30.Hafta / Beşiktaş - Gaziantepspor
30.Hafta / Beşiktaş - Gaziantepspor

Beşiktaş Forum|30.Hafta / Beşiktaş - Gaziantepspor Skor : Beşiktaş - Gaziantepspor Tarih : 10.05.2015 Saat : 19:00 Stadyum : Ankara Osmanlı Stadı Hakem : Tolga Özkalfa Yayın : Lig TV

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

30.Hafta / Beşiktaş - Gaziantepspor  [Okunma sayısı 157397 defa] 30.Hafta / Beşiktaş - Gaziantepspor

Çevrimdışı ozan062

benm için bugun sampişyonluk bitmiştir
rakip sayısı bir olsaydı tamam ama 2 oldugu için biri olmasa diğeri goturecek o avantajımzıda kaybettik
butun yonetimi ve oyuncuları suclu buluyorum Allah biz taraftarlara sabır versin çnk çekeni biziz bunları
*ŞENOL GÜNEŞ= En Büyük Güneş Bizim Güneş

Transferler için eleştirim:

Kararsızlık ve gecikme, başarısızlığın sebebidir.GOETHE
MisalGomezde herkesin kararlılığı sonuç getirdi

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 10 Mayıs 2015, 20:59:34
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Eğer şampiyon olamayacaksak 3. olalım.

Bu kadar net söylüyorum. Sezonu bir kez daha erken açmayı filan kaldıramam.

Ya 1 Ya 3.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Tolga

Ya 1 Ya 3.
Bu gidişte zaten 3. olacağız.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı src35

geçmiş olsun..

izledigim en kötü demba ve gökhan..

bütün ligi getiren iki adam bugun de lige havlu attırdı

Çevrimdışı baro19

Şampiyonluk gitti. Bundan sonra takımdan tek istediğim TT arena da gs yi yenip FB yi şampiyon yapmak

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Gs galiba şampiyon olacak maalesef öyle gözüküyor.
alsınlar üstüne otursunlar 4. yıldızın. Sonrada biz en büyüğüz diye gezinsinler. Bu devranda böyle sürsün gitsin anasını satim.

Emeği geçenlerin Allah belasını versin.
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Ersan

ve bir sezon ve şampiyonluk hayallerimiz daha bitiyor bu maç ile hepimize geçmiş olsun

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk
Bazıları Kupalara, Bazıları Şampiyonluğa, Bizim Bu Büyük Aşkımız Sadece BEŞİKTAŞ'IMIZA

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 10 Mayıs 2015, 21:01:35
  • Beşiktaş / Bodrum
Bu gidişte zaten 3. olacağız.

Olalım 2 her türlü zarar.

Ya 1 Ya 3.

Ama daha bitmedi bu iş.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı atalay

[ Son Düzenleme: 24 Ocak 2017, 16:15:54 atalay ]

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Galatasarayın şampiyonluğu Hayırlı olsun , Bu saatten sonra İşimiz Mucizelere kaldı , Zaten Şoyle bir maçta Gaziantep gibi Bi takımı yenemiyorsan Şampiyonlugı Haketmiyorsun demektir Nokta !
Şu maçta Krimi oynatacaksın, Mustafayı değil Cenki alacaksın!!! Bağıra bağıra gitti Maç , Belki böylesi daha hayırlı olur Hiç defilse Bu Biliç denen sözde teknik direktörden Kurturuz
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Deniz

Digitürkü aradım iptal edin şunu dedim etmiyoruz diyor.Mahkemeye mi veriyoruz nasıl oluyor bu işler?
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 10 Mayıs 2015, 21:02:40
  • Beşiktaş / Bodrum
Güntekin yardırıyor hakeme alenen sattı demeye getirdi. Gördü vermedi diyor.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı ALDENYX

o sene bu sene olmalıydı yeni kurallarla en az 4 senedaha şampiyonluk hayal...BA berbattı.... 2 takım kaybedecekte biz hep kazanacaz...herşeyi kaybettik
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Galatasarayın şampiyonluğu Hayırlı olsun , Bu saatten sonra İşimiz Mucizelere kaldı , Zaten Şoyle bir maçta Gaziantep gibi Bi takımı yenemiyorsan Şampiyonlugı Haketmiyorsun demektir Nokta !
Şu maçta Krimi oynatacaksın, Mustafayı değil Cenki alacaksın!!! Bağıra bağıra gitti Maç , Belki böylesi daha hayırlı olur Hiç defilse Bu Biliç denen sözde teknik direktörden Kurturuz

Hayırlı mayırlı olmasın abicim. o kek kalıbı vardıya, hah onun üzerine otursunlar işte.
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Tolga

Olalım 2 her türlü zarar.

Ya 1 Ya 3.

Ama daha bitmedi bu iş.
Bugün kazanamadıktan sonra bu iş bitti.

Gs bu moralle 2 maçını daha kazanarak derbiye çıkar.

Çevrimiçi Samet Ç

Digitürkü aradım iptal edin şunu dedim etmiyoruz diyor.Mahkemeye mi veriyoruz nasıl oluyor bu işler?
taahhüt sürüyor mu

Çevrimdışı ozan062

Ya 1 Ya 3.

kesinlikle aynı akfadayım bu takım takviyede yapamaz biz uefaya gidelim zaten en iyisi
gelsin basımızada senol gunes onlada 1+1 yapalım tamamdır
*ŞENOL GÜNEŞ= En Büyük Güneş Bizim Güneş

Transferler için eleştirim:

Kararsızlık ve gecikme, başarısızlığın sebebidir.GOETHE
MisalGomezde herkesin kararlılığı sonuç getirdi

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 10 Mayıs 2015, 21:03:49
  • Beşiktaş / Bodrum
Bugün kazanamadıktan sonra bu iş bitti.

Gs bu moralle 2 maçını daha kazanarak derbiye çıkar.

Çıksın abi biz de kazanırsak o maç yine şampiyonluk maçı oluyor bırakmayın daha bitmedi.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Tolga

Etmezler bizimkini iptal etmemek için aylarca oyalamışlardı.

Çevrimdışı Ersan

şampiyonluk için oynuyoruz herkes bir lavbali oynuyor top eziyorlar ba %100 gol kaçırıyor gülüyor adam bu kadar olmaz yan

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk
Bazıları Kupalara, Bazıları Şampiyonluğa, Bizim Bu Büyük Aşkımız Sadece BEŞİKTAŞ'IMIZA

Çevrimiçi Samet Ç

hemen havlu atıyorsunuz yapmayın etmeyin

Çevrimdışı Tolga

Çıksın abi biz de kazanırsak o maç yine şampiyonluk maçı oluyor bırakmayın daha bitmedi.
Kazansak bu seferde Fener'e yarayacak.

Çevrimdışı Deniz

taahhüt sürüyor mu
4 haftalık parasını ve lanet olası decoderini baslarına çalsınlar.İstemiyorum evimde artık yeter.
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Kadir G.

Hayatımın içine sıçtınız be helal olsun. Bütün gecemi hafta mı mahvettiler. Bu moralle ne yapılır? Yine şampiyonluk yalan oldu. 5. Hafta değil 5 hafta kala bitti her şey. Yine sabriler selçuk şahinler kupa kaldıracak. Yazık ya o kadar doluyum ki hakemlik kısım %10 dur. 10 küsür pozisyon nasıl kaçırılır tek kişi de kaçırmıyor bide herkes beceriksiz. Pes

Çevrimdışı Türkay

Artık Fener'in puan kaybetmesi gerekiyor. Fener puan kaybedebilecek gibi oynuyor.
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Etiketler: