30.Hafta / Beşiktaş - Gaziantepspor
30.Hafta / Beşiktaş - Gaziantepspor

Beşiktaş Forum|30.Hafta / Beşiktaş - Gaziantepspor Skor : Beşiktaş - Gaziantepspor Tarih : 10.05.2015 Saat : 19:00 Stadyum : Ankara Osmanlı Stadı Hakem : Tolga Özkalfa Yayın : Lig TV

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

30.Hafta / Beşiktaş - Gaziantepspor  [Okunma sayısı 157423 defa] 30.Hafta / Beşiktaş - Gaziantepspor

Çevrimdışı Deniz

Valla çoğu taraftar sinir küpüdür hala. Bizim gibi içini döküp rahatlayabilenler yapabilir bunu ancak..
Hepimiz üzgünüz ama takıma moral vermek de bizim görevimiz.İşler zora girdi ama herşey bitmedi..
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı alperenn58

Evet var.Bugün Bilic gitse yerine kim gelecek? Yeni teknik adam,yeni yapılanma, yeni sistem...Bütün bunlar takıma yarar değil zarar verecektir.Yıldırım Demirören zamanında bu hatalar çok yapıldı ve takım geriye gitti.Ben sabırlı olunması gerektiğini düşünüyorum.

su  an  ne sistemimiz  var    ne  oynuyoruz  rakip  10  kisi  kalmis  illaki yenmen  lazim  bakiyorum  hala 3  sozde  stoper  geride tolgayi  almis   top   oynama  ozurlu atiba  sahada ceza sahasina gelen  oyuncu sayimiz 3  kerim  kenarda icerideki  kanat  bekdemek  bilic gidince  ne zarari verecek  mesela 2 senedir 3 cu  oluyorken  sonuncumu olacaz  sabir  tamam ne icin  ama 11 kisi defans  oyunu icinmi her mac verem olmak icinmi  ne icin  yahu son 10 dakka  mottayi  alip uzun boylu  atinci alip  rakip  ceza sahasina  gondermek icin diplomami lazim illaki 

biz  rizayla karikoyde 9  kisi kalecisiz derbi almisken boktan  kadroyla  ne icin sabir soylesene  denizlinin sampiyon kadrosunda  kim vardi   yaz yaz bitmez aga adam  olacak  bebe  2 senedir olurdu  kusura  bakma ama  gercekler  bunlar

Çevrimdışı eski inönü

herkes içindeki hayal kırıklığını dindirmek için bir gunah keçisi arıyor. Yapmayın sakin olun biraz. 4 puan geriden geldik biz yine geliriz. 4 macta 12 puan bizi hayli hayli şampiyon yapar. bu zincir bir yerde kırılmalı ve 33. hafta kırılacak. Biz inanmazsak takım hic inanmaz.

Çevrimdışı maFia

İşi zora soktuk. Evet doğru ama herşey bitmiş değil.
Fenerde galatasarayda ite kaka yendiler bu hafta.
Çekirge bir yerde sıçrayamayacak emin olun.
Bizim şampiyonluk yolumuz artık bütün maçları kazanmaktan geçiyor.
Zor gerçekten zor ama imkansız da değil.
Umarım haftaya bu zamanlarda galatasarayı yendiğimizde şampiyon olabileceğimiz bir pozisyona oluruz.
Bu yedi gün çok önemli.

Galatasaray'ı yenme ihtalimiz %0.. Açın bakın son 3-4 yılda Beşiktaş Galatasaray maçlarına.. Hakemler art niyetli..

Çevrimdışı src35

yalnız sosadaki azim, hırs, istek olağanüstüydü. maç dönsün diye herşeyi yaptı.

sağa gitti, sola gitti, ortaya girdi, pas yaptı, orta yaptı, şut attı, araya bıraktı. açık ara sahanın en iyisiydi.

yanındakilerse felaketti...

Çevrimdışı maFia

Galatasaray Mersin maçını kazanırsa şampiyon olur.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 10 Mayıs 2015, 22:24:10
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
yalnız sosadaki azim, hırs, istek olağanüstüydü. maç dönsün diye herşeyi yaptı.

sağa gitti, sola gitti, ortaya girdi, pas yaptı, orta yaptı, şut attı, araya bıraktı. açık ara sahanın en iyisiydi.

yanındakilerse felaketti...

Bacağını yırtacak diye korktum kaç kez dribling yapıp top taşıdı bilmiyorum.

Töre'de çok çok büyük düşüş var.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı eski inönü

Atiba-Tolgay-Sosa orta sahası muazzam oturdu yalnız. Onları izlerken keyif alıyorum.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 10 Mayıs 2015, 22:24:42
  • Beşiktaş / Bodrum
Galatasaray Mersin maçını kazanırsa şampiyon olur.

Galatasaray bizim maçı yenilmeden geçene kadar şampiyon filan olamaz.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 10 Mayıs 2015, 22:25:47
  • Beşiktaş / Bodrum
Atiba-Tolgay-Sosa orta sahası muazzam oturdu yalnız. Onları izlerken keyif alıyorum.

İki bek olmadan tam göremeyeceğiz orada kaliteyi.

İki de hücumcu bek bir iyi sol açık ile çok daha iyi olacak.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

@Deniz benim Uslubumda ne var , Hakaret etmiyorum düşüncelerimi yazıyorum , Eleştiriyorum
Herkes Futbolcuları eleştiriyor , Bende Biliçi eleştiriyorum ne var bunda :iscrewy: Şahsen Teknik direktörümüzün Sürekli Rakiplerimizi ovmesi onları yere göğe sıgdıramaması beni çok rahatsız ediyor , Sizi rahatsız etmiyorsa bilemem :iscrewy:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Deniz

Bilic sezon sonu gider kalır orasını bilemem ama kalan 4 hafta herkes bu takıma destek vermeli.

Hiçbirşey bitmedi,sadece zora girdi.

"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı src35

tolgay çok fark yarattı.

her alışında dönüşü, ileriye oynama istegi, önündeki boş alanlara topla çıkışı, kenarlara oyunu açışı..

yetenekleri zaten çok üst düzey, sivok-ersan atiba saçmasapan yana ve geriye oynarken, topu tolgay alsın diye dua eder oldum.

Çevrimdışı Haldun

fenerbahçe üst üste mersin ve başakşehir deplasmanlarında oynayacak eger geçen haftalardaki futbolunu oynasın fenerbahçe bu 2 maçtan 3 ya da 4 puan bırakır  demedi demeyin

Çevrimdışı GÖRKEM

Pektemekin indirdigi Top Ba'nin tam önüne düstügü Pozsiyonu terkrar izlemenizi tavsiye ediyorum. Adamda koordinasyon diye birsey yok. Kendini o topa ayarlayamiyorsa diyecek birsey yok.

Çevrimdışı gethaylen

su  an  ne sistemimiz  var    ne  oynuyoruz  rakip  10  kisi  kalmis  illaki yenmen  lazim  bakiyorum  hala 3  sozde  stoper  geride tolgayi  almis   top   oynama  ozurlu atiba  sahada ceza sahasina gelen  oyuncu sayimiz 3  kerim  kenarda icerideki  kanat  bekdemek  bilic gidince  ne zarari verecek  mesela 2 senedir 3 cu  oluyorken  sonuncumu olacaz  sabir  tamam ne icin  ama 11 kisi defans  oyunu icinmi her mac verem olmak icinmi  ne icin  yahu son 10 dakka  mottayi  alip uzun boylu  atinci alip  rakip  ceza sahasina  gondermek icin diplomami lazim illaki 

biz  rizayla karikoyde 9  kisi kalecisiz derbi almisken boktan  kadroyla  ne icin sabir soylesene  denizlinin sampiyon kadrosunda  kim vardi   yaz yaz bitmez aga adam  olacak  bebe  2 senedir olurdu  kusura  bakma ama  gercekler  bunlar
İnan ki maçı izlerken ben de eleştirdim Bilic'i.Belki de senden daha çok kızmışımdır. Peki Kadıköy'de 9 kişiyle Fenerbahçe'yi yenen Rıza'ya ne kadar sabır gösterildi?Kusura bakma ama kim gelecek? Doğru adam kim o zaman? Uzun zamandır Beşiktaş'ın maçlarına bakıyorum. Bugün Bilic'in yaptığı hataları hemen hemen hepsi yapıyordu.Hepsini de kısa zamanda gönderdik de ne oldu?Neyse belki de siz haklısınızdır. 

Çevrimdışı Haldun

Bilic sezon sonu gider kalır orasını bilemem ama kalan 4 hafta herkes bu takıma destek vermeli.

@Deniz şu profildeki çarşimşegi silebilrimisin

Çevrimdışı eski inönü

İki bek olmadan tam göremeyeceğiz orada kaliteyi.

İki de hücumcu bek bir iyi sol açık ile çok daha iyi olacak.
dogru diyosun da senin bahsettigin tipte bek bulmamız çok zor hele Uefa kısıtlamasından sonra. Nasıl olacak bu iş ?

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Veli'yi Atiba'ya tercih ederim. Hücumda iyi olabilir bu 3lü ama defansta çok yumuşak kalıyoruz bence
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Deniz

@Deniz benim Uslubumda ne var , Hakaret etmiyorum düşüncelerimi yazıyorum , Eleştiriyorum
Herkes Futbolcuları eleştiriyor , Bende Biliçi eleştiriyorum ne var bunda :iscrewy: Şahsen Teknik direktörümüzün Sürekli Rakiplerimizi ovmesi onları yere göğe sıgdıramaması beni çok rahatsız ediyor , Sizi rahatsız etmiyorsa bilemem :iscrewy:
Hakaret ediyorsun.
Burada hocaya git₁ diyemezsin.
4 hafta kalmış gitse sen mi geçeceksin takımın başına?
Sen buradaki herkesin Bilicten memnun olduğunu mu düşünüyorsun?
Üslubunu düzelt diye kaçıncı kez uyarılışın.Varsa tepkin bunu ahlak sınırları içinde göster sonuçta Bilic şuan BJK hocası.
Eleştirme diyen yok,eleştir.Hakaret etme.

Çevrimdışı CanEmre

İşi zora soktuk. Evet doğru ama herşey bitmiş değil.
Fenerde galatasarayda ite kaka yendiler bu hafta.
Çekirge bir yerde sıçrayamayacak emin olun.
Bizim şampiyonluk yolumuz artık bütün maçları kazanmaktan geçiyor.
Zor gerçekten zor ama imkansız da değil.
Umarım haftaya bu zamanlarda galatasarayı yendiğimizde şampiyon olabileceğimiz bir pozisyona oluruz.
Bu yedi gün çok önemli.
fener gs ite kaka yendiler
bir 90 dakika bastırıp yenemedik.
rakibin kitipiyoz 1 pozisyonu ( pozisyon demeye 1000 şahit ister) gol oldu.
Bizim için sevdadan çıldırmış diyorlar,
Bilmeyenler nasıl anlasın

Çevrimdışı alperenn58

eyvallah da sen  bu futbolla bu  taktikle  umut  isigi gorebiliyormusun  mesela  gs yi  yenebilecegimizi
umud edebiliyormusun  eger  evet  diyorsan  demek ben  cok  karamsar  bakiyorum  dunyaya

Çevrimdışı eski inönü

tolgay çok fark yarattı.

her alışında dönüşü, ileriye oynama istegi, önündeki boş alanlara topla çıkışı, kenarlara oyunu açışı..

yetenekleri zaten çok üst düzey, sivok-ersan atiba saçmasapan yana ve geriye oynarken, topu tolgay alsın diye dua eder oldum.
Tolgay'ın stoperlerin arasına girip geriden oyun kurması dikkatini çekti mi? Muazzamdı. Takıma uyumu arttıkça daha neler yapacak.

Çevrimdışı Deniz

@Deniz şu profildeki çarşimşegi silebilrimisin
@Haldun benim profiline müdahale etme yetkim yok yönetici arkadaşlardan rica edersen silebilirler

Çevrimdışı Haldun

@Haldun benim profiline müdahale etme yetkim yok yönetici arkadaşlardan rica edersen silebilirler
:ok:

Etiketler: