22.Hafta / Beşiktaş - Gençlerbirliği
22.Hafta / Beşiktaş - Gençlerbirliği

Beşiktaş Forum|22.Hafta / Beşiktaş - Gençlerbirliği Skor : Beşiktaş 1-0 Gençlerbirliği Tarih : 22.02.2016 Saat : 20:00 Stadyum : Başakşehir Fatih Terim Stadı Hakem : Halis Özkahya Yayın

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

22.Hafta / Beşiktaş - Gençlerbirliği  [Okunma sayısı 120898 defa] 22.Hafta / Beşiktaş - Gençlerbirliği

Çevrimdışı Ogün

Tolga yine Tolgalık yapmazsa, Boyko Trabzon maçından önce kaleyi alamaz; beklemeyin boşa.

Çevrimdışı Tolga

Bu maçı kazanıp maç eksiğimizle haftaya Kadıköy'e lider çıkacağız :icool:
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Berat

Fenevin puan kaybetmesiyle Özkahya'nın özellikle İsmail'i sarartmak için yer arayacak. Umarım maçı kayıpsız bitirip tam kadro bir derbiye çıkabiliriz. Maç eksiğiyle lider!

Çevrimdışı kuzey

dikkatli olmak lazım önümüzde gençler maçı var bu maç oynanmadan fener maçına konsantre olmak bizi bozar sabırlı olalım bence gençler maçından sonra sıra fenere gelsin bırakın fener düşünsün  :)

Çevrimdışı EMİR EMRE

Gencler son 4 macini da kazanmis deli iboyla birlikte ciddi bir mac ilk yarida isi bitirmek lazim

Çevrimdışı Rebel_Eagle1903

3 puanlık maç sana oldu mu 5 puan. Bu fırsatı geri çeviremeyiz. Gençler tempo bulsa da Beşiktaş istedi mi tempo falan kalmaz  :steamed: :steamed:
“Çok üzüntülerimiz oldu hepsini yuttuk, oturduk. Beşiktaş’ı üzmesinler” Süleyman SEBA

Çevrimdışı Ahmet Kömürcüler

Bugün ki fenerin beraberliğinden sonra çok daha önem kazandı bu maç.

Bu maçı alıp kadıköye lider gidelim.

Kapalıdan biletimi aldım görevimi yapıp takımımı destekleyeceğim!
2015-2016 ve 2016- 2017 sezonları Şampiyonu BEŞİKTAŞ!

Eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse bilimi seçin..

-Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı mülkübey

bu maçı kazan , ligi kazan maçı gibi birşey  :boxin:  :boxin: :boxin: :lol:
Sen zafere inanırsan , zaferde sana inanır .

Çevrimdışı ilhan mansız

satılan bilet sayısı çok az, arkadaşlar yakışmıyor, stad full olmalı.

Çevrimdışı Turgay.BJK

Ayrıca hocam allahını kitabını seviyosan en sevdiğin insanın hatrına şu maçta gökhan  töre yerine kerim, olcay yerine quaresmayı onyat. Bu şekilde başla... Allahını seversen takımı eksik başlatma!!!

| Beşiktaş JK |

Çevrimdışı cisse557

Antep tarifesi olur. Yine bu gazla handikap atarız.

Çevrimdışı GörkemGörkem

Bu sene sadece 2 ic saha macı kacırdım ondada saglık sebeplerinden dolayı ve benim düsüncem kimse kusura bakmasın ama bu taraftar sampiyonlugu haketmiyor. 15 binlik kutu gibi bir stadı bile dolduramıyorsan takım puan vs. kaybettigi zaman ötmiceksin ( durumu olmayanları ayrı tutuyorum ).

Dedigin gibi tekrardan basaksehirde bir mac ve yine bombos bir stad , yazıklar olsun.

Çevrimdışı onder23

Gene 3 ler 5ler havada uçuşuyor. Yarım sıfır olsun bizim olsun

SM-P550 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı ilhan mansız

Bu sene sadece 2 ic saha macı kacırdım ondada saglık sebeplerinden dolayı ve benim düsüncem kimse kusura bakmasın ama bu taraftar sampiyonlugu haketmiyor. 15 binlik kutu gibi bir stadı bile dolduramıyorsan takım puan vs. kaybettigi zaman ötmiceksin ( durumu olmayanları ayrı tutuyorum ).

Dedigin gibi tekrardan basaksehirde bir mac ve yine bombos bir stad , yazıklar olsun.
ben de anlamakta zorlanıyorum. iki haftada bir maç oynuyoruz dolmuyor, herkes bahane uyduruyor. takımı şampiyonluk havasına sokmak gerek. tribünlerin bol olması anlaşılmaz gerçekten

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

kaç adet  bilet satılmış bilgi var mı ?

Çevrimdışı ilhan mansız

kaç adet  bilet satılmış bilgi var mı ?

bugün itibarıyla 5.200 müş.

Çevrimdışı Popular Demand

Bu maç Allah'ın izniyle bizim ama ben kadıköydeki maça daha garanti bakıyorum.
Net alıcaz onu 1 puan iyidir falan demesin kimse  :icool:
          [img width=41

Çevrimdışı yavvuzz

doğu batıda yer kalmamış ne 5200 bileti , şaka mı bu ?

Çevrimdışı ilhan mansız

doğu batıda yer kalmamış ne 5200 bileti , şaka mı bu ?
bugün yazıyordu 5.200 rakamı, belki bu saate kadar biraz artmıştır üstelik kale arkaları bomboş ve bilet sadece 20 lira ve bugüne kadar o stadı dolduramadık koskoca İstanbul da.

Çevrimdışı yavvuzz

bugün yazıyordu 5.200 rakamı, belki bu saate kadar biraz artmıştır üstelik kale arkaları bomboş ve bilet sadece 20 lira ve bugüne kadar o stadı dolduramadık koskoca İstanbul da.
liderlik maçı yarın olsaydı fulldu fakat haftaiçi olması etkileyebilir.

Çevrimdışı ilhan mansız

liderlik maçı yarın olsaydı fulldu fakat haftaiçi olması etkileyebilir.
zaten Başakşehirde oynayacağımız 5-6 maç, etkilememeli, küçücük stad, baskı yapmak için çok uygun, bence hiçbir mazereti yok.

Çevrimdışı GörkemGörkem

Umarım civcivlerin puan kaybı bizim taraftarı tetiklerde yarın kosup biletlere yüklenirler.

Birde anlamadıgım su var olimpiyatta mac oluyor 15-16 bin kisi , basaksehirde mac oluyor 11-12 bin kisi  :alala:

Çevrimdışı SaHMeRDaN

Ümraniyeden altunizade metrobus kullanılarak gidip gelinebilirmi. yol tarifi felan varmı

Çevrimdışı altan0348

Bu maçta fazla gol olmaz. Gencler düşme hattının hemen üstünde. Kapanacaklardir. Çok ama çok fazla baskılı oynamalıyız. Kerimin maçı tam :) cenkle başlamalıyız. Gomez bu aralar saldı gibi. 

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Kemal

Etiketler: