17.Hafta / Gençlerbirliği - Beşiktaş
17.Hafta / Gençlerbirliği - Beşiktaş

Beşiktaş Forum|17.Hafta / Gençlerbirliği - Beşiktaş Tarih : 26.01.2015 Pazartesi Saat : 20:00 Stadyum : Ankara 19 Mayis Stadi Hakem : Mustafa Kamil Abitoğlu Yayın : Lig TV İLK 11 :

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

17.Hafta / Gençlerbirliği - Beşiktaş  [Okunma sayısı 57881 defa] 17.Hafta / Gençlerbirliği - Beşiktaş

Çevrimdışı ilhan mansız

Çevrimdışı ahmet türker

mac boyunca oğuzhan ortalıkta yoktu bi ara bu adam forvet mi oynuor diye düşünmeye başladım cünkü onun yapması gerekenleri demba ba yapmaya calışıyordu:))
oğuzhandan bundan fazla bir şey beklemeyin ,oğuzhan atik bir oyuncu değil ,arsenal onun için sattı ,futbol çabuk oyuncuların oyunu.

Çevrimdışı Deniz Sezgün

Çevrimdışı yigitcan1903

Çevrimdışı ilhan mansız

saol abi bidahakine hep beraber insallah
tribün çok iyiydi tebrikler, Beşiktaş, Ankaraya emanet bu sezon

Çevrimdışı yigitcan1903

Ankara Beşiktaşıma deplasman değil

Çevrimdışı Coşkun Mevsim

Bu maç ile ilgili en olumlu gelişme oyunu soğutup tutmayı öğrenmişiz.
Kesinlikle  doğru  tespit.Son 10 dakika  hatta  5 dk çok baskı yeriz  dedim ama.Hikaye.   :D

Çevrimdışı ZORBEY

oğuzhandan bundan fazla bir şey beklemeyin ,oğuzhan atik bir oyuncu değil ,arsenal onun için sattı ,futbol çabuk oyuncuların oyunu.

bence sözleşmenin verdiği rahatlıktır, maca ağırlığını koyabilecek 2 adamdan biridir oğuzhan. hiç sorumluluk almayı bile denemedi, böyle devam ederse onun icin iyi olmaz takım icinde iyi olmaz ona ihtiyacımız olduğu zamanlarda böyle yapacaksa bizim topcumuz olamaz. arsenal nasıl gönderdiyse bizde göndeririz:))
Kargalar sürüyle KARTALLAR Yanlız uçar..

Çevrimdışı cisse557

Oynanan futbol tatmin edici değildi. Haftalar ilerledikçe Gs ve Fb iyi oynamaya, biz kötü oynamaya başladık. Haftalardır süren kötü performansımız ile şampiyonluk umudum azalmaya başladı.

Çevrimdışı ahmet türker

bence sözleşmenin verdiği rahatlıktır, maca ağırlığını koyabilecek 2 adamdan biridir oğuzhan. hiç sorumluluk almayı bile denemedi, böyle devam ederse onun icin iyi olmaz takım icinde iyi olmaz ona ihtiyacımız olduğu zamanlarda böyle yapacaksa bizim topcumuz olamaz. arsenal nasıl gönderdiyse bizde göndeririz:))
bence sözleşme yenileyen futbolcunun daha fazla sorumluluk alması lazım, çünkü artık risk alabilir .

Çevrimdışı ahmet türker

Oynanan futbol tatmin edici değildi. Haftalar ilerledikçe Gs ve Fb iyi oynamaya, biz kötü oynamaya başladık. Haftalardır süren kötü performansımız ile şampiyonluk umudum azalmaya başladı.
bence yanılıyorsun ,ikiside iyi oynamıyor.

Çevrimdışı Coşkun Mevsim

Abim  kim nereye  iyi oynamaya  başladı.Fb  oynamadan  kazandı  mesela.Lütfen.

Çevrimdışı cisse557

bence yanılıyorsun ,ikiside iyi oynamıyor.
Kötü oynuyor dediğiniz Gs ve Fb sizin iyi oynuyor dediğiniz Beşiktaş'tan daha çok gol pozisyonuna giriyor ve bizden daha rahat kazanıyorlar.

14. hafta Akhisar maçından beri düşen performans devam ediyor.

Bugün maçın ilk yarısında kaleci Ramazan yere yatmadı, Demba ba frikikten atmasa belki çok zorlu dakikalar bizi bekliyor olacaktı.

Takım oyuna hükmeden oyun sergilemiyor. Adana Demir maçında bile top rakibe bırakılıyor.

Defans hattı ile hücum hattı arasındaki mesafe haftalar geçtikçe açılmaya başladı. Bu kadar kopuk olunmamalı.

Ayağına topu alan herhangi bir futbolcumuzun pas seçeneği fazla olmuyor boşa kaçan çok olmadığı için kanat oyuncusu Töre ve forvet Demba ba orta saha göbeğine gelip top alıyor vs.

Çevrimdışı cisse557

Abim  kim nereye  iyi oynamaya  başladı.Fb  oynamadan  kazandı  mesela.Lütfen.
Fenerbahçe'nin deplasman performansı iyi değil zaten ama kazanmaya yetiyor hem de rahat kazanıyorlar. İçerdeki maçlarını söylememe gerek yok zaten.

Çevrimdışı yigitcan1903

Bu da ilk gol tribünden
@Deniz Sezgün e çekme diye direnip sonunda teslim oldum ve geldi gol  :evillol:
http://www.youtube.com/watch?v=y0_ddI7E7Co&feature=youtu.be

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 26 Ocak 2015, 23:38:15
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Kötü oynuyor dediğiniz Gs ve Fb sizin iyi oynuyor dediğiniz Beşiktaş'tan daha çok gol pozisyonuna giriyor ve bizden daha rahat kazanıyorlar.

Bugün maçın ilk yarısında kaleci Ramazan yere yatmadı, Demba ba frikikten atmasa belki çok zorlu dakikalar bizi bekliyor olacaktı.

Takım oyuna hükmeden oyun sergilemiyor. Adana Demir maçında bile top rakibe bırakılıyor.

Defans hattı ile hücum hattı arasındaki mesafe haftalar geçtikçe açılmaya başladı. Bu kadar kopuk olunmamalı.

Ayağına topu alan herhangi bir futbolcumuzun pas seçeneği fazla olmuyor boşa kaçan çok olmadığı için kanat oyuncusu Töre ve forvet Demba ba orta saha göbeğine gelip top alıyor vs.

Biz bugün bu kötü halimizle Galatasaray'dan fazla pozisyona girdik :)

Fener konusunda haklısın katılıyorum.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı ahmet türker

pekiyi abi biz senden iyi mi bileceğiz.

Çevrimdışı Neo Nesil

Aynı Ernst'i Paşa'da izledin mi? Temposunun dibe vurduğunu?

Biz Ernst'ten çok güzel yararlandık bittiğinde de gönderdik. Bizdeki son senesinin son 4 ayında bitmişti zaten.

Yaşından ötürü değil temposu bittiği için gönderdik.

ama aynı yıl içinde ernstin yokluğunu aradık... ayrıca paşada ernste yardımcı olan kimse yoktu, yanında veli gibi, aurelio gibi adam olsaydı ortalığı götürmüştü... 2011-12 sezonunda özellikle avrupa maçlarında coşmamızda quaresmadan çok ernstin imzası var. quaresma sadece maccabi maçından sonra öyle aman aman performans sergilemedi. 2012-13 sezonunda ise veli ve necipin olduğu yerler yol geçen hanıydı ve 2. nin gerisinde 3 puan gerisindeydik... atibayı da bu sebepten dolayı koşmüyür, yapamüyür, çok kart görüyür mazeretlerle gönderirsek hadi gönderdik diyelim... de jongun türkiyeye gelme ihtimalı %10 civarı- üstelik galatasaray ve fener isterse seve seve gelir... bjk ve tsnin suratına bakmaz... inleri de alamayız.. napoli satmıyor... o zaman tolgayın veya velinin yerine oynayacak adam olmaz... orta saha transferi için en fazla 3 sene bekleriz... o  3 senede de şamp. olamayız...

Çevrimdışı Deniz Sezgün

Çevrimdışı nannan

Gs maçını izlemedim yorum yapamam. Ama Fb kasımpaşa maçında tamamen oynaması gerektiği ve istediği gibi oynadı çok rahat aldı maçı. Tartışmasız.
Biz de kötü oynamıyoruz açıkçası. Gençler çok kapandı, iyi de kapandı. O yüzden ilk yarı ceza sahasına pek yaklaşamadık.
İkinci yarı ilk başta biraz kontrolsüz bi şekilde olsa da tempoyu arttırdık ve ceza sahasına girmeye başladık. Zaten tam girecekken gelen faulle golü bulduk. Maç başladığından beri berabere kalacağımızı bile hiç düşünmedim. Klasik olarak ilk yarıda düşük tempoyla maçı geçirdik ve ikinci yarı tam istediğimiz gibi aldıkç Gayet derli toplu oynuyoruz. Zeminden dolayı bikaç top kaybı yaptık sadece. Gençler deplasmanından gayet de sıkıntısız çıktık bence. Kırmızı kart da zeminden dolayı oldu. Açıkçası ona da kısmen sevindim bahaneyle Miloşeciç'i görürüz haftaya.

Çevrimdışı yigitcan1903

birde ucleseydik tam olacakti
Son dakikalara heyecan katarız belki diye üçü atmıyo bizim topçular

Çevrimdışı FARUK

zor oldu ama neyseki kazandık aklımda kalan ersan
ersan ne olacak böyle ya
2-3 kez aynı şekilde çalım yedi solundan anlamıyorum nasıl gidecek bu adamla
ne markaj var ne hamle var. neyli stoper oluyor bu :)

Çevrimdışı ZORBEY

birde ucleseydik tam olacakti

aynen bütün golleride demba ba atsaydı yemede yanında yat olurdu:))) ne varki gol krallığını bile diğer renklilerin almasını istemiyorum:)
[ Son Düzenleme: 26 Ocak 2015, 23:48:25 ZORBEY ]
Kargalar sürüyle KARTALLAR Yanlız uçar..

Çevrimdışı cisse557

Biz bugün bu kötü halimizle Galatasaray'dan fazla pozisyona girdik :)

Fener konusunda haklısın katılıyorum.
Eski Gs'den evet ama Hamza hoca ile daha çok gol pozisyonuna giren takım olmaya başladılar.

Çevrimdışı ilhan mansız

fener son haftalarda iyi oynuyor, cincon ise kesinlikle götüremez, haftalar ilerledikçe belli olur. Biz yarışta kalırız, tek korkum çok fazla maç yapmamız. şu ana kadar fenerden 10 maç fazla oynadık. Bizim oynadığımız maçları fener oynasaydı muhtemelen çok geride kalırdı. Bugün özellikle ilk yarıdaki son maçların aksine iyi oynadığımızı düşünüyorum. Gençler yorulana dek direndi, hepsi o kadar, kazanacağımız belliydi.

Etiketler: