11.Hafta / Kardemir Karabükspor - Beşiktaş
11.Hafta / Kardemir Karabükspor - Beşiktaş

Beşiktaş Forum|11.Hafta / Kardemir Karabükspor - Beşiktaş Skor : Kardemir Karabükspor: 1 (Goller Dk. 83 Musa Çağıran) - Beşiktaş: 2 (Goller Dk. 53 Demba Ba, Dk.55 Demba Ba) Tarih : 01.12.2014

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

11.Hafta / Kardemir Karabükspor - Beşiktaş  [Okunma sayısı 81517 defa] 11.Hafta / Kardemir Karabükspor - Beşiktaş

Çevrimiçi Samet Ç

Trabzon inşallah kazanır ne günlere kaldık Allah'ım.  :s20:

Çevrimdışı eski inönü

Devre arası transfer de yapılsa 5 yabancı kısıtı oldugu surece 6 tane yerli oynatman mecbur oynatman demek. Ben gidip stoper transferi yapıyorsam onu Pedronun yanında oynatmak isterim. Ersanın yanında oynayacaksa fark yaratma gibi bi imkan yok malesef

Çevrimdışı Tolga

Trabzon inşallah kazanır ne günlere kaldık Allah'ım.  :s20:
trabzonun kazanması ya da kaybetmesi açıkçası bizim maçtaki oyunlarını çok etkilemeyecektir.bizim eksik yönlerimizi çalışıp oralardan vurmaya çalışacaklardır.mesela duran toplar biz sürekli adam paylaşımında hata yaparken trabzonda tam tersi duran toplarda bu sezon acayip etkililer.duran toptan gol yeme ihtimalimiz bu maç çok yüksek.özellikle medjani ve belkalem bu konuda baya başımızı ağrıtabilirler.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı f_madida

işte rakipler bazen atıyor bunları puan kaybediyoruz bazen atamıyorlar 3 puan alıyoruz.her maçımız pamuk ipliğine bağlı ya kıl payı kazanıyoruz ya da puan kaybediyoruz.

diger maclar icin birsey demiyorum ama bu mac farkliydi, 3'u atacak en az 3 pozisyon buldu takim, demba ba'nin topunu cizgiden cikartti adamlar vs. 2-0'dan sonra geriye yaslanmadi, korksa geriye yaslansa bu yoruma katilmak mumkun ama son derece duzgun bir futbol oynandi ta ki Ersan olmayan pozisyondan rakibe golu hediye edene kadar ondan sonrasi psikolojik savasa dondu zaten.

The world is better in black and white, and red.

Çevrimiçi blackeagle35

Bizim sıkıntımız Demba Ba ve Olimpiyat'ta oynamama etkisiyle kapanan takımlara değil bence..Aksine oynayan ya da oyun içinde oynamaya dönen takımlara sıkıntımız..Bakın hiçbir silahı olmayan Asteras bile bize karşı 2 gol bulabiliyor oynamaya başladıktan sonra..Bu açıdan Trabzon maçı sıkıntılı..

Çevrimdışı WarrChief

mete vardır macın keyfini cıkartalım diye demec veriyor lideriz tamam cok dogru bende seviniyorum ama hatalardan dolayı buruk seviniyorum
eyyy yonetimm  bu bilic sivas macında sansıyla ilkkez 51maclık kariyerinde macı ceviriyor fazla değil birhafta sonrası hemencecik kayseriye macı veriyor alıcakken sonrasında devler liginde puanlar kaybediliyor yine aynı hatalarla ve neymiş gruptan cıktık diye hatanın ustune gitmiyorsunuz
boyle yapmaya devam ederseniz en acı gerceklerle yüzlesiceksiniz buda kelle almayı gerektiricek(onder hocanın lafıdır) oda artık kim olur zaman gosterir
bu takımdaki bu disipline edilmeyen hata futbol direktorunun olmayısından kaynaklı bütün herseyi hocaya yuklerseniz bu tip hatalar olur bunuda halletmeleri lazım bence hemen erkenden
[ Son Düzenleme: 01 Aralık 2014, 20:37:37 WarrChief ]

Çevrimiçi Samet Ç

trabzonun kazanması ya da kaybetmesi açıkçası bizim maçtaki oyunlarını çok etkilemeyecektir.bizim eksik yönlerimizi çalışıp oralardan vurmaya çalışacaklardır.mesela duran toplar biz sürekli adam paylaşımında hata yaparken trabzonda tam tersi duran toplarda bu sezon acayip etkililer.duran toptan gol yeme ihtimalimiz bu maç çok yüksek.özellikle medjani ve belkalem bu konuda baya başımızı ağrıtabilirler.

Hocam onlarda kontralardan çok yiyorlar emin ol geseye oynadıkları oyunu burda bize oynasınlar bir de Constant'sız 3'lük olurlar bundan eminim.

Çevrimdışı Tolga

Hocam onlarda kontralardan çok yiyorlar emin ol geseye oynadıkları oyunu burda bize oynasınlar bir de Constant'sız 3'lük olurlar bundan eminim.
constant bizim maça yetişir diye düşünüyorum o olmazsa çok iyi olur

Çevrimdışı okansosa

keşke maçlar 75 dakika olsa rahat rahat oynarız
o zaman da 60 da başlarız bunlara
O gemi bir gün gelecek

Çevrimdışı Türkay

Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı ahmetx

40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı Türkay

Ne jones u yahu

Dünya kupası performansıyla bi jones yedek kulübesinde fena olmazdı abi

Çevrimdışı Deniz

Ts neden kazansin istiyorsunuz anlamiyorum?her macin havasi ayridir ts kazaninca bizim macta oynamayacak mi saniyorsunuz?daha da bir motive olurlar.kesinlikle puan kaybetmeli.
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Anıl

Birisi Trabzon maçına Sosa ve Oğuzhanla başlamalıyız demiş. Yav Bilic'te Karabük'e karşı öyle başlayacak yürek yok haftaya nasıl öyle başlasın. Ben sene başında Bilic'e laf ettiğimde çok kişi tepki göstermişti bana. Hala da gösterenler var ama en azından çoğu kişi görüyor artık yavaş yavaş. @ZEKI abi gördüğün gibi karamsar olmakta haklıyım. İstanbulda ki Partizan maçında da bugün de son top direğe çarpıp içeri girebilir ve maçlar 2-2 bitebilirdi. Bu sene berabere kaldığımız çoğu maç fark yapabileceğimiz maçlar nedense hepsi bir anda terse dönüyor. Sebebi de oyuncu değişiklikleri artık bu tesadüf değil yani. Bize de yazık artık.

Çevrimdışı ZEKI

Ts neden kazansin istiyorsunuz anlamiyorum?her macin havasi ayridir ts kazaninca bizim macta oynamayacak mi saniyorsunuz?daha da bir motive olurlar.kesinlikle puan kaybetmeli.
Rakibim puan kaybetsin ne kazanmasi...arkadaslar her maci ayri ayri değerlendirin
lutfen hic bir mac ayni degildir. Sivok yetisirse TS macina ersani oynatmazsin.. Tolga hem tecrubeli hem takimda abilik gorevini gorur,Yabanci kotasindan ismaili oynattim
Tolga- Serdar-Sivok-Pedro-İsmail - Attiba- Veli -Sosa Gökhan -Olcay - Dem Ba BA

Unutmayin TS nin en yumusak karni Kalecileri..
[ Son Düzenleme: 01 Aralık 2014, 21:06:45 ZEKI ]

Çevrimdışı Deniz

"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimdışı Tolga

Ts 3 u de atti.
kazanacakları belliydi zaten çok şaşırmıyorum.haftaya işimiz cidden çok zor umutlu değilim yani :akuma:

Çevrimiçi Samet Ç

kazanacakları belliydi zaten çok şaşırmıyorum.haftaya işimiz cidden çok zor umutlu değilim yani :akuma:
Hala daha tam tersini düşünüyorum.  :evillol:

Çevrimdışı Türkay

@Abdullah abi iyi ki benim dediğim gibi olmamış senin dediğin gibi olmuş, Ba oynamış Adam atıyor ya  :s20:

Çevrimdışı Serkan_KaNaDa

Bilic belki ts macini izlerde nasil rakip onde basiliyor gorur. Adamlar 3-0 oldu hala geliyorlar. Rakip bunaldi, moral olarak coktu artik. Biz tam tersini yapiyoruz. Rakibe moral veriyoruz, kirmizi yiyoruz. Elimizden ne gelirse yapiyoruz maci cevirmeleri icin.

Çevrimdışı Tolga

Hala daha tam tersini düşünüyorum.  :evillol:
ersun yanal geldikten sonraki trabzonun hali ortada bizim de bugünkü halimiz ortadayken maalesef böyle düşünüyorum umarım senin dediğin gibi olur.bu arada heralde ligte ilk kez 3 maç üst üste kazandık bu sezon.

Çevrimdışı Rebel_Eagle1903

Töre atamadı beni yalancı çıkardı :) Demba Ba fırsat vermiyor ki  :kop:  Artık büyük takım olmanın sefasını  sürmek istiyoruz. Arkadaş 4-5 olacak maçta ecel terleri döktük yine ya  :s20: :ebebe: Kanserin  Türkiye şubesiyiz...
[ Son Düzenleme: 01 Aralık 2014, 21:24:48 Rebel_Eagle1903 ]
“Çok üzüntülerimiz oldu hepsini yuttuk, oturduk. Beşiktaş’ı üzmesinler” Süleyman SEBA

Çevrimiçi Samet Ç

ersun yanal geldikten sonraki trabzonun hali ortada bizim de bugünkü halimiz ortadayken maalesef böyle düşünüyorum umarım senin dediğin gibi olur.bu arada heralde ligte ilk kez 3 maç üst üste kazandık bu sezon.
Ersun Yanal faktörü var haklısın ama karşısında kötü bir gençler yok Ersun Yanal geçen sene bize karşı oynadığı iki maçta da zorlandı ts de sahip olduğu kadronun 3 gömlek üstü ile stres yapmaya gerek yok bunlar böyle bizim üstümüze gelseler en az 3 yerler eminim hemde adım gibi.

Çevrimdışı Deniz

Korkuyor musun yoksa trabzondan Deniz ?
Korkma meselesi değil adamlar hava yakalıyor bu adamların puan kaybetmesi şarttı bizim maça full moralle çıkacaklar.

Etiketler: