16.Hafta / Beşiktaş - Galatasaray
16.Hafta / Beşiktaş - Galatasaray

Beşiktaş Forum|16.Hafta / Beşiktaş - Galatasaray Tarih : 04.01.2015 Saat : 19.00 Stadyum : Atatürk Olimpiyat Statyumu Hakem : Cüneyt Çakır Yayın : Lig TV İLK 11 : Maç öncesi etkinliği

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

16.Hafta / Beşiktaş - Galatasaray  [Okunma sayısı 121783 defa] 16.Hafta / Beşiktaş - Galatasaray

Çevrimdışı FARUK

ilk 16 haftanın en önemli maçı oynanacak
mhk başında olsam benimde ilk aklıma eğer takvimi uygunsa cüneyt çakır gelir

Çevrimdışı Tolga

10 yıldır lig göremedim  :evillol: 2004 cem papila denen zat yüzünden
Haklısın o konuda tabi :icool:
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Karabay

Beyler, gs'nin hocası "bir galibiyet için hiçbir oyincumun geleceğini riske atamam" demiş.  Sinayderi oynatmayacak galiba

Çevrimdışı ALI RIZA

Beyler, gs'nin hocası "bir galibiyet için hiçbir oyincumun geleceğini riske atamam" demiş.  Sinayderi oynatmayacak galiba
Stratejidir bizi kandırıyorlar  :evillol: Gerek parçalayalım  :sevinc

Çevrimdışı Karabay

Stratejidir bizi kandırıyorlar  :evillol: Gerek parçalayalım  :sevinc
antrenmana bu günde katilmamis

Çevrimdışı Deniz

hamza Beşiktaşı küçümsemiyorum demiş.Ne sanıyor bu kendini?
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimiçi murat

fark yemeyiz demek istiyor olabilir.

Çevrimdışı Tolga

Bende duyunca şaşırdım ve kızdım.Sen bu ligin liderini zaten küçümseyemezsin ki lider de olmamış olsak küçümseyemezsin.Bu Gs'ye kim hoca olsa bir tarafları kalkıyor.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Deniz

fark yemeyiz demek istiyor olabilir.
Şu ali dürüst salatalığı ile hamza yoğurdu bu açıklamaları yaptıktan sonra şunlara çakmak farz oldu..
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı f_madida

Bu haberlerle ve soylemlerle akillari sira Besiktas taraftarinin ve futbolcusunun ustunde psikolojik baski olusturmaya calisiyorlar, hic kale almamak lazim... Bunlari gundeme getirmek bile gereksiz. gsnin ne kadar dandik bir top oynadigini haftalardir goruyoruz, becerebiliyorlarsa ciksinlar oynasinlar, bence fark yemekten korktuklari icin boyle aciklamalara basvuruyorlar.

The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı ALI RIZA

Bu haberlerle ve soylemlerle akillari sira Besiktas taraftarinin ve futbolcusunun ustunde psikolojik baski olusturmaya calisiyorlar, hic kale almamak lazim... Bunlari gundeme getirmek bile gereksiz. gsnin ne kadar dandik bir top oynadigini haftalardir goruyoruz, becerebiliyorlarsa ciksinlar oynasinlar, bence fark yemekten korktuklari icin boyle aciklamalara basvuruyorlar.
Derbiler her takım için büyük çıkış kurtuluş yoludur ğs yolu bizde bulmaya çalışacaktır ama Arkadaki sakat defansları sağolsun Töre Olcay Dem ba ile nasıl basa çıkacaklarsa oturup düşünmeleri lazım hücüm ettiğinde paket olurlar biz yeterki ayağa yop oynayalım topuk pası artist paslar vermeyelimde Oğuzhan umarım 11 de başlamaz frei gibi hızla topu rakip sahaya götüren ve rakipbe kart yedirtecek oyuncu lazım...  :bandit: :bandit: :bandit:

Çevrimdışı FARUK

Fb ile yıllardır yaptıkları seviyesiz rekabet e benzetmeye çalışıyorlar macin olimpiyat stadinda olmasını sağlayarak başlattılar bunu akillarinca

Çevrimdışı Abdullah

Fb ile yıllardır yaptıkları seviyesiz rekabet e benzetmeye çalışıyorlar macin olimpiyat stadinda olmasını sağlayarak başlattılar bunu akillarinca
Net bir skorla koyarsak ki niyeyse hiç inancim yok buna maalesef tüm cirkeflikleri ellerinde patlayacak

Çevrimdışı FARUK

Net bir skorla koyarsak ki niyeyse hiç inancim yok buna maalesef tüm cirkeflikleri ellerinde patlayacak
aynen ins. Oyle olur da formumuz kötü ekstra motivasyon gerek

Çevrimdışı panic13

Günaydın arkadaşlar,

eğer Sneijder oynamayacaksa galibiyet oranı %70'e yükselmiş demektir. Çünkü GS sneijder olmadan zombi gibi oluyor: bütün organları çalışıyor ama beyin yok.

Bir de, inşallah Töre'nin karşısına SAbri'yi değil de Balta'yı veya Telles'i koyar Hamza Hoca. O zaman görür küçümsememesi gereken rakibi. Yemin ediyorum, Avrupa maçları dahil bu kadar sabırsız beklediğim bir maç daha olmamıştı. Pazar günü geçen seneki hesabı kapatacağız.
[ Son Düzenleme: 02 Ocak 2015, 09:49:51 panic13 ]
Bizler, ne olursa olsun Beşiktaşlıyız.

https://medium.com/@kasimpasacanavari

Çevrimdışı Doğukan E.

sneijder i kesin oynatırlar bence eğer ki oynatmazlar sa işte o zaman herkez galibiyete daha çok inanır...

Çevrimdışı Türkay

Biz sistem takımıyız mesela  Sosa olmasa yine bir şekilde etkili olabiliriz ama Gs de Sneijder yoksa Allah'a emanet oynuyolar  :lol:
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı panic13

Bu arada bazı arkadaşları umutsuz görüyorum. Son yıllarda çıkacağımız en rahat GS maçına çıkacağız, rahat olun. Mağlubiyet çok büyük sürpriz olur, en kötü beraberlik. Ki berabere kalsak dahi paramparça edeceğiz. Görecekler futbol nasıl oynanırmış.

Hamza ilk geldiğinde ben de tırsmıştım ama gördüğümüz gibi ilk haftalar gazdan ibaretmiş. Tempoyu düşürmediğimiz müddetçe maç bizim. Adamlar 4 er 4 er  rakiplerinin çok iyi oyunculuarı var diye değil, hızlı oldukları için yediler. Yani rakipler bizim gibi oynadıkları için.
Bizler, ne olursa olsun Beşiktaşlıyız.

https://medium.com/@kasimpasacanavari

Çevrimdışı bilalabdulselam

bu sabah gazetinin birinde yazıyordu, sanırım sabah gazetesi..
hamza floryanın kapılarını kapamış, şınayder 2 gündür şut antremanı yapıyormuş vs..
feneve uzaktan attığı golleri falan yazmışlar..
Herkesi bir zaman için aldatabilirsiniz,
Bazı kişileri her zaman aldatabilirsiniz,
Ama herkesi her zaman aldatamazsınız!

kurtgisi

• Ziyaretçi

1 aydan sonra Passolig kartım elime geçti :ishock:

ALLAH'ım pazar günü yüzümü güldür , dosta düşmana güldürme bizi  :iscrewy:

kurtgisi

• Ziyaretçi

bu sabah gazetinin birinde yazıyordu, sanırım sabah gazetesi..
hamza floryanın kapılarını kapamış, şınayder 2 gündür şut antremanı yapıyormuş vs..
feneve uzaktan attığı golleri falan yazmışlar..

Unuttukları tek şey var  :money: !!! Karşılarında Volkan'lı mahalle takımı febe yok...

Türkiye'nin en büyüğü var  :sevinc

Çevrimdışı mehmetthedum

Satılan bilet sayısı kaç oldu bilen var mı ?
az önce batı alttan biletimi aldım. Aksi bişey olmazsa 15 kadar arkadaşla pazara tribündeyiz. Alırken gördüğüm kadarıyla batı alt, köşelere yakın 4 blok hariç koltuk satışta yok veya tükenmiş. Bir yerlerde toplamda 12bin yazıyordu .. bu havaya rağmen 30-35 bin iyidir.
Beşiktaş her zaman mahallenin büyük abisidir.

Çevrimdışı Volkan Başaran

az önce batı alttan biletimi aldım. Aksi bişey olmazsa 15 kadar arkadaşla pazara tribündeyiz. Alırken gördüğüm kadarıyla batı alt, köşelere yakın 4 blok hariç koltuk satışta yok veya tükenmiş. Bir yerlerde toplamda 12bin yazıyordu .. bu havaya rağmen 30-35 bin iyidir.

11 bin şu an
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Çevrimdışı mehmetthedum

Niçün cumartesi 18'de oynanmaz ki bu maç. Çevreden geleceklerin saat-koşturmaca kaygısı olmadan fulleniverirdi. Biz çok geçe kalmamak için minübüs tuttuk ona rağmen pazar gecesi 12'den evvel eve girersek iyidir. Ertesi gün de mesai var.
Beşiktaş her zaman mahallenin büyük abisidir.

Çevrimdışı yavvuzz

11 bin şu an
30 bin bilet satılmış diyorlar sallama mı yoksa doğru mudur ?

Etiketler: