17.Hafta / Gençlerbirliği - Beşiktaş
17.Hafta / Gençlerbirliği - Beşiktaş

Beşiktaş Forum|17.Hafta / Gençlerbirliği - Beşiktaş Tarih : 26.01.2015 Pazartesi Saat : 20:00 Stadyum : Ankara 19 Mayis Stadi Hakem : Mustafa Kamil Abitoğlu Yayın : Lig TV İLK 11 :

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

17.Hafta / Gençlerbirliği - Beşiktaş  [Okunma sayısı 57881 defa] 17.Hafta / Gençlerbirliği - Beşiktaş

Çevrimdışı Efe

bu sene bu işi sonuna kadar götürecek takım renklilere bırakmayacak inşallah   :)
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı ilhan

abi biletleri maratondan alalım derim ben. Sonuçta herkes istediği yere geçiyor.
Evet Sivas maçında da oradaydık,

Çevrimdışı Zoro

Evet Sivas maçında da oradaydık,
tamam abi ben biletimi alıyorum haberleşiriz

Çevrimdışı Tolga

Kırmızı kart ve sakatlık problemini çözmemiz lazım yarışta daha sağlam ayakta kalabilmek için.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı ALI RIZA

Motta ve Oğuzhan dısında takım güzeldi...
Oğzuhan şaka gibi resmen... Olmuyor beceremiyor niye oynamıyor anlamıyorum  :alala:

Çevrimdışı Tolga

Motta ve Oğuzhan dısında takım güzeldi...
Oğzuhan şaka gibi resmen... Olmuyor beceremiyor niye oynamıyor anlamıyorum  :alala:
Oynamıyor değil oynayamıyor ve bu gözüken o ki devam edecek böyle. :)

Çevrimiçi murat

@MURAT Mersin maçı için bi program va mı?r
olucak galiba ilhan abi saha ve saat uygun

Çevrimiçi murat

tamam abi ben biletimi alıyorum haberleşiriz
açarız bir başlık

Çevrimiçi kahyaoglueren

Demba ba niye sarı yemiyor? Sınırda kaç haftadıe
haftadır.Sarıyer maçında çekerdi cezayı.Ben mi yanlış biliyorum? 

Çevrimdışı selçukaras

bu kadar bütçesi olupta bekleri olmayan,
bekleri olupta orta yapamayan tek takım biziz herhalde.

oğuzhan bitmiş güçsüz fizik gücü yok.
ersan necip abi hiç mi ileri oynamazlar hep geri hep yana.

Çevrimdışı ilhan

Çevrimdışı Tolga

Demba ba niye sarı yemiyor? Sınırda kaç haftadıe
haftadır.Sarıyer maçında çekerdi cezayı.Ben mi yanlış biliyorum? 
Sarı kart cezalısı olunca kupada çekmiyor cezasını :)

Çevrimdışı ilhan

Çevrimdışı ALI RIZA

Oynamıyor değil oynayamıyor ve bu gözüken o ki devam edecek böyle. :)
Gitsin gerek yok onun nazı sazıyla mı uğraşacagız acaba ? Frei girdi nasıl oynuyor
ayrıca Atiba bugun demba ba kaçmış içine yarı sezonda adam sut cekmedi bugun sut cekiyordu  :kop:

Çevrimdışı Deniz

Transferler tam yerinde.bakin bugun pedro kirmizi yedi atinc ve milosevice guveniyoruz.serdarin yedegi var.necipin performans i hucum alaninda yetersiz tolgay o bolgede is yapar..
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı ilhan mansız

bu yıl bırakmak yok. çok şükür kazandık. İnşallah haftaya da kazanacağız. tüm takıma tebrikler. bu yıl trihe geçecek inşallah, tek eksik kupa

Çevrimdışı Neo Nesil

[ Son Düzenleme: 26 Ocak 2015, 22:29:42 Neo Nesil ]

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimdışı Neo Nesil

:ok:

ernsti de yaşlı-katkı vermiyür diye yolladık 1 sene sıkıntı çektik defansif orta saha eksikliğinden... bu yüzden de ne şamp. olabildik nede ikinci

de jong ve inler kesinlikle Türkiyeye gelmezler... hatta inlere 8 mio paran varsa verirsin ama o para bjk de yok...

de jong melo tarzı lakin bugünde olduğu gibi bjknin her maçında haksız yere oyuncusuna kırmızı çıkıyor. de jong adeta kırmızı gördürebilecek ve takımı yakabilecek isim...

Çevrimiçi Samet Ç

istediğim kadar abartırım... seni ilgilendirmez....

ernsti de yaşlı-katkı vermiyür diye yolladık 1 sene sıkıntı çektik defansif orta saha eksikliğinden... bu yüzden de ne şamp. olabildik nede ikinci

de jong ve inler kesinlikle Türkiyeye gelmezler... hatta inlere 8 mio paran varsa verirsin ama o para bjk de yok...

de jong melo tarzı lakin bugünde olduğu gibi bjknin her maçında haksız yere oyuncusuna kırmızı çıkıyor. de jong adeta kırmızı gördürebilecek ve takımı yakabilecek isim...

Çevrimdışı ALI RIZA

Pedro helal olsun Yedi kırmızı karta da savunur gol yemeyelim Yedeklerimiz var Atınc Milosevic var... Hala onunda hatasının karsılıgı aldı...

Çevrimdışı ahmet türker

senin aracılığın ile  ankaralı taraftarlara teşekkürler ilhan kardeşim. bu gece keyfimiz yerinde  :drunkard: :serefe:

Çevrimdışı ilhan

Maç başladığından bu tarafa yorumları okuyorum ve maçla ilgili hiç bir yorum yapmadım.
Arkadaşlar Gençlerbirliği deplasmanı ne zaman kolay olmuş, geçtim onu takımda Sosa ve Veli gibi 2 tane yerini dolduramayacağımız eksik var. Zorlanmadan maç kazanıyor dediğiniz renklilerin Sneijder'ini veya Emre'sini çıkarın takımlarından bizden beter oluyorlar. Kaldı ki, GS gelip burada 1-1 berabere kalmadı mı?.
Sonuç olarak 3 puan aldık, elbette güzel oyunla olsa daha iyi olurdu ama karşımızdaki de Çemişgezekspor değil, bu ligin en zor deplasmanlarından biri. Üst üste 5. deplasman galibiyeti hayırlı olsun tüm camiamıza.

Çevrimdışı scape_bjk

Kerim gün geçtikçe gelişiyor ama bazen 3 4 kişinin arasına girip çalımatmaya çalışması deli ediyor beni ama genel olara iyiye gidiyor

Çevrimdışı ilhan

senin aracılığın ile  ankaralı taraftarlara teşekkürler ilhan kardeşim. bu gece keyfimiz yerinde  :drunkard: :serefe:
İnşallah haftaya daha güzel olacak abi, full stad bizim. :ok: İmkanın varsa gel abi

Etiketler: