Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 110 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8371671 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı cursedofdragon

Şakası bir yana takım iyice ihtiyar heyetine döndü :D  :evillol:

Seneye oyunculamızın yaşları :)

Fabri 30
Tolga 34
Marcelo 30
Rhodolfo 31
Ersan 30
Tosic 33
Adriano 33
Beck 30
Gökhan 33
Atiba 35
İnler 33
Babel 31
Quaresma 34

Çevrimdışı underworld

Su kadina helal olsun. Kardesim butun camia toplanip yapamadigimiz kapagi koyusturmus. Tosicin sozlesmesi uzatilirken madde koysaydi baskan bu kadinla sozlesme suren boyunca evli kalacan, bosanma falan olursa, hir gur cikarsa sozlesmesi tek tarafli fesh edilir, gibi
Helal olsun.

Ayrica sampiyon olursak bu seZon, kutlamalarda mal mal besiktasli gecinen sarkimcisilar yerine sadece bu kadin ciksin. Kadin tek sarkida butun stadi costurmustu, yildiz tozu serpilmis ustune.

Canerjan da ana avrat sovmus diyorlar, cok ayip cok canerjan ya o kufurler yataga yansirsa
Kadın takipçi kasiyor sende bu numaralara geliyon veya gelmiş gibi yapıyon mylife reyis.

Çevrimdışı underworld

Şakası bir yana takım iyice ihtiyar heyetine döndü :D  :evillol:

Seneye oyunculamızın yaşları :)

Fabri 30
Tolga 34
Marcelo 30
Rhodolfo 31
Ersan 30
Tosic 33
Adriano 33
Beck 30
Gökhan 33
Atiba 35
İnler 33
Babel 31
Quaresma 34
Yaşları 40 olsun ama sözleşmeleri garanti + 3-4 yil olmamaliydi.

Çevrimdışı mylife1903

Kadın takipçi kasiyor sende bu numaralara geliyon veya gelmiş gibi yapıyon mylife reyis.
Sence takipciye ihtiyaci var mi o kadinin? Turkiyeden 10 kisi fazla takip etse ne olur, takip etmese ne olur, kadin kocasi icin bisi yapmamistir, takipci kasiyordur :alala:
Simdi ayni sey benim basima gelse, benim slav kadin da ortaligi yakardi. Hatta soyle olurdu, mesela benim kadinla rvonun kadini ayni spor salonuna gidiyor olsalardi, rvonun yemedigi dayagi karisi misliyle yerdi.
Azicik pozitif bak @underworld cok negatif goruyorum. Bu kadar negatif enerji yayarsan, negetif enerji cekimine maruz kalirsin.

Simdi takipci kasiyor dedigin kadin belki isini gucunu birakti 30-40 dakika fotosokla ugrasti bunu yapti, bilemeyiz. Belki medya yoneticilerine emir verdi bunu yaptirdi, cebinden parasini odedi. Bilemeyiz.

Benim bildigim bu kadinin meshur bir medya yildizi oldugu ulkesinde. Ayrica konserlerden falan iyi para kazanirken, bedavaya gelip vodafone arenada sahne aldigi. Bedava derken kadinin ve tosicin butcesinden iyi miktar cikmistir o 15 dakika konser icin. Yeni kiyafet, kadinin ekibi, yolculuk masrafi vs. @tuncaboylu hesaplar simdi

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 09 Şubat 2017, 09:40:48
  • Hz.Mevlana'ya 650 km...
  • Dünyanın merkezi VODAFONE PARK,inanmayan ölçsün!
karabük maçına konsantre olalım artık 3.yıldız yüklenmeye başladı.
traore oynayacak mı bize karşı tv de altyazı geçerken gördüm ama oynayacak mı oynamayacak mı onu kaçırdım...
Vodafone Park
Nüfus : 41.903
Rakım: -5 metre

* Başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol.
* Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol.
* Tevâzu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol.
* Hoşgörülülükte deniz gibi ol.
* Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.
                               Hz. Mevlana

Çevrimdışı Karabay

traore oynayacak mı bize karşı tv de altyazı geçerken gördüm ama oynayacak mı oynamayacak mı onu kaçırdım...
oynamayacaktır o. Oynayacak olsa altyazı geçmez.

Çevrimdışı underworld

Sence takipciye ihtiyaci var mi o kadinin? Turkiyeden 10 kisi fazla takip etse ne olur, takip etmese ne olur, kadin kocasi icin bisi yapmamistir, takipci kasiyordur :alala:
Simdi ayni sey benim basima gelse, benim slav kadin da ortaligi yakardi. Hatta soyle olurdu, mesela benim kadinla rvonun kadini ayni spor salonuna gidiyor olsalardi, rvonun yemedigi dayagi karisi misliyle yerdi.
Azicik pozitif bak @underworld cok negatif goruyorum. Bu kadar negatif enerji yayarsan, negetif enerji cekimine maruz kalirsin.

Simdi takipci kasiyor dedigin kadin belki isini gucunu birakti 30-40 dakika fotosokla ugrasti bunu yapti, bilemeyiz. Belki medya yoneticilerine emir verdi bunu yaptirdi, cebinden parasini odedi. Bilemeyiz.

Benim bildigim bu kadinin meshur bir medya yildizi oldugu ulkesinde. Ayrica konserlerden falan iyi para kazanirken, bedavaya gelip vodafone arenada sahne aldigi. Bedava derken kadinin ve tosicin butcesinden iyi miktar cikmistir o 15 dakika konser icin. Yeni kiyafet, kadinin ekibi, yolculuk masrafi vs. @tuncaboylu hesaplar simdi
Takipçi kasmasi içsel bir şey reyis bunun sayıyla falan alakası yok.
Biraz geçmişi baktım Rihanna vb ilgili bazı paylaşımlarini görüp bu kanıya vardım.
Negatiflik konusuna gelince ona biz fazla gercekciyim ve mukemmeletciyim  diyelim. 
[ Son Düzenleme: 09 Şubat 2017, 10:07:31 underworld ]

Çevrimdışı underworld

Oynarsa 3 , oynamazsa 5

Çevrimdışı tuncaboylu

O tip hesaplarda pek iyi değilim abi. :utan:

Abuobakar takım otobüsüne binmiş galiba :D  :evillol:

O değilde maçımız yarın ve halen hakem açıklanmadı çok ilginç değil mi  :alala:

Çevrimdışı Ensar

Çok Şakacı çocuk bu ali ece
çocuk mu , sen çok göze batıyorsun arkadaş
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı mylife1903

1-2 saate meteyi aciklarlar, halis falan gelirse karisir buralar

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 09 Şubat 2017, 12:00:40
http://www.fanatik.com.tr/2017/02/09/tff-den-radikal-karar-6-saat-sus-1276925

keşke böyle yasak getirseler sıcağı sıcağına çok yanlış konuşmalar yapıyorlar...
Vodafone Park

Hz. Mevlana

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 09 Şubat 2017, 12:03:32

anlamadım hakemler abubakarlı takım otobüsüne mi binmiş :lol:
karabük tribünleri gs maçından dolayı blokeli mi acaba.
zaten passolu karabüklü kaç kişi vardı ki hepsi ceza aldıysa bomboş olur tribünler...
Vodafone Park

Hz. Mevlana

Çevrimiçi Gökhan Kurt

http://www.fanatik.com.tr/2017/02/09/tff-den-radikal-karar-6-saat-sus-1276925

keşke böyle yasak getirseler sıcağı sıcağına çok yanlış konuşmalar yapıyorlar...

Bence çok iyi bir fikir tansiyon azaltılabilir böylece.
Aslında  12 saatte olur , altı saatte kimse soğumaz çünkü.  :ok:

Çevrimdışı tuncaboylu

Bence çok iyi bir fikir tansiyon azaltılabilir böylece.
Aslında  12 saatte olur , altı saatte kimse soğumaz çünkü.  :ok:

Gündüz maçı değilse, 6 saat sonrası gecenin körüne denk geliyor zaten.

Yarın konuşulsun demeye çalışmışlar.

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 09 Şubat 2017, 12:11:04

PFDK Kararları - 26.01.2017   26.01.2017
PFDK Kararları - 26.01.2017
Paylaş|
Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'nun 26.01.2017 tarih ve 47 sayılı toplantısında almış olduğu kararlar aşağıda belirtilmiştir.

1- KARDEMİR KARABÜKSPOR Kulübünün, 21.01.2017 tarihinde oynanan KARDEMİR KARABÜKSPOR - GALATASARAY A.Ş. Spor Toto Süper Lig Turgay Şeren Sezonu müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle ve bu eylemin aynı sezon içinde ev sahibi kulüp olduğu müsabakada ilk kez gerçekleştirilmesinden dolayı İHTAR CEZASI ile cezalandırılmasına, FDT'nin 53/3. Ve 53/4. Maddesi uyarınca çirkin ve kötü tezahüratta bulunan KUZEY KALE ARKASI ALT B, KUZEY KALE ARKASI ÜST B, GÜNEY KALE ARKASI ALT B, GÜNEY KALE ARKASI ÜST B, MARATON ALT D,F bloklara giriş yapan seyircilerin elektronik bilet kapsamındaki kartlarının bloke edilmesi suretiyle bir sonraki ev sahibi müsabakaya girişlerinin engellenmesine,
Vodafone Park

Hz. Mevlana

Çevrimdışı tangaz

yasaklarla bir yere varamayız önemli olan eğitim  :ok:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı underworld

çocuk mu , sen çok göze batıyorsun arkadaş
Evet 20 milyon Euro'luk çocuk

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 09 Şubat 2017, 12:19:38
kaptan atiba olabilirmiş.
adamın itiraz etmesi bile naif.
ben hakem olsam atiba itiraz etse bu adam ediyorsa haklıdır derim.
tosiçi tek tutan atibaydı belki çok büyük olayların çıkmasını engelledi...
Vodafone Park

Hz. Mevlana

Çevrimdışı tangaz

kaptan atiba olabilirmiş.
adamın itiraz etmesi bile naif.
ben hakem olsam atiba itiraz etse bu adam ediyorsa haklıdır derim.
tosiçi tek tutan atibaydı belki çok büyük olayların çıkmasını engelledi...

keşke tutmasaydı rvo nunkini koparıp eline vereydi
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı mylife1903

keşke tutmasaydı rvo nunkini koparıp eline vereydi
Eline verse iyi, hastaneye kosardi abi. Yolda bi sakiz alirdi falim sakizi, neyse halim cikain falim hesabi, hastaneye gelince doktor sorardi
Nerde hasar evladim, ver elime hemen dikeyim yerine
Bu da cikartip sakizi verirdi doktora
Dohtor, bu neaaaa
Sakiiiiiiz, rvo
Dikilecek neredeeee
Yolda yedik herhalde dikilecegi

Ama iste tosic onu monte ederdi bende. Sin sitide brus vilis amcanin o yesil denyoyu benzettigi gibi yapacakti tosic bunu.

Etiketler: