2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu
2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu Yeni sezon yeni transferler gelenler gidenler burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 236 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 3482522 defa] 2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Necmi

Bir Şenol Güneş gider başka bir hoca gelirse bir Fikret orman da gider başka biri gelir.Fikret orman da Beşiktaş tan büyük değildir!hocaya geldi mi şöyle böyle icracının yanlışları dile getirildi mi ama ama şöyle böyle?kusura bakma da @Necmi abi hoca bir adamla çalışmak istemiyorsa zorla mı çalıştıracaksın adam kadromda görmek istemiyorum diyor daha açık nasıl ifade edilir bu dediği?o zmn icracı olarak sende bir karar alacaksın maçan yiyorsa hocayı göndereceksin ya da hocanın dediğini yapacaksın bunun başka şıkkı Yok.zaten taraftar tepkisinden çekinmeseler hocayı şimdiye kadar çoktan yemişlerdi!yönetim her yaptığını bir şekilde savunan bir kitle var sosyal medya da sadece burada değil.yanlışa yanlış demek kimseden birşey götürmez.yukarıda bahsetmiş bazı arkadaşlar hoca şöyle yaptı fln yöneticilerde yaptığı yanlış transferleri cebinden ödesinler o zmn...!

yani hocayı göndermeye maçan yemiyor diyorsun öyle bir yerki. Hoca her zaman dediği gibi bu kulübün çalışanı.
bunu ne o unutmalı nede siz. Fikret Orman bu kulübün çalışanı değil Başkanı hocayla başkanı aynı kefeye koyup tartamazsın
hoca bedavaya yapmıyor işini. Beşiktaşın hocasıdır elbet gereken saygıyı görecektir. Taraftar tepkisini düşünmeden neler yaptı bu yönetim
gene yapar Beşiktaş için gereklilik olarak görürse. Dediğin gibi Başkanı savunan bir kitle var hemde çok büyük bir çoğunluk
ve o kitle böyle bir durumda başkanın yanında yer alacaktır Başaknın bu kulübe yaptıklarını şenol güneş 30 yıl hoca olsa ve hepsinde şampiyon olsa gene yapamaz. hoca ne yapmış Beşiktaşı iki kere şampiyon yapmış inşallah bu sene bu üç olacak ama Başkan bu kulübü ipten aldı
ve sıfırdan bile değil hiçlikten yeniden var etti. hoca çalışmak istemiyorsa ve şalışması Beşiktaş menfaatineyse evet zorla çalıştıracaksın.
burda önemli olan Beşiktaşın menfaati. bu kulüpte savunulmayı hak eden biri varsa oda Fikret Ormandır onun Beşiktaşa ne yaptığının
farkında bile değilsiniz. olsanız zaten böyle konuşmazsınız.
en basitine bakın her allahın günü icralar alacaklılar konuşuluyordu bu kulüpte Başkan olduktan sonra bir kere bile konuşuldumu
birtek icra olayı yaşandı ondada haklı olduğumuz mahkeme tarafından onaylandı. Bugün her Beşiktaşlı başı dik yürüyorsa
bunu hocaya değil Başkana borçlu. Kaldıki hoca diyorsunuzda bugün onu getirende Başkan değilmi. Şenol hoca başarılı oluyorsa
bu aynı zamanda başkanın başarısı değilmi. sen oyuncu ücretlerini ödeme güçlü kadro kurma bak bakalım o şampiyonluklar gelirmi.
şenol hoca Beşiktaşa çok şey kattı deniyor doğrudur katması için veriliyor o ücret. bir insan bir şeyler katsın diye çalıştırılır.
ama Beşiktaş ismide hocaya çok şeyler kattı. hiç bir iş kolunda birini işe alma ve işden çıkartma yetkisi olan kişi işe aldığı kişiyle
aynı terazide tartılmaz.

Çevrimdışı tangaz

Bir Şenol Güneş gider başka bir hoca gelirse bir Fikret orman da gider başka biri gelir.Fikret orman da Beşiktaş tan büyük değildir!hocaya geldi mi şöyle böyle icracının yanlışları dile getirildi mi ama ama şöyle böyle?kusura bakma da @Necmi abi hoca bir adamla çalışmak istemiyorsa zorla mı çalıştıracaksın adam kadromda görmek istemiyorum diyor daha açık nasıl ifade edilir bu dediği?o zmn icracı olarak sende bir karar alacaksın maçan yiyorsa hocayı göndereceksin ya da hocanın dediğini yapacaksın bunun başka şıkkı Yok.zaten taraftar tepkisinden çekinmeseler hocayı şimdiye kadar çoktan yemişlerdi!yönetim her yaptığını bir şekilde savunan bir kitle var sosyal medya da sadece burada değil.yanlışa yanlış demek kimseden birşey götürmez.yukarıda bahsetmiş bazı arkadaşlar hoca şöyle yaptı fln yöneticilerde yaptığı yanlış transferleri cebinden ödesinler o zmn...!

eleştiri yaparken insanlar elbette birileriyle kıyaslayacak bu ülkede mücadele ettiğimize göre bu ülkedeki oyuncularla kıyaslayacağız gidip la liga oyuncusu ile kıyaslayacak halimiz yok. kıyaslama yapmanın adı burada renkli seviciliği.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimiçi gokhans

su fenerin aldığı berke , bizim utkudan iyimidir yahu? ne sansasyon oldu adam , deli potansiyel ve gelecek algısı var. Sanıyorum utkuyla aynı dönem genç milli takımında kaleciydiler
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimiçi Samet Demir

Fm de iyi gelişiyor. Gerçekte ne olur bilinmez.
su fenerin aldığı berke , bizim utkudan iyimidir yahu? ne sansasyon oldu adam , deli potansiyel ve gelecek algısı var. Sanıyorum utkuyla aynı dönem genç milli takımında kaleciydiler

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı tangaz

ilginç bi haber var ruslar DK.da maçtan önce amonyak kokluyorlarmış doping sayılmıyormuş ama amonyağın kullanan kişiyi daha fazla nefes almaya teşvik ettiğini ve kandaki oksjien akışını iyileştirerek oyuncuya avantaj sağladığını öne sürülüyor.

acaba biz de mi denesek  :naughty:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimiçi gokhans

basında öyle bir algı varki birkaç sene sonra de gea seviyesine ulaşcak , bu şerefede fener nail olmuş gibi. Nebilim utkuda buna benzer bi algıyla gelmişti şimdi 3.kaleci
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimdışı f_madida

bu söylediğine gerçekten inanıyormusun. iyi bir takımı hoca alır iyi yerlere getirir ama kötü bir takımı hiç bir yere getiremez iyi takımıda kuran yönetimdir. o takım şl de namağlup gruptan çıkarken ligde ilk yarı 30 puanda kalıyorsa bunun tek sorumlusu hocadır. aynı takım ikinci yarıda ligde 41 puan alabidi sonuçta demekki ilk yarı daha iyisini yapabilecek kapasitedeydi yapamıyorsa benmi sorumlu olacağım tabiki hoca sorumlu olacak. Kaldıki ikinci yarı elendikten sonra bundan sonra lige odaklanacağız demesi bunu kanıtlıyor demekki öncesinde odaklanamadı Beşiktaşın hocası birden fazla yere odaklanmayıda bilecek. İyi kadrolar iyi yönetimle başarılı olur kötü bir kadro ne kadar iyi yönetilmeye çalışılsada yapabilecekleri sınırlıdır. şl deki başarı ligin ikinci yarısındaki başarılı gidiş bu kadronun zaten iyi olduğunu gösteriyor ilk yarıdaki durumdan kimi sorumlu tutacağız lige dönüp bakmayan hocayı sıyırmaya çalışırsanız her avrupada
oynadığımızda o zaman işimiz var demektir. Ha ikinci şampiyonluğumuzda biz hocaya ramen şampiyon olduk bunuda aklınızdan çıkartmayın çabuk unuttunuz galiba patır patır puan kaybettiğimizi ve o puan kayıplarını yaşarken başakta yaşadı birinde bile kazanıp öne geçse bir daha yakalayamazdık. o kadar yanlışlar yaptıkki şampiyon olmamız başağın salaklığından oldu o zamanda söyledim bu sene biz renklilerden biriyle yarışsak şampiyon olamazdık diye.
Kişisel fikrime gelince hoca değişikliği gerekiyor bize ben olduğumuzdan daha ileri gidebileceğimizi sanmıyorum.
bizim şampiyonluğu vermemiz kalite değil taktiksel hataydı. orta açarak maç kazanacağını sanan bir hocayla bu kadar oluyor. Maçı kazanmaya yetecek kadar orta açtık ama gol atamadık dediği anda benim için Hocanın Beşiktaş kariyeri bitti. Her şeyden öte takıntılı ve takıldığı hiç bir şeyide aşamıyor. sürekli oyuncu değişiyormuş eee ne yapalım değişiyorsa
üç senedir ülkenin en iyi kadrosuda hocada.

Kisitli bir kadro verip, al bunu 3 kulvarda basarili ol dedi yonetim. hem sampiyonlar liginden cikacak hem ligi domine edecek bir kadro var miydi Besiktas'ta? Yoktu. Tek kulvari goturecek kadar kaliteli oyuncusu var, eldeki kaliteli oyuncularin neredeyse hepsi de 30 yas ustu. Sanki 3 kulvar goturecek kadro kuruldu da Senol Gunes oynatmadi adamlari. Alternatifi gectim, yani taktik olarak alternatif ozellik sunacak oyunculari gectim, adam gibi yedek oyuncu bile birakmadilar hocaya. Sagbekte yedek olacak oyuncuyu (Beck) son haftada gonderdiler mesela, Adriano'yu zorla sagbek oynattirdilar kac mac.

Yonetim Temmuz ayinda alternatifli kadro kurdu da Senol Hoca mi oynatamadi? Forvet transferi konusundaki skandali hic saymiyorum bile.

Senol Gunes'e her transfer donemi yaptiklarini (sampiyon takimin en iyi 3-4 oyuncusunu gonderip yerine rastgele 5-6 adam getirme isini) az biraz bilinen yabanci bir teknik direktore yapsalar, mesela Dick Advocaat'a yapsalar, yonetime etmedigi lafi birakmaz sonrada ceker giderdi. 

The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı underworld

guti ve ilhan mansız
Yaşları ilerledi randuman alamayız.
Gençler gelsin 17-22 yaş aralığı

Çevrimdışı caner.eryigit

yani hocayı göndermeye maçan yemiyor diyorsun öyle bir yerki. Hoca her zaman dediği gibi bu kulübün çalışanı.
bunu ne o unutmalı nede siz. Fikret Orman bu kulübün çalışanı değil Başkanı hocayla başkanı aynı kefeye koyup tartamazsın
hoca bedavaya yapmıyor işini. Beşiktaşın hocasıdır elbet gereken saygıyı görecektir. Taraftar tepkisini düşünmeden neler yaptı bu yönetim
gene yapar Beşiktaş için gereklilik olarak görürse. Dediğin gibi Başkanı savunan bir kitle var hemde çok büyük bir çoğunluk
ve o kitle böyle bir durumda başkanın yanında yer alacaktır Başaknın bu kulübe yaptıklarını şenol güneş 30 yıl hoca olsa ve hepsinde şampiyon olsa gene yapamaz. hoca ne yapmış Beşiktaşı iki kere şampiyon yapmış inşallah bu sene bu üç olacak ama Başkan bu kulübü ipten aldı
ve sıfırdan bile değil hiçlikten yeniden var etti. hoca çalışmak istemiyorsa ve şalışması Beşiktaş menfaatineyse evet zorla çalıştıracaksın.
burda önemli olan Beşiktaşın menfaati. bu kulüpte savunulmayı hak eden biri varsa oda Fikret Ormandır onun Beşiktaşa ne yaptığının
farkında bile değilsiniz. olsanız zaten böyle konuşmazsınız.
en basitine bakın her allahın günü icralar alacaklılar konuşuluyordu bu kulüpte Başkan olduktan sonra bir kere bile konuşuldumu
birtek icra olayı yaşandı ondada haklı olduğumuz mahkeme tarafından onaylandı. Bugün her Beşiktaşlı başı dik yürüyorsa
bunu hocaya değil Başkana borçlu. Kaldıki hoca diyorsunuzda bugün onu getirende Başkan değilmi. Şenol hoca başarılı oluyorsa
bu aynı zamanda başkanın başarısı değilmi. sen oyuncu ücretlerini ödeme güçlü kadro kurma bak bakalım o şampiyonluklar gelirmi.
şenol hoca Beşiktaşa çok şey kattı deniyor doğrudur katması için veriliyor o ücret. bir insan bir şeyler katsın diye çalıştırılır.
ama Beşiktaş ismide hocaya çok şeyler kattı. hiç bir iş kolunda birini işe alma ve işden çıkartma yetkisi olan kişi işe aldığı kişiyle
aynı terazide tartılmaz.
Daha önce ki yönetim bu kulübü enkaza çevirdi ok tmm bundan herkes hem fikir.başkan göreve gelirken bunları bilerek geldi kimse de kafasına silah dayamadı o olmaZdı başkası olurdu.yaptığı iyi şeyleri bizde övüyoruz eyvallah ta yaptığı yanlışları söylemek eleştirmekte en doğal hakkımız.bir kere şundan yanılıyorsun hocayı bizde eleştiriyoruz ama siz herzaman kötü olan çoğu şeyi bir şekilde hocaya kitlemeye çalışıyorsunuz yönetime toz kondurmuyorsunuz.mesela bugün ki bir haber Orhan yıldırım denen müptezel herif Viyana gecelerine akmalar kopmalar diye bir haber yaptı bel altı bir haber ama ne yazık ki bizim kurumsal kimliğimiz bu hadsizlere haddini hiçbir zaman bildirmedi.başkanla selfie yaptı bu arkadaş.benim şef scoutım her haberinde camiayı karıştırmaya çalışan bir internet sitesine gidip röportaj verdi özel hem de.ben ve benim gibiler bunları hazmedemiyorum.başkan eğer icranın başı ise bu arkadaşlarla ilgili gerekli tasarruflarda bulunabilir benim yöneticim bana ezik dedi ötesi var mı bunun?nasıl istedilermi torunoğulları bir şekilde aforoz edilip resmin dışına çıkarıldı bu arkadaşlar la ilgili hiç bir tasarruf yapılmadı?Bu iş döner dolaşır başkana yazar Yok seçim varmış flnmış olmaz abi kusura bakma...

Çevrimdışı kyiv

Kırmızı ayakkabılarıyla gelmiş İlhan Mansız. Aynen bıraktığı yerden devam :icool:

Çevrimdışı tangaz

fatih doğan sabaha haber yapmış fernandese q7 tarifesi yıllık 3,5 milyon şeklinde

bu birde tecrübeli gazeteci sözüm ona, camianın içinden sözüm ona, ama q7nin maaşından bi haber

Çevrimdışı caner.eryigit

Hayırlı uğurlu olsun Allah utandırmasın...

Çevrimdışı kyiv

Hayırlı uğurlu olsun Allah utandırmasın...

Şimdi antrenman başlamak üzere asporda. Kanım ısındı birden ikisine Allah utandırmasın.  :photo:

Çevrimdışı cursedofdragon

Çevrimdışı caner.eryigit

Hocaya Babel negredo quaresma vida giderse ne yapacaksınız dedi Fatih Doğan.
Hoca başkana söyledim suarez le messi ile görüşmelere başlarız dedi

Çevrimiçi Necmi

Hem şampiyonluğun kaçması hem de oyuncuların performans düşüşleri hocanın marifetiydi. Önemli olan kaybedilmiş sezon ardından oyuncu gömmek değil. 2 sene önce konuşmaya başladık "takım olmaktan uzaklaşıyoruz" diye. Bunu görmezsen ve Negredo ya da herhangi başka bir futbolcu sihir yapmazsa gömülürler bu ortamda. Ben kalitesiz bir takım olduğumuzu, geçen sene için, asla düşünmüyorum ama oyunumuz kalitesizleşmişti. Negredo'dan yeterince verim alamadık peki hangi oyunculardan yeterince verim aldık? Oyundan bağımsız ve sürekli oyuncu gömülüyor. Bir de gömerken rakip oyuncuların kazmaları ile karşılaştırılıyorlar. Ozan Ozi'nin oyun aklının 5'te 1'ine sahip değildir ama geçen sene 3 gol attığı için daha iyi olmayı hak ediyor galiba. Her şeyi tek bir sebebe bağlamak hastalık oldu iyice. Kısaca Negredo'nun salt bir transfer hatası olması için doğru oyunda, doğru zamanda ve ona uygun rollerde yer alıp düşük verimle oynaması gerekirdi. Düşük verim tamam peki ya gerisi? Bundan bahseden yok. Bu şekilde sebeplendirip anlatan varsa da ben görmedim, üstlerine alınmasınlar.
zaten en büyük sorun burda bütünü görmeyip yada görmek istemeyip detayların sonuca etkisini konuşmak.
detaylarda boğulursan sadece kendini kandırmış olursun negredo gider başkası gelir ama sen onun fayda sağlayacağı
oyunu oynamazsan oda harcanır gider. gol atamıyor deniyor bende senin sağ açığın adama sıfır pas vermiş diyorum bak sıfır asist değil sıfır pasdan bahsediyorum sol açığın pas sayısı sezon boyu 3 yada 4 ü geçmiyor on numaran pas vermemiş 8 numaralarının zaten ne yaptığı belli değil bu adam nasıl gol atacak tek şansı seken kaçan topları yakalamadan geçiyor onlarada iyi vuramadığında tukaka oluyor dikkat ettim negredo nereye yönelse quaresma ters tarafa attı hep topu bir kere hatırlıyorum negredo öne hamle yaptı quaresma topu arkaya attı ve arkada hiç bir oyuncumuz yoktu ve negredo çok müsaitti eleştirelim yetersizliğini tartışalım elbet katkı verdimi hayır ama
bunun nedenlerinide konuşalım yoksa bu tip olayları açık etmezsek yarın gelecek olanında başına gelir aynı
şeyler aboununda başına geldi o gücüyle kendine pozisyon yarattıda golleri atabildi. yoksa söylemiyormuyduk abouya top atılmıyor diye. Beşiktaş taraftarı bunları görüp dillendirmezse yarın gelecek forvetinde başına aynı şey gelir
bunu deyince gomez deniyor ama hiç kimse hatırlamıyor gomezli kadroda quaresmanın asist sayısı 6 peki bunların kaçını
gomeze yaptı gomez boşunamı dedi quaresma isterse daha fazla gol atarım diye. Aynı sorun o zamanda vardı ama goller geliyordu pek gündem olmuyordu. Bak şimdiden söylüyorum bu sorun çözülmezse seneyede aynı şeyleri yaşayacağız.
bizim esas sorunumuz gol atacak oyuncu değil kimin atması gerektiğine karar veren oyuncular.

Çevrimdışı AigleBordeaux

Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı kyiv

Hoca neşeli . Bu güzel  :ok: Yardımcılardan ötürü memnuniyetsiz bir ifadesi yok. İlhan ve Guti, Hocayı övünce Hoca keyiflendi.  :)

Çevrimdışı tangaz

hoca negredo gese maçında sakatlanmıştı ist.a ilk kamp öncesi sakat geldi die laf çattı, ağzıyla kuş tutsa oynatmayacak.

bunu bende dile getirdim ilk kamp öncesi sözde çok iyi profesyoneldi bu arkadaş, pektemekten farkı yok gözümde yaptığının.
[ Son Düzenleme: 11 Temmuz 2018, 19:53:33 tangaz ]

Çevrimdışı kyiv

Hoca quaresma ve pepeyi as takıma koymayacak bir müddet belli oldu. Fırsattan istifade takımda forma kapmak isteyen çalışır.Eylüldeki milli maç arasına kadar yeni transferlerde ilk 11 de oynamayacak hocanın lafları arasında anlaşıldı. Yeni bir sezon başlangıcı daha yine santrafor yok.

Çevrimiçi Necmi

aynen baska fikret orman cikmaz ama kura ile ceksek metin albayrak da bulamayiz besiktaslilar arasinda

gecen seneden beri diyorum habire nopost mod cakiyon abi, fikret ormanin yonetimi zayif bi yonetim. baskan secime girerken verdigi hangi vaadleri gerceklestirdi?
bu yonetimi dagitip duzgun guclu bir yonetim toplamasi lazim fikret ormanin

yahu ezik diyen yoneticiye tek kelime etmedi fikret orman, erdal torunoglunu ise eseegin orasina burasina monte edip rezil etti 80 milyon onjnde, sandiga davet etti falan.
obur umut konusunda fazla bisi diyemiyorjm adamin ses tonunu bilmiyoruz. ama hissiyatim iyi degil

berk diye bi yonetici var super adam
anc efsane ama
4-5 adamla gitmiyor bu isler
baskan da yoruluyordur

metin albayrak ve ezik diyen sakalli yonetici benim kirmizi cizgim ve baskan bunlara susuyorsa destekliyordur, erdala 80milyon onunde posta koy sonra bu sakallinin rezil aciklamalarina bisi deme.

benim yeminim var ama o yonetici ile karsilasirsam iki sorum olacak eziklik konusunda
onlar benimde kırmızı çizgim ya burda kimse bir şey demezken ben metini eleştiriyordum
pek önde durmadığı için bir şey demiyordunuz ama geri planı biliyordum ben
Başkan ciddi anlamda verdiği her vaati gerçekleştirdi stadı yapacağım dedi yaptı 3 yıl benden başarı beklemeyin dedi
3 yıl sonunda şampiyon olduk Beşiktaşın marka değerini yükselteceğim dedi yükseltti başka hangi vaatten bahsediyorsun
ha birde avrupada kupa istiyorum dedi bekliyoruz bunu. Beşiktaşın gelirlerini yükseltmek gerekiyor dedi büyük kulüp 150 M bütçeyle yönetilmez dedi 5 yıl geçti bütçemiz 1 milyarı geçti gelirlerimiz gayet iyi bir yönetimden daha neler beklemeliyiz
elbet çok şey var beklenecek ama bazı şeyler içinde zaman ve imkan gerekiyor valla ben avrupa kupasıda bekliyorum
şahsen kendi adıma alsın o kupayı başıma taç yaparım başkanı.

Çevrimdışı tangaz

zaten en büyük sorun burda bütünü görmeyip yada görmek istemeyip detayların sonuca etkisini konuşmak.
detaylarda boğulursan sadece kendini kandırmış olursun negredo gider başkası gelir ama sen onun fayda sağlayacağı
oyunu oynamazsan oda harcanır gider. gol atamıyor deniyor bende senin sağ açığın adama sıfır pas vermiş diyorum bak sıfır asist değil sıfır pasdan bahsediyorum sol açığın pas sayısı sezon boyu 3 yada 4 ü geçmiyor on numaran pas vermemiş 8 numaralarının zaten ne yaptığı belli değil bu adam nasıl gol atacak tek şansı seken kaçan topları yakalamadan geçiyor onlarada iyi vuramadığında tukaka oluyor dikkat ettim negredo nereye yönelse quaresma ters tarafa attı hep topu bir kere hatırlıyorum negredo öne hamle yaptı quaresma topu arkaya attı ve arkada hiç bir oyuncumuz yoktu ve negredo çok müsaitti eleştirelim yetersizliğini tartışalım elbet katkı verdimi hayır ama
bunun nedenlerinide konuşalım yoksa bu tip olayları açık etmezsek yarın gelecek olanında başına gelir aynı
şeyler aboununda başına geldi o gücüyle kendine pozisyon yarattıda golleri atabildi. yoksa söylemiyormuyduk abouya top atılmıyor diye. Beşiktaş taraftarı bunları görüp dillendirmezse yarın gelecek forvetinde başına aynı şey gelir
bunu deyince gomez deniyor ama hiç kimse hatırlamıyor gomezli kadroda quaresmanın asist sayısı 6 peki bunların kaçını
gomeze yaptı gomez boşunamı dedi quaresma isterse daha fazla gol atarım diye. Aynı sorun o zamanda vardı ama goller geliyordu pek gündem olmuyordu. Bak şimdiden söylüyorum bu sorun çözülmezse seneyede aynı şeyleri yaşayacağız.
bizim esas sorunumuz gol atacak oyuncu değil kimin atması gerektiğine karar veren oyuncular.

aynı şeyleri tekrarlıyorsun sorular soruyorsun yanıtını da alıyorsun ama o yanıtlar hiç yokmuş gibi dewam ediyorsun.sonra sana sabit fikirlisin algı yapıyorsun deyince de bozulup nie saldırıyorsun die olmayan ithamlarda bulunuyorsun.

mesela quaresma gomezli sene 6 asist yapmış kaçı gomeze die soru sormuşsun bu soruyu defaten sordun her defasında @Egos sana 5 die yanıt verdi şimdi gene bu yanıtı veriyi yok hükmünde sayıp 6 asist yapmış kaçı gomeze deyip değersizleştiriyorsun forum tabiriyle gömüyorsun.

sonra gomez demişki quaresma istese daha çok gol atardım, yok öyle bi açıklama adam tam tersini söyledi quaresma mükemmel ortalar yapıyor o ortalardan daha fazla gol çıkarmalıydım demişti. bu cümlenin yanlış oldugu doğrusu gene defaten söylendi burada ama sen onuda yok hükmünde sayıp quaresmayı gene değersizleştirmek için gömmek için olmayan açıklamayı var die yazıyorsun.

hani beşiktaşın oyuncusunu gömmek suçtu forumda seninki eleştiri değil ağır makinalarla gömmek çünkü iddialarına ve sordugun sorulara defaten yanıt verilmesine rağmen yok hükmünde sayıp gömüye dewam ediyorsun sonra da ben eleştiriyorum deyip kendini sıyırıp üyelere çamur atıyorsun.

oyuncu zekidir cin gibidir kimin ne yapabileceğini görür peki aynı quaresma nie talişkaya çatır çatır orta yapıyordu cenke yapıyordu, mesela aynı quaresma becke hiç pas vermezdi taca atar gene vermezdi arkasında GG ya da adriano oynadıgında neden veriyor ozzi oynadıgında neden ona pas veriyor da negredoya vermiyor? çünkü oyuncunun bişey yapamayacağını o da görüyor babel de görüyor 8 numara da görüyor herkes görüyor.

Çevrimiçi Necmi

Yargıladığınız hoca bizleri 2 sene şampiyon yapıp şampiyonlar liginde başarıya imza attı. Peki madem oyuncuların gitme konusunda kararları yönetim veriyor, madem sahaya buyursun yönetsin... Herkes kendi işini yapacak arkadaşım, takımda belli bir denge var. Sen gider sene başında Şenol Güneş'i kovarsan seni bu kadar iyi tanıyabilen sistem oturtabilen hocayı kısa sürede nereden bulacaksın ?
''Ustanın eline istediği malzemeleri vereceksin ki, beklentini fazlasıyla karşılasın.'' Ben Şenol hocamın her dediğinin arkasındayım, takıma ne gerekiyorsa ne isteniyorsa yerine getirilmesi gerektiğini düşünüyorum. Adam her sene çöp diye tabir ettiğimiz oyuncuyu 1 senede maksimum 10 milyon değere ulaştırıp okutmaya çalışıyor ve sonra (Hakaret Yasak) kahraman oluyor. Kimse demiyor ki kahramanın arkasındaki gizli güç kim ? :)
Birincisi Beşiktaş oyuncusuna çöp diye ifade edemezsin burada
ikincisi hocayı yargılamıyorum eleştiriyorum. yanlışını söylüyorum
senin demene göre oldu olacak eline Beşiktaşın tapusunuda verelim.
ha o hakaret yasak diye çıkan lafın orda çıkması ikinci mesajında forumdan atılma nedenin olur dikkat et.
Başkan oyuncuları satmaya başladığında hoca burda değildi dembaba nın ersanın atınçın satışında
hocanın nasıl bir katkısı var sistem hocadan önce kuruldu ve yürümeye devam ediyor o oyuncular hoca parlattığı
için değil her maç bir sürü avrupanın ünlü menejerinin maçlara davet edilip ağırlandığı için satılıyor
bunuda bilmiyorsun sanırım. daha öncede bir sürü parlak oyuncumuz oluyordu satılıyormuydu.
hocanın katkısı yokmu elbet var zaten bu nedenle hala Beşiktaşın hocası ve o kadar parayıda bu nedenle alıyor
ha birde ben senin akranın değilim hitabına dikkat et yaşınıda eklemen gerekiyor bu forumun kuralıdır.

Çevrimiçi Necmi

aynı şeyleri tekrarlıyorsun sorular soruyorsun yanıtını da alıyorsun ama o yanıtlar hiç yokmuş gibi dewam ediyorsun.sonra sana sabit fikirlisin algı yapıyorsun deyince de bozulup nie saldırıyorsun die olmayan ithamlarda bulunuyorsun.

mesela quaresma gomezli sene 6 asist yapmış kaçı gomeze die soru sormuşsun bu soruyu defaten sordun her defasında @Egos sana 5 die yanıt verdi şimdi gene bu yanıtı veriyi yok hükmünde sayıp 6 asist yapmış kaçı gomeze deyip değersizleştiriyorsun forum tabiriyle gömüyorsun.

sonra gomez demişki quaresma istese daha çok gol atardım, yok öyle bi açıklama adam tam tersini söyledi quaresma mükemmel ortalar yapıyor o ortalardan daha fazla gol çıkarmalıydım demişti. bu cümlenin yanlış oldugu doğrusu gene defaten söylendi burada ama sen onuda yok hükmünde sayıp quaresmayı gene değersizleştirmek için gömmek için olmayan açıklamayı var die yazıyorsun.

hani beşiktaşın oyuncusunu gömmek suçtu forumda seninki eleştiri değil ağır makinalarla gömmek çünkü iddialarına ve sordugun sorulara defaten yanıt verilmesine rağmen yok hükmünde sayıp gömüye dewam ediyorsun sonra da ben eleştiriyorum deyip kendini sıyırıp üyelere çamur atıyorsun.

oyuncu zekidir cin gibidir kimin ne yapabileceğini görür peki aynı quaresma nie talişkaya çatır çatır orta yapıyordu cenke yapıyordu, mesela aynı quaresma becke hiç pas vermezdi taca atar gene vermezdi arkasında GG ya da adriano oynadıgında neden veriyor ozzi oynadıgında neden ona pas veriyor da negredoya vermiyor? çünkü oyuncunun bişey yapamayacağını o da görüyor babel de görüyor 8 numara da görüyor herkes görüyor.
hayır tam anlamıyla öyle söyledi quaresma isterse daha fazla atarım dedi buda maç sonu yorumuydu çok iyi hatırlıyorum
tekrara gelince bu seni zerre kadar ilgilendirmez istediğim kadar tekrar ederim sana ne bundan okumaz geçersin
bana sabit fikirli demek ne yazacağıma karar vermek senin haddin değil kimseyede bu şekilde davranmak haddin değil forumda şahsileşme
bundan sonra bu üslubun hep karşılığı olacak

Etiketler: