2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 459 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6209623 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı tuncaboylu

Anladığım kadarıyla...

Atletico Madrid haftaya chelsea e Diego costa için teklif sunucakmış,kabul edilirse,protokol yapılıp bir sene bize kiraya vereceklermiş,mendes kulüpten yetkiyi almış,iki kulüp anlaşınca olay resmiyete dökülecekmiş

Araya başka bir takım girme olasılığı çok yüksek bir manevra bu

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı atalay

Bana da Kucka ve Medel işi tuzlu geliyor. Umarım alırlar. Rakiplerin, oyuncu ve oyun kalitelerini arttırmalarını isterim. @tuncaboylu 

Çevrimdışı ekrembaser

taliscanın brezilyda verdiği röportaj can sıkıcı

Can sıkıcılığını bırak abi gitsin₁ adama bak ya şopar saygısız hoca bu saatten sonra onu oynatmaz zaten bıktı adam 2 yıldır bu latinlerin afra tafralarından umarım istenen bedele satılır da bizde 4 milyonumuzu geri alıp transferde elimizi rahatlatırız

Çevrimdışı tuncaboylu

Bana da Kucka ve Medel işi tuzlu geliyor. Umarım alırlar. Rakiplerin, oyuncu ve oyun kalitelerini arttırmalarını isterim. @tuncaboylu
Kiralık olur diye tahmin ediyorum, çünkü Trabzonspor satış da yapamadı bu sene.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı BORAN

Anladığım kadarıyla...

Atletico Madrid haftaya chelsea e Diego costa için teklif sunucakmış,kabul edilirse,protokol yapılıp bir sene bize kiraya vereceklermiş,mendes kulüpten yetkiyi almış,iki kulüp anlaşınca olay resmiyete dökülecekmiş

Diego Costa gelince ne yapacağız adam mı yiyeceğiz  :evillol: :evillol: :evillol:

Çevrimdışı atalay

Kiralık olur diye tahmin ediyorum, çünkü Trabzonspor satış da yapamadı bu sene.

İkisi de iyi sezon geçirdi. Medel'in zaten son senesi. Bilmiyorum, ama olmaza yakın.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Talisca'nın tavrı da, röportajı da can sıkıcı.
Kaldı ki oyuncu da kendi durumunun farkında değil, EPL' de Talsca'ya top göstermezler.

Başkanın net tavrından anladığım iyi bir oyuncuyu kovalıyoruz ciddi bir aşamaya ulaştık. Tabi bu benim sadece kendi çıkarımlarım yoksa duyum falan değil.
Bonservissiz gelebilecek , Talisca 'nın yerinde oynayabilecek kşinin Ben Arfa olduğunu düşünüyorum.

Zaman neler gösterecek?

Çevrimdışı sosyalkartal

Transfermarkta sarı kızlara ne fark atmışız BEŞİKTAŞ 108.5 FENERBAHÇE 89.15 GALATASARAY 86.90  :lol:
Bizler Tanrının kullarıyız, bize kim kafa tutabilir ki Çelik gibi bir azimle ve korkusuzca adımlarla binlerce umut altında güneşlenen kullarız. Bugün kaderimizi yazmak üzere ileri çıkıyoruz..

Çevrimdışı bordele

Valla talisca olayı benimce canımı sıkmaya başladı başkanda dile getirdiğine göre ciddi problem var belki de ben hep kötü ihtimalleri düşünüp içime dert ettiğim içindir  :money:

Bugün Talisca instagram hesabından bi hikaye paylaştı, fotolardan biri Brezilya basınına röportaj verirken çekilmişti. O an bişeylerin ters gittiğini anlamıştım ama çevirisini bulamamıştım.

Az önce o röportajın ilgili kısmını buldum. Manchester Utd ve Mourinho ile ilgili sorulardan sonra muhabir; "Gelecek sezon Talisca'yı orada izlemek için bir umut var mı?" diye soruyor. Talisca da sırtını kaşıyarak; "Bu konuda şimdilik konuşmak istemiyorum, en iyisi şu anda yorum yapmamak" diye cevap veriyor. Linki de burda;
Başkan maaşına zam da yapar, o da bu sene gelir bizi şampiyon da yapar belki ama böylesi bi yeteğin Batuhan Karadeniz seviyesindeki karakterini görmek üzücü.  Benfica'dan ayrıldığı zamanki paramı alamadım vs. açıklamalarına da başka bir gözle bakmaya başladım, Benfica tarihinde maaşını alamayan oyuncu olmamıştır büyük ihtimalle. İstediği pozisyonda oynatılmadığı için bir bahane yaratarak oradan kaçtı, şimdi de bir benzerini bize yapmaya çalışıp ya kaçmaya çalışacak ya da maaşını arttıracak işte. Kafasından bizi silmiş gibi, gelecek sezon Manu'da oynayacak mısın sorusuna cevap verirken sıkılıp sırtını kaşımasından belli her şey. Bu kafayla hiçbir zaman daha ileriye gidemez.
Av zamanı

Çevrimiçi Özgür Gültekin

gönül Lucas Lima ister ama çok zor.

Çevrimiçi Savaş

taliscanın brezilyda verdiği röportaj can sıkıcı

Hayır anlamıyorum. Varsa bir durum 25'i veren olursa zaten gideceksin. Gel buraya idmanlarına başla. Neyin gecikmesini yapıyorsun yani? Neyi bekliyorsun onu anlamadım ben. Bu aile durumuna benzemiyor pek sanki.

Kimse vermezse kalırsan ne olacak? Neden tepki çekiyorsun ki? Neden taraftarı soğutuyorsun kendinden. Tecrübesizlik böyle bişey. Çok ilginç..

Çevrimdışı Berat

Hayır anlamıyorum. Varsa bir durum 25'i veren olursa zaten gideceksin. Gel buraya idmanlarına başla. Neyin gecikmesini yapıyorsun yani? Neyi bekliyorsun onu anlamadım ben. Bu aile durumuna benzemiyor pek sanki.

Kimse vermezse kalırsan ne olacak? Neden tepki çekiyorsun ki? Neden taraftarı soğutuyorsun kendinden. Tecrübesizlik böyle bişey. Çok ilginç..

Böyle bir durum varsa bir dakika bile uğraşmamalıyız, bıktık artık. Instagramdan aktif, resimlerinde gayet mutlu gözüküyor.

Çevrimdışı cursedofdragon

Bugün Talisca instagram hesabından bi hikaye paylaştı, fotolardan biri Brezilya basınına röportaj verirken çekilmişti. O an bişeylerin ters gittiğini anlamıştım ama çevirisini bulamamıştım.

Az önce o röportajın ilgili kısmını buldum. Manchester Utd ve Mourinho ile ilgili sorulardan sonra muhabir; "Gelecek sezon Talisca'yı orada izlemek için bir umut var mı?" diye soruyor. Talisca da sırtını kaşıyarak; "Bu konuda şimdilik konuşmak istemiyorum, en iyisi şu anda yorum yapmamak" diye cevap veriyor. Linki de burda;
Başkan maaşına zam da yapar, o da bu sene gelir bizi şampiyon da yapar belki ama böylesi bi yeteğin Batuhan Karadeniz seviyesindeki karakterini görmek üzücü.  Benfica'dan ayrıldığı zamanki paramı alamadım vs. açıklamalarına da başka bir gözle bakmaya başladım, Benfica tarihinde maaşını alamayan oyuncu olmamıştır büyük ihtimalle. İstediği pozisyonda oynatılmadığı için bir bahane yaratarak oradan kaçtı, şimdi de bir benzerini bize yapmaya çalışıp ya kaçmaya çalışacak ya da maaşını arttıracak işte. Kafasından bizi silmiş gibi, gelecek sezon Manu'da oynayacak mısın sorusuna cevap verirken sıkılıp sırtını kaşımasından belli her şey. Bu kafayla hiçbir zaman daha ileriye gidemez.

eski bu röportaj algı yaratıyorlar sizde çanak tutuyorsunuz.

Çevrimiçi Savaş

Böyle bir durum varsa bir dakika bile uğraşmamalıyız, bıktık artık. Instagramdan aktif, resimlerinde gayet mutlu gözüküyor.

Hep bize denk geliyor böylesi şaka gibi. İki başarılı olunca 180 derece dönüyor adamlar çok ilginç.. Hayır 3 gün önce de bizle ilgili paylaşım yapmış bir de :)

Çevrimdışı tangaz

varoş cahil sığ beyinli tipler bunlar, keşke yetenek konusunda bu denli fukara olmasalar iskandinavya dışında hiç bir pazara yönelmezdim...
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı tangaz

eski bu röportaj algı yaratıyorlar sizde çanak tutuyorsunuz.

pek eski gibi durmuyor benficada oynadığım dönemde beni beğendiğini söylemişti morinyo diyor...
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimiçi Savaş

varoş cahil sığ beyinli tipler bunlar, keşke yetenek konusunda bu denli fukara olmasalar iskandinavya dışında hiç bir pazara yönelmezdim...

Öyle umutluyum ki bu sene kendisinden. Aklını verse çılgın atacak bu sene ama yok. Beni üzen durum bu. Bu adam bu sene kendini verse tozu dumana katacak, anasını ağlatacak ligin ama yok. Bize rahat yok arkadaş illa olacak bişeyler.

Al serdar sarıdağ'da yazmış şimdi. -  Talisca'da sıkıntı çok büyük... Geçen seneki Sosa krizi gibi. Gidebilir mi? Evet.

Hasbinallah ya.

Çevrimdışı Berat

Hep bize denk geliyor böylesi şaka gibi. İki başarılı olunca 180 derece dönüyor adamlar çok ilginç.. Hayır 3 gün önce de bizle ilgili paylaşım yapmış bir de :)

Cahil sığ beyinli tipler bunlar, keşke yetenek konusunda bu denli fukara olmasalar iskandinavya dışında hiç bir pazara yönelmezdim...

Çoğu Brezilya & Portekizli için katılıyorum.

Çevrimiçi 38life

Tecrübesizlik değil. Kafa çalışmıyor. Akıl kısıtlı... Yol gösteren de olmayınca böyle oluyor.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı melyet

Bu dengesizin menejeri kim acaba

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

NASIL GELDİK BİRGÜN,ÖYLE GİDECEĞİZ..

BEŞİKTAŞ'LI DOĞDUK,BEŞİKTAŞ'LI ÖLECEĞİZ!!

Çevrimiçi 38life

Öyle umutluyum ki bu sene kendisinden. Aklını verse çılgın atacak bu sene ama yok. Beni üzen durum bu. Bu adam bu sene kendini verse tozu dumana katacak, anasını ağlatacak ligin ama yok. Bize rahat yok arkadaş illa olacak bişeyler.

Al serdar sarıdağ'da yazmış şimdi. -  Talisca'da sıkıntı çok büyük... Geçen seneki Sosa krizi gibi. Gidebilir mi? Evet.

Hasbinallah ya.

Bu tarz heriflerin çoğunda ben engelli olduğum için yorum yapamıyorum. Biri sorsun sözleşmeli adam nasıl gidiyormuş?

Çevrimiçi 38life

Talisca'nın durumu ne olursa olsun...

Al bunu!

Çevrimdışı fatihbjk

Bu Brezilyalilarda boyle bir durum var malesef ya da bir kisminda diyelim. Aile icinden cikmis menajerlerinin, akrabalarinin laflarina,dolduruslarina gore hareket ediyorlar. Talisca burda sadece parayi dusunerek bu tepkiyi veriyorsa, hayatinin hatasini yaptiginin farkinda degil. Sunu dusunmuyor; Bir sene daha burda yuksek mac sayisi oynayip, kendini gelistirmeyi, avrupa'da kendini gosterebilecegini dusunemiyor. Bunu akil edememesinin sebebi de aile ve menajerlerinin fitne fesati diye dusunuyorum.

Bu dedigimin aynisini Bobo yapmisti zamaninda.

Çevrimdışı Dr.Zeck

Abi bnm anlamadıgım ulan seni vitrine cıkaran takım Beşiktaş. Tamam yetenegine sözümüz yok ama beni ben yapan bi takıma en azından böyle yapmazdım..

neyin afrasını yapıyorsun .. madem niyetin yoksa acıkca söyle bizde önümüze bakalım

Konunun içeriğini bilmiyoruz gerçi ama.. Baskan cezadan bahsediyorsa eger belliki gecerli bi sebebi yoktur.

Çevrimdışı tangaz

Abi bnm anlamadıgım ulan seni vitrine cıkaran takım Beşiktaş. Tamam yetenegine sözümüz yok ama beni ben yapan bi takıma en azından böyle yapmazdım..

neyin afrasını yapıyorsun .. madem niyetin yoksa acıkca söyle bizde önümüze bakalım

Konunun içeriğini bilmiyoruz gerçi ama.. Baskan cezadan bahsediyorsa eger belliki gecerli bi sebebi yoktur.

3 milyon istiyormuş yıllık

Etiketler: