16.Hafta / Beşiktaş - Galatasaray
16.Hafta / Beşiktaş - Galatasaray

Beşiktaş Forum|16.Hafta / Beşiktaş - Galatasaray Tarih : 04.01.2015 Saat : 19.00 Stadyum : Atatürk Olimpiyat Statyumu Hakem : Cüneyt Çakır Yayın : Lig TV İLK 11 : Maç öncesi etkinliği

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

16.Hafta / Beşiktaş - Galatasaray  [Okunma sayısı 121765 defa] 16.Hafta / Beşiktaş - Galatasaray

Çevrimiçi Samet Ç

De Marke ‏@demarkesports  1 dk.1 dakika önce
Selçuk İnan: "Biz Olimpiyat'ta bir maç oynadık ama Allah Beşiktaşlı arkadaşlara kolaylık versin. Gerçekten çok kötü bir zeminde oynuyorlar."

Nedense bana hiç samimi gelmedi.  :bandit:

Çevrimiçi Samet Ç

3 maçtır aynı be abicim bakma gol attı güzkmedi. Basmıyor alıp vermiyor.

Çift yönlüydü tam Fernandes oldu çıktı.
Onun da foyası çıkacaktır abi de ne kadar geç çıkarsa o kadar iyidir diyorum ben. Bakıyorum da millet twitterda KOBRA için takımı satıyor diyorlar bu nasıl aptallıktır adam hazır değil üstüne bir de top taşıyamıyorsun bu adam Messi değil alıp topu gidecek kaleye gol atacak.

Çevrimdışı Deniz

Bİlicle Liverpoolu hatta Barcelonayı bile yeneriz ama feneri cinconu yenemeyiz yalan yok bu düşünce içime işledi..
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Benlm Gibi Objektif düşünenlerde varmış , Biliçle Mümkün değil Derbi almayız , 2.ci yarı için minimum -6 puan düşün, Puan Cetvelinden ! Kendi Sahasında bile takımı korkak oynatan adam Deplasmandamı iyi oynatacak !! Derbi Galibiyeti hayal , Bencede büyük Sürpriz olur Derbi galibiyeti !! Beraberlik bile zor Biliçin bu korkaklıgıyla ... Gerçekler Acıdır maalesef 2 Yıldır Canlı canlı görüyoruz , Kahroluyoruz.....
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimiçi Samet Ç

Bİlicle Liverpoolu hatta Barcelonayı bile yeneriz ama feneri cinconu yenemeyiz yalan yok bu düşünce içime işledi..
Aynen. Garip bir durum anlam veremiyorum.  :bandit:

Çevrimdışı Fatih

34 maçın 6 sı  derbi maçı geri kalıyo 28 maç . bu 28 maçın 20  ve üzeri maçı büyük takımlar kazanıyo .  bu 28 maçta kazandığın maç sayısı normal sıralamayı belirliyo . geneldede büyük takımlar arasında max 8 puan oluyo .  geri kalıyo derbi maçları sen 6 maçta sıfır çekersen zaten şampiyon olma şansın kalmıyo .   bu 6 maçın 3 ü içerde  min 2 galibiyet 1 beraberlik alman lazım . deplasmandada yenilmemeye bakıcaksın  ki şampiyon olabilesin . bu yazdıklarım normal şartlar altında olan şeyler .

haaa beşiktaş ne yaptı şimdi 1 galibiyet 2 yenilgi aldı .  senin durumu eşitlemen için 3 deplasman maçında min  6  puan alman lazım.
geri kalan maçlardada max puan toplaman lazım .

Lig de 16 macta 2 beraberlik 3 maglubiyet aldik
Avrpa da 6 macta 3 beraberlik aldik
TR kupasini saymiyorum...

29 maçın 5inde gol atamadık, 4ünü kaybettik. Tek beraberlik Arsenal 0-0
Gol attığımız 24 maçın 17sini kazandık, 2sini kaybettik, 5i berabere bitti.

Hesabini siz yapin gayrı...
Beşiktaşlılık acı çekmektir...

Çevrimdışı Tolga

Onun da foyası çıkacaktır abi de ne kadar geç çıkarsa o kadar iyidir diyorum ben. Bakıyorum da millet twitterda KOBRA için takımı satıyor diyorlar bu nasıl aptallıktır adam hazır değil üstüne bir de top taşıyamıyorsun bu adam Messi değil alıp topu gidecek kaleye gol atacak.
Kimse Demba Ba'ya kızmasın hep şunu söylüyorum Demba Ba top kendisine geldiğinde oynayan ve son vuruş golcüsüdür.Sen topu onunla buluşturamazsan tabiki de iş yapmaz bu aynı şekilde Cardozo için de geçerlidir.İkisi de stil olarak birbirine çok benziyor.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Togay_1981

Hocam takimin 4 haftadir kotu gidisinin farkinda degil misiniz? Ben gecen hafta berabere ya da maglup olmasini istedim derbiye daha saglam cikabilmesi icin... Cunku bariz bir sekilde form dusuklugu var...Medya tarafindan cok fazla BJK gundeme iyi bir sekilde geldi... Ne kadar bizi pof poflarlarsa takima o kadar fazla kotu etkisi olur, futbolcular daha fazla baski altinda kalir... En sonunda bi yer de patlayacaktik..Ben gs maci yerine Konya macinda olmasini istedim ama kismet gsyeymis... He bu aksam 11 kisi mucadele etseydik belki 1-1 biterdi o da belki...
Gecmis maclara bakarsan gs de der ki ben de su maclari kazansaydim o fark o kadar olmazdi... Derbinin onemsiz oldugunu dile getirmedim... Bana gore sampiyonluk > derbi... Yoksa derbi macini tabiki kazanacaksin...

Kötü gidiş benim sorunum değil onu hoca çözecek. Eğer konu yorgunluk ise bu takım neden Adana Demir maçına nerede ise as kadro ile çıkıyor ?  Düşüş müşüş taraftarı bağlamaz daha doğrusu şu Galatasaray'a karşı şu aciz futbola bir mazeret hiç olmaz. Şampiyonluk derbiden önemli tabi buna kimse itiraz etmez etmiyor ama rakibin seni ciddiye almasını istiyorsan evinde 2 derbi vermeyeceksin. Haa bende Biliç'in herhangi bir derbiyi kendi taktik katkısı ile alabileceğini sanmıyorum.E bu takıma süper 3 transfer yaptıktan sonra alacağı derbinin değeri de şu zor zamanda alınacak olandan daha çok olmayacak tabi. Neyse bu derbi tartışması sürer gider elbet Biliç böyle korktukça derbi galibiyeti de gelmez. Boşuna fazla kafa yormayalım bu konuya.

Çevrimdışı ilhan mansız

Fazlası olacaktır. 440 milyon civarı bütçe bekliyorum ben birdahaki sene.
stad inşaatı sürdüğü için şimdi çok hissedilmiyor ama yine de yazıyorum. İsteyen herkesle bunu konuşuruz. Bu yılı şampiyon bitirirsek hem kar açıklayacağız. Hem de bütçe olarak yakalamış olacağız. Şu anda üç takım da eşit, aşağı yukarı, kazanılan her maç, alınan her bilet, satılan her forma kimin daha çok gelir elde edeceğini gösterecek. Ekstra sadece fenerin forma reklamı olabilir. Ancak biz de vodafonedan henüz stadyum parasını almadık. gsnin şampiyonlar ligi de gitti. Resmen gelir olarak kafa kafaya gidiyoruz daha şimdiden.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Az önce Aynısını yazdım bende @Deniz ! Arsenale karşı korkak oynatmıyor ama Fb ve Gs ye karşı inanılmaz derecede korkak oynatıyor takımı !! Sanki Gs ve Fb , Arsenal'den daha iyi takım !! Nedir bu kokaklık anlam veremiyorum , Biliç neden korkuyor Renklilerden bu kadar anlayamıyorum
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimiçi Samet Ç

Kimse Demba Ba'ya kızmasın hep şunu söylüyorum Demba Ba top kendisine geldiğinde oynayan ve son vuruş golcüsüdür.Sen topu onunla buluşturamazsan tabiki de iş yapmaz bu aynı şekilde Cardozo için de geçerlidir.İkisi de stil olarak birbirine çok benziyor.
Bizim milletimiz garip hocam bugün Ozi sahanın en iyilerinden biriydi Töre ile beraber herkes Ozi'yi eleştiriyor. Keza Fernandes Quaresma olayları önümüzde.

Çevrimdışı Deniz

Az önce Aynısını yazdım bende @Deniz . Arsenale karşı korkak oynatmıyor ama Fb ve Gs ye karşı inanılmaz derecede korkak oynatıyor takımı .. Sanki Gs ve Fb , Arsenal'den daha iyi takım .. Nedir bu kokaklık anlam veremiyorum , Biliç neden korkuyor Renklilerden bu kadar anlayamıyorum
Onu çözebilen çıkmadı daha  :evillol:
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Tolga

Doğru hatırlıyorsun @Necmi abi o zamanda kazanamayacağımızı düşünüyordum takım o maçta beni yanılttı ve baya iyi oynamıştık :) ama yine söylüyorum Pazar günü Liverpool ile maç yapacak olsak biz bu maçı kaybetmeyiz hatta kazanma şansımız daha yüksek diye söylerdim.Gs ya da Fb maçları olunca ne kadar iyi olursak olalım birçok faktörden dolayı güvenemiyorum umarım rüyamda gördüğüm gibi 4-1 kazanırız :D
@Deniz hocam aynısını bende söylemiştim :)

Çevrimdışı Deniz

Çevrimdışı acan07

Son birkaç senedir aslında puan ortalaması düşüktü fakat bu sezon ligin kalitesi o kadar geriye gitti ki puan ortalaması artacak gibi gözüküyor.Yoksa bizim aldığımı puan az bir puan değil geçen sezon Fb 74 puan topladı ve 70 puan barajını sadece Fb aştı.Bu sezon bizim şansımıza hem Fb hem de Gs sürekli bizim gibi kazandığı için puan limiti biraz daha yukarıya çekilecek gibi.
işte bu sezon  hakemle , ite kalka maçlar kazanıyo renkliler.  Bu 3 takım normal maçlarda  (+)(-) 1 birbirine çok yakın galibiyetler alıcak , onun için derbiler çok önemli oluyo işte.

Çevrimdışı Tolga

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 05 Ocak 2015, 00:09:35
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
:claps:
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimiçi Samet Ç

STADYUM ‏@trtstadyum  20 sn.21 saniye önce
Selçuk İnan: Ben o pozisyonda Veli'nin boğazını sıkmıyorum. Hatta okşadım bile #DerbiyleStadyum

Bu işinde boku çıktı artık yüzsüzlük bu artık buna dur dememiz lazım ama nerede

Çevrimiçi Samet Ç

STADYUM ‏@trtstadyum  10 sn.10 saniye önce
Selçuk İnan: Ben Veli'ye iyilik yaptım "yapma, kırmızı kart göreceksin" dedim #DerbiyleStadyum

Çevrimdışı ZORBEY

STADYUM ‏@trtstadyum  20 sn.21 saniye önce
Selçuk İnan: Ben o pozisyonda Veli'nin boğazını sıkmıyorum. Hatta okşadım bile #DerbiyleStadyum

Bu işinde boku çıktı artık yüzsüzlük bu artık buna dur dememiz lazım ama nerede

vallaha billaha bu sorunun temel cözümü bendedir:))))
Kargalar sürüyle KARTALLAR Yanlız uçar..

Çevrimiçi Samet Ç

vallaha billaha bu sorunun temel cözümü bendedir:))))
o çözüm ne abi  :)

Çevrimdışı ZORBEY

o çözüm ne abi  :)

dostum şaka yapmıyorum cokta ciddiyim:))) bul bana cüneyt cakır ın adresini, ondan sonra 2. devre başladığında bütün macları güneş gözlüğüyle izlersin.. o görev adamına ulaşabilirsem bu gibi futbolcular da mesajımı alacaklardır:)

Çevrimiçi Samet Ç

dostum şaka yapmıyorum cokta ciddiyim:))) bul bana cüneyt cakır ın adresini, ondan sonra 2. devre başladığında bütün macları güneş gözlüğüyle izlersin.. o görev adamına ulaşabilirsem bu gibi futbolcular da mesajımı alacaklardır:)
cinonun adresini bulamam abi o çok zor iş  :D

Çevrimdışı ZORBEY

cinonun adresini bulamam abi o çok zor iş  :D

cinconun deil yahu hakemlerden başlamak lazım olaya:) hakemden başlarsan futbolcusuda mesajını alacaktır illaki:)

Çevrimiçi Samet Ç

cinconun deil yahu hakemlerden başlamak lazım olaya:) hakemden başlarsan futbolcusuda mesajını alacaktır illaki:)
Cincon demedim abi. Ben cüneyte CİNO diyorum.  :D  :evillol:

Etiketler: