28.Hafta / Beşiktaş - Karabükspor
28.Hafta / Beşiktaş - Karabükspor

Beşiktaş Forum|28.Hafta / Beşiktaş - Karabükspor Skor : Beşiktaş - Karabük Tarih : 27 Nisan 2015 (Pazartesi) Saat : 20.00 Stadyum : Ankara Osmanlı Stadı Hakem : Bülent Yıldırım Yayın

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

28.Hafta / Beşiktaş - Karabükspor  [Okunma sayısı 137557 defa] 28.Hafta / Beşiktaş - Karabükspor

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 27 Nisan 2015, 21:30:37
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Atınç var abi. Koy oynasın, adam neler yaptı tottenham maçında.

Ersan'a verdiğin şansı ona ver oynasın. Ersan'ın yaptığı hataları geçemez çabalasa bile

Hepsi aynı kardeşim inan bana hepsi aynı.

30 maç oynasın Atınç Ersan'ın 2 katı hata yapardı.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı megiddo

necip ilk defa doğru birşeyi yaptı hem takımın gol yemesini engelledi hem haftaya oynayamayarak bize rahat bir nefes aldırdı, gs maçı öncesi de bir kırmızı kart yiyerek bu sezon takımına yapabilecek en büyük iyiliği yapmasını umarım.

Çevrimdışı Deniz

2 yi bulamazsak 85 te yerler yine psikolojik sıkıntıları olan bir takimiz bu taraftarida cok kotu yonde etkiliyor 2- 0 yapmaliyiz baska care yok :)
Abi zaten karabugu de yenemiyorsan sampiyon olma derler adama.2 yi mi atar 5 i mi atar o 3 puan her turlu gelecek..
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Yerli stoper yok mecburen girdi yani suçlu aranıyorsa yazın yerli stoper aldırmayanlardır.
Çıkarırsın Sosayı , Alırsın francoyu oyuna Çozummu yok @Çağrı abi , Ama illa Oynadığı Her maçta bizi YAKAN oğlu Necipi alacak oyuna ...
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı scape_bjk

ya tamam kardeşim oynamazda orda orjinal bir stoper olsa ne yapardı ? benim sorum bu ?
dokunma abi hiçbişey yapamıyorsan atabiliyorsa atsın adamlar zaten 10 kişi gol olsa bile ki olmayadabilir her türlü yine atabilirsin.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 27 Nisan 2015, 21:31:16
  • Beşiktaş / Bodrum
Son 1 aydır en forma oyuncumuz Motta siz düşünün.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 27 Nisan 2015, 21:32:31
  • Beşiktaş / Bodrum
dokunma abi hiçbişey yapamıyorsan atabiliyorsa atsın adamlar zaten 10 kişi gol olsa bile ki olmayadabilir her türlü yine atabilirsin.

Katılmıyorum normalde haklısın ama şu maç 1-1'e gelse 2.yi atmamız çok zor 10 kişi bile olsalar.

Çok kötü oynuyoruz. 10 a 10 olup 1-0 gitmesi daha iyi benim gözümde bu maç için.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Tolga

Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Anil

şansa kalsın yani işimiz ? :D ozaman indir adamı hakem belki kırmızı çıkarır belki çıkarmaz :D aynı mantıkla konuştum

Çevrimdışı scape_bjk

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 27 Nisan 2015, 21:33:05
  • Beşiktaş / Bodrum
Günay'ın pozisyon takibi çok çok iyi çok beğendim.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Deniz

"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı cisse557

Bir takım ne kadar kötü oynarı izliyoruz şu an.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 27 Nisan 2015, 21:33:32
  • Beşiktaş / Bodrum
İç yan bağlarına geldi umarım bir şey yoktur.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Celestine Babayaro

33.hafta gs bu takımı şamar oğlanı yapar

Ya Allah , Peygamber Aşkına Gönderin Şu Biliçi , Yemin Ediyorum şu takımı Sahaya Sureyya Soner Abi çıkarsa Daha iyi kadro çıkarır , Yeter ta hakikaten yeter ya Bıktım usandım bu adamın korkaklıklarından , Yanlış degişikliklerinden...

Çevrimdışı Tolga

Bu maçın zor olmasını bekliyordum ama bu kadar da zorlanacağımızı beklemiyordum yine stres yaşıyoruz.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 27 Nisan 2015, 21:35:06
  • Beşiktaş / Bodrum
Ya Allah , Peygamber Aşkına Gönderin Şu Biliçi , Yemin Ediyorum şu takımı Sahaya Sureyya Soner Abi çıkarsa Daha iyi kadro çıkarır , Yeter ta hakikaten yeter ya Bıktım usandım bu adamın korkaklıklarından , Yanlış degişikliklerinden...

Yunus Emre otur maçını izle kardeşim 6 hafta daha burada gözünü seveyim bırakın şu yorumları artık boşuna çünkü.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 27 Nisan 2015, 21:35:41
  • Beşiktaş / Bodrum
33.hafta gs bu takımı şamar oğlanı yapar

Galatasaray da iyi oynamıyor Fener maçında da aynısını söylediler son dakikada gitti bu maç abartıyoruz her şeyi.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı scape_bjk

şansa kalsın yani işimiz ? :D ozaman indir adamı hakem belki kırmızı çıkarır belki çıkarmaz :D aynı mantıkla konuştum

Kırmızı yersin o hareketi yaparsan ama gölü atabilecek misin sorun orda sanki çok becerikli forvetler var da sonuçta bi seçim yapman gerekiyor ikiside riskli bana 11-10 oynamak daha mantıklı geldi ayrıca gol atabileceği belli değil. Her neyse sonuçta şu anda 1-0 öndeyiz yine işimiz şansa kaldı her an gol yiyebiliriz

Çevrimdışı Tolga

Olcay girsin bari nasılsa iyice kontrayı düşünüyoruz etkili olabilir.

Yunus Emre otur maçını izle kardeşim 6 hafta daha burada gözünü seveyim bırakın şu yorumları artık boşuna çünkü.
Sende Heo bana Patla zaten :bandit:
Şaka gibi Bir teknik direktörümüz var , Yemin ederim Şaka Gibi ya

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 27 Nisan 2015, 21:36:54
  • Beşiktaş / Bodrum
Çıkarırsın Sosayı , Alırsın francoyu oyuna Çozummu yok @Çağrı abi , Ama illa Oynadığı Her maçta bizi YAKAN oğlu Necipi alacak oyuna ...

Sosa'yı alırsan top tutamazsın ileride şuan öyle böyle top tutuyor bir şekilde kardeşim kalması gerekirdi kaldı bence
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimiçi Samet Ç

Etiketler: