Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu Beşiktaş'ın 2020/21 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 192 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu  [Okunma sayısı 1174431 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu
Anket
Beşiktaş ligi kaç puanla tamamlar?
95+
10 [%8.5]
86-95 arası
48 [%41]
76-85 arası
42 [%35.9]
65-75 arası
9 [%7.7]
65-
8 [%6.8]

Toplam Oy Verenler: 117

Çevrimdışı Erman1903

Erman toroglu'na şaşiriyorum şuan, hakkimizi koruyor🙂, yayinci kuruluşa giydiriyor, 3. golde el var diye aglayanlar, top erzuruma geciyor ve pozisyon degisiyor, ondan sonra Bjk topu kapib golu atiyor, var burda müdahale edemez. Ama yayinci kurulus öyle bi gösteriyorki sanki direk akabinde top gezzahla geliyormus gibi ve bunu 10 defa bu sekilde yanlis algi yapmak adina gösterdiler, Erzurum baskani ve yilmaz vurala siz önce kötü zeminin hesabini verin, Besiktaslilar sulansin demis sulamamislar zemin dedi👍🙂

Eee dengeler değişiyor tabi, bunun gibi bukalemunlar da pozisyonunu alacak elbet.

Çevrimdışı tuncaboylu

Sadece şut mu, Rachid'in gelmeden önceki iki sezonunda bir asisti var.
Son 2 sezona bakmaya gerek yok, kariyerinde tek bir iyi sezonu var zaten.

2015+6 sezonunu çıkarsan, kariyerinde toplam yaptığı asist sayısını bu sene yaptı adam.

Sergen'de bir Lucescu dokunuşu görüyorum, bitti denen Abou, olmaz denilen Larin, ve kulüplerinin umudu kestiği Rosier ile Ghezzal'dan altın yarattı.

Bir kaç sene devam ederse, oyuncu satışından muazzam paralar kazandırır bize.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Erman toroglu'na şaşiriyorum şuan, hakkimizi koruyor🙂, yayinci kuruluşa giydiriyor, 3. golde el var diye aglayanlar, top erzuruma geciyor ve pozisyon degisiyor, ondan sonra Bjk topu kapib golu atiyor, var burda müdahale edemez. Ama yayinci kurulus öyle bi gösteriyorki sanki direk akabinde top gezzahla geliyormus gibi ve bunu 10 defa bu sekilde yanlis algi yapmak adina gösterdiler, Erzurum baskani ve yilmaz vurala siz önce kötü zeminin hesabini verin, Besiktaslilar sulansin demis sulamamislar zemin dedi👍🙂
Bozuk saat misali bu kabzimal da işte
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimiçi Samet Ç

İlk yarı Vida'nın kornerden gelip göğsüne çarpan topuda en az 6-7 kere tekrarını verdiler bir tek bizim maçlarda yapıyorlar bu olayı yada ben denk gelmedim başka maçlarda.

Çevrimdışı tuncaboylu

Güveni olacagina stantraforsuz oynarim tüm sezonu daha iyi, ama umut bencede kalmaliydi, aldigi para neyki tazaruf etmek istedik, 3. Forvet olarak kesinlikle kalabilirdi
Santrafor olmayınca Larin'i ileri almak zorunda kalıyorsun ve verimi düşüyor.

2015+6 sezonunu çıkarsan, kariyerinde toplam yaptığı asist sayısını bu sene yaptı adam.

Sergen'de bir Lucescu dokunuşu görüyorum, bitti denen Abou, olmaz denilen Larin, ve kulüplerinin umudu kestiği Rosier ile Ghezzal'dan altın yarattı.

Almak lazım abi , Talisca gibi 15-20 milyon € değil sonuçta

5 milyon teklif etmişiz galiba , Nkoudu ya bile o kadar para verdik , şampiyon olursak mutlaka almamız lazım

Bülent Usluyu Yayına çıkartmayın diye Baskı yapıyorlarmis Kanala :ranting2: :ranting2: :ranting2:

Bu arada 285.000 oldu takipçi sayısı :claps:

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Bazen fazla abartiyoruz, abuş zaten kalitesi belli forvet tek sıkıntısı sakatlik. Gezzahl rosier bunlar zaten kötü topcular degil, biri premier league'den diger sportingden gelmis, bunlar bizim ligde biraz kimildayan takimda zaten iş yapar. Ligimiz cooook kötü bunu unutmamaliyiz, sirf hocanin dokunuşu diye algilamamalayiz, yoksa lajic mensah nsakala oguzhan vasatin cok altindalar, jeske bunlarada hoca dokunusu olsaydi ozaman
[ Son Düzenleme: 11 Nisan 2021, 22:50:32 AvrupaKartalı ]
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı COB

Ghezzal'ı alamayız çünkü bence nekadar bonservis ödersek ödeyelim o gidip Olympique Marsilya, Sevilla, Schalke seviyesinde bir takıma gider.

Tadını çıkarın, şampiyon olursak emeği unutulmayacak.

Çevrimdışı tuncaboylu

Almak lazım abi , Talisca gibi 15-20 milyon € değil sonuçta

5 milyon teklif etmişiz galiba , Nkoudu ya bile o kadar para verdik , şampiyon olursak mutlaka almamız lazım
Ne kadar peki?

Talisca'da opsiyon vardı mantıksız da olsa, şimdi Leicester ne isterse fiyatı odur?

23 maçta 17 gole katkı vermiş adamı da 10'dan aşağı bırakmazlar, biz almasak Fransa'dan, Almanya'dan ya da Premier League'den bir takım kesin alır.

Ghezzal'ı alamayız çünkü bence nekadar bonservis ödersek ödeyelim o gidip Olympique Marsilya, Sevilla, Schalke seviyesinde bir takıma gider.

Tadını çıkarın, şampiyon olursak emeği unutulmayacak.
Kalmak istiyorum diyo ama , burada önemli olan Futbolcunun tercihi

Futbolcu bizden yana tavır alırsa elimiz güçlenir , Mesela Rosier de baskı yapıyormuş kulübüne bize gelmek için

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Bülent Usluyu Yayına çıkartmayın diye Baskı yapıyorlarmis Kanala :ranting2: :ranting2: :ranting2:

Bu arada 285.000 oldu takipçi sayısı :claps:
😅😅😅 artik sosyal medya fenomenlerimizdende korkmaya baslamislar, korkmayin lan titreyin titreyin 😎😎
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı Erman1903

Dahası da var; Vida, Atiba, Necip. Sürekli şaka yapan Welinton. N'Sakala bile kariyer sezonunu oynuyor. Montero'nun buraya gelmeden önce feci olayları var gerçi onda biraz gözlük de etkilidir. Geçen sezon'dan El-Neny: beni Sergen'den önce çıldırtıyordu mesela şimdi öyle ya da böyle gittiği yerde kadroda.

Mensah-Ljajic-Dorukhan harici hemen herkes'i yükseltti. Onlarında kafalar başka yerlerde gibi, Mensah Anadoluyu özlemiş, Ljajic'in kafa eskilerde kalmış, Dorukhan da işte olmayacak hayaller kuruyor gibi.

Çevrimdışı tuncaboylu

Bazen fazla abartiyoruz, abuş zaten kalitesi belli forvet tek sıkıntısı sakatlik. Gezzahl rosier bunlar zaten kötü topcular degil, biri premier league'den diger sportingden gelmis, bunlar bizim ligde viraz kimildaya takimda zaten iş yapar. Ligimiz cooook kötü bunu unutmamaliyiz, sirf hocanin dokunuşu diye algilamamalayiz, yoksa lajic mensah nsakala oguzhan vasatin cok altindalar

Rosier'in hayatında çıktığı maç sayısı çok az, Ghezzal'ın de düzgün tek sezonu var. Bu adamları ligin yıldızı yapmak, maharetli bir dokunuş ister.

Evet lig kötü, ama ne adamlar verim veremiyor diğer takımlarda.

N'sakala zaten vasat bir adam, Beşiktaş gibi bir takımda bu kadar katkı vermesi bile acayip.

Oğuzhan futbolu unutmuştu, şimdi iyi kötü gollere başladı. Ljajic de aynı keza. Mensah da tutmayıversin, olur o kadar.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Kanı bozukların arasında yaşıyoruz. Taraftarlık ayrı insanlık ayrı şey. İnsanlığını kaybedenlere ne yapsak boş...

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı COB

Kalmak istiyorum diyo ama , burada önemli olan Futbolcunun tercihi

Futbolcu bizden yana tavır alırsa elimiz güçlenir , Mesela Rosier de baskı yapıyormuş kulübüne bize gelmek için

Rosier ile Ghezzal ayrı seviye.

Bir röpörtajında buraya kendimi bulmak için geldim demişti. Kendini buldu, elimizde tutamayız. Mevcut maaş politikasını da düşününce 2.5 ten aşağıya gelmez, biz de o maaşlara çıkamayız.

Rosier olabilir, 2 milyon euro'dan az bonservis ödersek, transfer başarısı olur.

Çevrimdışı tuncaboylu

Rosier ile Ghezzal ayrı seviye.

Bir röpörtajında buraya kendimi bulmak için geldim demişti. Kendini buldu, elimizde tutamayız. Mevcut maaş politikasını da düşününce 2.5 ten aşağıya gelmez, biz de o maaşlara çıkamayız.

Rosier olabilir, 2 milyon euro'dan az bonservis ödersek, transfer başarısı olur.
Opsiyon koydurduğumuz kiralıkları (Montero ve Mensah) almak istemiyoruz, koydurmadıklarımızı istiyoruz.

Öngörü eksikliği.

Çevrimdışı COB

Opsiyon koydurduğumuz kiralıkları (Montero ve Mensah) almak istemiyoruz, koydurmadıklarımızı istiyoruz.

Öngörü eksikliği.

Sezon başında Ghezzal yada Rosier'den böyle bir performans beklemiyorduk. Ghezzal geldiğinde bu kulübü rehabilitasyon merkezi yapan bile vardı. Mensah büyük umutlarla geldi ama olmadı. Ljajic, Oğuzhan, Mensah üçlüsünden en fazla şans verilen Mensah idi ama sisteme birtürlü uymadı. Montero'da benim gözümde başarılı bir risk oldu. Sakatlanmadan önce de iyi katkı verdi. Fiyat-performans olarak bence gayet başarılı oldu.

Çevrimdışı worns

bu hep böyledir zaten. yarış sırasında her türlü pisliği yapmaya çalışır üç kuruşluk aklıyla. kazanacağımızı anladığı zaman hemen bizim lehimize şeyler söylemeye başlar. hocasından umudu kesmiştir.

😅😅😅 artik sosyal medya fenomenlerimizdende korkmaya baslamislar, korkmayin lan titreyin titreyin 😎😎
Artık sıradan bir sosyal medya fenomeni değil

Milyonlarca Beşiktaşlınin ekranlardaki temsilcisi :tabe:

Çevrimdışı worns

Dahası da var; Vida, Atiba, Necip. Sürekli şaka yapan Welinton. N'Sakala bile kariyer sezonunu oynuyor. Montero'nun buraya gelmeden önce feci olayları var gerçi onda biraz gözlük de etkilidir. Geçen sezon'dan El-Neny: beni Sergen'den önce çıldırtıyordu mesela şimdi öyle ya da böyle gittiği yerde kadroda.

Mensah-Ljajic-Dorukhan harici hemen herkes'i yükseltti. Onlarında kafalar başka yerlerde gibi, Mensah Anadoluyu özlemiş, Ljajic'in kafa eskilerde kalmış, Dorukhan da işte olmayacak hayaller kuruyor gibi.

o üçünden bütün üst sınıf hocalar, oyuncu geliştirmeciler, psikologlar toplansa konsey kursa bir şey olmaz.

mensah hakkında konuşmak istemiyorum. daha formayı bir kere giymeden yazın bol bol konuşmuştuk. bir dakika yanıltmadı bizi sağolsun.

ljajic yetenekleri olan bir adamdı ama bu sistemde olmuyor. zaten ona uygun sistem de kalmadı denebilir. çok demode bir oyuncu. falsolarını kaldıracak kadar ekstrem yetenekleri de yok artık, fizik, özgüven sıkıntısı falan derken skor katkısı vereceği yerlerde de iş yapamıyor. hadi talisca olursun defektlerine tahammül edilir. bunda o kadar meziyette yok.

dorukhan'ın kadro dışı bırakılmadığı her dakika azap bana. potansiyeli vardı ama başta kendine yazık etti. nereye gidiyorsa gitsin artık. bu seneki performansını izleyen avrupa kulüplerinden 500 binlik kontrat bile bulamaz.

Çevrimdışı mellfred

kötü futbol şansız goller sakatlıklar bir de puan kaybı gelseydi kahrederdi
ghezzal, mario gomez vol 2 olacak kalmasına ben de ihtimal vermiyorum
takımda bir 3. kişiyi santrafor antrene etmek gerek
maalesef cenk bir dönemedi
kendi kariyeri açısından da kötü dönem geçiriyor

Çevrimdışı Erman1903

o üçünden bütün üst sınıf hocalar, oyuncu geliştirmeciler, psikologlar toplansa konsey kursa bir şey olmaz.

mensah hakkında konuşmak istemiyorum. daha formayı bir kere giymeden yazın bol bol konuşmuştuk. bir dakika yanıltmadı bizi sağolsun.

ljajic yetenekleri olan bir adamdı ama bu sistemde olmuyor. zaten ona uygun sistem de kalmadı denebilir. çok demode bir oyuncu. falsolarını kaldıracak kadar ekstrem yetenekleri de yok artık, fizik, özgüven sıkıntısı falan derken skor katkısı vereceği yerlerde de iş yapamıyor. hadi talisca olursun defektlerine tahammül edilir. bunda o kadar meziyette yok.

dorukhan'ın kadro dışı bırakılmadığı her dakika azap bana. potansiyeli vardı ama başta kendine yazık etti. nereye gidiyorsa gitsin artık. bu seneki performansını izleyen avrupa kulüplerinden 500 binlik kontrat bile bulamaz.

Ljajic daha önce bir şeyler yaptığı için belki yapar diye umut ettik ama nafile. Mensah zaten tarz olarak kontra takımı oyuncusu. Dorukhan belki Fransa ligi asansör takımlarından, İspanya ikinci ligden falan teklif alabilir. Belki fm scouting yapan eften puften takımlar da ilgilenebilir kendisiyle. Benim tek arzum yönetimin bu arkadaşın önüne koyduğu 1,1M Euroluk uçuk teklifi geri çekmiş olması.

Çevrimdışı worns

Öngörü eksikliği.

ben bundan dolayı eleştiremem yönetimi açıkçası. planlama açısından bir dizi yanlış yaptıklarını düşünüyorum elbette o ayrı konu ama oyunculara opsiyon koydurma bizim inisiyatifimizde değil ki. montero ve mensah kulüplerinin satışına zaten yakın oldukları oyuncular olduğundan opsiyonları kabul etmişlerdir ki onlar bile zaten ederlerinin çok üstünde. rosier ve ghezzal, transferin son döneminde zor bela bitirilmiş transferler. kulüpleri potansiyel aralıklarının performanslarından yukarıda olduğunu biliyordur ve bizim için makul denebilecek seviyede opsiyonları kabul etmemişlerdir. bizim de hareket alanımız olan bir dönem değildi. alamayacaksak bile bu sene ihtiyacımız var demiş ve almışızdır.

Çevrimdışı worns

Ljajic daha önce bir şeyler yaptığı için belki yapar diye umut ettik ama nafile. Mensah zaten tarz olarak kontra takımı oyuncusu. Dorukhan belki Fransa ligi asansör takımlarından, İspanya ikinci ligden falan teklif alabilir. Belki fm scouting yapan eften puften takımlar da ilgilenebilir kendisiyle. Benim tek arzum yönetimin bu arkadaşın önüne koyduğu 1,1M Euroluk uçuk teklifi geri çekmiş olması.

kesinlikle. beni sözleşme yenilemek çok üzer umarım böyle bi hata yapılmaz.