11.Hafta / Kardemir Karabükspor - Beşiktaş
11.Hafta / Kardemir Karabükspor - Beşiktaş

Beşiktaş Forum|11.Hafta / Kardemir Karabükspor - Beşiktaş Skor : Kardemir Karabükspor: 1 (Goller Dk. 83 Musa Çağıran) - Beşiktaş: 2 (Goller Dk. 53 Demba Ba, Dk.55 Demba Ba) Tarih : 01.12.2014

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

11.Hafta / Kardemir Karabükspor - Beşiktaş  [Okunma sayısı 81511 defa] 11.Hafta / Kardemir Karabükspor - Beşiktaş

Çevrimiçi Samet Ç

öyle olsaydı gsye gelirdi bu sezon başı ben öyle düşünüyorum en azından neyse çokta önemli değil aslında bu zor bir ihtimal yani :)
Aynen boşa konuşuyoruz bilicle devam edecek zaten yönetim çok büyük bir süpriz olmazsa.

Çevrimdışı Tolga

ba ve sosa çıktığı zaman sanki başka bir takım oluyor sahada. oğuzhan da dahil hepsi çok vasat futbolcular. hatta birkaç kişi var ki bunlar futbolcu falan değil ya
özellikle demba ba ya hiçbirşey olmaması lazım.bizi taşıyan sosa ile beraber demba ba dır.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimiçi Samet Ç

Yine bilet kesmeler olmuş bunlar çok abartı yorumlar.

Bilic kötü iş çıkarmıyor. Hataları var düzelir mi bilmem ama her ne olursa seneye 3. şansı ilk kez kendi evinde kesinlikle hakediyor , biraz sabır.

Sadece Bilic'ten kaynaklanmıyor oyuncular çok çaylak son rötuşlar ve yeni stadla görüp o zaman değerlendirmek gerek.
Bilet kesme değil abi hayalimdeki td yi söylüyorum. Düşünsene Marcelo Bielsa'nın td miz olduğunu o deli biz deli neler olur neler.  :evillol:

Çevrimiçi MUSTAFA_

Demba Ba bu sezon toplam 15 gol atarken takımın geri kalanı 16 gol attı  :bandit:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Tolga

Aynen boşa konuşuyoruz bilicle devam edecek zaten yönetim çok büyük bir süpriz olmazsa.
şampiyon olamazsak ben devam edileceğini pek sanmıyorum dışarıdan öyle görüyorum en azından.hem başkanın hem de ANÇ'nin bilicle ilgili açıklamaları hep sezon sonu ile alakalı.sezon bir bitsin sonra konuşuruz diyorlar o yüzden bilic içinde bence son şans bu sezon.

Çevrimiçi Samet Ç

şampiyon olamazsak ben devam edileceğini pek sanmıyorum dışarıdan öyle görüyorum en azından.hem başkanın hem de ANÇ'nin bilicle ilgili açıklamaları hep sezon sonu ile alakalı.sezon bir bitsin sonra konuşuruz diyorlar o yüzden bilic içinde bence son şans bu sezon.
Olabilir. Başkan bir şans daha verebilir ama Anç pek sıcak bakmaz.

Çevrimdışı Togay_1981

Yine bilet kesmeler olmuş bunlar çok abartı yorumlar.

Bilic kötü iş çıkarmıyor. Hataları var düzelir mi bilmem ama her ne olursa seneye 3. şansı ilk kez kendi evinde kesinlikle hakediyor , biraz sabır.

Sadece Bilic'ten kaynaklanmıyor oyuncular çok çaylak son rötuşlar ve yeni stadla görüp o zaman değerlendirmek gerek.

Yeni stada geçtiğimizde attığımız bu zar tutmaz ise kaybımız sanılandan çok daha büyük olur. Ben Biliç'in iyi iş çıkardığını değil sadece idare ettiğini düşünüyorum. İyi iş çıkarmış olması için büyük maç alacak. Büyük takım gibi oynatacak. Takıma birşeyler katacak. Cesur olacak gerektiğinde risk alacak.1,5 yıldır aynı hataların yapıldığı bir ortamda hangi iyi işten bahsedebiliriz ? Şu anda Aybaba'dan farkı yok.

Çevrimdışı fani madida

özellikle demba ba ya hiçbirşey olmaması lazım.bizi taşıyan sosa ile beraber demba ba dır.
haklısın ama ben sosa'yı ayırıyorum ya  :) asteras maçı sonra bu maç oyundan çıktığı an her şey tersine döndü
biz 11 arkadaşız, lakin arkamız daha var...

Çevrimdışı Tolga

Yeni stada geçtiğimizde attığımız bu zar tutmaz ise kaybımız sanılandan çok daha büyük olur. Ben Biliç'in iyi iş çıkardığını değil sadece idare ettiğini düşünüyorum. İyi iş çıkarmış olması için büyük maç alacak. Büyük takım gibi oynatacak. Takıma birşeyler katacak. Cesur olacak gerektiğinde risk alacak.1,5 yıldır aynı hataların yapıldığı bir ortamda hangi iyi işten bahsedebiliriz ? Şu anda Aybaba'dan farkı yok.
ilk derbisini bakalım kime karşı kazanacak gerçekten çok merak ediyorum :D

Çevrimiçi Samet Ç

ilk derbisini bakalım kime karşı kazanacak gerçekten çok merak ediyorum :D
Geseyi yeneriz diye düşünüyorum ama kısmet.  :bandit:

Çevrimdışı Tolga

Çevrimdışı Deniz

Bilic yine derbi saçmalıklarına girmezse yeneriz tabi ki
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Togay_1981

Yok biz yensek yensek yine feneri yeneriz. Ona şansımız tutuyor çünkü :)

Çevrimiçi Samet Ç

göreceğiz bakalım :icool:
Hocam güvenmekten başka çaremiz yok ama ben bilice büyük maçlarda güvenemiyorum nedense   :bandit:

Çevrimdışı Çağrı

Ben takıma bir şeyler kattığını kesinlikle düşünüyorum.

Ben Beşiktaş'ı 2003'ten beri ilk kez derli toplu sistemli oynarken görüyorum.

Kim nereye atacağını ne yapacağını ezberlemiş durumda. Biz Fener maçını seneye İnönü'de oynasak şu sonuçlar çıkmaz ortaya çıkmayacaktır.

O yüzden bence hakediyor. Zaten aslında sözleşmesi 3 yıllık opsiyonlu son yılı.

Bilic bu sene şampiyon yaparsa , seneye de yeni stadla şampiyon yapars  bu kez biz çok ıkınırız bizi bırakmasın diye :) Biraz daha sabır az kaldı.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Tolga

Yok biz yensek yensek yine feneri yeneriz. Ona şansımız tutuyor çünkü :)
Hocam güvenmekten başka çaremiz yok ama ben bilice büyük maçlarda güvenemiyorum nedense   :bandit:
aynen biz yensek yensek yine feneri yeneriz heralde gsye karşı yıllardır şansımız tutmuyor tam tersi fbye de şansımız tutuyor :)

Çevrimdışı Togay_1981

Bilic yine derbi saçmalıklarına girmezse yeneriz tabi ki

Geçen yıl 80,000 kişinin önünde de bu GS' yi yeneriz demiştik. Bugün gelinen noktada 1 adım yol kat etmiş değiliz. Halen oyun sistemimiz oyuncu değişikliklerimiz , oyunu rakibe verişimiz aynı. Tek fark Demba Ba / Sosa - Almeida / Fernandes çiftleri arasındaki fark. Bu Galatasaray'a Demba bile yeter şu an ki formu ile lakin ne kadar cesur olabileceğimizi göreceğiz.

Çevrimdışı Çağrı

Hatta daha önemli bir şey söyleyeyim ben.

Bilic'in Hırvatistan'ı izlerken şöyle ezbere istikrarlı oynayan bir takımımız olacak mı diyordum hep. Takımda kimse öne çıkmıyordu hepsi asker gibiydi yıldızların.

Bilic bunu 4 yılda başardı orada. Burada en önemli şey şu. Bielsa gibi admalar geldiği ilk sene şak diye şok edip şampiyon yapabilirler takımları.

Ersun Yanal da öyle. Ama uzun soluklu olmaz. Bilic ise tutturması zor ama tutturursa çok uzun süre bileği bükülmeyecek bir yapı ortaya çıkarıp çok istikrarlı seri şampiyonluklar getirebilir.

Mesele  bunu yakalamaktır. Acele etmemek gerek. Son zar da Bilic ile yani oyuncuları tanıyan hoca ile  atılmalı.
[ Son Düzenleme: 01 Aralık 2014, 23:40:55 Çağrı ]
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Togay_1981

Ben takıma bir şeyler kattığını kesinlikle düşünüyorum.

Ben Beşiktaş'ı 2003'ten beri ilk kez derli toplu sistemli oynarken görüyorum.

Kim nereye atacağını ne yapacağını ezberlemiş durumda. Biz Fener maçını seneye İnönü'de oynasak şu sonuçlar çıkmaz ortaya çıkmayacaktır.

O yüzden bence hakediyor. Zaten aslında sözleşmesi 3 yıllık opsiyonlu son yılı.

Bilic bu sene şampiyon yaparsa , seneye de yeni stadla şampiyon yapars  bu kez biz çok ıkınırız bizi bırakmasın diye :) Biraz daha sabır az kaldı.

Aynı maç içerisinde derli toplu oynamak ile darmadağın olmak arasında öyle ince bir çizgi var ki buna bir şey katmak denir mi bilmem. Ligin lideriyiz , 3 haftadır kazanıyoruz. Ama maça çıkarken favori Trabzon.  Çünkü maçlardan öyle bir düşüyoruz ki kimseye sağlam bir takım imajı veremiyoruz. 1,5 yıldır bu konuda 1 mm bile yol kat edilmedi. Bu stad bizim son şansımız . Her mevki de en doğru tercihleri yapmak zorundayız. Bu taraftar her maç bu eziyeti çekmeyi hak etmiyor. Nereden nasıl çözüm bulacaksa bulsun artık.

Çevrimiçi Samet Ç

Beşiktaş Trabzon maçının saat 15:00 veya 17:00 ye alınması için Beşiktaş yönetimi Federasyona başvuru yaptı. 

Böyle bir haber konuşuluyor twitterda.

Çevrimdışı Tolga

Beşiktaş Trabzon maçının saat 15:00 veya 17:00 ye alınması için Beşiktaş yönetimi Federasyona başvuru yaptı. 

Böyle bir haber konuşuluyor twitterda.
niye daha erken oynamak isteyelim ki anlamadım

Çevrimdışı Tolga

Aynı maç içerisinde derli toplu oynamak ile darmadağın olmak arasında öyle ince bir çizgi var ki buna bir şey katmak denir mi bilmem. Ligin lideriyiz , 3 haftadır kazanıyoruz. Ama maça çıkarken favori Trabzon.  Çünkü maçlardan öyle bir düşüyoruz ki kimseye sağlam bir takım imajı veremiyoruz. 1,5 yıldır bu konuda 1 mm bile yol kat edilmedi. Bu stad bizim son şansımız . Her mevki de en doğru tercihleri yapmak zorundayız. Bu taraftar her maç bu eziyeti çekmeyi hak etmiyor. Nereden nasıl çözüm bulacaksa bulsun artık.
aynen katılıyorum

Çevrimiçi Samet Ç

niye daha erken oynamak isteyelim ki anlamadım
Bende anlamadım umarım böyle bir düşünceleri yoktur bana kalırsa 21:45'te oynamalıyız.

Çevrimdışı Çağrı

Benim gözümde bu durum şudur.

Kerim'e Gökhan'a ve Oğuzhan'a daha iy itercihler yapmayı öğretmesi gerek.

Normalde biz burada savunmayı yediklerimizi konuşmayız. Kerim Ba'nın önüne düzgün yuvarlasa maç kesin 5'e gidecekti o zaman burada sonunda bu sorunu bu maç çözdük diyecektik.

Çünkü hiç baskı yemeyecektik. Eğer pozisyonları bulamıyor olsak hak veririm ama aslında çözümü bulduk pozisyon tonla bulduk sadece bitiremedik.

Bugün Trabzon o bulduklarını attı bitirdi maçı. Bizim de atmamız gerekiyor mesele bu.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Deniz

Muhtemelen şehir dışından gelenlerin geri dönmelerini kolaylaştırmak ve havanın daha sıcak bir saatte olması için
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Etiketler: