13.Hafta / Beşiktaş - Akhisarspor
13.Hafta / Beşiktaş - Akhisarspor

Beşiktaş Forum|13.Hafta / Beşiktaş - Akhisarspor Skor : Beşiktaş 0-2 Akhisar Belediyespor Tarih : 29.11.2015 Saat : 17:00 Stadyum : Başakşehir Fatih Terim Stadı Hakem : Barış Şimşek

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

13.Hafta / Beşiktaş - Akhisarspor  [Okunma sayısı 83427 defa] 13.Hafta / Beşiktaş - Akhisarspor

Çevrimdışı cursedofdragon

Siz kafayı quaresma ile bozmuşsunuz.Kaleciliğide quaresma yapıyor 1.ci golde quaresma adam kaçırdı zaten.

Çevrimdışı can1903

tam tersi dogrulari yazıyorum
Hafta basindan beri en zor macimiz dedim
Ilk golu yersek birak galibiyeti beraberlik bile zor dedim
Siz 4-1 5-1 aliriz dediniz ! sonuc ?
yav bizim yazmamız la ne alakası var.

Oyuncular aynı ciddiyetle oynuyor ama.

Birisi boş kaleye trivela yapıyor.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı Deniz

Son yillarda izkedigim en saçma maclardan.kasimpasa macinin farkli versiyonunu izliyoruz.
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 29 Kasım 2015, 17:58:42
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
iyi oynuyoruz hatta baya iyi oynuyoruz ama kasımpaşa maçının kopyası oluyor.

sosa cenk ve ya sosa töre degişikligi bekliyorum

Paşa maçı ile çok fark var.

İyi oynamıyoruz sadece iyi top yapıyoruz aktif alanda hiçbir şey yok şuana kadar.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı MUTE

Canlı da Beşiktaş ımıza 6 oran veriyor atsam mı acaba 100 lira

Çevrimdışı panic13

Bu arada takim hucumda iyi, kac pozisyon bulduk. Gol atmasina atacagiz da bakalim, doner insallah
Bizler, ne olursa olsun Beşiktaşlıyız.

https://medium.com/@kasimpasacanavari

Çevrimdışı AmaralGürses

BU MAÇ DÖNECEK INANIN ÇOCUKLAR HERŞEYE RAĞMEN ÇEVIRECEĞIZ.

Büyük Yazdığım için özür dilerim.

Çevrimdışı FuLL_MaNiAc

Bu Baskıyla Oynarsak Gol Atarız Ama Geldikleri Her Seferde de Gol Yeriz.Bulduğumuz Pozisyonlarda Soğukkanlı Olabilsek Avrupada Averaj Yapar Bu Maçta Bunları Yaşamazdık.Ve Ne Zaman Defansta Rhodolfo-Ersan İkilisi Gitse Gelen Atıyor!Yetmiyormuş Gibi Tolgada alıyor.Tek Duam 60 a kadar 1 gol atalım  :money:

Çevrimdışı Q

Kaleci ne kadar iyi olur ise olsun arkadaş defansif olarak kötü isen her kaleci yer..
- hoca şimdi ayarı verecektir, 2nci yarı bu %70lik topla oynama orantısına bir kaç golle eklenti yaparız inşallah..
- böyle eyyamcı hakemleri bizim maçımıza neden verirler arkadaş!.

Çevrimdışı EMİR EMRE

Beşiktaş Ulan !!

Bu maçı 3-2 alıcaz , o kadarrr.

Çevrimdışı f_madida

Ikinci yariya Sosa'yla baslarsa bu macin geri kalanindan pek bir beklentim olmaz...
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı MUTE

Olcay Töre İsmail Cenk cift forvet

Çevrimdışı Ersoy

Siz kafayı quaresma ile bozmuşsunuz.Kaleciliğide quaresma yapıyor 1.ci golde quaresma adam kaçırdı zaten.

Abi diğer oyuncularda suçlu.Ama bak bu Quaresma'nın hatasız olduğunu göstermez.Zaten burada hiç kimse diğer oyuncularımızın hepsi dört dörtlük bir Quaresma kötü demiyor.
Bundan sonra her sene!

Çevrimdışı Kadir G.

Gerideyiz diye skor taraftarlığı yaptığımı kimse düşünmesin. Burada ay oldu başkanın orta saha almadık 4.5 milyon kardayız lafını eleştirmem.

Al bak kardayız ileride yakalandığımız an stoperlerle baş başa kalıyorlar.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 29 Kasım 2015, 18:00:50
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
1 puan filan dememeli en azından 1 puan almalı buradan o 1 puan liderliği devam ettirir moral bozmaz haftaya kazanır devam edersin.

Ama eğer toparlanırsak, ki öyle düşünüyorum bu maç döner Akhisar tahmin ettiğimden baya kötü oynuyor.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Bertug

Gokhan'i oynatmamak da ayri bir cilginlik, takimin en kuvvetli adamini kenara koy herifler ite kaka top cikartsin..

Takımın en kuvvetli adamını Skenderbeu maçında gördük abi, bi kendi kalesine vurmadığı kaldı sahada.

Çevrimdışı fore_kazık

Olcay sosa out töre tosun in olmalı  2. Yarının başında... 2-0 ile 4-2 arasında bir fark yok gözümde. Adamlar atakta yapmıyor hücumda çoğalmalı kanattan daha fazla gitmeliyiz...

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı f_madida

Hucumda iyi oldugumuzu da dusunmuyorum ayrica, bir iki pozisyon bulduk ama baski yaratamadik istedigimiz oyun yok..
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı sabriozyurt

sosa cikarsa yerine necip girmezde forvet girerse orta sahamiz ne olacak arkadaslar.
Besiktaslisin sen!!   GururLAN

Çevrimdışı Sarp

Evet sıkıntılı bir durum ama dönmez diye bir şey yok. Gayette arka arkaya goller gelebilir.
Tolga karaları bağlayıp saçmalamazsa 3 tane atarız. Abicim shaktar madrid maçını çeviriyordu. :)

Çevrimdışı src35

Paşa maçı ile çok fark var.

İyi oynamıyoruz sadece iyi top yapıyoruz aktif alanda hiçbir şey yok şuana kadar.
çok fark yok 3-4 tane net pozisyonun var her çıktıgını atan rakibin var.

fark şu olabilir o gün formda olan oyuncular bugun biraz daha aktif alanda saçmalıyorlar bilhassa sosa..

Çevrimdışı cursedofdragon

Sosa çıkıp cenk girmeli.

Olcay çıkıp töre girmeli.

4-1-3-2 tarzında.

Çevrimdışı ALI RIZA

Atiba nedir el freni resmen... hic mi insn hizli ileri oynamaz resmen bizi bitiryor...

Çevrimdışı atalay

[ Son Düzenleme: 14 Kasım 2016, 13:15:35 atalay ]

Çevrimdışı brkntcnr

Yorum yapmak için maç sonunu bekliyorum ikinci yarı döner mi döner valla şu kaçırdıklarımızı atsak yetecek zaten o yüzden paniğe gerek yok.

Etiketler: