16.Hafta / Beşiktaş - Galatasaray
16.Hafta / Beşiktaş - Galatasaray

Beşiktaş Forum|16.Hafta / Beşiktaş - Galatasaray Tarih : 04.01.2015 Saat : 19.00 Stadyum : Atatürk Olimpiyat Statyumu Hakem : Cüneyt Çakır Yayın : Lig TV İLK 11 : Maç öncesi etkinliği

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

16.Hafta / Beşiktaş - Galatasaray  [Okunma sayısı 122442 defa] 16.Hafta / Beşiktaş - Galatasaray

Çevrimdışı cisse557

bos bos ridvan agziyla konusma arkadasim. Turkiye'de besiktas disinda boyle bir pozisyondan kirmizi kart gorecek takim var mi onu soyle sen bana.
Ne boş boş konuşuyom birader. Asıl sen boş konuşma. Adamın gözünün içine sokuyor elini tabiki de kırmızı kart. Siz de renkliler gibi işinize geleni görüp işinize geleni görmemezlik yapmayın. Bana burda bize gösterilmeyen 3-4 tane net kırmızı kartları saydırtma.

Çevrimdışı Türkay

Töre'nin direği gol olsaydı şuan neler konuşuyorduk acaba
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimiçi Samet Ç

Hakem hatasız oynatsın laf etmeyelim;

- Melo dirsek atmadı mı?
- İlk golden önce korner kullanılırken yine Melo Veli'ye totosuyla vurmadı mı?
- Şınayder denen herif Veliden önce Veli'nin yaptığı aynı hareketi yaparak tahrik etmedi mi?

Bunlar oldu mu olmadı mı? Sonra hakeme sallayanlara kız...
Ya ben mi anlatamıyorum Melo kalabalıkta attı o dirseği hakem görmeyebilir. Veli yapmayacak o hareketi hakemin önün de Sneijder'de yaptı ama adam akıllı Veli hareketi yapınca ortalığı birbirine kattı hakemde Sneijdere inandı bu kadar basit.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 04 Ocak 2015, 22:13:34
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Töre'nin direği gol olsaydı şuan neler konuşuyorduk acaba

Aynı şeyleri konuşuyorduk Türkay bugün  bu mentalite ile kazanma şansımız yoktu
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı omerow

Bugün gerçekten o kadar takır takır oynadık ki neredeyse Barcelona'yı yeniyorduk. Son yıllardaki en kötü Galatasaray 2-0 yendi ve gitti, İsmail Kartallı Fenerbahçe geldi 2-0 yendi gitti. Ya İsmail Kartal deplasmanda derbi kazandı. Bilic kendi evinde ancak 1 puan aldı. @Oktay abinin dediği gibi yarın Mustafa Denizli gelse TT Arena'ya şampiyon çıkarız. Ayrıca hadi Bilic savunulabilir saygı gösteriyorum herkese de. Veli tamamen aptalca bir kırmızı gördü tıpkı geçen hafta Atiba'nın yaptığı gibi. Sen hakemin gözünün önünde elini adamın gözüne sokarsan hakem de atar.

Kirmizi kartin bilic'le ne iligisi var? Vallahi biz millet olarak balik hafizaliyiz yemin ediyorum. Biz en son 7'de 7 yapmisiz soyler misin bana? Ve dikkatini cekerim, 3 gunde bir mac yaparak ve butun maclari deplasmanda oyanarak. derbi kazanmak tabii ki onemli, ama derbi kazanmakla sampiyon oldunmadigi gibi, kaybetmekle de sampiyonluk gitmez.

Çevrimdışı If Else

Geçiniz bu,işleri geçiniz.. Hala Koru körüne nasıl Savunursunuz Biliçi aklım almıyor ... Bu maçı Biliçin,ihaneti yüzünden yaptığı anlamsız Degişiklikler yüzünden kaybettik , Onun Korkaklığı yüzünden kaybettik ... 2 Yıldır Derbi galibiyeti göremedik , Biz Samet Aybabayla derbi kazandık Samet aybabayla .. Bana Göre Samet Aybaba , Biliçten daha iyi Ve daha başarılı bir teknik direktördür .. Şu kadroyu Samet Aybaba 10 puan farkla Şampiyon yapar .. NET ... Şampiyon yapamıyorsun üstüne birde 2 Yılda 1 Tane bile Derbi alamıyorsun bu açıdan bakarsak Beşiktaş tarihinin en kötü teknik direktörlerinden. Biridir Biliç ....

Bu taraftara harbiden Aybaba layık :bandit: :bandit: :bandit:
Şampiyon olmasan bile, Seveceğiz seni yine de, Sen bizim yarınlarımız, Tüm hayatımızsın BEŞİKTAŞ!!!

Çevrimdışı omerow

Ne boş boş konuşuyom birader. Asıl sen boş konuşma. Adamın gözünün içine sokuyor elini tabiki de kırmızı kart. Siz de renkliler gibi işinize geleni görüp işinize geleni görmemezlik yapmayın. Bana burda bize gösterilmeyen 3-4 tane net kırmızı kartları saydırtma.

Saysan kac yazar. sen benim soruma cevap verebiliyor musun? Gecelim o zaman.

Çevrimiçi Samet Ç

Kirmizi kartin bilic'le ne iligisi var? Vallahi biz millet olarak balik hafizaliyiz yemin ediyorum. Biz en son 7'de 7 yapmisiz soyler misin bana? Ve dikkatini cekerim, 3 gunde bir mac yaparak ve butun maclari deplasmanda oyanarak. derbi kazanmak tabii ki onemli, ama derbi kazanmakla sampiyon oldunmadigi gibi, kaybetmekle de sampiyonluk gitmez.
TAMAM BİLİC REYİZ BÜYÜK YÜRÜSÜN GİTSİN AĞZIMIZA ....... BİZ BURADA KAFAYI YİYELİM O ALDIĞI PARAYI YESİN BIRAKIN BU İŞLERİ.

Çevrimdışı ALI RIZA

Ya bırak Allahını seversen bunları senin oyuncun kafasızsa cino ne yapsın.hakemin gözünün önünde elin ne geziyor orda bal gibi kırmızı kart.takım top oynamamış veli olacak herif takıma ihanetin kralını etmiş siz cinoyla uğraşıyorsunuz.
Ha şöyle işte Q7 ihanet ettiğinde ortalıkta bagırıyorlardı... Şimdide bagırın veli ihanet etti sattı bu kadar... Hakem de veliye tuz biber oldu

Çevrimdışı ilhan mansız

Maç Öncesi Yazımdan Kesit

Bugün Oğuzhan ve Sosa ile tamamiyle önde oynayıp, önde basıp ya herro ya merro diyeceğimiz gündür. Töre ve Olcay’ın Gs beklerine üstünlüğü, Ba’yı tutacak tek bir stoper bile olmaması hepsi bize tek bir şeyi işaret ediyor. Hücum.

Beşiktaş bugün çekilir de geride kabul ederse, -ki vodafone arena’ya geçtiğimiz anca böyle bir şey bir daha asla olamaz taraftar iter- Galatasaray rahat bir galibiyet alır.

Çünkü Beşiktaş durarak savunma yapabilecek bir takım değil. Bugün ne ortasahası, ne de Ronaldo Zago’dan beri stoperleri buna elverişli değil. Bugün hücum günüdür.

Her iki devrenin ilk ve son 15’er dakikalarında yapılacak şok pres ile 60 dakikada 3 gol atıp evine yollamak bizim elimizde.
Ben bunu haftalardır söylüyorum. hatta Bilic in hatalı oynattığını Konya maçında da söyledim hatta sen de dedin ki bu taktikle Hırvatistanla çok başarılı oldu. İşte bu taktik Hıvatistan taktiği, oyun dğılımı da öyle, bize Hırvatistan taktiği lazım değil. Böyle oynarsak birçok maçta lüzumsuz yere puan kaybederiz. Koskoca takım adamlar kornerden gol atana kadar hiç hücum yapmadı ve maçı bu yüzden kaybettik. Bir de Velinin affedilmez hatası maalesef. Bu maçlarda korkak oynarsanız kaybedersiniz resmen elimizle maçı hediye ettik

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 04 Ocak 2015, 22:16:25
  • Beşiktaş / Bodrum
Geçiniz bu,işleri geçiniz.. Hala Koru körüne nasıl Savunursunuz Biliçi aklım almıyor ... Bu maçı Biliçin,ihaneti yüzünden yaptığı anlamsız Degişiklikler yüzünden kaybettik , Onun Korkaklığı yüzünden kaybettik ... 2 Yıldır Derbi galibiyeti göremedik , Biz Samet Aybabayla derbi kazandık Samet aybabayla .. Bana Göre Samet Aybaba , Biliçten daha iyi Ve daha başarılı bir teknik direktördür .. Şu kadroyu Samet Aybaba 10 puan farkla Şampiyon yapar .. NET ... Şampiyon yapamıyorsun üstüne birde 2 Yılda 1 Tane bile Derbi alamıyorsun bu açıdan bakarsak Beşiktaş tarihinin en kötü teknik direktörlerinden. Biridir Biliç ....

Çok abartıoyrsunuz bazılarınız sakinleşip öyle yorum yapsın bence.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Türkay

Aynı şeyleri konuşuyorduk Türkay bugün  bu mentalite ile kazanma şansımız yoktu

Abi bence şuan transferleri konuşup fener ile çekişmeyi tartışırdık çünkü herkes skora endeksli 2-
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı ozan062

izlemiyorum ama duyduguma gore hasan sas besiktası dogruyurormus twtte millet sovuyor ona iyide arkadas dun adam soyledi  besiktas iyi gzl formda yenilmiyor ama alaycı alaycı o değişik el kol hareketiyle pis pis  sırıtarak gs besiktasa ters dedi

ve mac sonuda adamı haklı cıkardı...

neye uzuluyorum biliyormusnuz sampiyonluktan falan birsey kaybettiğimiz yok ama su les heriflere prim veriyoruzya ona...
*ŞENOL GÜNEŞ= En Büyük Güneş Bizim Güneş

Transferler için eleştirim:

Kararsızlık ve gecikme, başarısızlığın sebebidir.GOETHE
MisalGomezde herkesin kararlılığı sonuç getirdi

Çevrimdışı ALI RIZA

İlk yarı düzgün oynadık biz pozisyon vardı sosa atamadı ğs ortaları vardı 1-2 tane öyle geçti bu saçma statta ilk yarı zeminle yagmurla her iki takım böyle oynadı....
[ Son Düzenleme: 04 Ocak 2015, 22:19:13 ALI RIZA ]

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 04 Ocak 2015, 22:17:37
  • Beşiktaş / Bodrum
Ben bunu haftalardır söylüyorum. hatta Bilic in hatalı oynattığını Konya maçında da söyledim hatta sen de dedin ki bu taktikle Hırvatistanla çok başarılı oldu. İşte bu taktik Hıvatistan taktiği, oyun dğılımı da öyle, bize Hırvatistan taktiği lazım değil. Böyle oynarsak birçok maçta lüzumsuz yere puan kaybederiz. Koskoca takım adamlar kornerden gol atana kadar hiç hücum yapmadı ve maçı bu yüzden kaybettik. Bir de Velinin affedilmez hatası maalesef. Bu maçlarda korkak oynarsanız kaybedersiniz resmen elimizle maçı hediye ettik

Hocam o gün anlatamamışım demek ki tam olarak.

Konya maçında takım yorgunluktan yürümedi ama taktik aynı taktik diğer 10 küsür maçı eze eze böyle bu sistemle kazandık dedim.

Bugün kendi sisteminden vazgeçti sonuç bu.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı If Else

TAMAM BİLİC REYİZ BÜYÜK YÜRÜSÜN GİTSİN AĞZIMIZA ....... BİZ BURADA KAFAYI YİYELİM O ALDIĞI PARAYI YESİN BIRAKIN BU İŞLERİ.

10 numara üslup, aynen böyle devam et kardeşim  :bandit:
Şampiyon olmasan bile, Seveceğiz seni yine de, Sen bizim yarınlarımız, Tüm hayatımızsın BEŞİKTAŞ!!!

Çevrimiçi Samet Ç

izlemiyorum ama duyduguma gore hasan sas besiktası dogruyurormus twtte millet sovuyor ona iyide arkadas dun adam soyledi  besiktas iyi gzl formda yenilmiyor ama alaycı alaycı o değişik el kol hareketiyle pis pis  sırıtarak gs besiktasa ters dedi

ve mac sonuda adamı haklı cıkardı...

neye uzuluyorum biliyormusnuz sampiyonluktan falan birsey kaybettiğimiz yok ama su les heriflere prim veriyoruzya ona...
Kesinlikle abi bu lavuklara dalga konusu oluyoruz yemin ediyorum çıldırıyorum.

Çevrimdışı cisse557

Saysan kac yazar. sen benim soruma cevap verebiliyor musun? Gecelim o zaman.
Soruna cevap arıyorsan git anadolu maçlarını izle.

Çevrimdışı Tolga

Bilic büyük hoca falan değil bunu herşeyden görebiliyoruz ve bizimle beraber gelişme aşamasında hala.Ben sezon sonuna kadar şans veriyorum herşeye rağmen fakat eğer sezon sonu ipi göğüsleyemezsek kimse kusura bakmasın ben devam edilmesinden yana değilim ki ANÇ'nin de düşüncesi o yönde bundan eminim.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 04 Ocak 2015, 22:18:36
  • Beşiktaş / Bodrum
Abi bence şuan transferleri konuşup fener ile çekişmeyi tartışırdık çünkü herkes skora endeksli 2-

Skora endeksli oldunduğu doğrudur ama skor yine ya berabere ua kayıp olacaktı Türkay yani bu maç böyle alınamazdı mümkün değildi
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Bu taraftara harbiden Aybaba layık :bandit: :bandit: :bandit:
Samet Aybabanın takmı Kotumu oynuyordu ??? En azından Derbilerde Böyle korkak oynamıyordu Samet Aybabanın takımı !! Şu kadroyu Samet Aybaba şampiyon yapardı Sozımun sonuna kadar Arkasındayım , Sen 2 Yılda 1 Tane bile derbi kazanamayacaksın sonra yok Bilim çok,iyi Hoca diyeceksin Yok yaaaaaa!! Senin Begenmedigin Aybabayla hiçbir zaman Korkak oynamadık ve Derbi Kazandık , şuanki kadrodan daha kotu bir kadroyla Hemde .......
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı cccilluminaticcc

futbolcular  kesinlikle psikologa gitmeli. hakemlerin sana karşı tutumunu biliyosun ona rağmen adamın gözünün önünde yapıyorsun.yapmıyacaksınnnnnn bu kadar basit yada yaparsan melo sana asıl yapıyor sinsi sinsi sende ona yapacaksın bu kadar basit.Yeter artık her maç 10 kişi kalmaktan.o soğukta sizi desteklemek için gelen 30 bin kişiye yazık.takım arkaşdaşlarının emeğine yazık.bizlere yazık.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 04 Ocak 2015, 22:19:41
  • Beşiktaş / Bodrum
Bilic büyük hoca falan değil bunu herşeyden görebiliyoruz ve bizimle beraber gelişme aşamasında hala.Ben sezon sonuna kadar şans veriyorum herşeye rağmen fakat eğer sezon sonu ipi göğüsleyemezsek kimse kusura bakmasın ben devam edilmesinden yana değilim ki ANÇ'nin de düşüncesi o yönde bundan eminim.

Bilic büyük hoca değil doğrudur. Ama büyeyecek hocadır. Potansiyeline yorum yapmak çok tehlikeli.

İleride Arsenal'in başında bile görebilirsiniz. Yavaş yavaş oluyor  bir anda olmuyor ama sağlam olan özellikleri çok iyi.

Sadece değişikliğe açık olmak zorunda gelişmek için.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı ozan062

zaten biz oyuncuları bugun cok kızmıyoruz adamlar 25den fazla mac yaptı biz mantıga kızıyoruz arkadaslar aradaki fark bu

zaten ligde birsey kaybedilmiş değil sadece adamları saf dısı bırakıp ponların devre arası molasını zehire çeviricektik bu sansı kaybettik o kadar...
*ŞENOL GÜNEŞ= En Büyük Güneş Bizim Güneş

Transferler için eleştirim:

Kararsızlık ve gecikme, başarısızlığın sebebidir.GOETHE
MisalGomezde herkesin kararlılığı sonuç getirdi

Çevrimdışı nannan

Enseyi karartmanın lüzumu yok. Sıfırdan takım kuruyoruz, sıfırdan yepyeni stadyum yaptığımız için Avrupa'nın en genç takımlarından biriyle ev sahibi olamadan 1,5 senedir iyi bile gidiyoruz. yeni yapılanan takımlar için bu süre o kadar da uzun değil. Yeniden yapılanıp da ilk senesinde şampiyon olan GS'nin şimdi mali durumu ortada.
2 derbiden 0 puan alarak ligin 16. haftasını 35 puanla 2. bitirdik. Genç bi takımız, öğreniyoruz. Hocamız da öğrenecek, futbolcularımız da öğrenecek, yönetim de öğrenecek. Siz şimdi televizyonda Beşiktaş'a Bilic'e sallayanları dikkate almayın. Bütün takımın arkasında durun, sahip çıkın. 7 maç arka arkaya kazandıktan sonra 8.'yi bir derbi maçında kaybettik. Olabilir normaldir.
Şu an TRT açık, ağzımı burada yazarken bozmak istemiyorum ama sanki herkese talimat gelmiş de Beşiktaş'ın her futbolcusuna Bilic'e deli gibi yükleniyolar. Bunların hiçbiri adam değil yemin ederim yolda görsem düşünmem saldırırım hepsine.
Neyse. Devre arasında 3 tane transfer(Stoper,sağ bek- orta saha) yaparsak bu ligi çok rahat götürürüz. Olimpiyat stadını da bir daha kullanmamamız lazım. Derbiler de bitti. Bundan sonra bize daha uygun sahalarda oynamamız lazım.

Etiketler: