Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 106 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8371609 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı tuncaboylu

Hucüm oyuncuları için söylenir ya yoktan var etti golü yarattı felan diye işte Tosic öyle yaptı sahada olmayan Kiev'i maça ortak etti. Hemen arkasına karşı karşıya Fabri çıkarttı maç gidiyordu. Bu arada Necip için arkası dönük adama faul mü yapılır dendi. Bu tartışma kısır hale geldi. Beck ile sözleşme uzatsak Tosic gitmiş olsa orada faul mü yapılır faulü yapmasa Beck'in o pozisyonla işi bile olmazdı diyecektin.

Necip zıplayıp dokunamadığı, Tolga da çıkıp almadığı için gömülüyordu o golde.

Ayrıca Kiev sahada olmaya başlamıştı, Tolgay'ın oyundan düşmesi sonucu kaptırdığı toplarla pozisyona girmeye de başlamışlardı. 60'ta Tolgay-İnler değişikliği gerekiyordu orada.

Bold yazdığın kısım niyet okuma oluyor ve doğru değil.

Kiev maçındaki gol için herkes Fabri'yi suçluyordu bu arada, hemen kimse Tosiç'i suçlamıyordu. Açıp bakabilirsin eksisozluk'ten istersen.

Neyse, dediğin gibi kısır bir noktaya gidiyor.

Kimse Tosiç hatasız ya da mükemmel demiyor burada. Esas konumuz sözleşme yenilenmesi mantıklı mı ve bence mantıklı.

Zaten anlamlı alternatifler sunulmuyor:

Dün "Miloseviç dönecek, ne lüzum vardı?" diyordu @OrhanAker

Fatih Aksoy oynasın diyenler var, adamı yollasan PTT 1. Ligi'nden talibi çıkacağı bile belli değil.

Sağlam bir stoper alınsın diyen var, sağlam stoperler 10 milyondan başlıyor.

Çevrimdışı tangaz

11+4 bonusmuş.Rakitsky için 30 milyon € istemişler :)

istemek önemli değil ki mesele ederinin ne olduğu. bizde töre için ozzi için neler istemedik ama veren çıkmadı  :ok:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimiçi Necmi

Necmi abi dediklerine katılıyorum, yalnız demeye çalıştığım şey şu ; Şenol Hoca'nın öncelikli hedefi (gidersek) ŞL olacak Marcelo + Mitro/Tosic arkada sağlam kalabilecek mi ? Bence cevabı bu sene yediğimiz gollerde saklı. Marcelo'nun yanına sağlam stoper alınması taraftarıyım diyorum. Ligte zaten sorun olmayacak ama bizim hedefimiz de sürekli lig olmayacak. Benim kişisel görüşüm zaten önümüzdeki 2 senede de ligin kovalanması sana yüzyüzeyken de dile getirdim.

Hedefler doğrultusunda sağlam bir stoper kovalarım, yanına Marcelo'yu koyarım Mitro öncelikli yedeğim olur. Atınç/Tosic yerine de listeye Fatih'i koyarım. Altyapıdan isim yazarsın. Kendi görüşüm bu abi, yönetimle alakalı bir şey değil. Heyheylerin üstünde sanırım, böyle bir çıkış yapmanın sebebini anlayamadım açıkçası. Gerçekçi olabilir olmayabilir herkese göre değişir, niye aşağılamaya geçiyoruz saniyeler içinde?

Yönetimi eleştirdiğim nadir konular var abi zaten, onları da dile getireyim bari. Ego yapmıyorum, Tosic konusunda kendi doğru bulduklarımı dile getiriyorum. Yönetim haklı çıksın da ben yanılayım.
kimi aşağıladım anlamadım :alala:
sen burda fatihi tosicin yerine koyuyorsun daha tırnağı bile olamaz
atınç satılırkende vay efendim takımın önemli bir parçası olacaktı neden satıldı dendi
o zamanda dedim atınç bu takımda kulübede bile forma yüzü göremez
hem diyorsun iki yıl daha şampiyonluğu almalıyız hemde bunu fatihle yapmaya çalışıyorsun
hadi canım sende bu gün satmaya kalksak talip olacak 1. lig takımı bile bulamayız. süper lig demiyorum.
onlar önce Beşiktaş formasının değerini bir öğrensinler sırtlarına geçirmeyi düşünmeden önce
siz istiyorsunuzki hiç gol yemeyelim bende isterim bunu kim istemezki ama gol yenir ve gol savunma oyuncularının yaptığı
hatalar yüzünden yenilir bu barcadada böyle bayerndede böyle hata yapmayan savunma oyuncusumu var
ne bekliyorsunuz hatasız adammı olur neden yaptığı hataları yaptığı doğru şeylerle mukayese etmiyorsunuz
bugün savunması öve öve bitirilemeyen fenerin stoperlerinin yaptıkları hatalara bakın tosiçten fazla hata yaptıklarını
görürsünüz.
ligde öve öve bitiremediğiniz fener 4 malubiyetle oynuyor bizim bir malubiyetimiz var. tek malubiyettede kasımpaşa maçı marcelo yoktu
stoper tandemi bozulmuştu. en çok pozisyon verdiğimiz maçlara bak gene tandem bozulmuştur. Ya tosic olmuyor yada marcelo
takım defansı alarm veriyor.
Tosici bende çok beğenmiyorum ama sizin söylediklerinizle alakası yok Ttosicin savunması gayet iyi benim sevmediğim
yatan stoperi sevmem ben kim olursa olsun tosicin felaket olan yanı topu oyuna sokamaması yoksa defansı gayet yeterli
topu hızla oyuna sokamadığımız içinde takımın hızı çok kesiliyor. rakip yerleşiyor sonra başlıyorsun
orta sahanın bizim tarafımızda yan toplarla oyalanmaya tosic olmamalı evet ama bu savunma hatalarından dolayı değil
takıma fren görevi gördüğü için olmamalı Ersan bu konuda tosicden daha iyi Marcelo çok mükemmel bir stoper ama lider değil
bize bir tane lider stoper lazım. Gerideki 5 liye liderlik edebilecek yada bu işi fabri üstlenecek onda liderlik özelliği var
ama daha yeni olduğu için ortaya çıkmıyor. Sorumluluk alabilir. Birinin defans hattını yönetmesi lazım. Bizim eksiğimiz
savunma hattında liderin olmaması hataların çoğuda bundan kaynaklı oluyor. bazen bir bakıyorum iki bek birden hücuma çıkmış
hem adriano hem GG yi aynı anda rakip kutuda yanlarındada marcelo gördüğüm oldu. Bu iş böyle olmaz iki bek aynı anda hücuma
çıkmamalı geride kalan tek stoper isterse rüzgarın oğlu olsun rakibe topu kaptırdığında hata yapması kaçınılmaz olur.

Çevrimdışı OrhanAker

Necip zıplayıp dokunamadığı, Tolga da çıkıp almadığı için gömülüyordu o golde.

Ayrıca Kiev sahada olmaya başlamıştı, Tolgay'ın oyundan düşmesi sonucu kaptırdığı toplarla pozisyona girmeye de başlamışlardı. 60'ta Tolgay-İnler değişikliği gerekiyordu orada.

Bold yazdığın kısım niyet okuma oluyor ve doğru değil.

Kiev maçındaki gol için herkes Fabri'yi suçluyordu bu arada, hemen kimse Tosiç'i suçlamıyordu. Açıp bakabilirsin eksisozluk'ten istersen.

Neyse, dediğin gibi kısır bir noktaya gidiyor.

Kimse Tosiç hatasız ya da mükemmel demiyor burada. Esas konumuz sözleşme yenilenmesi mantıklı mı ve bence mantıklı.

Zaten anlamlı alternatifler sunulmuyor:

Dün "Miloseviç dönecek, ne lüzum vardı?" diyordu @OrhanAker

Fatih Aksoy oynasın diyenler var, adamı yollasan PTT 1. Ligi'nden talibi çıkacağı bile belli değil.

Sağlam bir stoper alınsın diyen var, sağlam stoperler 10 milyondan başlıyor.

Madem yazdın havada kalmasın ; @tuncaboylu
hata yapıp gol yedirecek 1.2 alacak tosiçmi
hata yapıp gol yedirecek 500 bin alan miloseviçmi

Ben çok basit bir şey yazıyorum.

Veya ikisinide gönder rhodolfoyu tut ersanı kirala diyorum.

Bunların hepsi bana gol yedirecek zaten niye daha fazla para veriyorum.

Çevrimdışı tangaz

futbolcu yetişmiyor malesef gençlerin fizikleri de bir garip mesela omuzları çok yetersiz aşırı kötü çalıştırıldıkları basbas bağırıyor. @Necmi abi son iletisinde rüzgarın oğlu tabirini kullanmış eskiden böyle topçular vardı şimdi hiç öyle taş gibi süratli topçu çıkmıyor. bizde sarı fırtına buna iyi bi örnekti sonra ts.de orhan çıkrıkçı vardı harbi rüzgarın oğluydu adam. komple yetenekleri geçtim bir yönü gerçekten parmak ısırtan genç yerli futbolcu göremiyorum ben ligimizde.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı Berat

Abi beni neden hala bir "siz" grubuna dahil ettin anlayamıyorum. @Necmi

Atınç'ı 6 M € gibi bir değerle satmamızı yüzyılın mucizesi olarak görüyorum. Kendi futbolcumuz şu anda bir şey demiyorum.

Bu da benim ve benim gibilerin övdüğü Fb defansı. Daha nice giydirmişliğim de vardır.

Kjær & Skrtel defans hattı dünyanın en overrated defansıdır, bağıra bağıra bi' daha söyleyeyim.

Ekici gitsin bu arada, 2 M €'muzu alalım yahu.

Ben de zaten Marcelo'nun yanına lider özellikli bir isim alınmasını söylüyorum. Tosic'in savunmasının iyi olduğuna katılmıyorum, dediğim gibi yediğimiz gollerde cevabı saklı bir değil iki değil. Ricam var abi beni lütfen belirli bir gruba dahil etme, hem de yanlış bir gruba hiç dahil etme.

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 03 Şubat 2017, 16:09:23
  • Hz.Mevlana'ya 650 km...
  • Dünyanın merkezi VODAFONE PARK,inanmayan ölçsün!

Atınç'ı 6 M € gibi bir değerle satmamızı yüzyılın mucizesi olarak görüyorum. Kendi futbolcumuz şu anda bir şey demiyorum.

Bu da benim ve benim gibilerin övdüğü Fb defansı. Daha nice giydirmişliğim de vardır.

Ben de zaten Marcelo'nun yanına lider özellikli bir isim alınmasını söylüyorum. Tosic'in savunmasının iyi olduğuna katılmıyorum, dediğim gibi yediğimiz gollerde cevabı saklı bir değil iki değil. Ricam var abi beni lütfen belirli bir gruba dahil etme, hem de yanlış bir gruba hiç dahil etme.
ölüm grubuna düştün yapacak bişey yok :lol:
Vodafone Park
Nüfus : 41.903
Rakım: -5 metre

* Başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol.
* Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol.
* Tevâzu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol.
* Hoşgörülülükte deniz gibi ol.
* Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.
                               Hz. Mevlana

Çevrimdışı Kalyoncu

Ayrıyetten Tosic yabancı Ersan yerli.

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 03 Şubat 2017, 16:12:02
mitroviçe 4,2 verdiğimize göre stoper alınmayacak bence...
Vodafone Park

Hz. Mevlana

Çevrimdışı tangaz

herşey tosiçin tanka kafa tutmasıyla başladı  :lol:

Çevrimdışı tangaz

mitroviçe 4,2 verdiğimize göre stoper alınmayacak bence...

alınmasın zaten. marcelo+matej+ersan+tosiç bu dörtlü bizim seviyemiz için yeterli. bu adamların bir tık üstü 10 milyondan başlıyor 2 tık üstü  3-4 yıllık transfer bütçemize denk geliyor...

Çevrimiçi Necmi

bence sen dahil olma :alala:
benim kimseyi bir yere dahil ettiğim yok senin yazdığını okuyup yorum yapıyorum.
birde burda tek grup Beşiktaş bunu unutmayalım lütfen zaman zaman farklı görüşler olur
farklı fikirler sunulur ama bu hemen bölünmeyi getirmez. o grup bu grup diye bir şey yok
ortak düşünce seslendirmesini grup olarak algılamayalım
sadece Beşiktaş ve Beşiktaş taraftarı var olaya böyle bakalım. Ha birde sırf trolleme amaçlı sürekli
kaşıyan yazılar yazanlar var zaten onlarıda ayıklamak bizim görevimiz. Eleştiriyle trollemeyi
birbirinden doğru süzerek ayrıştırmamız lazım. @Berat

Çevrimdışı tangaz

alınmasın zaten. marcelo+matej+ersan+tosiç bu dörtlü bizim seviyemiz için yeterli. bu adamların bir tık üstü 10 milyondan başlıyor 2 tık üstü  3-4 yıllık transfer bütçemize denk geliyor...

şöyle bir hamle kovalanabilir belki bizim zago, gs.nin ujfalisi hamlesi gibi 33-34 yaşında lider bir savunmacı kadroya dahil edilebilir.

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 03 Şubat 2017, 16:19:39
lige yeterli tabi tosiçi eleştirenler şampiyonlar liginde gruptan çıkmak için daha iyisini istiyorlar ama paramız yetmez...
Vodafone Park

Hz. Mevlana

Çevrimdışı tuncaboylu

Cevap veriyorum @OrhanAker dostum:

Rhodolfo 1.4 alıyor ve felaket kötü oynuyor.

Neden 1.2'yi kabul edecek vasat üstü Tosiç'i gönderip, 1.4 alacak kötü Rhodolfo'yu tutuyorum?

Bu hamle, takımdaki diğer oyunculara kötü bir izlenim de vermez mi?

"İstekli oynayan ve elinden geleni yapan Tosiç'i 1.2 vermemek için yolladılar, bir şey yapmayan bitik Rhodolfo 1.4 almasına rağmen duruyor" demezler mi?

Miloseviç mi, Tosiç mi?

Bunu dün de anlattım: Miloseviç'in takımının 1.2'ye satın alma opsiyonu var. Yani Miloseviç an itibariyle aslında senin oyuncun değil.

1.2 verdikleri an adam gider, maaşı da düşük olduğu için kolayca ikna ederler.

İkna edemesinler diye ne yapabiliriz? Mesela maaşında iyileştirme yapman gerekir, senelik 1 milyona çıkarman çözüm olabilir.

O zaman o meşhur fıkradaki gibi durum oluşur, "Neden gönderdik biz bu Tosiç'i?" deriz kendimize?

Bugün de başka bir şey anlatayım:

Miloseviç Tosiç'in değil, Marcelo tipinde bir oyuncu. Elinde kendisiyle aynı tipte Marcelo ve Mitroviç varken, bir de Miloseviç'i tutup alternatif yaratmış olmazsın.
[ Son Düzenleme: 03 Şubat 2017, 16:37:53 tuncaboylu ]

Çevrimiçi Necmi

bir tık üstü uefa kupasını istersek iki tık üstüde şl kupasını istersek yapacağımız planlama
tabi bunların hayallerini kurmadan önce bütçemizide o seviyelere getirmemiz gerekiyor.
bu hayalleri kurmak içinde çok uzun süre beklemeyiz diye düşünüyorum bunlarda olacak
sadece sabır önce evimizi süpürelim sonra bahçeyi süpürürüz sonrada yolu süpürürüz.

Çevrimdışı Berat

bence sen dahil olma :alala:
benim kimseyi bir yere dahil ettiğim yok senin yazdığını okuyup yorum yapıyorum.
birde burda tek grup Beşiktaş bunu unutmayalım lütfen zaman zaman farklı görüşler olur
farklı fikirler sunulur ama bu hemen bölünmeyi getirmez. o grup bu grup diye bir şey yok
ortak düşünce seslendirmesini grup olarak algılamayalım
sadece Beşiktaş ve Beşiktaş taraftarı var olaya böyle bakalım. Ha birde sırf trolleme amaçlı sürekli
kaşıyan yazılar yazanlar var zaten onlarıda ayıklamak bizim görevimiz. Eleştiriyle trollemeyi
birbirinden doğru süzerek ayrıştırmamız lazım. @Berat

@Necmi abim, lafı uzatmayacağım daha ama benim bir isim üzerindeki yetersizliği dile getirmemden yukarıdaki konulara nasıl geçiş yaptın onu anlayamadım. Ben burada üyelerimize birbirinizi bir sınıfa sokmayın mesajını hem burdan hem de özelden uyarı babında dile getiriyorum. İş biz size varınca benim de ister istemez damarım atıyor.

+ Yukarıdaki konulardan kastım Fb defansı, Atınç vs.
[ Son Düzenleme: 03 Şubat 2017, 16:31:11 Berat ]

Çevrimiçi Necmi

lige yeterli tabi tosiçi eleştirenler şampiyonlar liginde gruptan çıkmak için daha iyisini istiyorlar ama paramız yetmez...
gruptan çıkalı kazanç 7 M daha iyisini alalım bonservis 10 M ne anladım bu işden :alala:
gruptan çıkınca başın göğemi eriyor. ha dersenki şl kupasına yürüyelim işte o zaman onda verirsin ama sadece onunla olmuoyr
yoksa onca takım 300-400 M lik takım kuracağına iyi bir stoparle işi görür. Yoksa dünyanın neresinde görünmüş bir tur atlamak için
10 M harcamak :alala:
şampiyonlar liginde final grubuna kalabilmek için yapacağın yapılanma minimum 250 M€ dur. onun dışındaki sıçramalar
şansa kalmış işlerdir. Bütün takımı güçlendiremiyorsan pahalı bir stoper boşa harcanmış bir adımdır.
plan yaparsın her mevkine 3-4 yıl içinde bu tip takviyeler yapacaksındır o zaman bir yerden başlar takımı
güçlendirirsin.

Çevrimdışı tangaz

şöyle örnekler vereyim bence rezil bir defans oyuncusu olan gsli çeyçumudur nedir yaklaşık 7 milyona geldi maaşıda 2,5a yakın sonra marcelodan üstün olmayan fenerli kjaer 8 milyon bonservis ve 3,75 maaşla oynuyor. bu ikili yanyana tandemi oluştursalar özellikleri sizeları falan derken ideal bir tandem gibi görülebilirler belki ama ŞLden çıkmak için yetersiz gelirler sonuç 30 milyon maliyet elde var sıfır.

marcelo demişken son konya maçında enfes top oynadı rakibi resmen ısırdı bazı pozisyonlarda adamların sırtına öyle şarj ediyorduki oyuncuların bezdiklerini gözledim.

Çevrimiçi Necmi

paramız yeterde bir stoperle olmaz o iş daha fazlasınada işte o zaman paramız yetmez :D

Çevrimdışı tuncaboylu

gruptan çıkalı kazanç 7 M daha iyisini alalım bonservis 10 M ne anladım bu işden :alala:
gruptan çıkınca başın göğemi eriyor. ha dersenki şl kupasına yürüyelim işte o zaman onda verirsin ama sadece onunla olmuoyr
yoksa onca takım 300-400 M lik takım kuracağına iyi bir stoparle işi görür. Yoksa dünyanın neresinde görünmüş bir tur atlamak için
10 M harcamak :alala:

şampiyonlar liginde final grubuna kalabilmek için yapacağın yapılanma minimum 250 M€ dur. onun dışındaki sıçramalar
şansa kalmış işlerdir. Bütün takımı güçlendiremiyorsan pahalı bir stoper boşa harcanmış bir adımdır.
plan yaparsın her mevkine 3-4 yıl içinde bu tip takviyeler yapacaksındır o zaman bir yerden başlar takımı
güçlendirirsin.

Burada görüldü abi, renklilerden kırmızılı olanı Drogba'yı 1.5 sene oynatmak için 10 milyon euro verdi.

Şimdi Avrupa'dan men edildiler, 6 ayda 150 milyon lira zarar açıkladılar (:oha:) ve mal varlıklarını elden çıkarmaya çalışıyorlar.

Çevrimdışı tuncaboylu

Ayrıyetten Tosic yabancı Ersan yerli.

Tosiç Rhodolfo'nun yerine tutuluyor, ikisi de yabancı.

Çevrimdışı OrhanAker

Cevap veriyorum @OrhanAker dostum:

Rhodolfo 1.4 alıyor ve felaket kötü oynuyor.

Neden 1.2'yi kabul edecek vasat üstü Tosiç'i gönderip, 1.4 alacak kötü Rhodolfo'yu tutuyorum?

Bu hamle, takımdaki diğer oyunculara kötü bir izlenim de vermez mi?

"İstekli oynayan ve elinden geleni yapan Tosiç'i 1.2 vermemek için yolladılar, bir şey yapmayan bitik Rhodolfo 1.4 almasına rağmen duruyor" demezler mi?

Miloseviç mi, Tosiç mi?

Bunu dün de anlattım: Miloseviç'in takımının 1.2'ye satın alma opsiyonu var. Yani Miloseviç an itibariyle aslında senin oyuncun değil.

1.2 verdikleri an adam gider, maaşı da düşük olduğu için kolayca ikna ederler.

İkna edemesinler diye ne yapabiliriz? Mesela maaşında iyileştirme yapman gerekir, mesela 1 milyona çıkarman çözüm olabilir.

O zaman o meşhur fıkradaki gibi durum oluşur, "Neden gönderdik biz bu Tosiç'i?" deriz kendimize?

Bugün de başka bir şey anlatayım:

Miloseviç Tosiç'in değil, Marcelo tipinde bir oyuncu. Elinde kendisiyle aynı tipte Marcelo ve Mitroviç varken, bir de Miloseviç'i tutup alternatif yaratmış olmazsın.

"Neden 1.2'yi kabul edecek vasat üstü Tosiç'i gönderip, 1.4 alacak kötü Rhodolfo'yu tutuyorum?"
Rhodolfo nun sözleşmesi 2018 de bitiyor çünkü tosiçe minumum 2019 a kadar kontrat bağladın :) ikiside kötü birinden erken kurtuluyorsun.

"Miloseviç mi, Tosiç mi?"
ikiside kötü,birine daha az para vereceksin sadece

"Bunu dün de anlattım: Miloseviç'in takımının 1.2'ye satın alma opsiyonu var. Yani Miloseviç an itibariyle aslında senin oyuncun değil. "
Böyle bir şeyde yok maalesef.Miloseviçe gel 800 binden kontrat yenileyelim de atar imzayı 1.2 alacak 32 yaşındaki tosiç yerine 800 bine oynayacak 26 yaşındaki miloseviç hadi 1 milyon alsın yine kardasın.

"Miloseviç Tosiç'in değil, Marcelo tipinde bir oyuncu. Elinde kendisiyle aynı tipte Marcelo ve Mitroviç varken, bir de Miloseviç'i tutup alternatif yaratmış olmazsın."
Tosiçin bir tiplemesi veya iyi yapabildiği pek az şey var o yüzden buna hiç girmeyelim.Tosiç veya miloseviç oyun olarak pek farketmeyecek.Gerçi izlemedim son zamanlarda milo yu Bundesliga da düzenli oynuyor. @tuncaboylu

Çevrimiçi Necmi

şöyle örnekler vereyim bence rezil bir defans oyuncusu olan gsli çeyçumudur nedir yaklaşık 7 milyona geldi maaşıda 2,5a yakın sonra marcelodan üstün olmayan fenerli kjaer 8 milyon bonservis ve 3,75 maaşla oynuyor. bu ikili yanyana tandemi oluştursalar özellikleri sizeları falan derken ideal bir tandem gibi görülebilirler belki ama ŞLden çıkmak için yetersiz gelirler sonuç 30 milyon maliyet elde var sıfır.

marcelo demişken son konya maçında enfes top oynadı rakibi resmen ısırdı bazı pozisyonlarda adamların sırtına öyle şarj ediyorduki oyuncuların bezdiklerini gözledim.
marcelo geldiğinden beri çok iyi oynuyor :alala:
geçen sene tam alışamamıştı biraz ürkekti ama şimdi lig başından
beri ben marcelonun aman ya bunuda yapma dediğim bir pozisyonunu
hatırlamıyorum gerçekten oyuncu korumak için demiyorum :D
Marcelo bu ligin en iyi stoperi takım daha havadan gol yemedi yerden geçen seneki
o tutuk marcelo yok oldukça seri haraket ediyor kaç top kesti böyle tandeme girerek
birde hakkını yemeyelim GG ninde buna katkısı çok fazla marcelonun bütün açıklarını kapatıyor.

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 03 Şubat 2017, 16:41:27
paramız yeterde bir stoperle olmaz o iş daha fazlasınada işte o zaman paramız yetmez :D
uefa ffp listesinden sene sonu çıkıyormuşuz.
inşaallah eski yönetimler gibi har vurup harman savurduğumuz günlere dönmeyiz.
valla ben 5 sene üst üste şampiyon olmayı gruptan çıkamamaya yeğlerim.
5 senede 400-500 milyon gelir demek bu çünkü...
Vodafone Park

Hz. Mevlana

Etiketler: