Beşiktaş JK - Lokomotif Moskova / UEFA Avrupa Ligi H Grubu 4. Maçı
Beşiktaş JK - Lokomotif Moskova / UEFA Avrupa Ligi H Grubu 4. Maçı

Beşiktaş Forum|Beşiktaş JK - Lokomotif Moskova / UEFA Avrupa Ligi H Grubu 4. Maçı Skor : Beşiktaş 1-1 Lokomotif Moskova Tarih : 05.11.2015 Saat : 19:00 Stadyum : Atatürk Olimpiyat Stadı Hakem : Felix Zwayer (Almanya)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş JK - Lokomotif Moskova / UEFA Avrupa Ligi H Grubu 4. Maçı  [Okunma sayısı 69102 defa] Beşiktaş JK - Lokomotif Moskova / UEFA Avrupa Ligi H Grubu 4. Maçı

Çevrimdışı legendmaster

kazakistan'dan sonra arnavutluk'tan da türk futboluna dev hizmet

Çevrimdışı cursedofdragon

Facebook UEFA Avrupa liginde Skënderbeu'ye bir teşekkür edelim :) Adamlar Forza Beşiktaş Forza Skënderbeu diyorlar :) Brother diyorlar :)

Çevrimdışı Q

Maç Sonucu | Skenderbeu 3 - 0 Sporting
Grupta oluşan puan durumu;
1) Lokomotiv Moskova 8
2) Beşiktaş 6
3) Sporting Lisbon 4
4) Skenderbeu 3

Çevrimdışı atalay

Çevrimdışı Tolga

Bugün kazansaydık L.Moskova-S.Lizbon maçına bakmadan İskenderbey'i yenip gruptan çıkacaktık her neyse şimdi ki durum da gayet iyi tabi :icool:
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Maç Sonucu | Skenderbeu 3 - 0 Sporting
Grupta oluşan puan durumu;
1) Lokomotiv Moskova 8
2) Beşiktaş 6
3) Sporting Lisbon 4
4) Skenderbeu 3

Grup'a bak herkes çıkabiliyor üst tura :)

Bugün kazansaydık L.Moskova-S.Lizbon maçına bakmadan İskenderbey'i yenip gruptan çıkacaktık her neyse şimdi ki durum da gayet iyi tabi :icool:

Bundan sonra ipler elimizde artık son 2 maç bu saatten sonra çıkamıyorsak zaten çıkmayalım hiç.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 06 Kasım 2015, 01:11:41
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Tolga

Bundan sonra ipler elimizde artık son 2 maç bu saatten sonra çıkamıyorsak zaten çıkmayalım hiç.
Gruptan çıkarız artık belli ki Lizbon'un Uefa için motivasyonu düşük.

Çevrimdışı harund1k3

Lisbon'un maca yedek agirlikli cikmasinin sebebi takimlarin artik uefa'ya gerektigi onemi gostermemesinden kaynakli.

maca bakacak olursak, daha once soyledigim gibi oyun fiziksel mucadele temelli olursa ayakta kalmamiz guc demistim ki oyle de oldu. oguzhan, sosa varlik gosteremediler. mario gomez e tek top atamayinca bireysel performanslara kaldik. ismail de beck de kotu ortalar acmadilar, ama hucumda etkili olamadik. ozellikle son dakika da ersanin kacirdigi ve rakibin kacirdigi pozisyonlar macin kaderini belirledi.

Bu sene bir sekilde yari final oynamaliyiz. umarim gruptan supriz olmadan cikariz.

Çevrimdışı legendmaster

portekizde gündemi oluşturdu iskenderbey maçı portekiz şokta  :lol:

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 06 Kasım 2015, 01:39:08
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Gruptan çıkarız artık belli ki Lizbon'un Uefa için motivasyonu düşük.

14 yıldır şampiyon olamıyorlar liglerinde ve bu kez iddialılar çok normal
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı legendmaster

şampiyonluk yolumuzu açacaksa biz de elenelim iskender bey bize kötülük yaptı o zaman  :D

Çevrimiçi COB

Arnavutluk futbolu ciddi ve yavaş adimlarla gelişiyor.  Bu galibiyet Arnavut takimlarina moral olsun. Dinamo Zagreb den elenen takim Sportinge üç atti.

Sanirsam Azerbaycan ve Arnavutluk takimlari yavaş yavaş Avrupa turnuvalarinda boy göstermeye başlayacaklar. Arnavutluk ekstradan Euro 2016 ya da katildi.  Tebrikler Skënderbeu - Faleminderit Skënderbeu.

Bizim de önümüzü açtilar.  Her iki açidan sevindim...

Çevrimiçi COB

Çevrimdışı MUTE

Lisbon'un maca yedek agirlikli cikmasinin sebebi takimlarin artik uefa'ya gerektigi onemi gostermemesinden kaynakli.

maca bakacak olursak, daha once soyledigim gibi oyun fiziksel mucadele temelli olursa ayakta kalmamiz guc demistim ki oyle de oldu. oguzhan, sosa varlik gosteremediler. mario gomez e tek top atamayinca bireysel performanslara kaldik. ismail de beck de kotu ortalar acmadilar, ama hucumda etkili olamadik. ozellikle son dakika da ersanin kacirdigi ve rakibin kacirdigi pozisyonlar macin kaderini belirledi.

Bu sene bir sekilde yari final oynamaliyiz. umarim gruptan supriz olmadan cikariz.

Lizbon'un maca yedek ağırlıklı cıkması bence rakibi kücümsemeleri

Çevrimdışı BesiktasTaraftari

Evvelki muhabbetlere baktim, bos bos takima sallayanlari gececek olursak dogru tespitler de var.

Ilki, Ismail'le sol bek olmaz. Herkes Ismail cok iyi oynadi diyor, Ismail yine golu yedirtti. Ismail'in en iyi macinda bile boyle seyler olabiliyor, zira Ismail'de zerre futbol zekasi yok. Defans oyuncusunun akilli olmasi gerekir her seyden once, Maldini'yi 40 yasina kadar sahada tutan fiziginden ziyade zekasiydi. Bir futbolcuda bu yoksa sonradan edinilecek bir sey degil. Ilk firsatta takimimiza adam akilli bir sol bek gerekli.

Ikincisi, Olcay icin hep soyledim yine soyluyorum. Zor maclarda Olcay'la bu is olmaz. Bunun daha yazin istatistigini cikarip koydum, Olcay'in parladigi maclarin hemen hepsi zayif takimlara karsi oynanan maclar. Almanya alt yapisinin ekmegini yiyor. Fakat karsida saglam bir bek oldugunda Olcay hep sahadan siliniyor. Yerine adam gerekli.

Benzer seyler Tolga ve Ersan icin de gecerli.

Su an lideriz, takimi destekliyoruz ama gunubirlik basari uzun sureli vizyonun onune gecmemeli. Takimin her mevkisinde Gomez, Tore gibi adamlar olmali. Ote yandan devre arasinda sart oglu sart olan mevki bence ne sol acik ne orta saha ne de kale. Bence bir numarali sorunumuz sol bek su anda. Elde guya uc sol bek var, toplasak bir tane duzgun adam etmiyor. Gonul ister ki dort bes saglam transfer yapalim. Fakat bir transfer olacaksa bu sol bek olmalidir, sag bekte bir Beck ayarinda bir adamin bile ne kadar etki yaptigi ortada icimiz rahat ulan acaba Beck gol yedirtir mi diye izlemiyoruz. Ayni seyi Ismail, Motta ya da Tosic uclusu icin soylemek mumkun degil. Ucu de en olmadik zamanda, en iyi oynadiklari macta sivayabilecek kapasitede adamlar. Maalesef en tehlikeli futbolcu turu de bu cunku taraftarin da gozunu boyuyor bu tipler trende dikkat edin muhabbet hep su "(Tosic/Ismail/Motta) sahanin en iyisiydi, bir hata yapti o da gol oldu". Aman derim.

Çevrimdışı Yakup

Haber sitemizdeki köşe yazılarım için

http://haber.besiktasarena.com/author/yakup

Hayat kadar güzel işte BEŞİKTAŞ, BEŞİKTAŞ kadar güzel işte hayat....

Çevrimdışı Onur KİBAR

Dün maçtan çıkıp Kocaeli 'ye gelene kadar yol üzütüden ızdıraba dönüşmütü ki İskender Bey sayesinde keyfimiz yerine geldi :)

Çevrimiçi Necmi

@Necmi abi 1-1 kalmış olabiliriz  :kop: ama iskenderbey yendi  :biggrinking:
@Yakup  tamam az keserim seni :D
onu tahmin edebilirmiydin

Çevrimdışı Yakup

@Yakup  tamam az keserim seni :D
onu tahmin edebilirmiydin

@Necmi abi yolda @MURAT abiyle bir beraberliğin olabileceğini düşünüyorduk ama asla 3-0 tahmin etmiyordum  :D

skor olarak 1-1 ve gol dakikaları hakkında ne düşünüyorsun abi  :D :D :D :D

Çevrimiçi Necmi

@Necmi abi yolda @MURAT abiyle bir beraberliğin olabileceğini düşünüyorduk ama asla 3-0 tahmin etmiyordum  :D

skor olarak 1-1 ve gol dakikaları hakkında ne düşünüyorsun abi  :D :D :D :D
seni furmayı düşünüyorum :alala:  @Yakup

Çevrimdışı Tolga

Görünen o ki bu yıl şampiyon olacaklar :D

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Görünen o ki bu yıl şampiyon olacaklar :D
Liderler galiba yanlis hatırlamıyorsam :alala:
Onlarda Ayni bizim gibi O Ulkenin en buyuk takimlarindan birisi ve Tipki bizim gibi Yillardir sampiyon olamıyorlar ( 14 ) yildir..
Sanirim hasrete bu yil son verecekler..
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Yakup

Liderler galiba yanlis hatırlamıyorsam :alala:
Onlarda Ayni bizim gibi O Ulkenin en buyuk takimlarindan birisi ve Tipki bizim gibi Yillardir sampiyon olamıyorlar ( 14 ) yildir..
Sanirim hasrete bu yil son verecekler..

portoyu geçebilirlerse neden olmasın?

bu hafta ligde son 9 karşılaşmada 8 beraberliği olan arouca ile oynayacaklar 1 mağlubiyetleri var oda porto aroucanın.

milli ara sonrası kupa maçı benfica dönüşü avrupa ligi rusya deplasmanı ( bu bizim için iyi bir kupa maçı olabilir.  :lol: )
r
sonra belenenses, maritimo , beşiktaş ve moreirense ki burada ki 3 portekiz lig maçıda çok kolay duruyor kağıt üzerinde bizim için burası da kötü fikstür olmuş.

bekleyip görelim.

Etiketler: