Fenerbahçe maçı için İstanbul'a
Fenerbahçe maçı için İstanbul'a

Beşiktaş Forum|Fenerbahçe maçı için İstanbul'a Fenerbahçe maçı için istanbula gelebilecekleri bekliyoruz

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Fenerbahçe maçı için İstanbul'a  [Okunma sayısı 46829 defa] Fenerbahçe maçı için İstanbul'a

Çevrimdışı yigitcan1903

patron seni hala çalıştırıyor mu  :alala: :alala: :alala:
Çalıştırmaya çalışıyor  :bandit:

Çevrimdışı darkfather

Arkadaşlar, abilerim

Herkese tek tek teşekkür ederim muhteşem bir gündü Beşiktaş'ı doyasıya yaşadık yenildik ama olsun.

Gerçekten çok mutlu oldum herkesle tanışmak, birebir muhabbet etmek nasip olmadı ama dediğim gibi çok güzel bir gün yaşadım. Doğu'da maçı beraber izlediğim Aykut ve Yiğitcan'a buradan selam olsun nicklerinizi bilmiyorum kusura bakmayın beyler  :)

Tekrar teşekkür ederim besiktasarena.com candır

Çevrimiçi Necmi

Kafa 1500 dü pek bişey düşünemedim o anda.Kusura bakmayın
@yigitcan1903 merak ettik kardeşim ya neden araçların oraya gelmedin bizde öyle adam bırakıp gitmek yok getirdiğimizi bekleriz seni bekleyelim derken olimpiyatta  bir biz kaldık telefonunda bu numara kullanılmamaktadır diyor ilhanı bile aradım o ulaşsın bari diye :bandit:

Çevrimdışı ALI RIZA

Çevrimdışı yigitcan1903

@yigitcan1903 merak ettik kardeşim ya neden araçların oraya gelmedin bizde öyle adam bırakıp gitmek yok getirdiğimizi bekleriz seni bekleyelim derken olimpiyatta  bir biz kaldık telefonunda bu numara kullanılmamaktadır diyor ilhanı bile aradım o ulaşsın bari diye :bandit:
544'lü numara abi en son Ankarada aramıştın sanırım
Dediğim gibi kafam yerinde değildi,sıkıntı olsa muhakkak arardım zaten

Çevrimdışı tayfun

sen ben yok BEŞİKTAŞ var.

Çevrimiçi Necmi

bu resimde ben niye yokum kendimimi tanıyamadım :D
@Oktay çarşı pankartı tutuyor :evillol: bizimle muhapete girdiği gireli acayip sapmalar yaşıyor :alala: :kop: :kop: :kop:
[ Son Düzenleme: 05 Kasım 2014, 03:20:34 Necmi ]

Çevrimdışı ALI RIZA

bu resimde ben niye yokum kendimimi tanıyamadım :D
@Oktay çarşı pankartı tutuyor :evillol: bizimle muhapete girdiği gireli acayip sapmalar yaşıyor :alala: :kop: :kop: :kop:
sizler mangal basında idiniz sanırım  :bandit:

Etiketler: