://www.esporteinterativo.com.br/posts/5171-talisca-rasga-elogios-a-mourinho-e-desconversa-sobre-proposta-do-united

Twitter'da birisi eski bu algı yapıyorlar demiş herkes aynı şeyi tekrar ediyor bilmeden etmeden. Eskiyse kanıtla?

İnkar etmektense yüzleşmek lazım, sıcak bir hafta olacak.

16 haziranda yaptı bu röportajı.

Yeni gibi aks ediyorlar.

http://www.fanatik.com.tr/2017/06/15/anderson-talisca-dan-yesil-isik-mourinho-ile-calismak-isterim-1301108

Çevrimdışı fatihbjk

Bu adam erkenden gitti kutlamalara bile kalmadan herkes net bir şekilde dedi ki ailesi için gitti. Evet tamam dedik. Fakat bugün başkan net bir şekilde ailesi yüzünden gelmiyor diyemedi çıkıp.

Başkan bilmiyor mu bu adamın neden gelmediğini? Bal gibi biliyor. Ailesi yüzünden gelmiyorsa bunu net bir şekilde annesi ile ilgilendiği için gelmiyor diyebilirdi. Dolandırmazdı lafı. Var başka bişeyler belli. Çok net yani.

Yazık ediyor.

Yanlis hatirlamiyorsam Turgay Demir soylemis. Maasina %100 zam istiyormus.

Bunlar cahil adamlar kardesim. Kafa yapisi olarak ucuz, kucuk dusunen adamlar.

Çevrimdışı yorgo_d(geodem)

Ayrica  Manchester'in bu  oyuncuyu  transfer  etmesi imkansiza  yakin.. EPL'de milli olmamis hatta belli sayida  milli mac oynamamis bir oyuncuya calisma izni verilmiyor zira.
O izni almasi icin  federasyon icinden ozel bir komisyon  toplaniyor ve satin alacak takimin komisyonu o oyuncunun ozel  bir  yetenek olduguna dair  ikna edebilmesi lazim geliyor.. Ikna  edilmesi  icin de  o oyuncunun yasinin cok genc en fazla 18-19'larda  vs olmasi gerekiyor.  Mesela Emre Mor, Mbappe  tipi oyuncular icin bu isletilebilir belki ama Talisca  icin sozkonusu degil  bu .. Bu, tamamen  Talisca cephesinin fiyat arttirma  operasyonu  renkli medyanin da akillarinca BJK'mize  comak  sokma cabalaridir!!  .. 
[ Son Düzenleme: 06 Temmuz 2017, 01:40:02 yorgo_d(geodem) ]
Yorgo

Çevrimiçi 38life

Asıl haber o röportaj değil arkadaşlar. Talisca daha önce de 10 kere söyledi Mourinho'ya aşığım ManU'ya gitmek istiyorum diye.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Ayrica  Manchester'in bu  oyuncuyu  transfer  etmesi imkansiza  yakin.. EPL'de milli olmamis hatta belli sayida  milli mac oynamamis bir oyuncuya calisma izni verilmiyor zira.
O izni almasi icin  federasyon icinden ozel bir komisyon  toplaniyor ve satin alacak takimin komisyonu o oyuncunun ozel  bir  yetenek olduguna dair  ikna edebilmesi lazim geliyor.. Ikna  edilmesi  icin de  o oyuncunun yasinin cok genc en fazla 18-19'larda  vs olmasi gerekiyor.  Mesela Emre Mor, Mbappe  tipi oyuncular icin bu isletilebilir belki ama Talisca  icin sozkonusu degil  bu .. Bu, tamamen  Talisca cephesinin fiyat arttirma  operasyonu  renkli medyanin da akillarinca BJK'mize  comak  sokma cabalaridir!!  ..

%100 katılıyorum.

Çevrimiçi Savaş

Araya başka bir takım girme olasılığı çok yüksek bir manevra bu

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mendes'le baya bir kanki moduna girmiş bizimkiler yine. Bağlamış olabilirler bu olayı. Costa bize gelirse şaşırmam ben bu sene. Atleti'nin de bugün Torres'in sözleşmesini sadece bir sene uzatması da ilginç, işaret veriyor sanki.

Costa'da Hep 11 başlayacak, şampiyonlar ligi görecek, hazır ve fit bir şekilde de geri dönecek. Her iki taraf için de win-win olayı.

Çevrimiçi 38life

Asıl haber o röportaj değil arkadaşlar. Talisca daha önce de 10 kere söyledi Mourinho'ya aşığım ManU'ya gitmek istiyorum diye.

ama gidemez :)

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 06 Temmuz 2017, 01:41:47
  • Hz.Mevlana'ya 650 km...
  • Dünyanın merkezi VODAFONE PARK,inanmayan ölçsün!
Taliscaya kim 25 verecekti blöf yapıyor.
Menaceriyle zamcık oyunu bu...
Vodafone Park
Nüfus : 41.903
Rakım: -5 metre

* Başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol.
* Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol.
* Tevâzu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol.
* Hoşgörülülükte deniz gibi ol.
* Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.
                               Hz. Mevlana

Çevrimiçi 38life

Mesele ManU ve Mourinho ile ilgili söyledikleri değil ki arkadaşlar. Nereye takıldınız siz. Bunu daha önce de söyledi, hep söylüyor. Asıl mesele 20 Temmuza kadar gelmeyecek olması...

Çevrimiçi murat baltacı

Taliscaya bak arkadaş önce kendindeki eksikleri gör gelişim sağla iki avrupa maçı oynadı hemen havaya girdi manuda kucağını açmış seni bekliyo bulmuşsun Şenol hoca gibi  adamı gel adam gibi topunu oyna yönetim zaten sana kıyak yapacak daha hangi mevkide oynadığın belli değil premier ligde sana öyle uzaktan attırırlarmı sanıyosun hadi attırdılar takım arkadaşların sana o kadar vurma şansı verirmi arkanı atiba gibi toplayacak amele bulabilcenmi.
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi Savaş

Taliscaya kim 25 verecekti blöf yapıyor.
Menaceriyle zamcık oyunu bu...

Tamam bilader zam istiyosan iste de efendi gibi iste. Gel buraya çık idmanına, adam gibi çalış, de ki başkanım beni de bir görün de o kadar oynadık de, o kadar gol attık de. Başkan dedi zaten jest için yaparım ama bu şekilde asla yapmam diye.

Cahil abi cahil valla cahil. Baktım menajerine Carlos Leite diye bi adam sırf brezilyalı adamı var en pahalısı da bu. Yönlendiren de yok. Alırsın bu şekilde yaparak zamcığı sen bekle alırsın.

Çevrimdışı Ereninanoğlu

Talisca cim kampinda yokmu abiler

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 06 Temmuz 2017, 01:47:25
  • Hz.Mevlana'ya 650 km...
  • Dünyanın merkezi VODAFONE PARK,inanmayan ölçsün!
96milyon usd krediyi Ronaldo için alıyoruz :)
Vodafone Park
Nüfus : 41.903
Rakım: -5 metre

* Başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol.
* Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol.
* Tevâzu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol.
* Hoşgörülülükte deniz gibi ol.
* Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.
                               Hz. Mevlana

Çevrimiçi Samet Demir

Hayır anlamıyorum. Varsa bir durum 25'i veren olursa zaten gideceksin. Gel buraya idmanlarına başla. Neyin gecikmesini yapıyorsun yani? Neyi bekliyorsun onu anlamadım ben. Bu aile durumuna benzemiyor pek sanki.

Kimse vermezse kalırsan ne olacak? Neden tepki çekiyorsun ki? Neden taraftarı soğutuyorsun kendinden. Tecrübesizlik böyle bişey. Çok ilginç..
Bu gibi nedenlerden ötürü sosa da gelmesin. Bize sporcu adamlar lazım.

Kalitesi v.s. sonraki bakmamız gereken yerler.

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı tangaz

keşke neymarı transfer etsek gelsin 1 yıl kiralık oynasın  :biggrinking:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimiçi Savaş

Bu gibi nedenlerden ötürü sosa da gelmesin. Bize sporcu adamlar lazım.

Kalitesi v.s. sonraki bakmamız gereken yerler.

Böyle durumlar için almanlar iyidir dedik, disiplinlidir dedik orda da Eyşan buldu bizi. Hangi ırka güvenicez lan biz.

Çevrimdışı tangaz

Böyle durumlar için almanlar iyidir dedik, disiplinlidir dedik orda da Eyşan buldu bizi. Hangi ırka güvenicez lan biz.

vermiştim yanıtı iskandinavlar die, ayrıca çeoslavakyada iyidir (sivok holosko...)
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimiçi Samet Demir

Türkün Türkden başka dostu yoktur. Bakma eysan numune. Fink de dahil bize gelen bütün almanlar sporcu adamlar. Beck bile Türkçe öğrenmeye başlamış. Bu bile süper bir durum.

Talisca'nin(bu olaylar maaş içinse eger) davranış ve isteme biçimi yanlış olsada sen abu ya 3.5 verirsen Talisca da 3 ister. Bu maas skalasını iyi ayarlamalilar.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Etiketler: