Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 368 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8399567 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı tuncaboylu

"Neden 1.2'yi kabul edecek vasat üstü Tosiç'i gönderip, 1.4 alacak kötü Rhodolfo'yu tutuyorum?"
Rhodolfo nun sözleşmesi 2018 de bitiyor çünkü tosiçe minumum 2019 a kadar kontrat bağladın :) ikiside kötü birinden erken kurtuluyorsun.

"Miloseviç mi, Tosiç mi?"
ikiside kötü,birine daha az para vereceksin sadece

"Bunu dün de anlattım: Miloseviç'in takımının 1.2'ye satın alma opsiyonu var. Yani Miloseviç an itibariyle aslında senin oyuncun değil. "
Böyle bir şeyde yok maalesef.Miloseviçe gel 800 binden kontrat yenileyelim de atar imzayı 1.2 alacak 32 yaşındaki tosiç yerine 800 bine oynayacak 26 yaşındaki miloseviç hadi 1 milyon alsın yine kardasın.

"Miloseviç Tosiç'in değil, Marcelo tipinde bir oyuncu. Elinde kendisiyle aynı tipte Marcelo ve Mitroviç varken, bir de Miloseviç'i tutup alternatif yaratmış olmazsın."
Tosiçin bir tiplemesi veya iyi yapabildiği pek az şey var o yüzden buna hiç girmeyelim.Tosiç veya miloseviç oyun olarak pek farketmeyecek.Gerçi izlemedim son zamanlarda milo yu Bundesliga da düzenli oynuyor. @tuncaboylu

"Rhodolfo nun sözleşmesi 2018 de bitiyor çünkü tosiçe minumum 2019 a kadar kontrat bağladın :) ikiside kötü birinden erken kurtuluyorsun."
Erken kurtulduğun bir şey yok.
Arada sırada oynatacağın bir adamı 2019'a kadar tutmak, hiç oynatmayacağın bir adamı 2018'e kadar tutmaktan daha iyidir.(İktisadi açıdan da, sportif açıdan da)

"Böyle bir şeyde yok maalesef.Miloseviçe gel 800 binden kontrat yenileyelim de atar imzayı 1.2 alacak 32 yaşındaki tosiç yerine 800 bine oynayacak 26 yaşındaki miloseviç hadi 1 milyon alsın yine kardasın."

Karda falan olmayacaksın, çünkü Miloseviç 2 senelik sözleşmeyi kabul etmeyecek yaşta. Tosiç'e 2 seneliğine toplam 2.5 vermemek için Miloseviç'e 3 seneliğine 3 milyon vereceksin. (Hani erken kurttulacaktık ya)

Üstelik Miloseviç'i 1.2 milyona satmadığın için, oradan da zarardasın. Kasana girecek paradan vazgeçtin çünkü.

Miloseviç'in seneliği daha pahalıya gelmiş olacak yani.

[ Son Düzenleme: 03 Şubat 2017, 16:52:59 tuncaboylu ]

Çevrimiçi Necmi

"Neden 1.2'yi kabul edecek vasat üstü Tosiç'i gönderip, 1.4 alacak kötü Rhodolfo'yu tutuyorum?"
Rhodolfo nun sözleşmesi 2018 de bitiyor çünkü tosiçe minumum 2019 a kadar kontrat bağladın :) ikiside kötü birinden erken kurtuluyorsun.

"Miloseviç mi, Tosiç mi?"
ikiside kötü,birine daha az para vereceksin sadece

"Bunu dün de anlattım: Miloseviç'in takımının 1.2'ye satın alma opsiyonu var. Yani Miloseviç an itibariyle aslında senin oyuncun değil. "
Böyle bir şeyde yok maalesef.Miloseviçe gel 800 binden kontrat yenileyelim de atar imzayı 1.2 alacak 32 yaşındaki tosiç yerine 800 bine oynayacak 26 yaşındaki miloseviç hadi 1 milyon alsın yine kardasın.

"Miloseviç Tosiç'in değil, Marcelo tipinde bir oyuncu. Elinde kendisiyle aynı tipte Marcelo ve Mitroviç varken, bir de Miloseviç'i tutup alternatif yaratmış olmazsın."
Tosiçin bir tiplemesi veya iyi yapabildiği pek az şey var o yüzden buna hiç girmeyelim.Tosiç veya miloseviç oyun olarak pek farketmeyecek.Gerçi izlemedim son zamanlarda milo yu Bundesliga da düzenli oynuyor. @tuncaboylu
ne kadar düz mantığın var ya hayat siyah beyaz değil bir oyuncu ya iyidir yada kötüdür diye
bir düz mantık olurmu. Rudolfho bir maçta tosicin bir senede yaptığı hatadan fazla hata yaptı
bu kadarda nankör olmayın sana geçen seneki şampiyonluğu tosic performansının getirdiğini
ne çabuk unuttunuz. Bu senede harika şl maçları çıkardı. Tosiç hatalarını toplasan bir elin parmaklarını geçmez
o zaman ne gerek var yoldan geçen birine giydirilelim formayı parada vermeyiz bedava işte
nasılsa tosicde hata yapıyor oda yapacak fark yok. böyle böyle her hata yapan oyuncunun yerine yoldan geçen
birini kaparız nasılsa oda hata yapıyor :ebebe:

Çevrimdışı tangaz

marcelo geldiğinden beri çok iyi oynuyor :alala:
geçen sene tam alışamamıştı biraz ürkekti ama şimdi lig başından
beri ben marcelonun aman ya bunuda yapma dediğim bir pozisyonunu
hatırlamıyorum gerçekten oyuncu korumak için demiyorum :D
Marcelo bu ligin en iyi stoperi takım daha havadan gol yemedi yerden geçen seneki
o tutuk marcelo yok oldukça seri haraket ediyor kaç top kesti böyle tandeme girerek
birde hakkını yemeyelim GG ninde buna katkısı çok fazla marcelonun bütün açıklarını kapatıyor.

marcelonun bu seneki en majör hatası ist.daki napoli maçında hamsik şut atacağı esnada hamle yapmaması oldu uyudu resmen o anda.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı OrhanAker

Erken kurtulduğun bir şey yok.
Arada sırada oynatacağın bir adamı 2019'a kadar tutmak, hiç oynatmayacağın bir adamı 2018'e kadar tutmaktan daha iyidir.(İktisadi açıdan da, sportif açıdan da)

Karda falan olmayacaksın, çünkü Miloseviç 2 senelik sözleşmeyi kabul etmeyecek yaşta. Tosiç'e 2 seneliğine toplam 2.5 vermemek için Miloseviç'e 3 seneliğine 3 milyon vereceksin.

Üstelik Miloseviç'i 1.2 milyona satmadığın için, oradan da zarardasın.

"Erken kurtulduğun bir şey yok.
Arada sırada oynatacağın bir adamı 2019'a kadar tutmak, hiç oynatmayacağın bir adamı 2018'e kadar tutmaktan daha iyidir.(İktisadi açıdan da, sportif açıdan da)"

İkiside arada bir oynayacak birine 1.4 vereceksin sözleşmesi bitince 1 sene sonra gidecek, diğerine 2.5 vereceksin kontarı uzarsa 3.7 ,3 sene senle

"Karda falan olmayacaksın, çünkü Miloseviç 2 senelik sözleşmeyi kabul etmeyecek yaşta. Tosiç'e 2 seneliğine toplam 2.5 vermemek için Miloseviç'e 3 seneliğine 3 milyon vereceksin.
Üstelik Miloseviç'i 1.2 milyona satmadığın için, oradan da zarardasın."

3 senelik yap sıkıntı yok gelecek seneye tekrar kiralarsın veya satarsın tosiçe nazaran piyasası var en azından.Zaralık bir durum yok.

Çevrimiçi Necmi

uefa ffp listesinden sene sonu çıkıyormuşuz.
inşaallah eski yönetimler gibi har vurup harman savurduğumuz günlere dönmeyiz.
valla ben 5 sene üst üste şampiyon olmayı gruptan çıkamamaya yeğlerim.
5 senede 400-500 milyon gelir demek bu çünkü...
hayır çıkmıyoruz yanlış bilgi bu sadece maddelerden biri olan bonservis
sınırlaması bitiyor ama ffp aynen duruyor.
Bir şeyi karıştırıyorsunuz biz üç kurala imza attı biri denk bütçe bu esas ffp olan anlaşma oluyor
ikincisi bonservis sınırlaması üçüncüsüde maaş dengesi
burda kalkacak olan bonservis anlaşması 2018 sonunda kalkacak olanda maaş dengesi
ama ffp bütün takımların sürekli uyması gereken bir durum gelir gider dengesini artık her kulüpten istiyor
uefa uymadığın anda ikinci ve üçüncü maddeleri kucağına koyuyor. oda etkisiz kalırsa bir madde daha var
avrupadan men. 5 şampiyonlukta minimum 1.250 M gelir demektir. 5 kez üst üste şampiyon olursak tüm borcumuzu uefa
ve tff ye ödetiriz. O nedenle Türkiye şampiyonluğu şimdi ve önümüzdeki kısa süreçte çok önemli yemişim şl de tur atlamayı katılıp
paramızı alalım kafi sadece bu sene olduğu gibi TR şampiyonluğunda önümüze köstek olarak çıkmasın
şampiyonluğu riske atacak hiç bir şey kabul görmemeli. şl kupasına inanıyorsan yürüyeceksin o zaman ama inanmıyorsan
fazlaca oyalanmanın anlamı yok en fazla gruptan çıksan kafidir hiç kasmaya gerek yok.
bu arada bir uefa kupası koyarsak müzeye beş yıl içinde ala olur. Ayağımızı yorganımıza göre uzatmamız lazım
önümüzdeki yıllar.

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım ilk mesajım bu hep mesajları okurdum ama üye olmak nedense yeni aklıma geldi :lol:
Konumuza dönücek olursak sizce derbiye tolga veya yedeklerle çıkma ihtimalimiz yok değil mi yoksa gerçekten kötü olur

Çevrimdışı tuncaboylu

"Erken kurtulduğun bir şey yok.
Arada sırada oynatacağın bir adamı 2019'a kadar tutmak, hiç oynatmayacağın bir adamı 2018'e kadar tutmaktan daha iyidir.(İktisadi açıdan da, sportif açıdan da)"

İkiside arada bir oynayacak birine 1.4 vereceksin sözleşmesi bitince 1 sene sonra gidecek, diğerine 2.5 vereceksin kontarı uzarsa 3.7 ,3 sene senle

"Karda falan olmayacaksın, çünkü Miloseviç 2 senelik sözleşmeyi kabul etmeyecek yaşta. Tosiç'e 2 seneliğine toplam 2.5 vermemek için Miloseviç'e 3 seneliğine 3 milyon vereceksin.
Üstelik Miloseviç'i 1.2 milyona satmadığın için, oradan da zarardasın."

3 senelik yap sıkıntı yok gelecek seneye tekrar kiralarsın veya satarsın tosiçe nazaran piyasası var en azından.Zaralık bir durum yok.

Tosiç'in kontratı uzarsa, 60 resmi maç oynamış demektir.

2.5 senede 60 maç oynattığın adama 1.250 ver bir zahmet.

Ayrıca 4. stoper olarak kullandığın adama hangi ortamda piyasa yaptıracaksın ve senelik 1 milyon euro verirken kime kiralayabileceğini ya da satabileceğini düşünüyorsun?

Çevrimdışı Berat

Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım ilk mesajım bu hep mesajları okurdum ama üye olmak nedense yeni aklıma geldi :lol:
Konumuza dönücek olursak sizce derbiye tolga veya yedeklerle çıkma ihtimalimiz yok değil mi yoksa gerçekten kötü olur

Aramıza hoşgeldiniz, profilinize yaşınızı girebilir misiniz?

Çevrimdışı OrhanAker

ne kadar düz mantığın var ya hayat siyah beyaz değil bir oyuncu ya iyidir yada kötüdür diye
bir düz mantık olurmu. Rudolfho bir maçta tosicin bir senede yaptığı hatadan fazla hata yaptı
bu kadarda nankör olmayın sana geçen seneki şampiyonluğu tosic performansının getirdiğini
ne çabuk unuttunuz. Bu senede harika şl maçları çıkardı. Tosiç hatalarını toplasan bir elin parmaklarını geçmez
o zaman ne gerek var yoldan geçen birine giydirilelim formayı parada vermeyiz bedava işte
nasılsa tosicde hata yapıyor oda yapacak fark yok. böyle böyle her hata yapan oyuncunun yerine yoldan geçen
birini kaparız nasılsa oda hata yapıyor :ebebe:
Şampiyonlar liginde yediğimiz golleri tekrar bir izle abi bence ve bir bak pozisyonlarda kimler var.

Tosiç şampiyonluk felan getirmedi abi Gomez ve ön taraftaki oyun olmasa zor şampiyon olurduk.

Şöyle bir baktımda şampiyonlar liginde yediğimiz gollere oy oy..

http://www.trtspor.com/uefasampiyonlarligi/videolar/mac-ozetleri/besiktas-benfica-1
1.golde tosiç nereye gidiyor (Sağ sotperde duruyor kendisi) :alala: 3.golde 2 defa kafayı vurduran kim

http://www.trtspor.com/uefasampiyonlarligi/videolar/mac-ozetleri/dinamo-kiev-besiktas
1.golde eşlik,3.golde direk elden verdi zaten hiç uğraşmadı :bandit:

http://www.trtspor.com/uefasampiyonlarligi/videolar/mac-ozetleri/napoli-besiktas
1.gol alan kontrol daha önce yazdığımız gibi:0 konu mankeni gibi takılmış orda golü en güzel yerden izlemiş,2.pozisyon yine bir yerlere doğru koşuyor ama bilinçsiz sonucu penaltıya kadar gidiyor :alala:

http://www.trtspor.com/uefasampiyonlarligi/videolar/mac-ozetleri/besiktas-dinamo-kiev
Sırtı dönük oyuncuya faul ardından gol geliyor.(özete girmemiş) 1-0 alacaktık ne güzel

http://www.trtspor.com/uefasampiyonlarligi/videolar/mac-ozetleri/benfica-besiktas
1.gol ne güzel uyuyor adam ya :D

Evdeki napoli maçında da iyiki rhodolfo oynamış.

Gruptan çıkmamıza mani oldu belkide adam ve 2020 ye kadar da bizimle..hayat çok güzel tosiç

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 03 Şubat 2017, 16:59:57
  • Hz.Mevlana'ya 650 km...
  • Dünyanın merkezi VODAFONE PARK,inanmayan ölçsün!
:hosgeldin sir
yedek medek yok bam bam bam :lol:
Vodafone Park
Nüfus : 41.903
Rakım: -5 metre

* Başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol.
* Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol.
* Tevâzu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol.
* Hoşgörülülükte deniz gibi ol.
* Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.
                               Hz. Mevlana

Çevrimdışı tangaz

hoşgeldin, tolgea fikri ile korku filmi tadında bi giriş yaptın walla  :D
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı mylife1903

Arkadas ne tosicmis, sabahtan beri adami okutuyorsun, topa da girmiyorum.
Sonra adimiz gomucuye cikiyor.

Tembel adam olmasam cikartacam sene basi yazdiklarimi, kendi kendime seedecem hepinizin ortasinda

Tosic bu takimin bucugu, okadar

4 tane stoper yazilacak bir tane sol bek. Tosic 4.5 tan 5e tamamlayacak tosic 1.5tan ikiye tamamlayacak.

Sene basinda alexis gonderilmeseydi bunlari hic konusmayacaktik simdi. Hadi marseloyu aldin
Marselo, alexis, milosevic, raketci, tosic yapacaktin iste.
Rodolfoyu millet unuttu, bildigin kotu stoper, kotuydu, kotu ve kotu kalacak.

Insanlari elestirirken bazi kisisel detaylari unutuyorsunuz.

Simdi tosic stoper degil bu bir, sirp milli oyuncu bu iki, 5 buyuk lige transfer yapmis bu uc

Tosic kariyerinin hicbir evresinde bizdeki gibi onemli bir goreve soyunmadi, rotasyon oyuncusu oldu. Bu adama 33 hafta forma verme, 34. Hafta sampiyonluk macinda cikar gerekeni yapar.

Insanlarin performansini degerlendirirken atlanmamasi gereken nokta sudur, elinden gelenin en iyisini yapiyor mu, maksimumunu veriyor mu?
 Tosic, cocuk elinde avcunda ne varsa veriyor, seviyesini asmaya calisiyor boyle oyuncular degerlidir.

Simdi tosicin bir tik ustunu 31 yasinda almaya kalksan 5-6 milyon bonservis odersin, kendisine de 1.5-2 odersin.

Azicik elimizdekiylen yetinmeyi bilelim.

Tosic iyi ama, az hata yapsin, lider olsun, gol atsin, ayagi duzgun olsun, marshal olsun, general olsun, patton olsun, eeeee ver parasini alisami

Çevrimdışı federo

Tosiç ile sözleşme yapıldığına göre gelecek sene;
Marcelo-Mitroviç-Tosiç garanti 1 tane de CL için kalbürüstü stoper gelir diye düşünüyorum.
Ersan dönebilir (Türk statüsü diye kalabilirde şartlara göre, ama kalsa da oraya bir transfer gelecektir-Cl için)
Kiralıklar Pedro ve Milo dönmeyecektir, akıbetlerini göreceğiz (ya kiralanırlar ya da satılırlar)
Rhodolfo ile yollar ayrılır.
Atınç zaten gider.

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Aramıza hoşgeldiniz, profilinize yaşınızı girebilir misiniz?
pekala hocam halletim bile, umarım sayısızca şampiyonluk görürüz birlikte :)

:hosgeldin sir
yedek medek yok bam bam bam :lol:

hoşbulduk hocam inşallah bam bam bam gitmeye devam ederiz  :lol:

Çevrimiçi Necmi

marcelonun bu seneki en majör hatası ist.daki napoli maçında hamsik şut atacağı esnada hamle yapmaması oldu uyudu resmen o anda.
o maç tam kalenin arkasındaydım. onu marceloya yazmak gereksiz olur ona kadar hamsik gelirken
bizim bütün takım uyudu resmen ondan önce kesecek oyuncularda kesmedi zincirleme bir hataydı bu
herifte mükemmel vurdu. top kavisli geldi fabride geç refleks göstermedi aslında topa yetişemedi
bizim talisca vuruşu gibi bir vuruştu ölçtü biçti kalecinin uzanamayacağı noktaya vurdu öyle goller yenir.
hatadır değildirle ört bas edilmez. Esas sıkıntı bir golle nakavt olacak durumda olmaman lazım kendi sahanda
bir değil iki farkı sürekli korumak gerekiyor çözüm orda gol atmaktı ilk yarı boyunca takımda öyle bir hastalık
vardı bir gol atıp yeterli buluyorduk ikinci atmak için kendimizi sıkmıyoduk napoli özelinde değil ama genelde böyle geçti ilk yarı

Çevrimdışı OrhanAker

Tosiç'in kontratı uzarsa, 60 resmi maç oynamış demektir.

2.5 senede 60 maç oynattığın adama 1.250 ver bir zahmet.

Ayrıca 4. stoper olarak kullandığın adama hangi ortamda piyasa yaptıracaksın ve senelik 1 milyon euro verirken kime kiralayabileceğini ya da satabileceğini düşünüyorsun?

2 sene daha tosiç oynarsa kapatalım dükkanı hiç uğraşmaya gerek yok.
Miloseviçi süre alamazken gönderdik zaten.

Ayrıca hem miloyu hem tosiçi gönderebilirdin ikisine vereceğin minumum 5,6 milyonu vermemiş olurdun bir sene daha rhodolfo idare ederdi.

Çevrimiçi Savaş

Yahu neyi tartışıyorsunuz bu kadar? Geçen sene şampiyon olduk defansımızda Tosic vardı.

Bu sene şampiyonluğa gidiyoruz defansımızda Tosic var.

Kafa topu ile gol yememişiz, ligin en az gol yiyen takımlarından biriyiz.

Ersan ve Demba dönsün vefa borcumuz var diyenler 2 senedir sampiyon olan takımın defansı ile sözleşme yenilenmesine laf ediyor ve siz sayfalarca bunu tartışıyorsunuz. Canınız mı sıkılıyor anlamadım ki.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Ensar

Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı tuncaboylu

Ayrıca hem miloyu hem tosiçi gönderebilirdin ikisine vereceğin minumum 5,6 milyonu vermemiş olurdun bir sene daha rhodolfo idare ederdi.

Dostum, neden yazdıklarımı okumuyorsun?

Miloseviç'i gönderebildin, çünkü 500 bin euro alıyordu senden.

1 milyon euro alıyor olsaydı, kimseye gönderemezdin.

Ha gönderirdin: "Maaşının yarısını ben vereyim" derdin, öyle gönderirdin. Sonuçta 500 bin daha kitlenmiş olurdu bize.

Miloseviç zaten gönderilsin, ben kalsın demiyorum ki. Sen kalsın diyorsun. 5.6 milyonu nereden buldun, anlamadım o yüzden.

Elindeki seçenekler 1.4 milyon alan Rhodolfo'yu 2018'e kadar tutmak ve, 1.250 alan Tosiç'i 2019'a kadar tutmaksa; ben Tosiç'i seçiyorum.

Sen Rhodolfo'yu seçiyorsan, senin tercihin.

Yazın sözleşme uzatma fikrinde olan oyuncularına, "Bu adamlar canını dişine takan Tosiç'le 1.2 milyon istediği için sözleşme yenilemedi, ben en iyisi başımın çaresine bakayım" mesajını da vermiş oldun bu tercihinle.
[ Son Düzenleme: 03 Şubat 2017, 17:15:42 tuncaboylu ]

Çevrimdışı OrhanAker

Dostum, neden yazdıklarımı okumuyorsun?

Miloseviç'i gönderebildin, çünkü 500 bin euro alıyordu senden.

1 milyon euro alıyor olsaydı, kimseye gönderemezdin.

Ha gönderirdin: "Maaşının yarısını ben vereyim" derdin, öyle gönderirdin. Sonuçta 500 bin daha kitlenmiş olurdu bize.

Miloseviç zaten gönderilsin, ben kalsın demiyorum ki. Sen kalsın diyorsun. 5.6 milyonu nereden buldun, anlamadım o yüzden.

Elindeki seçenekler 1.4 milyon alan Rhodolfo'yu 2018'e kadar tutmak ve, 1.250 alan Tosiç'i 2019'a kadar tutmaksa; ben Tosiç'i seçiyorum.

Sen Rhodolfo'yu seçiyorsan, senin tercihin.

Yazın sözleşme uzatma fikrinde olan oyuncularına, "Bu adamlar canını dişine takan Tosiç'le 1.2 milyon istediği için sözleşme yenilemedi, ben en iyisi başımın çaresine bakayım" mesajını da vermiş oldun bu tercihinle.
Varsayım üstünden yazıyorsun aynı şekilde karşılık verince kabul etmiyorsun.Tartışmayı bitiriyorum yine açıyorsun :) bir daha açıklayacak gücüm kalmadı.

Çevrimiçi Necmi

Hoş geldin kardeşim.
dün akşam benimde aklıma geldi şimdi hoca kalkar rotasyon yaparsa dedim sonra hemen kafamdan uzaklaştırdım
maç pazar günü yani iki üç gün sonra bir maça çıkmayacağız rotasyonluk bir şey yok tam tersi as kadronun devamlılığı açısından
oynaması gerekli dedim kendimi kandırdım :evillol: gerisini pazar günü öğreneceğiz artık konu şenol hocaysa
herşeyi beklerim. Şimdi kalkar fener kimmişde as kadroyu süreyim diyebilir :D
ama herhalde kapalı gişe oynayacağımız bir maçtada yapmaz.
o gün stadda fenere yenilmeyi istemeyecek birinci kişi Şenol hoca ikinci kişide Başkandır taraftar bile daha rahat kabul eder
mesela maç vodafone arenada vede fenerle olmasa ben bile elenelim gitsin derdim.
bu sene takımda istiyor kupayı geçen sene kendilerini test ettiler bu sene kupaları üçlemek istiyorlardır.

Çevrimdışı Ensar

Şimdiden büyük konuşmayayım ama Şenol Hoca'nın ona fazla şans vereceğini düşünmüyorum. (Umarım yanılırım)

Tosic son maçlarda hatalar yapmaya başladı. Hoca onu keserse Ersan'ı oynatır bence.
abi adam iki maçtır oyuna giriyor siz daha önce kaç tane oyuncuya böyle yaptığını gördünüz , resmen ısınsın diye oyuna alıyor belli ki beğeniyor
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimiçi Necmi

Yahu neyi tartışıyorsunuz bu kadar? Geçen sene şampiyon olduk defansımızda Tosic vardı.

Bu sene şampiyonluğa gidiyoruz defansımızda Tosic var.

Kafa topu ile gol yememişiz, ligin en az gol yiyen takımlarından biriyiz.

Ersan ve Demba dönsün vefa borcumuz var diyenler 2 senedir sampiyon olan takımın defansı ile sözleşme yenilenmesine laf ediyor ve siz sayfalarca bunu tartışıyorsunuz. Canınız mı sıkılıyor anlamadım ki.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bugün okuduğum en mantıklı yazıydı :tabe:

Çevrimiçi Necmi

neden :alala:
amaç şampiyon olmak değilmi Tosiçle şampiyon olamıyormuyuz. :alala:
sizler hem komutan istiyorsunuzda savaşları savaşan askerler kazanır. :bandit:
bazen savaşan askerde zayıf kalır geri çekilir siperler kaybedilir ama esas önemli olan
siperi tutmak değil savaşı kazanmaktır. Bizde geçen sene savaşı kazandık bu senede belliki kazanacağız
demekki askerlerimiz iyi dövüşüyor. ne zaman savaşı kaybedecek oluruz işte o zaman deriz bu askerlerle bu kadar
uzun kontratmı yapılırdı.
şimdi herşey yolundayken konuşmanın manası ne.

Çevrimdışı alimm

ya başkan bi harika  yaaa... tosiç ile sözleşme yenilemeseydi biz maça kadar ne konuşacaktıkk  :sevinc teşkkrler başkann... bi pazar olsada gösteri yapsakk :steamed:
Bundan Sonra Her Sene Böyle...

Etiketler: