17.Hafta / Gençlerbirliği - Beşiktaş
17.Hafta / Gençlerbirliği - Beşiktaş

Beşiktaş Forum|17.Hafta / Gençlerbirliği - Beşiktaş Tarih : 26.01.2015 Pazartesi Saat : 20:00 Stadyum : Ankara 19 Mayis Stadi Hakem : Mustafa Kamil Abitoğlu Yayın : Lig TV İLK 11 :

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

17.Hafta / Gençlerbirliği - Beşiktaş  [Okunma sayısı 57913 defa] 17.Hafta / Gençlerbirliği - Beşiktaş

Çevrimdışı ahmet türker

İnşallah haftaya daha güzel olacak abi, full stad bizim. :ok: İmkanın varsa gel abi
ben 10 gündür evden bile çıkamıyorum ,yine ters bir hareket yaptım herhalde ,bende bel fıtığı var ,yine tekrarladı . sağlığım şimdilik elvermiyor .ama bir gün gelmeyi çok istiyorum değerli kardeşim.

Çevrimdışı Tolga

Bu deplasman performansının yanında (9 maçta 8 galibiyet 1 mağlubiyet) bir de kendi sahamızda oynuyor olsaydık % 100 şampiyon oluruz derdim ama hala bu problem devam ediyor maalesef.

Ayrıca yine söylüyorum kolay eksik kalıyoruz ve sürekli sakat veriyoruz bunları halletmemiz şart.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı ilhan

ben 10 gündür evden bile çıkamıyorum ,yine ters bir hareket yaptım herhalde ,bende bel fıtığı var ,yine tekrarladı . sağlığım şimdilik elvermiyor .ama bir gün gelmeyi çok istiyorum değerli kardeşim.
Çok çok geçmiş olsun abi, inşallah bir gün güzel bi maçta buluşuruz.

Çevrimdışı ilhan mansız

açıkçası bu sezon başlarken kadronun yeterince geniş olmaması nedeniyle pek umutlu değildim, malum para da yok, olan da stada gidiyor, yönetim bugüne kadar gerçekten mükemmel getirdi, ufak tefek hatalar yapsalarda çok düşük maliyetli bu takım bence çok başarılı, bugün de kazanacağımızdan emindim, gençler yorulana kadar bira direndi, sonra kazandık. Bu yıl çok umutluyum, şampiyon olacağımızı düşünüyorum, kim ne derse desin bazen eleştirsek de Bilic gerçek bir sistem takımı kurdu. Önümüzdeki yıl kalite biraz daha yükseldiğinde herşey vodafone arena da çok daha  kolay olacak inşallah

Çevrimdışı ahmet türker

Çok çok geçmiş olsun abi, inşallah bir gün güzel bi maçta buluşuruz.
sağol kardeşim bir gün bir maçta buluşmayı inan senden daha çok istiyorum .inşallah da olur.

Çevrimdışı omerow

açıkçası bu sezon başlarken kadronun yeterince geniş olmaması nedeniyle pek umutlu değildim, malum para da yok, olan da stada gidiyor, yönetim bugüne kadar gerçekten mükemmel getirdi, ufak tefek hatalar yapsalarda çok düşük maliyetli bu takım bence çok başarılı, bugün de kazanacağımızdan emindim, gençler yorulana kadar bira direndi, sonra kazandık. Bu yıl çok umutluyum, şampiyon olacağımızı düşünüyorum, kim ne derse desin bazen eleştirsek de Bilic gerçek bir sistem takımı kurdu. Önümüzdeki yıl kalite biraz daha yükseldiğinde herşey vodafone arena da çok daha  kolay olacak inşallah

Kesin katiliyorum. bazilarimiz nerden nereye geldigimizi gormuyor. Ve butun bu gelismeyi, gercekten ciddi zorluklara ragmen basardik. Agustost yeni stadimiza da geciyoruz. Hersey cok guzel olacak.

Çevrimdışı ahmet türker

ben de aynı düşünceler içindeyim . :ok:  :ok:

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 26 Ocak 2015, 22:52:38
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
ernsti de yaşlı-katkı vermiyür diye yolladık 1 sene sıkıntı çektik defansif orta saha eksikliğinden... bu yüzden de ne şamp. olabildik nede ikinci

de jong ve inler kesinlikle Türkiyeye gelmezler... hatta inlere 8 mio paran varsa verirsin ama o para bjk de yok...

de jong melo tarzı lakin bugünde olduğu gibi bjknin her maçında haksız yere oyuncusuna kırmızı çıkıyor. de jong adeta kırmızı gördürebilecek ve takımı yakabilecek isim...

Aynı Ernst'i Paşa'da izledin mi? Temposunun dibe vurduğunu?

Biz Ernst'ten çok güzel yararlandık bittiğinde de gönderdik. Bizdeki son senesinin son 4 ayında bitmişti zaten.

Yaşından ötürü değil temposu bittiği için gönderdik.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı ilhan mansız

Kesin katiliyorum. bazilarimiz nerden nereye geldigimizi gormuyor. Ve butun bu gelismeyi, gercekten ciddi zorluklara ragmen basardik. Agustost yeni stadimiza da geciyoruz. Hersey cok guzel olacak.
bu takıma başarısızdır demek çok büyük insafsızlık olur, bu kadar borçlu bir klüp ancak bu kadar iyi idare edilebilirdi. Koskoca İstanbul da oynayacak saha bile verilmemesine rağmen onurumuzla mücadele ediyoruz, mücadeleyi bırakmıyoruz. gerçekten çok doğru yoldayız, böylr devam edersek başarı kaçınılmaz.

Çevrimdışı Doğukan E.

Bu maçın ilk yarıda oynadığımız futbolunu bir daha kesinlikle tekrarlamamak lazım.

Çevrimdışı ilhan mansız

Aynı Ernst'i Paşa'da izledin mi? Temposunun dibe vurduğunu?

Biz Ernst'ten çok güzel yararlandık bittiğinde de gönderdik. Bizdeki son senesinin son 4 ayında bitmişti zaten.

Yaşından ötürü değil temposu bittiği için gönderdik.
Çağrı Kerim i kiralayalım mı?  :D

Çevrimdışı yigitcan1903

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 26 Ocak 2015, 22:57:06
  • Beşiktaş / Bodrum
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı ilhan mansız

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 26 Ocak 2015, 23:00:54
  • Beşiktaş / Bodrum
alberto aquliani bize yarar mı?

Düşüşteki oyuncuyu alma taraftarı hiç olmadım ben.

Alalım parlatalım olayı yalan oluyor biraz.

Aquilani 3 yıldır güm güm gidiyor aşağıya bize kalite katmaz derinlik yaratır sadece bence.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı omerow

bu takıma başarısızdır demek çok büyük insafsızlık olur, bu kadar borçlu bir klüp ancak bu kadar iyi idare edilebilirdi. Koskoca İstanbul da oynayacak saha bile verilmemesine rağmen onurumuzla mücadele ediyoruz, mücadeleyi bırakmıyoruz. gerçekten çok doğru yoldayız, böylr devam edersek başarı kaçınılmaz.

Katiliyorum kardesim. Butun bu borcun vs.'nin ustune bir de sehrin ortasina aslanlar gibi stad yapiyoruz. Takim da her macini deplasmanda oynamasina ragmen babalar gibi mucadele ediyor. buna saygi duymaktan baska yapicak birsey yok

Çevrimdışı Tolga

Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Deniz Sezgün

Çevrimdışı ahmet türker

Kerim Frei  :claps: :claps: :claps:
tamam ama 45 dakikalık oyuncu .90 dakika oynadığında kendini topla çok yorduğundan dolayı 45 dakikalık oyuncu gibi geliyor bana ismail kardeşim. çok şey vermek istiyor ve kendini çok yıpratıyor ,sonrada kondisyon olarak düşüyor .

Çevrimdışı Armağan Bozkurt

Çevrimdışı ZORBEY

Ayip oguzhan..senin 60 dkda yapamadigini adam 10 dkda yalti.aklin nerde senin..

mac boyunca oğuzhan ortalıkta yoktu bi ara bu adam forvet mi oynuor diye düşünmeye başladım cünkü onun yapması gerekenleri demba ba yapmaya calışıyordu:))
Kargalar sürüyle KARTALLAR Yanlız uçar..

Çevrimdışı ilhan mansız

Düşüşteki oyuncuyu alma taraftarı hiç olmadım ben.

Alalım parlatalım olayı yalan oluyor biraz.

Aquilani 3 yıldır güm güm gidiyor aşağıya bize kalite katmaz derinlik yaratır sadece bence.
opare nasıl? ben hiç seyretmedim. bugün bir arkadaş portodan önce çok iyi olduğunu söyledi.

Çevrimiçi Samet Ç

Yaramaz mı beğendiğim bir oyuncu :icool:
aquliani yaşıyor mu hala en son liverpooldaydı takip etmedim hiç son 2 yıldır da adını bile duymuyorum  :)

Çevrimdışı ilhan

Etiketler: