2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu
2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2020/21 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 175 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 1986563 defa] 2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu
Anket
Beşiktaş hangi bölgeye transfer yapmalı?
Kaleci
10 [%9.8]
Stoper
2 [%2]
Sağ Bek
4 [%3.9]
Ofansif Orta Saha
46 [%45.1]
Sağ Kanat / Sol Kanat
2 [%2]
Forvet
38 [%37.3]

Toplam Oy Verenler: 102

Oylama kapandı: 26 Ocak 2021, 14:35:56

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Bırakmam Seni gecesi için ayrı bir başlık açılmaliydi sanki , konular birbirine giriyor

Bizde de organizasyon sıkıntısı var galiba @MUSTAFA_ @MURAT abi
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı haluk.m

Siteden dolayı zaten kayıp yüksek
Bence 50-60milyon toplanacak

Sadece siteyle 100m TL toplanması mümkün değil, düzgün çalışsa bile bir yetersiz.   

Asıl beklenti büyük iş adamlarından ama onların çoğundan da ses yok, olanlar da biraz pintilik yapıyor  :evillol:

(500+ Milyon TL serveti olan onlarca taraftarımız var)   

Çevrimdışı mrred

Yönetim kurulu başkan ve üyeler çok iyi niyetli insanlar bundan eminim fakat daha iyi bir organizasyon yapabilirlerdi. Olsun artık ne toplarsak ...
The great gig in the sky

Çevrimiçi blackeagle35

Sadece siteyle 100m TL toplanması mümkün değil, düzgün çalışsa bile bir yetersiz.   

Asıl beklenti büyük iş adamlarından ama onların çoğundan da ses yok, olanlar da biraz pintilik yapıyor  :evillol:

Bu kişilerin bazılarını başkan açıklayacak sanırım ona benzer bir şeyler söyledi.

Çevrimdışı haluk.m

Fena gitmiyor gibi geldi bana şuana kadar

100 milyon TL iyi rakam bence , Fb 85 milyon toplamıştı sanırım , doğru mu hatırlıyorum :alala:

Yayından sonra 200m TL civarında bir para topladıkları konuşuluyordu.

Çevrimiçi kahyaoglueren

bu yayının ortasında giren reklamların gelirleri kanaldye mi gidiyor bize mi  :money:
Kanal D'ye kaliyordur diye tahmin ediyorum. Ya da buyuk kismini aliyorlardir.

Çevrimiçi kahyaoglueren

Onlar 1 hafta boyunca yapmış olabilirler sanki. Tam hatirlamiyorum ama tek gece değildi.

Mesaj sayısı en son 269.000 adet idi site çöktü bakamıyoruz. 100 adet altı alanlarda oradan alacak ciddi kayıp olacak maalesef böyle bir günde altyapısı ile ilgili önlem alınması lazımdı.

Ekranda numara yok toplam sayaç yok bunlar olsa teşvik edici olurdu.

Barışın konuşmaları duyuldu yüksek meblağ bağışlamak isteyenler bağlanmak istiyor bağlantılarda sorun var... Yayın ne kadar sürecek bilmiyorum ama düzeltilmesi lazım yoksa elimize yüzümüze bulaştıracağız gibi duruyor.
Vallaha bi ara bayağı bi 200.000 TL ler ,100.000 TL ler havada uçuştu

Dediğin gibi bir bilgi sayacı koymaları lazımdı , insanlarin ne durumda olduğunu görmesi açısından :ok:

Çevrimdışı haluk.m

Bu kişilerin bazılarını başkan açıklayacak sanırım ona benzer bir şeyler söyledi.

Senin benim adamın ayrımı olduğu için başkana ulaşmayacak çok insan var. 

Şöyle bir ortamda ara şovunu yap bitsin, daha iyi bir şans olabilir mi  :evillol:

Çevrimdışı mrred

Bırakmam Seni gecesi için ayrı bir başlık açılmaliydi sanki , konular birbirine giriyor

Bizde de organizasyon sıkıntısı var galiba @MUSTAFA_ @MURAT abi
Bilmiyorum ki
Üzüldüm ya adamlar işini gücünü bırakmış kampanya yapıyor ceplerinden para veriyor ama site çalışmıyor.
The great gig in the sky

Çevrimiçi kahyaoglueren

Sayaç konamıyormuş kanun gereğince.

Çevrimiçi sEuL

Arabeske bagladilar iyice, orada bulunan yabanci oyuncular ne dusunuyorlar acaba  :lol:

O zaman geçmiş olsun Fb 200 topladıysa biz en baba 150 falan toplarız oda en baba yani

Gerçi Beşiktaşlı iş adamları , sanatçılar , oyuncular vs vs Fb den az değil ama taraftar bazında bizden fazlalar

Pandemi dönemine gelmesi de kötü oldu bir cok iş adamının ve halkın işleri bozuldu malesef

Çevrimiçi Samet Ç

[(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)?s=19]

Bilmiyorum ki
Üzüldüm ya adamlar işini gücünü bırakmış kampanya yapıyor ceplerinden para veriyor ama site çalışmıyor.
Abi sen çok yanlış geldin ben bunu bizim site için dediydim :evillol: :lol: :lol:

Konutu transfer sayfasında konuşuyoruz ayrı bir başlık açılsaydı orada konuşsaydik diye şeettiydim :D

Çevrimdışı mrred

Sabancı falan günahını vermez boşuna umut beslemeyin
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

Abi sen çok yanlış geldin ben bunu bizim site için dediydim :evillol: :lol: :lol:

Konutu transfer sayfasında konuşuyoruz ayrı bir başlık açılsaydı orada konuşsaydik diye şeettiydim :D
:D :D
The great gig in the sky

Çevrimdışı BJKTÜRK23

Sayaç konamıyormuş kanun gereğince.

bilmiyorum olabilir ama bırakmam seni ye veya resmi sitemize de koyabilirler ya da ara ara şu kadar rakama yaklaştık gibi bilgi verebilirler çok etkiliyor bizim millet gazla çalışan bir toplum çünkü  :D
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Çevrimiçi Akil Emre

Ne toplasak kardır bu saatten sonra, Rahmi Koç ‘a herzamanki gibi gönülden teşekkürler umarım diğer oğlu bayrağı kendisinden devralır

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

bu yayının ortasında giren reklamların gelirleri kanaldye mi gidiyor bize mi  :money:

Demirören borcunu oradan çıkartıyordur. Yıllardır alamadı parası kuşa döndü

Çevrimdışı AigleBordeaux

Sabancı falan günahını vermez boşuna umut beslemeyin
:D güldürdün abi
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Yönetim kurulu başkan ve üyeler çok iyi niyetli insanlar bundan eminim fakat daha iyi bir organizasyon yapabilirlerdi. Olsun artık ne toplarsak ...
Biz niye hep büyük organizasyonlarda sıkıntı yaşıyoruz

Üst üste 2.ci şampiyonluğun 2.cisinde Şampiyonluk kutlama organizasyonu bile çok amatörce idi hatırlarsanız

Platform bile doğru düzgün değildi yahu , caprazlama koymuslardi , çok büyük eksiklikler vardı , Basaksehirin koyduğu platform bile bizimkinden çok daha büyük ve gösterisliydi

Platform orta sahaya kurulur , bizimkiler ilk şampiyonlukta Batı tribünün önüne , 2.ci şampiyonlukta da orta saha ile kale arkasına yakın bir yere kurmuşlardı

Çevrimdışı mrred

[ Son Düzenleme: 09 Ağustos 2020, 23:14:58 mrred ]
The great gig in the sky

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

Hacı Sabancı ileride yönetici olmak istiyorsa elini cebine atmalı. Öyle kuru kuruya loca almakla olmuyo. Bizim mi gönlümüz zengin nedir benim o kadar param olsa 50'den aşağı göndermem. Bizde de ne şans var en zengin ailelerin Beşiktaş'lı fertlerinin cebinde akrep var.

Hacı Sabancı ileride yönetici olmak istiyorsa elini cebine atmalı. Öyle kuru kuruya loca almakla olmuyo. Bizim mi gönlümüz zengin nedir benim o kadar param olsa 50'den aşağı göndermem. Bizde de ne şans var en zengin ailelerin Beşiktaş'lı fertlerinin cebinde akrep var.
Özilhanlar , Ethem sancak , Sabancı , Koc , Demirören vs o kadar çok var ki

Beşiktaşlı Sanatcı , oyuncu , iş adamı gani gani , Bu konuda Gs ve Fenerden geride değiliz aslında , çok fazla unlu var Beşiktaşlı

Bakalım gecenin sonunda nasl bir tablo ile karşılaşacağız