6. Hafta Fenerbahçe 2-1 Beşiktaş
6. Hafta Fenerbahçe 2-1 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|6. Hafta Fenerbahçe 2-1 Beşiktaş Skor : Fenerbahçe 2 - 1 Beşiktaş Tarih : 23.09.2017 Saat : 19:30 Stadyum : Ülker Stadyumu Hakem : Ali Palabıyık Yayın : beIN Sports

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

6. Hafta Fenerbahçe 2-1 Beşiktaş  [Okunma sayısı 42467 defa] 6. Hafta Fenerbahçe 2-1 Beşiktaş

Çevrimdışı ALDENYX

SATILMIŞ, BEŞİKTAŞ DÜŞMANI!
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimdışı Orhan_

Yalnız bu hakemle bu maçı böyle bitirmek bile başarı :D.. 2 golümüzü yediler :D

Çevrimdışı tangaz

yardımcı hakem bjk lehine hata yapıyor posbıyık düzeltiyor yardımcı hakem net golümüzü ofsayt die kesiyor palabıyık tabii ofsayt diyor.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Orhan_

Babel'in yaptığı bu büyük bir hatadır. Ayıptır. Günahtır..

Çevrimdışı tangaz

bu fenerliler hep elle oynuyor ama hiç sarı yemiyor  :alala:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimiçi levitate

neyse bundan sonra rakiplerimizin puan kaybetmesi için dua ediyoruz
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı ekrembaser

Babel'in yaptığı bu büyük bir hatadır. Ayıptır. Günahtır..
Sinirlendim kapattım ne oldu

Çevrimdışı tangaz

josefe kart yok negredoya var ama iyi hakem kaşar değil

Çevrimiçi bjkozy

Ne kadar hakem hata yapsada bizde o kadar rezil oynadik. Aykut kovulmaktan kurtuldu sayemizde

Çevrimdışı Ayberk

rezillik ötesi, eyyamın kralını yazdılar
Beşiktaş tek, siz hepiniz

Çevrimdışı kyiv

verilmeyen 2 penaltı...verilmeyen 1 gol....seni doğuran anaya kurban olurum ben ali palabıyık!

Çevrimdışı ALDENYX

bu adamın son beşiktaş maçi olmalı.... ve bu hakem bozuntusuna iyi demiş kim varsa beşiktaş düşmanıdır....
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimiçi Sinan66

biz niye böyle kontrolsuz oynadik ?

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

son yıllardaki en iyi kadromuzla, son yillarin en kötü fenerbahcelerinden birisini yenemedik. Hakem falan kimse bahane etmesin. Quaresmayı da savunan olmaz bundan sonra artık. Bu adam Beşiktaş'a zarar veriyor. Kadıköy de bi 8 9 yıl daha galibiyeti unutun. Ve umarım maçtan önce gaza gelenler bundan sonra gaza gelmez.

Çevrimdışı Ayberk

canere bu maç nezdinde birşey söylemek haksızlık olur, maç boyunca küfür yedi

Çevrimdışı Orhan_

biz niye böyle kontrolsuz oynadik ?

Hocanın atılmasından ve mükemmel taktiklerinden belli değil mi? Eline ligin en kaliteli kadrosunu verdik o da sağolsun harcamaya devam ediyor. 3 senedir kronik problemi yaşatıyor bize ki çözebilecek futbolcular elinde var ama kafada yok.

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Ayrica janssen uyum sağlarsa fark yaratır dediğim için bazi arkadaşlarla tartışmaya girmiştim. Niyeyse bu forumda bazi kişiler gereksiz gaza geliyor. Su an cidden hepimiz cok sinirliyiz. Durduk yere şu adamları canlandırdık.

Çevrimiçi mellfred

Ayrica janssen uyum sağlarsa fark yaratır dediğim için bazi arkadaşlarla tartışmaya girmiştim. Niyeyse bu forumda bazi kişiler gereksiz gaza geliyor. Su an cidden hepimiz cok sinirliyiz. Durduk yere şu adamları canlandırdık.
Ne ayaksın Lan sen

Çevrimdışı Ayberk

oğuzhan da kırmızı gördü

Çevrimdışı tangaz

maçın bitiminde ozzi de 2.sarıdan atılmış posbıyık iyi çocuk eyyamcı değil kaşar hiç değil

Çevrimiçi mellfred

Fener forumlarında gezin olum sen ne yaptı janssen

Çevrimdışı goktasoktay

Valla dün hakem diyenlere, bırakın bu işleri, sinerji lazım, hakemi boşverin demiştim ama hepsinden özür diliyorum. Bir hakem bu kadar maçın içine sıçar. Açık açık yazıyorum. Daha ağır konuşurum ama onlar bana kalsın da ceza yemeyelim. Sinirden başım ağrıdı, çıkıp biraz dolaşıcam...

Tapatalk kullanarak iPad Pro aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı Ömer Kaan

Takımı kutluyorum gayet iyi mücadele sergilediler. Ama ne kadar iyi olursan ol hakemi yenemezsin bunu da anlamışsınızdır. Gelir negredonun golünü vermez penaltıyı vermez rakibe gol attırır nasıl yeneceksin ki. Tam gazı almışsın kilit adamın atılıyor nasıl yeneceksin yani. Ilk yarı tutuk başladık eleştirilebilir ancak ikinci yarıda feneri perişan ettik bu maçta takımı eleştirmektense birlik olmalıyız şampiyonlar liginde çok önemli maçımız var, sene sonu şampiyon olacağız.

Çevrimiçi mellfred

Orul orul çocuğu bu elemanı Beşiktaş malına verdirirse yönetime de ağır söverim

Çevrimdışı tangaz

son yıllardaki en iyi kadromuzla, son yillarin en kötü fenerbahcelerinden birisini yenemedik. Hakem falan kimse bahane etmesin. Quaresmayı da savunan olmaz bundan sonra artık. Bu adam Beşiktaş'a zarar veriyor. Kadıköy de bi 8 9 yıl daha galibiyeti unutun. Ve umarım maçtan önce gaza gelenler bundan sonra gaza gelmez.

kötü oynamış olabiliriz ama kimse hakem demesin demek sana mı kaldı bu maç herkes hakem demelidir en başta da başkan !!!