2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 332 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6172119 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı cursedofdragon

Gözümüz ile gördüğümüz, izlediğimiz Yusuf Yazıcı, Okay, Arjantin milli takımı ilk 11 oyuncusu Mas gibi isimler ile çöp Cavanda, Linnes vs eş mi tutuyorsun? Senin istediğin dünya yıldızlarını almak için elinden birilerini çıkarıp uzun vadede mali yapını düzeltmen gerekiyor. Kolarov ve Clichy de bonservissiz gelebilirdi, tabiki onlar da yeterli kalitede. Forvete Remy, Gignac, Gomez, Costa kalitesine yakın isimler gelecek zaten her türlü. Elinde kullanmadığın ve sürekli Tosic gibi gömdüğün oyuncuları dahi gençlerle, hatta milli takıma yükselmiş oyuncularla takas etmek vizyonsuzluksa bişey demiyorum. Dediğin gibi Fifa'nın en iyi 5 topçusunu toplayalım sonra uefa bizi FFP ayağına 5 yıl men etsin.

Konu çok sulandı ben beğenmiyorum uzatmanın anlamı yok benim vizyonum anadolu dan topçu almak değil.

Dünya yıldızlarını getirip izlemek PSG ile transferde kapışmak Şampiyonlar liginde oynuyoruz.

FFP kurallarına uygun hareket ediyoruz hangi ceza ?

Çevrimdışı Kasper

Cengiz Under Citye gidecek gibi gorunuyor. Seneye ffp bitince basar 10 civari aliriz diyordum. Allah yolunu acik etsin.
Cok buyuk yerlere gelecek bu cocuk.
alıp ilk sene basaksehire seneye de hollanda ligine kiralayıp gelecek teklifleri bekler city.

Altinordu da transferden pay alacak, Basaksehir de sonraki satıştan yuzde istiyormus

Çevrimdışı tolga1903

Cengiz Under Citye gidecek gibi gorunuyor. Seneye ffp bitince basar 10 civari aliriz diyordum. Allah yolunu acik etsin.
Cok buyuk yerlere gelecek bu cocuk.

Ciddi misin ya vay vizyonsuz adamlar elinde arap sermayesi olsun alexis sanchese 75 milyon pound vermeye hazırlanırken bir de bizim istanbulun kenar semti basaksehirin sol açığını almaya kalkıyor ha hiç vizyon yok bu cityde eminim taraftarı şuan agliyodur forumlarda size gareth barry mustehak diye.

açsın kendi kıçına gülsün, öğleden sonra yazmış arkadaşın normal karşılamak gerek  :D

yusuf kazma değil mental problemli disiplin sorunu olan bir oyuncu ama asla kazma değil 2-3 sene önce bir gese maçı vardı tek başına tarumar etmişti fetöcüleri. eleman sorunlu ama kazma değil...

Ben beğenmiyorum abi çok uzadı bu mevzu.

Biliyorsun sadece Beşiktaş maçlarını izlemiyorum çalışmadığım için ligde ki bütün maçların tamamını izliyorum.

Bi halt olmaz bu yusuftan.

Çevrimdışı benyv-

Konu çok sulandı ben beğenmiyorum uzatmanın anlamı yok benim vizyonum anadolu dan topçu almak değil.

Dünya yıldızlarını getirip izlemek PSG ile transferde kapışmak Şampiyonlar liginde oynuyoruz.

FFP kurallarına uygun hareket ediyoruz hangi ceza ?

Şu anki anlayışımıza göre uygun hareket ediyoruz. Hayallerimize göre hareket edersek cezanın alasını alırız demek istedim. Neyse aynı konu uzamasın bence de.

Ciddi misin ya vay vizyonsuz adamlar elinde arap sermayesi olsun alexis sanchese 75 milyon pound vermeye hazırlanırken bir de bizim istanbulun kenar semti basaksehirin sol açığını almaya kalkıyor ha hiç vizyon yok bu cityde eminim taraftarı şuan agliyodur forumlarda size gareth barry mustehak diye.

Adamlar aldığı oyuncuyu oynatmıyor enes ünal'ı alıp 2-3 klübe kiralayıp sonra satıp para kazandı.

Cengiz ünder içinde aynı şeyi yapıcaklar hollanda ligi ekiplerinden birine kiralayıp satıcaklar.

Kaç kere enes ünal'ı m.city de oynarken gördün  ?

Çevrimiçi 38life

Kurtulamazlar bu kafa ile giderlerse daha.

Başkan TV'de çıta atlamamız lazım diyor PEPE'yi getiriyor.

Şenol Güneş mevcut kadroyu koruyup daha güçlenmemiz lazım diyor.

Bizimkiler Adriano'yu gönderiyip sağ açık oyuncusunu sol bek'e evirme çalışıyor yada mas'ı oraya koyuyor filan.
2-3 saattir Yazılanları hayretle takip ediyorum. Yorum bile yazamıyorum. Neyine yorum yazacaksın ki. Yanlış olan birşeye yorum yaparsın. Ama akıl ve mantık dışı birşeye yorum yapamıyor insan. Tutulup kalıyor öyle. Hayretle seyrediyor...
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

2-3 saattir Yazılanları hayretle takip ediyorum. Yorum bile yazamıyorum. Neyine yorum yazacaksın ki. Yanlış olan birşeye yorum yaparsın. Ama akıl ve mantık dışı birşeye yorum yapamıyor insan. Tutulup kalıyor öyle. Hayretle seyrediyor...

Benim yazdığımdan önce ki yazılanlara bakarsan yorum yazabilirsin.

Sağ açık yusuf'u sol bek yapmaya çalışan insanları gördüğün zaman
[ Son Düzenleme: 06 Temmuz 2017, 17:47:50 cursedofdragon ]

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Çevrimdışı tuncaboylu

Ben beğenmiyorum abi çok uzadı bu mevzu.

Biliyorsun sadece Beşiktaş maçlarını izlemiyorum çalışmadığım için ligde ki bütün maçların tamamını izliyorum.

Bi halt olmaz bu yusuftan.
Tartışmayı okudum ve sen haksızsın @cursedofdragon. Seni kınıyorum ve sana laflar hazırladım.

@tangaz ve @Serhat Akkaya doğru söylüyor. Tüm kadroyu Pepe gibilerle dolduramazsın bir senede.

Ayrica senin görüşün önemli, ama bunun kararını verecek olan kişi Şenol Güneş.

Şenol hoca dul Volkan Şen'i makyajlayıp Fenerbahçe'ye kız diye satmış. Yusuf Erdoğan'a ait bir umut besliyorsa, bence şans verilebilir.

Evet hoca geçen sezonlarda olmayacak adamları da istedi (Serdar Aziz, Ozan Tufan, Eren Derdiyok vs.), ama esas sorun bu adamların kendilerinden ziyade abuk maliyetleriydi.

Belli ki yerli bir kanat oyuncusu ihtiyacı var ve bu havuzda çok seçenek yok. Orkan'a ve Deniz Turüç'e saçma paralar çekilirse, Yusuf iyi bir alternatif olur. Pepe'nin aldık diye kanada Navas'ı almak zorunda değiliz, o kadar maaş ödeyemeyiz herkese.

Hoca da istiyorsa, alınsın. Mutlu etmek lazım hocayı da.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi 38life

Emre Mor ve Cengiz Ünderi beğenmeyen Çağlar Soyuncu dediğinde 'o kim" diyen adamlar Yusuf Erdoğana Mas'a bu takımda rol biçiyor... Tartışmaya bile değmez...

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 06 Temmuz 2017, 17:49:05
  • Hz.Mevlana'ya 650 km...
  • Dünyanın merkezi VODAFONE PARK,inanmayan ölçsün!
Mahmut Usluya ben arfa sorulmuş
Gelse nerde oynayacak demiş
Tevil şu şekilde alamıyoz alamıyoz :)
Vodafone Park
Nüfus : 41.903
Rakım: -5 metre

* Başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol.
* Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol.
* Tevâzu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol.
* Hoşgörülülükte deniz gibi ol.
* Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.
                               Hz. Mevlana

Çevrimiçi 38life

Benim yazdığımdan önce ki yazılanlara bakarsan yorum yazabilirsin.

Sağ açık yusuf'u sol bek yapmaya çalışan insanları gördüğün zaman
Ben zaten onlardan bahsediyorum, senden değil.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Ts'den suanda kalibremize uyan tek adam Yazıcı'dır ( Oda net değil bizim gibi büyük bir takımda oynamadı temposu bile uymayabilir)

Konu kapanmıştır.  :D

Çevrimdışı sermet00

Ya ne Yusuf Erdoğan'ı.
Bu isim geçen sene de Omeruo'ydu.
Hatta 2 hafta önce Titi.
Yönetim görüşüp anlaşıyor bekletiyor.En en son seçenek o oluyor ancak şu ana kadar böyle bir transfer gerçekleşmedi,Yusuf falan gelmez

Ben zaten onlardan bahsediyorum, senden değil.

biliyorum siz nasıl bu kadar sakin kalabiliyorsunuz ona şaşırıyorum bende.

Çevrimdışı Neo Nesil

yusuf erdoğan'ın hızdan başaka bir numarası yok, birde uzaktan şutları. oyunu beyniyle oynayamıyor.

ha şenol güneş tedrisatından geçerse töre gibi kanatımız olur.çünkü  trabzon fb gibi genç ve yıldız forvet öğütücüsü.

göreceksiniz, yusuf yazıcıyı bile çürütecekler 1-2 sene sonra.

Tartışmayı okudum ve sen haksızsın @cursedofdragon. Seni kınıyorum ve sana laflar hazırladım.

@tangaz ve @Serhat Akkaya doğru söylüyor. Tüm kadroyu Pepe gibilerle dolduramazsın bir senede.

Ayrica senin görüşün önemli, ama bunun kararını verecek olan kişi Şenol Güneş.

Şenol hoca dul Volkan Şen'i makyajlayıp Fenerbahçe'ye kız diye satmış. Yusuf Erdoğan'a ait bir umut besliyorsa, bence şans verilebilir.

Evet hoca geçen sezonlarda olmayacak adamları da istedi (Serdar Aziz, Ozan Tufan, Eren Derdiyok vs.), ama esas sorun bu adamların kendilerinden ziyade abuk maliyetleriydi.

Belli ki yerli bir kanat oyuncusu ihtiyacı var ve bu havuzda çok seçenek yok. Orkan'a ve Deniz Turüç'e saçma paralar çekilirse, Yusuf iyi bir alternatif olur. Pepe'nin aldık diye kanada Navas'ı almak zorunda değiliz, o kadar maaş ödeyemeyiz herkese.

Hoca da istiyorsa, alınsın. Mutlu etmek lazım hocayı da.

Özür dilerim Allah'ta benim cezamı versin.

Çevrimiçi 38life

biliyorum siz nasıl bu kadar sakin kalabiliyorsunuz ona şaşırıyorum bende.
Şok etkisi. Bazen insan akıl almaz bir olaya şahit olduğunda donup kalır tepki veremez.

Çevrimdışı fatihbjk

Adamlar aldığı oyuncuyu oynatmıyor enes ünal'ı alıp 2-3 klübe kiralayıp sonra satıp para kazandı.

Cengiz ünder içinde aynı şeyi yapıcaklar hollanda ligi ekiplerinden birine kiralayıp satıcaklar.

Kaç kere enes ünal'ı m.city de oynarken gördün  ?

Enes veya Cengiz Citye gitti diye gelisimi tamamlanmis olmuyor. Hala gelisme asamasinda olduklari icin kiralik gonderiyorlar. City'de kalip az sure alip korelmesini istemiyorlar.

Mesela Enes Ispanya'da 2 sene icinde bu gelisimini devam ettirip, performansini daha da artirirsa, ordan elit bir takima gitmeyecegini nerden biliyorsun? Ki ben gidecegini dusunuyorum. Tabi oyuncunun kendi elinde bunlar.

Ozellikle Enes tam donum noktasinda su anda. Ya dunya capinda top class bi oyuncu olacak, ya da avrupanin orta-ust  takimlarinin oyncusu seviyesinde olacak.

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Ts'den suanda kalibremize uyan tek adam Yazıcı'dır ( Oda net değil bizim gibi büyük bir takımda oynamadı temposu bile uymayabilir)

Konu kapanmıştır.  :D
aynisini yazacaktim, yazici bile anca yedek olur bizde, daha gelismesi lazim. ts'liler kusura bakmasin ama tipik bir anadolu takim kadrolari var. bu sene 3 büyükler ve basaksehir ilk dörte garanti görüyorum, ts'nin ilk dörte girmesi cok zor. ersun yanalda öyle cok iyi hoca falanda degil.
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimiçi 38life

Diego Costa arkadaşlarıyla vedalaşmış.

Çevrimiçi Kapkarakartal

Bu her gelmediği izinsiz güne ceza kesiyoruzdur değil mi Talisca'nın ? Dün PEPE'nin imza ve röportajından sonrasını izleyemedim Başkanı, şuan izinlimi Talisca izinsizmi gelmiyor anlayan var mı ?

Çevrimdışı Neo Nesil

Bu her gelmediği izinsiz güne ceza kesiyoruzdur değil mi Talisca'nın ? Dün PEPE'nin imza ve röportajından sonrasını izleyemedim Başkanı, şuan izinlimi Talisca izinsizmi gelmiyor anlayan var mı ?

"Talisca ile kontratımız var ve kontrat gereklilikleri neyse ona göre hareket edeceğiz. Talisca sevdiğimiz, efendi ve düzgün bir çocuk. Kampa geç katılmasının cezası olacak. Beşiktaş ciddi bir kulüptür."

Çevrimdışı tuncaboylu

Ya ne Yusuf Erdoğan'ı.
Bu isim geçen sene de Omeruo'ydu.
Hatta 2 hafta önce Titi.
Yönetim görüşüp anlaşıyor bekletiyor.En en son seçenek o oluyor ancak şu ana kadar böyle bir transfer gerçekleşmedi,Yusuf falan gelmez
Yusuf Titi'den farklı bir hamle.

Kadroya alınacak 4. kanat oyuncusu kim olmalı? Pepe'yi aldık diye Navas'ı mı alalım?

Şu anda kanat oyuncularımız Töre, Quaresma ve Babel. Bunlar bizim kalibredeki bir takımda yedekte oturmak için fazla pahalı ve değerli adamlar. Alacağın adam bunlara alternatif olmalı. Sigorta niyetine.

Yerli olması şart, kontenjan belli.
Ucuz olmalı, FFP belli.
Maaşı çok yüksek olmamalı, yine FFP belli.
Görece genç olmalı olmalı, tutarsa iyi olur.

Kim olmalı peki? Buna uygun 3-4 tane adam var ligde hepi topu. Ha belki gurbetçi falan bulabilirler, onu da araştırdılarsa.

Etiketler: