2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 377 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11322784 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimiçi Necmi

Evet biliyorum abi

Ama bizi 2 sene ust uste Uefadan elenmemize sebep olup en az 7-8 milyon € luk gelirlerden ettiğini de biliyorum :by2: :by2:

Bizde ustune Aferin diyerek 3 yillik Sozlesme ile odullendiriyoruz :bandit:

Ustelik asla haketmedigi meblalaglarla odullendiriyoruz ( BANA GORE )

Bu sezonda Şampiyonluktan edebilirdi

Bknz : Akhisar deplasmani yedigimiz 3.cu Golde yine yeni yeniden topa cikip iska gecmesi ve Skor 3-2 aleyhimize iken Yanlis pas yapip 4 cu golu yediriyordu

O Topun direkten dönmesi ve Beraberligi bulmamiz takimi yeniden hayata bagladi bunu unutmayalim @Necmi abi

Aksi takdirde buyuk bir yikimla.karsi karşıya kalabilirdik bizim Futbolcular biraz fazla duygusal..
bana anlatma akhisar maçında tribündeydim. :bandit:
yanımdaki forum üyelerini zor zapteddim  :D
genede bu onu boykodan daha kötü kaleci yapmaz
aynı zamanda osmanlı maçındada şampiyonluğu getiren kurtarışları yaptığı gerçeğinide değiştirmez :bandit:

Çevrimdışı Turco

skandal bunun neresinde anlamadım :alala:
atiba sana göre ne eder bilemem ama Beşiktaş için değeri büyük ve satmak istemiyor
ı nedenlede onda dersin yirmide dersin sonuçta vermek istemediğin bir oyuncu
seni ne ilgilendirirki ederi bir oyuncunun ederi sana verdiği katkıdır. sanki kurtulmak istiyoruzda
çok isteyen senin göndermek istemediğin bir oyuncu için kopartmak istiyorsa verir o parayı.
yönetim nerde hata yapıyor birde onu deseydin adamlar satın almak istemiyor kiralamak istiyor diye
daha nasıl söyleyebilirler. kiralık vermemekmi hata versen ne olacak seneye sana geri dönecek.
birde piyasası iyice dibe vurarak gelecek istenmeyen adam olarak sonra bir daha satma şansın olmaz.
yönetimin satın alma teklifiyle gelin demesimi hata @Turco

Abi West Ham zaten kiralık göndermeyeceğimizi biliyor. Yani transfer stratejisi uyguluyorlar, asıl amaçları bonservisle almak.

Atiba bizim için büyük değer ama yaşı da ilerledi, elbet performansında düşme olacak ve sonsuza kadar oynayamayacak bu adam.
Elimizde para yok, Atiba neyse de Gökhan üçe beşe bakmadan satılmalı, zira problemli oyuncu. Barut gibi her an patlayabilir.
Atiba'yı elimizde tutsak tamam katkı verir ama elinde sonunda bedava ayrılır kulüpten, 4-5 veriyorlarsa gitmesi makul.
Yani yönetimin Gökhan için 10 milyon üzeri rakam talep etmesi hatadır bana göre.
Artı Atiba'nın çocuklarının geleceği ve okulları için İngiltere'ye gitmek istediği söylentisi de var.
Bu adam gerçekten gitmek istiyorsa ve kulüp fahiş fiyat çekerek bunu engelliyorsa Atiba'dan zaten hayır gelmez.

Mali durumumuz iyi değil maalesef, gelen teklifleri değerlendirmemiz kulübün menfaatine.

Çevrimdışı mylife1903

Okuya okuya geliyorum, noluyor yahu ne olmus foruma 15 sayfa yazi var. dedim kesin tore satildi, ospina geldi falan filan. Sonuna kadar okudum, hayal kirikligi, duyum yok mu duyum

Çevrimdışı TANERCAN

Onceligimiz Geri 5 li , yani stoper , Bek ve Kaleci

BuNlari hallettik de Kanat trnsferi mi kaldi istelik Maddi durumda ortada

Birdr Sen LYONu cok buyutmussun Gözünde , Tarihinde 7 şampiyonluğu var sedece oda Juninho dinemindeki 7 sene üst uste oldular baskada yok sampiyonluklari

Yani Lyon Fransada da cok büyük bir takim degil O ligde Marsilyanin ve Sntetiennenin cok daha fazla şampiyonluğu var

Bayagi eskilerde kalmışsın
Rybus bek açık hilbert gibi.

Demek 7 şampiyonluk olunca iyi takım olmuyor.

O zaman renkliler haklı bize dediklerinde. Onların rakibi değiliz. Büyük takım değiliz şampiyonluk sayımız az nede olsa.

Çevrimiçi Necmi

Abi West Ham zaten kiralık göndermeyeceğimizi biliyor. Yani transfer stratejisi uyguluyorlar, asıl amaçları bonservisle almak.

Atiba bizim için büyük değer ama yaşı da ilerledi, elbet performansında düşme olacak ve sonsuza kadar oynayamayacak bu adam.
Elimizde para yok, Atiba neyse de Gökhan üçe beşe bakmadan satılmalı, zira problemli oyuncu. Barut gibi her an patlayabilir.
Atiba'yı elimizde tutsak tamam katkı verir ama elinde sonunda bedava ayrılır kulüpten, 4-5 veriyorlarsa gitmesi makul.
Yani yönetimin Gökhan için 10 milyon üzeri rakam talep etmesi hatadır bana göre.
Artı Atiba'nın çocuklarının geleceği ve okulları için İngiltere'ye gitmek istediği söylentisi de var.
Bu adam gerçekten gitmek istiyorsa ve kulüp fahiş fiyat çekerek bunu engelliyorsa Atiba'dan zaten hayır gelmez.

Mali durumumuz iyi değil maalesef, gelen teklifleri değerlendirmemiz kulübün menfaatine.

Atibayı gönderirsen ondan gelecek paraya onun ayarında birini alabilirmisin bu bir
atiba çok iyi bir profesyonel bunuda defalarca kanıtladı yani istendi gönderilmedi diye takıma küsmez buda iki
Atibayı neden elimizden çıkaralım hemde 3 kuruş paraya çok istiyorlarsa istediğimizi verirler
arz talep meselesi biz elimizde kalır diye korkmuyoruzki. tam tersi gitsin istemiyoruz gidersede
iyi bir bonservise gider. skandal bir durum yok yani gayet makul elinde senin için değerli bir oyuncu var
almak isteyen senin koyacağın bedeli öder
Töre olayına gelince adamların bir teklifi yokki şunu bunu isteyelim önce bir teklif yapsınlar.
adamlar kiralık istiyor strateji falan anlamam ben hayır derim bonservisle alacaklarsa teklifi getirirler
ben west hamın keyfinide bekleyemem bu arada transferimi yapıyorum para olmadığı için kiralık yada
bonservissiz oyunculara yönelip bitirirsem bir daha benden westham ucuza oyuncu alabilirmi.
Tok satıcı olurum. problemli veya değil kaç yıldır bizde zamanında verimde aldık şimdi sat kurtul mantığımı olsun
elbette değerini maksimum seviyeye çekeceğim isteyen pazarlığını yapar uyarsa veririm. Kendi malımın düşmanı
değilim ya.

Çevrimiçi Mehmet57

Omeruo diyom. Hizli, guclu, genc diyom. Maliyeti dusuk, ligi taniyor. Iyi transfer olacaktir. Mantikli.

Çevrimiçi Necmi

O zaman renkliler haklı bize dediklerinde. Onların rakibi değiliz. Büyük takım değiliz şampiyonluk sayımız az nede olsa.
ne alaka bizdede ts var çok iyi bir takımmı zamanında bir rüzgar yakalamış arka arkaya şampiyon olmuş
sonra ortada yok. sakın olaki bu forumda bir daha renklilerin lafıyla benzetme yapma bu yaptığın benzetme çok iğrenç
kendinizi haklı göstermek için nasıl çirkinleşiyorsunuz ya @TANERCAN

Çevrimdışı can1903

Sözleşmeli futbolcumuz Gökhan Gönül'e bugün kalacak diye haber yapan Ahmet Ercanlar'ın son haberine bakın.

Dram, üzüntü..
Ahmet Ercanlar  :ebebe: :ebebe:
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı Turco

Atibayı gönderirsen ondan gelecek paraya onun ayarında birini alabilirmisin bu bir
atiba çok iyi bir profesyonel bunuda defalarca kanıtladı yani istendi gönderilmedi diye takıma küsmez buda iki
Atibayı neden elimizden çıkaralım hemde 3 kuruş paraya çok istiyorlarsa istediğimizi verirler
arz talep meselesi biz elimizde kalır diye korkmuyoruzki. tam tersi gitsin istemiyoruz gidersede
iyi bir bonservise gider. skandal bir durum yok yani gayet makul elinde senin için değerli bir oyuncu var
almak isteyen senin koyacağın bedeli öder
Töre olayına gelince adamların bir teklifi yokki şunu bunu isteyelim önce bir teklif yapsınlar.
adamlar kiralık istiyor strateji falan anlamam ben hayır derim bonservisle alacaklarsa teklifi getirirler
ben west hamın keyfinide bekleyemem bu arada transferimi yapıyorum para olmadığı için kiralık yada
bonservissiz oyunculara yönelip bitirirsem bir daha benden westham ucuza oyuncu alabilirmi.
Tok satıcı olurum. problemli veya değil kaç yıldır bizde zamanında verimde aldık şimdi sat kurtul mantığımı olsun
elbette değerini maksimum seviyeye çekeceğim isteyen pazarlığını yapar uyarsa veririm. Kendi malımın düşmanı
değilim ya.

Abi Atiba hadi neyse de Gökhan beni çok korkutuyor.
Üç defa silahlı olaya karışması, Ömer Toprak olayından dolayı mimli olması, gece hayatına düşkünlüğü falan filan barut gibi. Elimizde  patlayacak diye korkuyorum. Birde Gökhan'ın 10 milyon edeceğini sanmıyorum. Hem Aras'da geldi, Gökhan'a eskisi kadar ihtiyacımız yok.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Hayir onu demek istemiyorum genel anlamda buyuk takim degil Lyon

Turkiyede Bursa , Ts ne ise Fransada da Lyon o

O Ligin agababasi Marsilya , sonra Sntetienne gelir

Psg de buyuk takim degildir Orta sira ve siradan bir takimdir , Araplardan once 2 sampiyonlugu vardi simdi de 5 sampiyonlugu var mesela ama bu onlari buyuk takim yapmaz ! Ama suan herkes Psgyi buyuk kulup zannediyor :bandit:

Buyukluk sadece kupa degil bu doğru

Benim takildigim konu oyle bir yazdin ki sanki Reale , Juveye , Bayerne gitmis adam alt tarafi Lyona gitmiş yani bizden buyuk bir takim degil Lyon
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı can1903

Hayir onu demek istemiyorum genel anlamda buyuk takim degil Lyon

Turkiyede Bursa , Ts ne ise Fransada da Lyon o

O Ligin agababasi Marsilya , sonra Sntetienne gelir

Psg de buyuk takim degildir Orta sira ve siradan bir takimdir , Araplardan once 2 sampiyonlugu vardi simdi de 5 sampiyonlugu var mesela ama bu onlari buyuk takim yapmaz ! Ama suan herkes Psgyi buyuk kulup zannediyor :bandit:

Buyukluk sadece kupa degil bu doğru

Benim takildigim konu oyle bir yazdin ki sanki Reale , Juveye , Bayerne gitmis adam alt tarafi Lyona gitmiş yani bizden buyuk bir takim degil Lyon
Marsilya'nın son haline bak. Futbolcunun ve kulüplerin geçmişine değil geleceğine imzalanır bence. İnter, Milan neydi ne oldu.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

ne alaka bizdede ts var çok iyi bir takımmı zamanında bir rüzgar yakalamış arka arkaya şampiyon olmuş
sonra ortada yok. sakın olaki bu forumda bir daha renklilerin lafıyla benzetme yapma bu yaptığın benzetme çok iğrenç
kendinizi haklı göstermek için nasıl çirkinleşiyorsunuz ya @TANERCAN
Biraz sert olmus @Necmi abi

O benim yazdigim iletiyi yanlis algılamış ve Bizim ligden ornek vermiş sedece :bandit:

Marsilya'nın son haline bak. Futbolcunun ve kulüplerin geçmişine değil geleceğine imzalanır bence. İnter, Milan neydi ne oldu.
Buyukluklerinden bir sey kaybettiler mi ? Hayir

Bizde 7 sene sonra olduk Buyuklugumuzden ne kaybettik ? Cok sukur dimdik ayaktayiz yikilmadik

Eger renklilerden biri 7 yik sampiyon olamasaydi emin ol ayakta kalamazdi cunku Bizim gibi Bagliliklari yok , Bizim gibi felsefeleri ve kulturleri yok :bandit:

Ne var Marsilyanin halinde ? Hala stadini dolduruyor daha 3 yil once sampiyon oldu

Çevrimiçi Necmi

Biraz sert olmus @Necmi abi

O benim yazdigim iletiyi yanlis algılamış ve Bizim ligden ornek vermiş sedece :bandit:
iyide örnek veriyorsa vereceği takım ts dir Beşiktaş böyle çirkin benzetmelerin içinde olamaz.

Çevrimiçi Necmi

Buyukluklerinden bir sey kaybettiler mi ? Hayir

Bizde 7 sene sonra olduk Buyuklugumuzden ne kaybettik ? Cok sukur dimdik ayaktayiz yikilmadik

Eger renklilerden biri 7 yik sampiyon olamasaydi emin ol ayakta kalamazdi cunku Bizim gibi Bagliliklari yok , Bizim gibi felsefeleri ve kulturleri yok :bandit:

Ne var Marsilyanin halinde ? Hala stadini dolduruyor daha 3 yil once sampiyon oldu
şike yaparlardı :D

Ona ne şüphe :bandit:

Sonra bize sikeci derlerdi :steamed:

Çevrimiçi Necmi

inter milan sadece juvenin ipi çekildiği için ön plana çıktılar
sonra patron geri gelince marabalar yerine geçti. Marsilyada şike sürecinden sonra toparlayamadı kendini
müneccimmisinde geleceğini bilipde ona imzalayacaksın Büyük takım yaşanmamış gelecekle değil
yaşanmış geçmişle olur.

Ya abi gercekten bazi arkadaslar bizim büyuklüğümüzü kavrayamiyor

4 Yilda tek bir kupa alamayan takimdan afedersin it gibi korkuyorlardi simdi Titriyorlar cunku bizim Frenimiz patladimi Ne olacagini biliyorlar :busted_cop:

Simdiden hepsi özgüvenlerini yitirmis durumda Beşiktaş 3-4 Sene götürür ligi diyorlar

inter milan sadece juvenin ipi çekildiği için ön plana çıktılar
sonra patron geri gelince marabalar yerine geçti. Marsilyada şike sürecinden sonra toparlayamadı kendini
müneccimmisinde geleceğini bilipde ona imzalayacaksın Büyük takım yaşanmamış gelecekle değil
yaşanmış geçmişle olur.
Kesinlikle Hep soylerim Fransanin agababasi Marsilyadir en buyuk kulubude odur

Sonrada Sntetiennedir

Çevrimiçi Necmi

Abi Atiba hadi neyse de Gökhan beni çok korkutuyor.
Üç defa silahlı olaya karışması, Ömer Toprak olayından dolayı mimli olması, gece hayatına düşkünlüğü falan filan barut gibi. Elimizde  patlayacak diye korkuyorum. Birde Gökhan'ın 10 milyon edeceğini sanmıyorum. Hem Aras'da geldi, Gökhan'a eskisi kadar ihtiyacımız yok.

yok seni neden korkutsun burdan arjantine bir şey yapamaz esas biz risk altındayız :bandit:
onu burakta gerçekten arjantindemisin öyleyse gomez olayında basınları ne diyor.

Ridvan Dilmen :

Ligde iki buyuk var algisi yaratilmaya calisiliyor , Beşiktaşin Armasinda 1903 yaziyor Herkes HADDINI bilsin , bizim zamanimizda Beşiktaş bizi sabah aksam yenerdi..

Bunu söyleyen kisi Fanatik Fenerli ve Fenerbahce efsanesi bunun uzerine daha tek kelime konusmaya gerek var mi arkadaslar ?

Bizden 2 Gol yigince 5 yemedik diye sevinen Takim bugun bizden buyuk oldugunu ve bizi ezebilecegini zannediyor :lol:

Çevrimdışı mylife1903

Buyuk takim ile populer takimlari genc nesil biraz karistirmaya basladi bence. Basariyla da buyuk takim olunmaz, genlerinizde olmali, kurulusunuzda olmali.
Buyuklerimiz ve dili donenler anlatabilir, ben okuz oldugum icin sevmiyorum bu konulara girmeyi, gecen biraz yazmaya calistim beceremedim. Manchester unitedin da esamesi okunmazdi biz kucukken, bizim icin liverpool vardi. utd yerine dondu simdi, bir daha zor dikis tutarlar, onlarin hedefi artik populerliklerini korumak olacaktir, pahali transferler, sansayonel haberler vs.

Sirf biz Gg yi aldik diye kendilerine en iyi sekilde Hizmet eden adama etmedikleri hakaret kalmadi yapmadıklari karalama kampanyasi kalmadi

Sirf bu yüzden Her transfer etmeye çalıştığımız adama talip oluyorlar veya daha fazla para verip tarnsfer ediyorlar sonrada bunu buyukluk olarak lanse ediyorlar

Aslinda bu onlarin nasil bir kuyruk acisi oldugunun göstergesidir ve ezikligin göstergesidir baska hicbir sey degil..

Gecmiste yasadiklari Ezikligi , Kuyruk acisini bu sekilde cikarmaya çalışıyorlar ama Farkinda olmadiklari sey ŞU : daha da küçülüyorlar ve Rezil oluyorlar :tabe:

Çevrimdışı TANERCAN

Üyeliğimin silinmesini talep ediyorum.

İyi günler.

Lenovo TAB 2 A7-30HC cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üyeliğimin silinmesini talep ediyorum.

İyi günler.

Lenovo TAB 2 A7-30HC cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Yahu nereye ?

Bu kadar alingan olup kusmeyin olur boyle seyler hepimizin Amaci ortak paydasi Beşiktaş hepimiz onun icin mucadele veriyoruz..

Sen biraz düşün bi hava al gel :tabe:
[ Son Düzenleme: 30 Haziran 2016, 19:31:49 Yunus Emre Dökmeci ]

Etiketler: