Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 263 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5162572 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimdışı BesiktasTaraftari2017

Zaten özür dileyeceğini beyan etmiş adamı ellerini oğuşturarak neden bekliyorsunki.
Hatırlatırım oda senin bir Beşiktaşlı arkadaşın.
Hep igneleyicisin @BesiktasTaraftari2017. Neden hep  böylesin, kızgınsın, sertsin?

Elleri ovusturma kismi isin esprisi. Igneyi batirma sebebim genc dostumuzun hemen parlayip Talisca o kadar etmez diye gaza gelmesi, bir de 3-5 ileti sonrasinda Talisca'yi 40'a satacagimiz haberlerinin eklenmesi. Bu kadar ciddiye almayin hemen futbol forumu bu.

Ders olsun bize haftalardır söylüyorum. Yazın önümüzdeki yılın saha dışı stratejisinin paydaşları bir araya gelip planlama yapılmalı. Basındaki Beşiktaşlılar, Yönetim, taraftar... Bu yıldan  eksik olunan yönler güçlenmeli.

- Yönetim 1. haftadan itibaren YERLİ/YERSİZ hakem hatalarını göz önüne sokmalı
- medyadaki gerçek Beşiktaşlı yazarlar/muhabirler daha ilk haftadan Beşiktaşa yapılan hakem hatalarını gündeme taşımalı yazılarında, ekranlarında
- taraftar hakemler/tff/pfdk daha çok ilgi çekecek baskı kuracak daha çok katılımlı sosyal medya etkinliklerine girmeli

Daha yarış başlamadan her seferinde bıkmadan usanmadan yazacağım.

Biz dışardan takım sahadan bu sene Şampiyon olmak için herşey yapılmalı.

Yusuf Namoglu'nun altini isitmamiz, VAR'in da bir an evvel gelmesi icin baski yapmamiz lazim. Hakem hatalari zaten goz onunde adamlar piskin, sokuyorsun hehehe diye guluyorlar.

Çevrimdışı underworld

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
Heh eksik kalınmıştı şimdi iyi oldu

Çevrimiçi Necmi

hayır menajeri o piyasanın yükselen yıldızı leite
geçen öyle bir haber vardı. doğruluğunu bilmiyorum

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Atiba 2 yıllık sözlesme talebine 1 yıllık vermişiz. Anlaşma sağlanamamış.

Çevrimiçi balkan-kartal

Neden basaksehir sampiyon gs ikinci ve biz ucuncu olalim istiyorsunuz anlamiyorum. Biz ikinci olursak CL le ye gitme ihtimalimiz cok yuksek ve gs uefadan men alirsa biz gruplardan baslariz. Diger ihtimalin neresi daha iyi bilmiyorum. Bir tek gs sampiyon olmaz ve CL ye gidemez ama bizde gidemeyiz.
besiktastan baskasini bilmeyiz

Bursa maçında da az katledilmedik dışarıdan gol yayıncının 3 gün sonra yayınladığı penaltı o 4 puan olsa 2 li averajda liderdik

Orasini gec, ilk yarida Bursa'nin iki kirmizi gormesi lazimdi iki yabancisinin. Hayvan gibi fauller yaptilar hakem her zamanki gibi direndi kart vermemek icin rakibimize. Mac zaten ilk devre bitecekti hakem kartlari verse. Bize karsi sert oynandiginda kart cikmiyor zorlu maclarda. Anadolu hocalari da bunu gorunce dalin diyorlar herkes her seyin farkinda. Daha once de soyledim TSL disinda alternatifler dusunulmeli uzun vadede. Bu gidis degisecek gibi durmuyor, dun FETO'yle, mafyayla sampiyon oluyordu malum takim simdi iktidarin elini etegini operek, iflas edecegiz diye yalvararak, devletten hibe aldiklari mulkleri devlete sampiyonluk karsiliginda iade ederek. Hakikaten bu GS bir ur. Bir liralik adama bes lira verir, sonra vergisini kacirirlar. Yani adamlar sirf sahada hirsizlik yapmiyor, saha disinda da hirsizlik yapiyorlar milletin vergilerini calip yurtdisina pompalayan bir Fransiz tohumu GS. Fakat surasi da var ki cok yakisiyor Turkiye'ye. Zira goruluyor ki efendilik, sportmenlik, Turk sporu falan deyince tepene cikip vay enayi diye lokmani caliyorlar. Hakikaten Turkiye demek GS-FB demekmis bunu cok net gorduk bu sene.

Çevrimdışı cursedofdragon

atiba'da gidiyor başta söylemiştim zaten. :)

Artık tempoyu kaldıramıyordu.

1 yıl daha belki oynar ama 2 yıl hayalden öte başka birşey değil.

Çevrimdışı Savaş

Gitmiyordu artık. İstese de olmuyordu. 35 yaşında. 2 sene fazla olurdu.

Emekleri icin teşekkür edip yolları ayırmak gerekiyor artık. Futbolu bıraktıktan sonra kesinlikle bizimle olmalı ama.

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı tuncaboylu

Neden basaksehir sampiyon gs ikinci ve biz ucuncu olalim istiyorsunuz anlamiyorum. Biz ikinci olursak CL le ye gitme ihtimalimiz cok yuksek ve gs uefadan men alirsa biz gruplardan baslariz. Diger ihtimalin neresi daha iyi bilmiyorum. Bir tek gs sampiyon olmaz ve CL ye gidemez ama bizde gidemeyiz.
İkinci olanın Şampiyonlar Ligi'ne kalma ihtimali çok az, bizim için bile çok zor.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi Necmi

atiba'da gidiyor başta söylemiştim zaten. :)

Artık tempoyu kaldıramıyordu.

1 yıl daha belki oynar ama 2 yıl hayalden öte başka birşey değil.

zamanında vedalaşmak gerekirki güzel olan güzel kalsın.

Çevrimdışı ozankarakoc

Tff,mhk bizi kolluyor.

BeIN Sports pierrosuna göre; bu sezon, hangi takım, ofsayttan kaç gol attı?

Galatasaray: 11
Fenerbahçe: 10
Başakşehir: 8
Trabzonspor: 4
Beşiktaş: 2

Ligin 2.ci yarısı "0" penaltı kullanmısız.

Ligde en çok kırmızı kart gören takımız.

Hakemler bizi kolluyor beyler siz bilmiyorsunuz.

Bu televizyonda mı yayınlandı? Sitelerinde (doğal olarak) böyle bir haber görünmüyor da... Kaynağını bir sorayım dedim.

Uzun süredir aklımda bir 'hakem hataları web sitesi' yapıp, birinci haftadan itibaren videolar toplamak, arşivlemek falan, bir türlü fırsat olamadı. Sonra ağzı olan konuşuyor. Konuşanın suratına yapıştırmak için böyle güzel istatistikler lazım, ama kaynakları da lazım.

(Bu arada ofsayttan attığımız 2 golü hatırlayamadım ama, kesin 5-1'lik Osmanlı ya da 5-0'lık Karabük maçında falan olmuştur olduysa... Gerçek anlamda hakem hatasıyla maç kazandığımızı HİÇ hatırlamıyorum.)
"Ben; sporcunun, zeki, çevik ve ahlaklısını severim." - Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı Erdem Ayaz

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Çevrimdışı Erdem Ayaz

Satılmayacak oyuncu yoktur duygusallığı bi kenara bırakıp Beşiktaş ın menfaatlerinin hepimizin neslinde ağır basması esastır
Bu yaştaki oyuncularla yolu göremeyiz söz konusu Beşiktaş sa ne quaresma yı ne pepe yi tanırım
Vedalaşılması gereken daha çok oyuncu var biliyorsunuz 50 defa söylemeye gerek yok.

Çevrimdışı f_madida

Harbiden göztepe bi çaksa  :evillol:

gs sampiyon olacagim diye ciktigi mactan sonra 3. olarak ligi bitirirse cok gulerim.
The world is better in black and white, and red.

Çevrimiçi Sinan66

gs sampiyon olacagim diye ciktigi mactan sonra 3. olarak ligi bitirirse cok gulerim.

onlari buraya kadar getirmisken hiç zannetmiyorum.

Çevrimdışı cursedofdragon

Bu televizyonda mı yayınlandı? Sitelerinde (doğal olarak) böyle bir haber görünmüyor da... Kaynağını bir sorayım dedim.

Uzun süredir aklımda bir 'hakem hataları web sitesi' yapıp, birinci haftadan itibaren videolar toplamak, arşivlemek falan, bir türlü fırsat olamadı. Sonra ağzı olan konuşuyor. Konuşanın suratına yapıştırmak için böyle güzel istatistikler lazım, ama kaynakları da lazım.

(Bu arada ofsayttan attığımız 2 golü hatırlayamadım ama, kesin 5-1'lik Osmanlı ya da 5-0'lık Karabük maçında falan olmuştur olduysa... Gerçek anlamda hakem hatasıyla maç kazandığımızı HİÇ hatırlamıyorum.)

beinsports programında yayınlanmış galiba farketmez birisi ortaya çıkarmışta olabilir sonuçta bütün goller var.

Yalan değil resmi siteden sonuçta.

Bizim ofsayt gollerinin birisi karabük maçı diğerini bende hatırlayamadım.

Çevrimdışı f_madida

Osmanli hazir dusmusken su Umar Aminu'yu ucuza veya bedavaya alabiliyorsak getirelim, relegation clause var midir acaba. Serdar Gurler de dusunulebilir Turk kontenjani icin fena oyuncu degil.
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı kyiv

Bu çok iyi bir düşünce. Haftalık olarak tepki verilmesinin yanında arşivi de olmasıyla bu şeref noksanı hakem camiasının yaptığı adaletsizlikler göz önünde olmalı. Hafta hafta kadıköy ve tokide kimlerin ne halt ettiği ortaya çıksın. Hangi hakem kime ne kadar kırmızı gösteriyor. Gösterdiği kırmızıların takımlara göre oranı. Ve hep aynı hakemlerin aynı tutumları. Kırmızıları kovalamaları vs. vs. gerekirse kulüp bunu açıktan yaptırmalı.

Çevrimdışı kyiv

Osmanli hazir dusmusken su Umar Aminu'yu ucuza veya bedavaya alabiliyorsak getirelim, relegation clause var midir acaba. Serdar Gurler de dusunulebilir Turk kontenjani icin fena oyuncu degil.

Aminu 1995 doğumluymuş. Oldukça genç

Çevrimdışı kyiv

+     31 maçta 5 gol 7 asist fena sayılmaz.

Çevrimdışı İhsan

zamanında vedalaşmak gerekirki güzel olan güzel kalsın.

Atiba nı nyeri başkadır. Vedalaşmak yerine TDnin yardımcısı olsun
Come to Beşiktaş

Çevrimdışı ozankarakoc

Bu çok iyi bir düşünce. Haftalık olarak tepki verilmesinin yanında arşivi de olmasıyla bu şeref noksanı hakem camiasının yaptığı adaletsizlikler göz önünde olmalı. Hafta hafta kadıköy ve tokide kimlerin ne halt ettiği ortaya çıksın. Hangi hakem kime ne kadar kırmızı gösteriyor. Gösterdiği kırmızıların takımlara göre oranı. Ve hep aynı hakemlerin aynı tutumları. Kırmızıları kovalamaları vs. vs. gerekirse kulüp bunu açıktan yaptırmalı.

Şimdi yayınlanır, kimsenin umrunda olmaz. İş işten geçti... Ama sürekli, canlı olarak tutulsaydı bu veriler, 'göz göre göre' olurdu her şey, o da alenen üçkağıt yapmayı engellerdi herhalde diye düşünüyorum, en azından bir nebze...

Neyse, seneye VAR geliyor. Türkiye'de her şeyin eyyamı, üçkağıdı olur, ama VAR'ınki nasıl olur, bilemedim. Ofsaytsa ofsayt, çizgiyi geçtiyse geçti, penaltı değilse değil... Hepsi objektif olarak ortaya çıkarsa hayatımız değişir. 'Ah' deriz, 'şu olay 20 yıl önce başlasaydı'...
"Ben; sporcunun, zeki, çevik ve ahlaklısını severim." - Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

2. olabiliyorsak eger olalım. kimin şampiyon oldugunun önemi yok. cl ye sürekli katılıp para almak lazım. 2. olursak seri başı olacagız diye biliyorum kuralarda. yani aşırı kazık takımlar gelmeyecek. en kötü avrupa ligi guruplarına kalırız. ordan yürürüz. ama yüzde 1 dahi olsa cl yi kovalamak lazım

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

[ Son Düzenleme: 15 Mayıs 2018, 21:56:29 riveros ]

Etiketler: