16.Hafta / Beşiktaş - Galatasaray
16.Hafta / Beşiktaş - Galatasaray

Beşiktaş Forum|16.Hafta / Beşiktaş - Galatasaray Tarih : 04.01.2015 Saat : 19.00 Stadyum : Atatürk Olimpiyat Statyumu Hakem : Cüneyt Çakır Yayın : Lig TV İLK 11 : Maç öncesi etkinliği

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

16.Hafta / Beşiktaş - Galatasaray  [Okunma sayısı 122443 defa] 16.Hafta / Beşiktaş - Galatasaray

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Hep birşeyi atlıyorsunuz , Derbi kazanmadan Şampiyon,olamazsın bu kadar NET !! 2.yarı Trabzon dahil bütün derbiler Dışarıda , Nasıl şampiyon olacağız , Siz Bİliç le Derbi Kazanabileceğimize inanoyormusunuz , Ben İnanmıyorum açık ve net !! 6 Puan sadece Derbilerden kaybedeceğiz , Biliçin bu korkaklıgıyla Beraberlik bile zor Derbilerde , kızacaksınız ama Gerçek bu maalesef
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı ilhan mansız

İç sahada derbi kazanamayan takım deplasmanda mı kazanacak boşuna beklentiye girmeye gerek yok bence :)
tabi ki kazanır. zamanı gelince görürüz.

Çevrimdışı Volkan Başaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Çevrimdışı ilhan mansız

Hocam gole kadar çok kötü oynadık kabul edelim.golden sonra ve 10 kişilik bölümde idare ederdik ama o golü hiç yememeliydi.gsnin üzerimize gelmesine izin vermemeliydik..
Tamam ama rakipte birşey oynamadı, hiç pozisyonları yok

Çevrimdışı ilhan mansız

Yazık Oğuzhan a acıdım. Ben çok iyi bir oyuncu olduğunu düşünüyorum ve kesinlikle güveniyorum

Çevrimdışı sağduyu

Deniz, aslında kötü oynamadık, Velinin kartı işi bitirdi. 3 maç kaybettik üçünde de 10 kişi kaldık.Sadece 3 puan kaybettik. Bunu ikinci yarı herkes görecek

10 kişi kalma meselesini sadece hakeme bağlarsak yol alamayız. En az üç dört oyuncumuzun oyun zekası vasatın altında. Bunun dışında bariz bir faktör yok.
İyi bir insan olunmadan, iyi bir Beşiktaşlı olunmaz.
.

Çevrimdışı f_madida

oguzhan'in problemi kondisyonda degil, kuvvette...bu tablo cok birsey ifade etmiyor o yuzden...kaptirdigi toplara ikili mucadele sonuclarina bakalim. kaldi ki bugun kotu oynamadi ama yine de guclenmesi lazim..tek macta iyi oynamakla birsey degismiyor.

The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı Fatih

Hep birşeyi atlıyorsunuz , Derbi kazanmadan Şampiyon,olamazsın bu kadar NET .. 2.yarı Trabzon dahil bütün derbiler Dışarıda , Nasıl şampiyon olacağız , Siz Bİliç le Derbi Kazanabileceğimize inanoyormusunuz , Ben İnanmıyorum açık ve net .. 6 Puan sadece Derbilerden kaybedeceğiz , Biliçin bu korkaklıgıyla Beraberlik bile zor Derbilerde , kızacaksınız ama Gerçek bu maalesef
Derbi kazanmadan sampiyon olamazsin diyebiliyorsan eger bu takimin sadece deplasman da en yakin rakibinden +10 puan fazla aldigini da soylemelisin... Madem ki 3 derbiyi de disarida oynayacagiz...
Beşiktaşlılık acı çekmektir...

Bir kez daha Yazıyorum , Derbi kazanmadan Şampiyon,olamazsın AÇIK ve NET !! 2 Yıldır İç sahada ve dış sahada Derbi kazanamıyoruz Biliçin korkaklığı yüzünden , Sanki Real Madridli Oynuyormuşuz gibi oynatıyor takımı Derbilerde !! Siz Biliç in bu korkaklıgıyla Bize Derbi kazandıracağına inanıyor musunuz??? Ben inanmıyorum Açık ve Net !!! 2.Yarı Ts dahil derbilerin hepsi deplasmanda , Şimdiden Minimum 6 Puan kaybedeceğiz Derbilerde , Biliçin Bu Derbi Mantelitesiyle , Deplasmanda Derbi kazanmayı bırak , beraberlik bile hayal Maalesef :by2:

Çevrimdışı Deniz

Oğuzhan bugün takımdaki birçok kişiden iyiydi.sosadan da olcaydan da .Ama yeterli performansta değildi..
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı ALI RIZA

Ahmet Çakar : Veli kırmızısı haksın yanlış...

Derbi kazanmadan sampiyon olamazsin diyebiliyorsan eger bu takimin sadece deplasman da en yakin rakibinden +10 puan fazla aldigini da soylemelisin... Madem ki 3 derbiyi de disarida oynayacagiz...
Geçen Sezon Deplasmanda Derbi Kazandık mı ??? Aynı teknik direktörle oynadık !!! 2 Yılda Bir tane derbi alamadık Biliçle !! Çok korka oynatıyor Derbilerde takımı !! Samet Aybaba bile derbi kazandı Samet Aybaba....

Çevrimdışı ilhan mansız

oguzhan'in problemi kondisyonda degil, kuvvette...bu tablo cok birsey ifade etmiyor o yuzden...kaptirdigi toplara ikili mucadele sonuclarina bakalim. kaldi ki bugun kotu oynamadi ama yine de guclenmesi lazim..tek macta iyi oynamakla birsey degismiyor.
bu kadar çok koşan bir adamda kuvvet kalmaz ki zaten, 10 kişi kalınca tabi böyle oluyor, antep ve akhisar maçlarında Oğuzhan sonuca doğrudan etki etti. Bazen harcamaya çalışıyorlar ama ben iyi bir oyuncu olduğunu düşünüyorum. Top kaptırabilir ama çok iyi top dağıtan ve adam geçme özlliği olan bir oyuncu. bence mutlaka daha fazla değerlendirilmeli

Çevrimdışı Türkay

Derbiyi kaybetmenin hüznü, yarıya girip transfer döneminin başlamasının sevinci ve yarın ki coğrafya sınavını unutup boş gireceğim bir sınavın endişesiyle yatıyorum herkese iyi geceler  :lol: Daha 17 maç var sıkıntı yokk  :bandit:
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı ALDENYX

ismail kartalal,hamza hamzaoğlu,sleven biliç   bu üçlüden kimi seç deseler...? aradaki arkf oyuncu kalitesi..onlar oturmuş kadro bizimkiler oluşan bir kadro...geride karşilamasaydik bu maç arklı olurdu kendi kişiliğimizle tam oynamaya başladığımız anda 10 kişi kaldık....hayat öğretmeye dewam ediyor..
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Şampiyon olamayalım sıkıntı yok , biz sevinmek için sevmedik ama En azından Derbi kazanalım!! Twiterde facede Gsliler nasıl dalga geçiyor açın bakın !! Şampiyon olamayınca Zoruma gitmiyor ama Derbi kaybedince çok zoruma gidiyor :bawling: Bizi Rakip olarak bile görmüyorlar artık farkında mısınız , Biz Beşiktaşı hep yeniyoruz diyorlar , Çıldırıyorum :akuma: Bugün Naçtan sonra beni arayan 4-5 Gs Li arkadaşımın Kalbini kırdım Bağırıp çağırıp telefonu yüzlerine kapattım , hiç konuşmaları na müsaade etmeden ... Çok büyük hayal kırıklığı yaşıyorum , hala anlam veremiyorum biz Bu Gs ve Fb ye nasıl yenildik hala Anlayamıyorum

Çevrimdışı Fatih

Geçen Sezon Deplasmanda Derbi Kazandık mı ??? Aynı teknik direktörle oynadık ... 2 Yılda Bir tane derbi alamadık Biliçle .. Çok korka oynatıyor Derbilerde takımı .. Samet Aybaba bile derbi kazandı Samet Aybaba....
Derbi kazaninca kupayi altindan mi veriyorlar... Sen her maci sampiyonluk maci olarak gormezsen problem vardir... K.Erciyes macina da gs macina da ayni mantaliteyle ciktigin surece problem yok... Senin gibi dusunen insanlar Bilic'e baski uyguladiklari icin o da kendisine cok cok buyuk bir misyonmus gibi bu maci kazanmanin asiri derece de onem sarf ettigini dusunuyor ve yanlisa surukleyecek hareketler yapiyor... 10 sene Bilic basta olsun 1 derbi kazanmasin, 10 sampiyonluk versin...Kimin umurunda, o zaman da kim takar derbileri...

Çevrimdışı Fatih

Şampiyon olamayalım sıkıntı yok , biz sevinmek için sevmedik ama En azından Derbi kazanalım.. Twiterde facede Gsliler nasıl dalga geçiyor açın bakın .. Şampiyon olamayınca Zoruma gitmiyor ama Derbi kaybedince çok zoruma gidiyor :bawling: Bizi Rakip olarak bile görmüyorlar artık farkında mısınız , Biz Beşiktaşı hep yeniyoruz diyorlar , Çıldırıyorum :akuma: Bugün Naçtan sonra beni arayan 4-5 Gs Li arkadaşımın Kalbini kırdım Bağırıp çağırıp telefonu yüzlerine kapattım , hiç konuşmaları na müsaade etmeden ... Çok büyük hayal kırıklığı yaşıyorum , hala anlam veremiyorum biz Bu Gs ve Fb ye nasıl yenildik hala Anlayamıyorum
Buyur buradan yak...

Çevrimdışı Deniz

Neyse arkadaşlar oldu bitti sağlık olsun diyelim Beşiktaşımızdan başka neyimiz var kızarız söveriz yine gider takıma sarılırız..
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 04 Ocak 2015, 23:27:27
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Şampiyon olamayalım sıkıntı yok , biz sevinmek için sevmedik ama En azından Derbi kazanalım.. Twiterde facede Gsliler nasıl dalga geçiyor açın bakın .. Şampiyon olamayınca Zoruma gitmiyor ama Derbi kaybedince çok zoruma gidiyor :bawling: Bizi Rakip olarak bile görmüyorlar artık farkında mısınız , Biz Beşiktaşı hep yeniyoruz diyorlar , Çıldırıyorum :akuma: Bugün Naçtan sonra beni arayan 4-5 Gs Li arkadaşımın Kalbini kırdım Bağırıp çağırıp telefonu yüzlerine kapattım , hiç konuşmaları na müsaade etmeden ... Çok büyük hayal kırıklığı yaşıyorum , hala anlam veremiyorum biz Bu Gs ve Fb ye nasıl yenildik hala Anlayamıyorum

Yunus biz bunu okumadık sen de yazmamış ol :)
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Fatih

Ahmet Çakar : Veli kırmızısı haksın yanlış...
Ya bsgitsin... Kirmizi vermese neden vermedin, kirmizi verse neden verdin... Bariz kirmizi kart hala neyin promosyonunu yapiyor... Izlemeyin abi sunlari...

Çevrimdışı Volkan Başaran

Böyle yenilgilerin bir tek olumlu tarafı oluyor

Kaf dağından iniyoruz...

Şimdi 1 değil en az 2 transfer olur.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Çevrimdışı ilhan mansız

bu kadar üzülme, yendiler sevinecekler tabi, alt tarafı 10 galibiyet fark var. onlar zaten bu algıyı yaratmaya çalışıyorlar. Son cümlen çok doğru biz aslında daha iyi bir takımız ancak bazı hatalar maalesef kaybettiriyor. 10 kişi kalarak verdiğimiz 3. maç bu. bedavadan kaybettik

Çevrimdışı Tolga

Böyle yenilgilerin bir tek olumlu tarafı oluyor

Kaf dağından iniyoruz...

Şimdi 1 değil en az 2 transfer olur.
3 tane olması lazım bence.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Buyur buradan yak...
Diyorsunki derbi kazanmayalım şampiyon olalım Geçen Sezon Derbide kazanamadık şampiyonda olamadık !! Çifte Darbe !!! Derbiler Prestijdir , diyosunki 10 Sene Derbi kaybedelim ama Şampiyon olalım, bende bunu anlayamıyorum işte :iscrewy: Şampiyon olamayacaksak en azından Derbileri alalım , ha Hem ,şampiyonluk hem derbi galibiyeti Muhteşem olur tabiii

Etiketler: