30.Hafta / Beşiktaş - Gaziantepspor
30.Hafta / Beşiktaş - Gaziantepspor

Beşiktaş Forum|30.Hafta / Beşiktaş - Gaziantepspor Skor : Beşiktaş - Gaziantepspor Tarih : 10.05.2015 Saat : 19:00 Stadyum : Ankara Osmanlı Stadı Hakem : Tolga Özkalfa Yayın : Lig TV

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

30.Hafta / Beşiktaş - Gaziantepspor  [Okunma sayısı 157349 defa] 30.Hafta / Beşiktaş - Gaziantepspor

Çevrimdışı Türkay

Şimdi takımı karşılamak iyi moral olurdu
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı gethaylen

hala bilici  savunan varmi  merak  ediyorum
Evet var.Bugün Bilic gitse yerine kim gelecek? Yeni teknik adam,yeni yapılanma, yeni sistem...Bütün bunlar takıma yarar değil zarar verecektir.Yıldırım Demirören zamanında bu hatalar çok yapıldı ve takım geriye gitti.Ben sabırlı olunması gerektiğini düşünüyorum.

Çevrimdışı eski inönü

bu haftaya kadar kaderimiz kendi elimizdeydi ama artık degil. Ama çok karamsar olmamak gerekir. Son 4 maçın hepsini alırsak şampiyon oluruz.  :ok:

Çevrimdışı ozan062

Son dk antepin direkten çıkan pozisyonundan sonra @ozan062

yazıklar olsun
bunuda kenara yazdım ben
*ŞENOL GÜNEŞ= En Büyük Güneş Bizim Güneş

Transferler için eleştirim:

Kararsızlık ve gecikme, başarısızlığın sebebidir.GOETHE
MisalGomezde herkesin kararlılığı sonuç getirdi

Çevrimdışı GÖRKEM

Demba Ba tamamen bitmis. cift forvete dönüyorsan cenk ile pektemek. solda olcay veya kerim. sagda Töre.

bu degisiklikleri yapsaydik golü bulma ihtimalimiz baya yükselirdi. ortada Ba solda ise Pektemek tamamen etkisiz kaldi ve SIFIR katkiyla oynadilar. resmen 9 kisi oynadik. eksik oynayan bizdik sanki.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 10 Mayıs 2015, 21:58:38
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Bu kadar çabuk kopmamalı takım @Çağrı .Tamam 2 puan gitti ama her giden puanda birileri birbirinin boğazına sarılacaksa sene sonuna adam bulamayız.Daha olgun olmalıyız akhisar maçına bu kafayla çıkmamalıyız.

Bu kopma değildir benim gözümde aksine önemsediklerini gösteriyor fazlasıyla bu reaksiyonlar sonradan kavgaya dönüşmezse iyi sonuçlar verir hep
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı gethaylen

Şimdi takımı karşılamak iyi moral olurdu
Kesinlikle haklısın. Beşiktaş'ımızın moralini yüksek tutmalıyız. En çok böyle zamanlarda kenetlenmeye ihtiyacımız var.

Çevrimdışı GÖRKEM

Bu kopma değildir benim gözümde aksine önemsediklerini gösteriyor fazlasıyla bu reaksiyonlar sonradan kavgaya dönüşmezse iyi sonuçlar verir hep

aynen öyle.

Çevrimdışı Kadir G.

Bu arada motta hakemi gidiyordu sivok önüne geçti diyen de var. Ben tartıştıklarını sanmıyorum.

Çevrimdışı eski inönü

beyler bi kopmayın hemen. Biraz sabredin 4 maç kaldı. Onlar bi geçsin içinizi dökersiniz istediginiz gibi.

Çevrimdışı GÖRKEM

Gökhan özellikle Rakip geriye cekilmemisken alan buldugunda ve tam özelliklerini gösterebilecegi zamanda cok cok kötüydü. sonradan Rakip karsilamayinca birseyler yapmaya calisti ama yine de Bal yapmayan Ari gibiydi. Puan kaybinin bas sorumlularindan biriydi.

Çevrimdışı Deniz

Bu arada motta hakemi gidiyordu sivok önüne geçti diyen de var. Ben tartıştıklarını sanmıyorum.
İnşallah öyledir
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Factatum

Lig dibindeki takımlara puan veren ve kritik virajlarda eli ayağına dolanan takımın; iki senedir hiç kazanamadığı derbiyi deplasmanda alıp fikstürü kolaylamış Fener'in puan kaybetmesiyle şampiyon olacağını düşünmek, olağan üstü iyimserlik gerektirir.

Renklere olan aşk gözünüzü kör etmesin. Umut tacirliğine luzum yok.

Bu kadro ve teknik heyete rağmen, şu performans alkışı hakediyor.

Çevrimdışı src35

bu girse bu çıksa maçı degildi..pozisyon bulmazsın, kilidi açamazsın anlarımda

takribi 10-12 pozisyon bulmuşsun bunların 5-6sı %100 atamamışsın, kaçıranda takımın hücum gücü dedigimiz 3lü..

biliçti hakemdi ırttı pırttı geçiniz yani..

Çevrimdışı Deniz

SPORX.COM ‏@sporx  40 sn.41 saniye önce
Gaziantepspor Süper Lig’de bu sezon üç büyüklere karşı ilk kez puan aldı
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 10 Mayıs 2015, 22:06:36
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Bu rakibi açmanın bir yolu vardı. Sıfıra ineceksin yerden yaya keseceksin.

Ama bunu yapan kanat oyuncun olmayacak bekin olacak. Kanadın yayda bekleyip vuran kişi olacak.

Bizim bekler ortada.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Deniz

Şu Sosa daki azmin 10 da biri törede ve ba da olsaydı bugün 3 farklı kazanırdık.

Çevrimdışı Deniz

Yorumlara bakıyorum herkes Töre ve Demba Ba yı eleştiriyor.

Ama bu adamlar 90 dk sahada kalıyor ve Tolgayla Olcay çıkıyor.

Futbolun adaleti olmayabilir ama hocanın adaleti olacak.

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Toramanın olayları gibi durup dururken kavga çıkmasından iyidir :) En azından takım birşey için mücadele ediyor
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı GÖRKEM

Bu rakibi açmanın bir yolu vardı. Sıfıra ineceksin yerden yaya keseceksin.

Ama bunu yapan kanat oyuncun olmayacak bekin olacak. Kanadın yayda bekleyip vuran kişi olacak.

Bizim bekler ortada.

dogru tespit yalniz burada en önemli olan sey Oyuncular arasindaki kosu anlasmasinin ve zamanlamin iyi olmasi. yalniz böyle kapanan Rakiplere karsi Topu iyi kontrol edip set oyununa dönüstürebilmek de gerekiyor. bizde bunlar hic yok. tamamen Oyuncularin saha icinde kendi kendine birseyler düsünmesi gerekiyor. herhangi bir Hücum Plani yok. bunu coktan beri söylüyorum. @Çağrı

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Şu Sosa daki azmin 10 da biri törede ve ba da olsaydı bugün 3 farklı kazanırdık.
Son dakikalarda Sosa sakatlandı galiba, yürüyodu hep.
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Deniz

Karşılamaya gidilsin,herşey bitmedi iyi günde kütü günde

Ahmet Ateş ‏@AhmAtes1903  2 dk.2 dakika önce
SABİHA gökçen'e iniyor takım saat 00.05 te

Çevrimdışı gethaylen

Umutlarımızı elimizden alan kişi Biliç tir Açık ve net !
Senin görüşüne de saygı duyuyorum. Belki de haklısındır; ama bence bu işler şu gitsin bu gelsin demekle olmuyor. Bilic henüz kendi stadımızda maça çıkmadı.Bir de o zaman görelim.Bu takımın zamanla eksikliklerini gidererek tuttuğunu koparan bir takım olacağına inanıyorum.Uzun zamandır birlikte çalışan oyuncu kadromuz ve teknik ekibimiz var ve gelişme gösteriyorlar.Bilic'i göndermek bence hata olur.Belki de yanılıyorumdur.

Çevrimdışı toonch

İşi zora soktuk. Evet doğru ama herşey bitmiş değil.
Fenerde galatasarayda ite kaka yendiler bu hafta.
Çekirge bir yerde sıçrayamayacak emin olun.
Bizim şampiyonluk yolumuz artık bütün maçları kazanmaktan geçiyor.
Zor gerçekten zor ama imkansız da değil.
Umarım haftaya bu zamanlarda galatasarayı yendiğimizde şampiyon olabileceğimiz bir pozisyona oluruz.
Bu yedi gün çok önemli.

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Karşılamaya gidilsin,herşey bitmedi iyi günde kütü günde

Ahmet Ateş ‏@AhmAtes1903  2 dk.2 dakika önce
SABİHA gökçen'e iniyor takım saat 00.05 te
Valla çoğu taraftar sinir küpüdür hala. Bizim gibi içini döküp rahatlayabilenler yapabilir bunu ancak..

Etiketler: