Türkiye Kupası Son 16 / Kayserispor - Beşiktaş
Türkiye Kupası Son 16 / Kayserispor - Beşiktaş

Beşiktaş Forum|Türkiye Kupası Son 16 / Kayserispor - Beşiktaş 11 Şubat 2015 Tarihinde Oynanacaktır. Saat:18:00 Yer: Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has Stadyumu Hakem: Özgür Yankaya

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Türkiye Kupası Son 16 / Kayserispor - Beşiktaş  [Okunma sayısı 58053 defa] Türkiye Kupası Son 16 / Kayserispor - Beşiktaş

Çevrimdışı Ersan

tamam abi ,biz senden iyi mi bileceğiz. :D

@ahmet türker ahmet abi 95-96 ya kadar ki Beşiktaş farklıydı bu ritüel gerçekleşmiyordu ama 95-96 dan sonra aklım eriyor hatırlıyorum daha eskileri de biliyorum araştırdım izledim Beşiktaş Tv nin o ilk açıldığı zaman verdiği 40 sene öncesinin maçlarını bile izlerdim ki 95-96 ve sonrasını bulmak iki dklık iş. bu yıllardan sonra 2002-2003 ve 2007-2008 sezonu şampiyon olduğumuz yıllar hariç hep aynı ritüeli tekrarladık. bu şampiyon olduğumuz yıllarda da başımızda ki hocalardan birisi kendini tüm dünyaya kanıtlamış lucescu bir diğeri ise ligi çok iyi bilen daha önce şampiyonluk yaşamış tecrübeli mustafa denizli biz renkliler gibi masa başında şampiyonluklar kazanan bir takım değiliz. futbol oynayıp saha da şampiyon olmak istiyorsak şampiyonluk yaşamış tecrübeli böyle sıkıntılı dönemleri yönetebilecek teknik direktörlerle olabiliriz ancak Biliç 10 yıl daha kalsa bu futbolcularla beraber yine de şampiyon yapamaz bizi.
Bazıları Kupalara, Bazıları Şampiyonluğa, Bizim Bu Büyük Aşkımız Sadece BEŞİKTAŞ'IMIZA

Çevrimdışı Doğukan E.

Bhasettiğim pikli anrtenman sisteminin soviyetler birliği Dünya futbolunu ezip geçtiği zaman uyguladılar.

Sonra tüm Dünya kullanmaya başladı.

Hırvatlar bunu bilmiyorsa kimse bilemez. O yüzden Bursa maçını bekleyin orada da böyle rezil tempo görürseniz o zaman zaten diyecek bir şey kalmaz.

Çağrı hocam sen yani kesinlikle Bursa maçında iyi bir oyun bekliyorsun... Olmazsa ozaman iş bitmiştir diyicek misin sende?

Çevrimiçi kahyaoglueren

Önümüzde zorlu, Bursaspor, Liverpool ve Eskişehirspor maçları var. Antrenman planlamamıza dikkat etmeliyiz ki oyuncularımız maçlara zinde çıkabilsinler. Slaven Bilic @Çağrı hocam liverpoolun antrenman takvimini de bi incelesen :D

Çevrimdışı cisse557

Derbilerden 1 er puan çıkaramazsak şampiyonlukta yalan olur bu kesin yani.
İşte bu bizim ne kadar umutsuz olduğumuzu gösteriyor içinde ben de dahil. 1 puana razıyız ve alacağımız 2 derbide de 2 puana kimse üzülmeyecektir.

Çevrimdışı ahmet türker

@ahmet türker ahmet abi 95-96 ya kadar ki Beşiktaş farklıydı bu ritüel gerçekleşmiyordu ama 95-96 dan sonra aklım eriyor hatırlıyorum daha eskileri de biliyorum araştırdım izledim Beşiktaş Tv nin o ilk açıldığı zaman verdiği 40 sene öncesinin maçlarını bile izlerdim ki 95-96 ve sonrasını bulmak iki dklık iş. bu yıllardan sonra 2002-2003 ve 2007-2008 sezonu şampiyon olduğumuz yıllar hariç hep aynı ritüeli tekrarladık. bu şampiyon olduğumuz yıllarda da başımızda ki hocalardan birisi kendini tüm dünyaya kanıtlamış lucescu bir diğeri ise ligi çok iyi bilen daha önce şampiyonluk yaşamış tecrübeli mustafa denizli biz renkliler gibi masa başında şampiyonluklar kazanan bir takım değiliz. futbol oynayıp saha da şampiyon olmak istiyorsak şampiyonluk yaşamış tecrübeli böyle sıkıntılı dönemleri yönetebilecek teknik direktörlerle olabiliriz ancak Biliç 10 yıl daha kalsa bu futbolcularla beraber yine de şampiyon yapamaz bizi.
ya yaparsa .

Çevrimdışı Tolga

İşte bu bizim ne kadar umutsuz olduğumuzu gösteriyor içinde ben de dahil. 1 puana razıyız ve alacağımız 2 derbide de 2 puana kimse üzülmeyecektir.
Maalesef bu durumdayız yani.

Ki benim düşüncem iki derbiden de maalesef 0 puanla ayrılacağız.

Bu yüzden şampiyonluğu zor görüyorum.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı ozan062

ya yaparsa .

en basitinde yapamıyor abi:D
ligde ise hangimize guven veriyor?:D
avrupa desek tamamen o anki sartlara baglı hersey

yani vezirde edebilir rezilde:) subat sonuna kadar zaten hersey belli olur bu sürecten cıkarsa bilic guven oyu alır ama cıkması ihtimali cok dusuk ondan biz yırtınıyoruz burda:)
*ŞENOL GÜNEŞ= En Büyük Güneş Bizim Güneş

Transferler için eleştirim:

Kararsızlık ve gecikme, başarısızlığın sebebidir.GOETHE
MisalGomezde herkesin kararlılığı sonuç getirdi

Çevrimdışı fore_kazık

Bari UEFA'da ilerleyelim de şampiyon olamazsak en azından UEFA'yı almak için mücadeleye girerken kaybettik şampiyonluğu deriz :icool:

canım kardeşim bu bahanelere sığınamayız. Beşiktaş için olmazsa olmaz ligdir. Ligi şampiyon olarak bitirmemiz çok ama çok önemlidir. Şampiyonlukmu liverpool u 2 maçtada yenmek mi deseler liverpool a 2 maçta da yenilelim şampiyonluğu bize verin derim.

Sevdamız kupalara değil ama bu senenin ayrı bir önemi var. Acaba 4.yıldızı kim takacak diye sezonu başlatan renkli basına ve kamuoyuna karşı varoluş mücadelesidir bu sene....
2 büyük yaratılıp 3 büyük algısını oluşturanlara verilecek en güzel cevaptır bu sene....
Namağlup şampiyon, birmaçta en fazla gol atan takım gibi yıllar sonra stadsız şampiyon olan takım diye tarihe geçme şansıdır bu sene....
Önümüzdeki birkaç sene üst üste şampiyonlukların ilk basamağıdır bu sene...

Çevrimdışı Fatih

iyi ki atinc kullanmamis penaltiyi, mazallah auta atabilirdi...  :bandit:
Beşiktaşlılık acı çekmektir...

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 11 Şubat 2015, 21:00:14
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Yarımız kadar dediğin takım gol pozisyonuna girme rekoru kırıyor ve TTarena da tarihi farkı kaçırdı ve 60 dan sonra gol atıp çevirdiği çok maç oldu. Düşen tempolarına rağmen yine bizden daha fazla pozisyona giriyorlar. Anlatmak istediğim oyun anlayışı. Bursanın oyun anlayışını biz yapsaydık daha iyi kondisyonla şu ankinden daha mı kötü olurdu?

Kim istemez ki?

Ama atladığın şeyler var. Bursa'nın gol pozisyonu rekoru kırmasının sebepleri ne?

2 beki de uçuyor bu 1. Bizde ikisi de yok.

2 ortasahası da top oynamayı biliyor. Bizde bu tip 2 adam değil 1 adam bile yok Belki Tolgay.

4 adam çok farkettiriyor. Şenol Güneş gelsin mesela Atiba oynayamaz bu takımda. Veli belki.

Tolgay Veli Sosa oynar. Bursa tempodan çok bu farklarıyla hep buldu bu pozisyonları.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Ersan

yalnız passolig falan diyorduk ya stadların boş olmasının sebebi hikaye bu

Bugün serdar rakip 18in içinde kale direğinin yanından topu uzak noktadan taçla korner çizgisinin birleştiği noktadan auta ortaladı.

Necip kaleye 20 metreden topu 20 metre havadan auta gönderdi

cidden demba ba töre sosa olmadığı zaman çok vasat oluyoruz.

ben bu üstte saydığım futbolcuları izlemeye bu soğukta stada gitmem

sporcuda tamam nabız yükseliyor o oluyor bu oluyor da azıcık beyin olacak ya 2 metre yanındaki adama pas veremediler kaç defa sonra futbolcuyum diye Beşiktaş forması giyiyorlar bide yazık çok yazık.
Bazıları Kupalara, Bazıları Şampiyonluğa, Bizim Bu Büyük Aşkımız Sadece BEŞİKTAŞ'IMIZA

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 11 Şubat 2015, 21:02:03
  • Beşiktaş / Bodrum
Çağrı hocam sen yani kesinlikle Bursa maçında iyi bir oyun bekliyorsun... Olmazsa ozaman iş bitmiştir diyicek misin sende?

Kesinlikle iyi futbolve  iyi tempo bekliyorum.

Bursa maçında  çıkmazsa Liverpool'dan da 3 yer döneriz çünkü. Ligi de Ba ve Sosa'nın bireyselliği ile anca ikinci bitiririz.

Ama ben tempo ciddi şekilde artacak ve çok iyi futbol oynayacağımızı düşünüyorum Bursa maçı ile beraber.
[ Son Düzenleme: 11 Şubat 2015, 21:04:02 Çağrı ]
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Tolga

canım kardeşim bu bahanelere sığınamayız. Beşiktaş için olmazsa olmaz ligdir. Ligi şampiyon olarak bitirmemiz çok ama çok önemlidir. Şampiyonlukmu liverpool u 2 maçtada yenmek mi deseler liverpool a 2 maçta da yenilelim şampiyonluğu bize verin derim.

Sevdamız kupalara değil ama bu senenin ayrı bir önemi var. Acaba 4.yıldızı kim takacak diye sezonu başlatan renkli basına ve kamuoyuna karşı varoluş mücadelesidir bu sene....
2 büyük yaratılıp 3 büyük algısını oluşturanlara verilecek en güzel cevaptır bu sene....
Namağlup şampiyon, birmaçta en fazla gol atan takım gibi yıllar sonra stadsız şampiyon olan takım diye tarihe geçme şansıdır bu sene....
Önümüzdeki birkaç sene üst üste şampiyonlukların ilk basamağıdır bu sene...

Tamam da işte söylüyorum derbilerden en az 1 puan almalıyız ki şampiyon olalım ama bunu bile alabileceğimizi düşünmüyorum maalesef.

Bu yüzden de hiç yoktan UEFA'da ilerleyelim daha iyi.

He şunu da söyleyeyim orada da ilerlememiz çok zor.
[ Son Düzenleme: 11 Şubat 2015, 21:04:17 Tolgaozkhrmn ]

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 11 Şubat 2015, 21:03:11
  • Beşiktaş / Bodrum
Önümüzde zorlu, Bursaspor, Liverpool ve Eskişehirspor maçları var. Antrenman planlamamıza dikkat etmeliyiz ki oyuncularımız maçlara zinde çıkabilsinler. Slaven Bilic @Çağrı hocam liverpoolun antrenman takvimini de bi incelesen :D

O beni aşar hocam öncelikle bulmak lazım  :biggrinking:
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Ersan

ya yaparsa .

@ahmet türker nasrettin hoca da imkansız olduğunu bildiği halde göle maya çalarken ya tutarsa demiş ya ahmet abi. seninki de o hesap imkansız ama ya yaparsa :)

Çevrimdışı Serhat Akkaya

en basitinde yapamıyor abi:D
ligde ise hangimize guven veriyor?:D
avrupa desek tamamen o anki sartlara baglı hersey

yani vezirde edebilir rezilde:) subat sonuna kadar zaten hersey belli olur bu sürecten cıkarsa bilic guven oyu alır ama cıkması ihtimali cok dusuk ondan biz yırtınıyoruz burda:)
Derbi maçlarından birisini alsak şu an tek bir rakiple uğraşıyor olurduk ama ikisini birden kaybettiğimiz için daha zor durumdayız. Rakipler form tutmaya başladı ve biz derbi maçlarını deplasmanda oynayacağız ve rakiplerimizin avrupa kupası maçları da yok. Hal böyleyken iyimser olmamamız için bir sürü sebep var ama yinede bu takımın şampiyon olacağına canı gönülden inanıyorum.
Korku akıl katilidir.

Çevrimiçi kahyaoglueren

Bilicin hataları olabilir ama kesinlikle boş bir teknik adam değil.Arsenale karşı oynattığı oyunu Tottenhama karşı oynattığı oyunu eleştirebilir misiniz?Futbolu basite indirgiyoruz bir sürü faktör var.Oyuncunun kaslarının yapısı bile önemli emin olun.Geçiş dönemleri olabilir.Sporda var bu.Örneğin Federer dünya klasmanında 6 ya kadar indi yaşının gerektirdiği değişime gitmesi gerekti taktik oyun stili ve enerji dağılımı bakımından.Raketinin kafa genişliğini kondisyonunu ve oyun stilini vs değiştirdi.Ve şuan tekrar 2 numara.Geçiş dönemindeyiz herkes sabretsin
Anfieldda Arsenale karşı oynadığımız oyunu oynayacağız.Hezimette takımın çok.yorgun olduğunu söylemişti sinan engin hatırlarsanız.Ayrıca Bilic kesinlikle iyi bir taktisyen.

Çevrimdışı fore_kazık

Tamam da işte söylüyorum derbilerden en az 1 puan almalıyız ki şampiyon olalım ama bunu bile alabileceğimizi düşünmüyorum maalesef.

Bu yüzden de hiç yoktan UEFA'da ilerleyelim daha iyi.

He şunu da söyleyeyim orada da ilerlememiz çok zor.

Türkiyede rakibin gs ve fb den korkuyorsun avrupada liverpool u eleyip ilerlemeyimi düşünüyorsun. Bu hafta liverpool maçını izle istersen. takım hiç ingiltereye gitmesin dersin :)

Çevrimdışı Doğukan E.

Kesinlikle iyi futbolve  iyi tempo bekliyorum.

Bursa maçında  çıkmazsa Liverpool'dan da 3 yer döneriz çünkü. Ligi de Ba ve Sosa'nın bireyselliği ile anca ikinci bitiririz.

Ama ben tempo ciddi şekilde artacak ve çok iyi futbol oynayacağımızı düşünüyorum Bursa maçı ile beraber.
Peki abi senin yaptığın açıklamalarla hala daha takıma inanıyoruz biraz daha dayanalım sonra hep beraber ya eleştiririz ya da kutlamalara başlarız nasıl olsa.  :steamed:

Çevrimdışı Doğukan E.

Türkiyede rakibin gs ve fb den korkuyorsun avrupada liverpool u eleyip ilerlemeyimi düşünüyorsun. Bu hafta liverpool maçını izle istersen. takım hiç ingiltereye gitmesin dersin :)
Abi Arsenal, Liverpool, Tothenam maçlarını ne çabuk unuttun... Bilic ne yapıp ne edip ingiliz takımlarının kimyasını çözüyor ve çok güzel top oynatıyor resmen..

Çevrimiçi kahyaoglueren

[ Son Düzenleme: 11 Şubat 2015, 21:20:32 kahyaoglueren ]

Çevrimdışı Tolga

Tottenham ve Arsenal ile oynadığımız maçlara bak sonra bir de Fb ve Gs ile oynadığımız maçlara bak.

Hangi ikisinde daha iyi oynamışız ve sonuçları nasıl olmuş bir bak istersen :)

Tabi sonunda söylediğim gibi UEFA'da da ilerlememiz zaten çok zor bunu ben de biliyorum ama iddia ediyorum bu lig de derbilerden 0 puan alabiliriz ama Liverpool'u eleyebiliriz de.

Çevrimdışı fore_kazık

Abi Arsenal, Liverpool, Tothenam maçlarını ne çabuk unuttun... Bilic ne yapıp ne edip ingiliz takımlarının kimyasını çözüyor ve çok güzel top oynatıyor resmen..

işte bende söylediklerinizin tezat oluşturduğuna dikkat çekmek istedim :) Arsenalden liverpool dan korkmuyorsun ama fener ve gs ile şampiyonluk yarışında şampiyon olamayız diyorsun... mantıklı olan tam tersi  :ok:

Çevrimdışı Tolga

işte bende söylediklerinizin tezat oluşturduğuna dikkat çekmek istedim :) Arsenalden liverpool dan korkmuyorsun ama fener ve gs ile şampiyonluk yarışında şampiyon olamayız diyorsun... mantıklı olan tam tersi  :ok:
Bu korkuyu hissetmemize neden olan kim ya da kimler peki :)

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Bunu yapan Bilic ama. Arsenal tottenham maçlarındaki taktikle Gs ve Fener maçlarındaki taktik ve oyun sistemi aynı mı? 
Korku akıl katilidir.

Etiketler: