9. Hafta Beşiktaş 1-1 Medipol Başakşehir FK.
9. Hafta Beşiktaş 1-1 Medipol Başakşehir FK.

Beşiktaş Forum|9. Hafta Beşiktaş 1-1 Medipol Başakşehir FK. Skor : Beşiktaş 1 - 1 Medipol Başakşehir FK. Tarih : 23.10.2017 Saat : 20:00 Stadyum : Vodafone Park Hakem : Mete Kalkavan Yayın : beIN

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

9. Hafta Beşiktaş 1-1 Medipol Başakşehir FK.  [Okunma sayısı 47747 defa] 9. Hafta Beşiktaş 1-1 Medipol Başakşehir FK.

Çevrimdışı BesiktasTaraftari2017

Negredo girdikten sonra pozisyon bulmadik, golu yedikten sonra yuklenince bulduk ki o noktada en net 2 sansimizi hic etti. Girdikten sonra 10 dakika hicbirsey yapmadi. 70+da oyuna girip, zahmet edip pres dahi yapmayan bir adam bu. Hocanin tercihleri vs bahane, Almeida'dan beri bu kadar ise yaramaz bir oyuncu gormedim. Bir Adebayor'un indirdigi toplara bak bir de bu adama bak, hangi topu aldi, indirdi pozisyon yaratti, sifir oglu sifir. Cenk kotuyse bu adam berbat. Istersen Real Madrid'e koy yine aynisini yapar, ise yaramaz adamin teki.

Daha ilk mesajimda anlasildigini yazdigim adam Negredo'ydu, ve umarim olmaz demistim. Cunku boyle olacagini asagi yukari tahmin ediyordum, ayrica Gomez ayarinda olmadigini da soyledik. Fakat mevcut sartlar altinda eldeki tek adam bu o isi yapabilecek. Ayrica hocanin hala yeterli sans vermedigini dusunuyorum. Surekli zora giren maclarin son 10-15 dakikasinda sokup duruyor. Ya da oynamamasi gereken macta 11 baslatiyor. Elli kere soyledik acik oynayan takimlara karsi Cenk baslar, kapali rakiplere Negredo ileri ucta yerine gore Cenk'le birlikte oynar diye fakat hoca inat ediyor. Adam yine son 20 dakika oyuna girmis, girdikten sonra da pek cok hava top indirdi takimi ileri cekti.

Bence Negredo'ya gelene kadar hocanin tercihlerini sorgulamak lazim. Su mac Talisca'nin 72 dakika sahada olmasinin hicbir aciklamasi yok. Adriano sol bek Gokhan sag bek baslamali diye yirtindik. O da olmadi. Acikcasi artik hocanin mutevazi kadrolara seviyesinden buyuk is yaptirdigini dusunmeye basladim. Eline genis ve guclu bir takim verilince oyuncu yonetiminde zorlanmaya basladigi izlenimi uyanmaya basladi. Yani Medel, Negredo, Lens takim 2 kulvarda da ilerlesin diye alindi. Takim toparlayamazsa sene sonunda guclu ve genis bir kadroyu yonetebilecek bir hoca ile anlasilmali. Cunku FFP'den cikiyoruz bazi oyunculari astronomik ucretlere satacagiz ve takimda ciddi yenileme zaten olacakti.

Ayrica bir sozum de Talisca'ya, plan bonservisi denklestirip sene bitmeden bu adami almakti. Brezilya milli takimina cagrilmasi durumunda zaten deger seviyeye gelecekti. Fakat ya asiri vurdumduymaz, profesyonelligi eksik ya da haftada 2 mac kaldiracak fizik gucu yok. Ne oluyoruz ya, bir sene Turkiye liginde iyi oynamakla doyuyorsan senden zaten dunya capinda futbolcu olmaz. Bu gidisle sene sonu kendisiyle de vedalasiriz.

Butun bunlari soylerken yine de Basaksehir'in iyi ve haddini bilerek oynadigini unutmamak lazim. GS macinda da boyle oynamalari dilegiyle. :akuma:

Çevrimdışı f_madida

bir oyuncuyu her maçın yalnızca 15-20 dakikasında çözdüysen helal olsun abi.

15-20 dk yeter de artar, ki daha uzun oynadigi maclar da oldu. Ayni toplar Adebayor'a geldi bu mac, ki Adebayor Pepe'yle bogusuyordu, indirdigi toplari yaptigi isleri hep birlikte gorduk. Yani bu adam icin niye bahane uretiliyor ben anlamiyorum. Acik konusalim bizim ihtiyacimiz olan oyuncu Adebayor tarzi bir adamdi. 20 dakika degil 200 dakika da oynatsak Negredo yine bu toplari indiremeyecek, yine ayni hatali vuruslari pas tercihlerini yapacak.
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı sağduyu

Benim gozumde hocaya yazan en buyuk olumsuz yon takimin pres yapmayi becerememesi. Koordinasyon yok, Cenk kosuyor Talisca bakiyor, Talisca kosuyor, Quaresma bakiyor. Yahu top adama gelmeden basacaksin ki topu kabilesin. 45 metre mesafeyle acmissin hatlari, ondekiler pres yapalim diye kosuyor top iki pasta arkalarina geciyor sonra kostura kostura geri don. Ki Basaksehir kotu bir takim bu anlamda, yine de bizim oyuncular basit paslarla helak oldu. Pres yapacaksan ya takim halinde yapacaksin ya da hic yapmayacaksin.
Presin sistemi yok çünkü. Talisca, Quaresma, Cenk rakip ceza alanında basarken onların arkası 30 m. boş. Geçen sene böyle değildi. Takım kompakt bir sistemle hep beraber basıyordu. Hoca kenarda demoralize ve dumur bir şekilde izliyor maçları. Geçen sene Tamer çizgiye gelip Şenol Hocayı fikren ve enerji olarak besliyor, takımı bir yandan fişekliyordu. Hoca çöküntü içerisinde maç izliyor ve oyun disiplini dalgalanıp duruyor.
İyi bir insan olunmadan, iyi bir Beşiktaşlı olunmaz.
.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bu takım ve yönetici lige yakışmıyor.

Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ: "Perşembe oynayan bir takım olarak, Vodafone Park'tan puan alıp dönmek önemli"

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 23 Ekim 2017, 22:50:13
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!

Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ: "Perşembe oynayan bir takım olarak, Vodafone Park'tan puan alıp dönmek önemli"

Adam haksız mı ?

Sen onlardan önce mac yapmışsın daha aktif daha süper daha deneyımlı bir kadron var ama adamlar top oynatmadı resmen.
Biraz hatayı kendımızde aramamız lazım artık.

Çevrimdışı kyiv

Agir Gel biraz Negredo senin Almeidan ve Cenkinden en az 3 gomlek daha iyi

Negredo Cenkin yedegi olamaz[ Cenk Negredonun yedegidir] son 10 dakikada son 20 dakikada oyuna alarak  adami elestiremezsin

90 dakika boyunca oynasa bile  forvetini besleyen bir orta sahan olmadigi  muddetce  gene elestiremezsin

Alinan kotu sonuc yada sonuclar Talisca ve Caner Kaynakli gibi gorunsede Senol hocaya yazar

Su  Ikinci yari basinda Talisca Negredo degisikli yapilmis olsa idi su an  farkli seyler konusuyor olurduk

34 maçta gol atamadığında eleştirebilir miyiz?

Çevrimdışı cursedofdragon

diyorum ya bunlarda karaktersiz.

Perşembe günü full yedeklerle çıktılar.

Biz yine bu kadro ile çıktık tempoyu arttıramadık 2.ci yarı.

Onlar full dinlenmiş şekilde oynadılar.

Gör bak başakşehir gs maçında nasıl yatıcak yine.

Adam haksız mı ?

Sen onlardan önce mac yapmışsın daha aktif daha süper daha deneyımlı bir kadron var ama adamlar top oynatmadı resmen.

full yedeklerle çıktılar hoffenheim maçına 3 yediler geldiler.

Bütün oyuncularını bizim maça sakladılar.

Hani emre sakattı ?

Çevrimdışı Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 23 Ekim 2017, 22:53:59
  • Beylikdüzü-İstanbul
full yedeklerle çıktılar hoffenheim maçına 3 yediler geldiler.

Bütün oyuncularını bizim maça sakladılar.

Hani emre sakattı ?

Gülhan bundan bizene adam saldı avrupayı ilk iki için CL için asılıyo lige olamaz mı ?
Biz çıkıp yenemedikten sonra istersen 11 kişi rotasyon yapsınlar.
Biz bu hafta ne olursa olsun yenmemiz lazımdı.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Adam haksız mı ?

Üstte yazdıklarımı okursan maç sonucunda özeleştiri yaptığımı görürsün. As oyuncularını sakat bahanesiyle avrupa maçında oynatmayıp ligde as oyuncularıyla oynayıp sonra da takım yorgundu diyen adama ne denir? Adam denmez en başta. Ben bu durumu eleştiriyorum maçın sonucundan bağımsız.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Gülhan bundan bizene adam saldı avrupayı ilk iki için CL için asılıyo lige olamaz mı ?
Biz çıkıp yenemedikten sonra istersen 11 kişi rotasyon yapsınlar.
Biz bu hafta ne olursa olsun yenmemiz lazımdı.

Birşey dediğim yok zaten.

Onu eleştiriyoruz hoca yı oyuncuları eleştiriyoruz.

Ben diyorum gs maçında da görücez başağı.

Tam o haftada onlarında maçı var galiba avrupa ligi maçı.

Bakalım yine avrupa ligi maçına full yedeklerle lige full as kadrosu ile çıkacak mı göreceğiz diyorum.

Oyuncuılarını sakat diye götürmeyim 2 günde iyileştirdiler.

Çevrimdışı Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 23 Ekim 2017, 22:57:41
  • Beylikdüzü-İstanbul
Birşey dediğim yok zaten.

Onu eleştiriyoruz hoca yı oyuncuları eleştiriyoruz.

Ben diyorum gs maçında da görücez başağı.

Tam o haftada onlarında maçı var galiba avrupa ligi maçı.

Bakalım yine avrupa ligi maçına full yedeklerle lige full as kadrosu ile çıkacak mı göreceğiz diyorum.

Bence hiç beklene Avcı tam bir geselidir ve öyle bir yatacak ki altlarına herkes sasıracak.
İki yılda olduğu gibi kendi göbeğimizi kendımız kesmemız lazım artık

Çevrimiçi MUSTAFA_

diyorum ya bunlarda karaktersiz.

Perşembe günü full yedeklerle çıktılar.

Biz yine bu kadro ile çıktık tempoyu arttıramadık 2.ci yarı.

Onlar full dinlenmiş şekilde oynadılar.

Gör bak başakşehir gs maçında nasıl yatıcak yine.
Hep aynı değişen bir şey yok...

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 23 Ekim 2017, 23:00:19
  • Beylikdüzü-İstanbul
Üstte yazdıklarımı okursan maç sonucunda özeleştiri yaptığımı görürsün. As oyuncularını sakat bahanesiyle avrupa maçında oynatmayıp ligde as oyuncularıyla oynayıp sonra da takım yorgundu diyen adama ne denir? Adam denmez en başta. Ben bu durumu eleştiriyorum maçın sonucundan bağımsız.

Anladım Mustafa demek istediğini işte bizde bu noktada bunu dedirmemek için yenmemız lazımdı dıyorum.
Yensek çıkıp bu lafı diyebilecek mi Hayır. Adamlar biz gibi büyük bir takımdan puan aldıkları ıcın mutlular.
Neyse gectı gıttı önumuzdekı maçlara bakıcaz.

Çevrimiçi underworld

34 maçta gol atamadığında eleştirebilir miyiz?
son dakikalarda gömmüşken gidip orda röveşata denemenin ne manası var .
tut topu orda faul alırsın , pas atarsın falan yani ne gerek var orda öyle süprize.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

bize ne Başak'ın cincona nasıl oynayacağından?
Ben kendi takımıma bakıyorum, 4 haftadır galibiyetimiz yok.

Şu kurguda devam edersek, ota sahada bu kadar saçma pres zamanlaması uzun zamandır görmemiştim.
Başak öyle kapalı savunma yapar oynamadı. Orta sahada top çevirdiler bizimkiler de gayet güzel izledi.
Olay bu.

Çevrimdışı İsmail Özyurt

Ya arkadaşlar bu Negredo size ne etti. Şans verilmeyen bir insandan ne bekliyorsunuz. Bu yıl tam manasıyla bir hoca fiyaskosu yaşıyoruz malesef.

GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı goktasoktay

Ya arkadaşlar bu Negredo size ne etti. Şans verilmeyen bir insandan ne bekliyorsunuz. Bu yıl tam manasıyla bir hoca fiyaskosu yaşıyoruz malesef.

GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kesinlikle katılıyorum. Hoca gerçekten tam bir akıl tutulması halinde. Bir hocanın alternatif bir planı olmaz mı? Üstelik elinde böylesine kaliteli ve geniş bir kadro varken.

Tapatalk kullanarak iPad Pro aracılığıyla gönderildi

Ali Ece: "Başakşehir'in doktorları 3 günde 5 futbolcuyu iyileştirebiliyorsa beni tedavi etsinler. Beni Başakşehir hekimlerine emanet edin!"

Çevrimiçi MUSTAFA_

Ali Ece: "Başakşehir'in doktorları 3 günde 5 futbolcuyu iyileştirebiliyorsa beni tedavi etsinler. Beni Başakşehir hekimlerine emanet edin!"
Bunu maç öncesi maç sonucundan bağımsız söylediğini belirtelim.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Bunu maç öncesi maç sonucundan bağımsız söylediğini belirtelim.

evet.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

gereksiz polemik.
isterse bütün kadrosunu 3 hafta dinlendirsin bize ne?
3 maç galip gelemediysen artık 4. maçta aç kurt gibi saldırıp sahanda o galibiyeti kopartacaksın.

Ozzie efendi Monaco maçında da yedekti, bu maçta da yedek.
İnsan maça girince biraz hırs yapar diyeceğim de bir pozisyonda topa koşmaktan aciz.

Çevrimdışı kyiv

gereksiz polemik.
isterse bütün kadrosunu 3 hafta dinlendirsin bize ne?
3 maç galip gelemediysen artık 4. maçta aç kurt gibi saldırıp sahanda o galibiyeti kopartacaksın.

Ozzie efendi Monaco maçında da yedekti, bu maçta da yedek.
İnsan maça girince biraz hırs yapar diyeceğim de bir pozisyonda topa koşmaktan aciz.

Oğuzhan bir de takım kaptanı olacak.Herkes kötü olabilir ama kaptan olarak takımı itmeli.Böyle etkisiz oynamaya hakkı yok.

Çevrimdışı ALDENYX

tamer tunayıda arıyor takım.... :)
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Etiketler: