14.Hafta / Kayserispor - Beşiktaş
14.Hafta / Kayserispor - Beşiktaş

Beşiktaş Forum|14.Hafta / Kayserispor - Beşiktaş Skor : Kayserispor 1-2 Beşiktaş Tarih : 05.12.2015 Saat : 19:00 Stadyum : Kadir Has Stadı Hakem : Bülent Yıldırım Yayın : Lig TV

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

14.Hafta / Kayserispor - Beşiktaş  [Okunma sayısı 103166 defa] 14.Hafta / Kayserispor - Beşiktaş

Çevrimdışı AmaralGürses

Cezalı oldugunu bilmiyordum. Bugün oynanan oyun ve oyuncu kalitesini görünce gerçekten adamın sahahada forması olsa yetermiş..

Direk kırmızılık hareket yapma ihtimali de en az %20. Hakem veriyor vermiyor orası ayrı.

Çevrimdışı Çağatay

Gol yedikten sonraki dakikalar gerçekten çok kötüydü.

Takımın bu kadar kolay demorilize olmaması gerekiyor.

Önümüzdeki haftalarda bizim en büyük sıkıntımız bu olacak gibi.

Takım bi demoralize
Biz burada ayrı bi demoralize
Nasıl duzelecek şu iş bilmiyorum
Sanırım futbolcu profili degisirse bizde degisecez
Hope for the Best, Plan for the Worst

Çevrimdışı EMİR EMRE

Gol yedikten sonraki dakikalar gerçekten çok kötüydü.

Takımın bu kadar kolay demorilize olmaması gerekiyor.

Önümüzdeki haftalarda bizim en büyük sıkıntımız bu olacak gibi.

@Tolga bu sorunun sebebi Tosic ve İsmail'in sürekli ürkek müdehaleler yapması hatalı pasları ve bolca adam kaçırmaları. Kendi oyununu rakibe kabul ettirebilmen için önce topa sahip olman ve rakibin her hatasında bak ben büyük takımım böyle oynarım diyebilmen lazım. Malesef ileride Töre, defansta saydığım isimler hiç güven vermiyor. Tolga da dahil

Çevrimiçi Mehmet57

Takimin eksikleri cok, bircogu devre arasi giderilmeli.

Kaleci-stopper-solbek-orta saha-kanat

Çevrimdışı ekrembaser

Arkadaşlar dikkatinizi çekti mi bilmiyorum forumda kime satılsın desek canlanıyor bu haftada Gökhan satılsın töreni yapalım belki gs maçında adam gibi oynar

Çevrimdışı Nartallo

abartıyorsun son 3 4 maça göre daha iyi ama istenilen seviyede değil necip, olcay,tolga,tosic,ismail çok daha kötüler

Onların zaten potansiyeli bu...

2. golden sonra orta sahanın biraz önünde bir top aldı, bildiğimiz Töre topu alır, ceza sahasına iner... Bu ne yaptı, aldı, döndü, atağı öldürdü...
Kesinlikle hırsı ve motivasyonu yok, bu net görülüyor...

Çevrimdışı brkntcnr

Ben şahsen takımın aklının derbide olduğunu düşünüyorum çünkü derbiyi kazanmalıyız algısı var derbinin önemi büyük ve yenersek bi rakibimizi saf dışı da bırakacağız oyuncular oyun disiplininden çok uzak.

TURKCELL T50 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Tolga

oyunu ortacak orta saha lazım necip maalesef bizde oynayamaz

Lucas'ı alabilseydik çok iyi olacaktı ama takımın tecrübeli dediğimiz adamlarının da devreye girip takımı kendine getirmesi lazım.

Gomez-Sosa-Beck-Rhodolfo-Atiba gibi.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı ilhan mansız

Tosici çıkarsın yerine kimi alırsa alsın. Günay bile olur. Rakipten bir tane top kapamayan adama stoper denmez. Ersan bununla kıyaslanamaz bile.

Çevrimdışı Efe

sosa sosa bu adam oynadımı mutlu oluyorum 2.yarı q7 girdimi ibre komple bize döner töre çıkmalı
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı kartal43

Ne tosic ne İsmail ne Necip şampiyon olacak bir takımda üçü birden ilk 11 de maça çıkmaz

Çevrimdışı kivanc

necip oyuna dahil olsa bu kadar atak yapmalarına izin vermicez.

Çevrimdışı fore_kazık

Tolgaaaayyyy nirdessiiiiiinnnn...çok özledim seni evine dön tolgaaayyyyyy :((((

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı f_madida

Kusura bakmayin ama Senol Gunes'in bahanesini kabul etmiyorum, asil mevkii stoper olan Pedro'yu sildi, Milo'yu da begenmedi simdi bize Tosic'le korku filmi sunuyor..Bu nedir yahu? Bunun kabul edilebilir yani yok, sanki oyuncu kalmamis da top toplayiciyi fasulyeden defans yapmis gibi..
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı Ensar

sosa sosa bu adam oynadımı mutlu oluyorum 2.yarı q7 girdimi ibre komple bize döner töre çıkmalı
Bıkmadınız mı iki maç oynayıp on maç yatan futbolculardan
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı AmaralGürses

Hep söylediğim şeyi söylüyor Rıdvan. Bu takım set oynayamıyor kardeşim.

Çevrimdışı Kadir G.

İlk 11deki 3-4 isim dışında vasat oyunculardan kuruluyuz bazı maçlarda böyle geçecek. Savunmada bakıyorsun nispeten iyi diyebileceğin Beck ve Rhodolfo var onlarda idare edecek oyuncular zaten. Serdara göre Sivoka göre iyiler.

Çok boş alan buluyoruz Oğuzhan olsa cezayı kesin keserdi diyebilirim. Onun haricinde Olcay çıkarılabilir.

65 ten önce değişiklik beklemiyorum.

Çevrimdışı Çağatay

Bakalim rhodolfo ve beck e sarı gösterecek mi bu saatten sonra...
Hope for the Best, Plan for the Worst

Çevrimdışı Orhan_

Takimin eksikleri cok, bircogu devre arasi giderilmeli.

Kaleci-stopper-solbek-orta saha-kanat

Net...

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Ah şu orta sahayı almadınız ya..

Bizi İsmail'e Tosic'e Tolga'ya mecbur ettiniz ya..
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı kivanc

abi q17 cezalı  :)

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Biri tosici çıkarsın artık bu kadar kötü stoper görmedim son senelerde gs maçına ersanın dönmesi şart

Çevrimdışı onder23

Q7 cezalı bu mac

SM-E500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı fore_kazık

Ne tosic ne İsmail ne Necip şampiyon olacak bir takımda üçü birden ilk 11 de maça çıkmaz
Tolga ya ne demeli?

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı harund1k3

Sosa dedik dedik bu hafta maca damgasina vurdu adam. Ama defansif olarak belki en kotu macimizi oynuyoruz adamlar cok kolay bize karsi hucum edebiliyor. Bir gol daha atip maci koparamazsan cok zor bir ikinci yari olabilir.

Etiketler: