2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 194 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6255190 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı Koa_lAA

ben fikstürü hep öyle aklımda tutarım.. kimi takip ettiğimize bakarak... mesela bu sene alanyayı takip ediyoruz... alanya kimle içerde oynuyosa biz deplasmanda onla oynuyoruyz ertesi hafta...

Çevrimdışı benyv-

7 milyona satmaktan başka çaremiz yoktu. Keşke Oğuzhan veya Tolgay satılsaydı, sadece ilk 11'i yedekleyecek 1 oyuncu alarak transferi kapatabilirdik o bölgeye. Fakat FFP açısından sorun yaşamayalım, gerekirse hiç transfer yapmayalım. Sadaece 1 santrafor yeter de artar lig için. FFP için sabredelim.

Çevrimdışı brkntcnr

Bence marcelonun yerine birisini buldular yoksa 7 milyona bırakmazlardı. Ya da forveti falan da hallettiler sıcak para lazım oldu onun için sattıklarını düşünüyorum. Ya da kötü olanı düşünmek istemiyorum.

Çevrimdışı Yado

Ne yazıkki Quaresma haberi ciddi olabilir,
üzüldüm

saygılar

Abi bizi mi trollüyon Youtube'den tüm yanını taradım spor haberi bile yok son 3-4 saatte

Saygılar
İnsanlarla yaşadım, insanı öğrendim,
İnsanlarla yaşadım, insanlığı öğrendim,
İnsanlarla yaşadım,
İnsanlardan nankörlüğü gördüm,
Dostlarım, dostlarım…
Ama ben dostlarımdan çok korkarım

Çevrimdışı harun1903

Caceres saglik kontrolunden gecemez gibi duruyor

Uruguay'ın son 2 hazırlık maçında da 90 dakika oynadı (İtalya ve İrlanda maçları) ve gayet fit görünüyordu. Ben riske girerdim şahsen. Mitroviç ile ŞL de bir deplasman maçına çıkma korkusu şimdiden uykularımı kaçırıyor.

Çevrimdışı Kalyoncu

Onun yanında Olcay'ı faydalanamıyorduk ve maaşından kurtulduk.

Eğer Trabzonspor'a vermesek, şimdi Pektemek ve Veli gibi maaşından kurtulma hesapları yapılıyordu forumda.

Olcay'ı satabileceğimiz nadir takımlardan biriydi Trabzonspor. Belki Bundesliga'ya alt orta sıra takımlara da talip olabilirdi, ama onlar da Olcay'e o maaşı vermezdi.
Şuan Olcay olsa yedek kanat aramıyordun.

Çevrimdışı AigleBordeaux

Bence marcelonun yerine birisini buldular yoksa 7 milyona bırakmazlardı. Ya da forveti falan da hallettiler sıcak para lazım oldu onun için sattıklarını düşünüyorum. Ya da kötü olanı düşünmek istemiyorum.
Bence forvet isinde sona yaklastik
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı brkntcnr

Kartal Yuvası' nda bu sezon da Nostalji Formalar satışa çıkacak mı? Geçen sezon alamadım çok içimde kalmıştı.
[ Son Düzenleme: 13 Temmuz 2017, 17:03:18 brkntcnr ]

Çevrimdışı Ensar

Talisca'nın 2 milyonu bu seneye mi ekleniyor? Geçen sene 2 yıllık kiraladığımız için 4 milyon direkt önceki yıla yazmış olabilir mi?
bence bu seneye ekleniyor ,
 mario gomezden gelen 500 bin euro civari bir para var
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı Yasin A.

şu elimizdeki fazlalıkları artık 1 - 2 demeden elden çıkarmak lazım, hiç haber de çıkmıyor çok ilginç cidden.
bunların maaşlarımı çok yüksekte kimse yanaşmıyor anlamıyorum.
pektemek biraz yüksek ama mitroviç , pedro felan satılabilmesi lazım.
pedro franco 1 Milyona gitse, mitroviç 500 bine gitse yine kabulüm yeter ki gitsinler artık önümüzü görelim.
pektemek kalacak gibi duruyor.
veli'yi de felan göndermek lazım artık.

Çevrimdışı brkntcnr

Şuan Olcay olsa yedek kanat aramıyordun.
Bence de Olcay' a Veli veya Pektemek muamelesi yapmak çok büyük haksızlık olur.

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Kaleci ve defans olarak toplam 11 tane oyuncumuz var Boyko Milo ve Franco'yu sayarsak sayı 14 oluyor bir de ileri uca bakalım yani kanat ve forvet olarak toplam 6 oyuncumuz var 1 i 4-5 ay sakat diğeri Mustafa Pektemek biri ise Hoca'nın kadroya bile almadığı Aras yani biz ona 3 diyelim. Biri plan program mı dedi?
[ Son Düzenleme: 13 Temmuz 2017, 17:07:42 Serhat Akkaya ]
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı AigleBordeaux

Uruguay'ın son 2 hazırlık maçında da 90 dakika oynadı (İtalya ve İrlanda maçları) ve gayet fit görünüyordu. Ben riske girerdim şahsen. Mitroviç ile ŞL de bir deplasman maçına çıkma korkusu şimdiden uykularımı kaçırıyor.
  Ucreti fazla olmazsa olabilir evet
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı brkntcnr

Bence forvet isinde sona yaklastik
Gignac için kulübüne 4 milyon bonservis vereceğimiz söyleniyor belki onun için elden çıkartmış olabiliriz 7 milyona. Umarım öyledir yoksa 7 milyon Marcelo için az.

Çevrimdışı mylife1903

Kaleci ve defans olarak toplam 13 tane oyuncumuz var Boyko Milo ve Franco'yu sayarsak sayı 16 oluyor bir de ileri uca bakalım yani kanat ve forvet olarak toplam 6 oyuncumuz var 1 i 4-5 ay sakat diğeri Mustafa Pektemek biri ise Hoca'nın kadroya bile almadığı Aras yani biz ona 3 diyelim. Biri plan program mı dedi?
Adem aydin tunay dedim vizyon linci yedim, tamam kardesim hurriyet gelmesin, ayman da gelmesin ama su cocuklara cokecektik. Daha musa var.

Çevrimdışı sermet00

Gignac için kulübüne 4 milyon bonservis vereceğimiz söyleniyor belki onun için elden çıkartmış olabiliriz 7 milyona. Umarım öyledir yoksa 7 milyon Marcelo için az.
4 veremeyiz zaten 5 küsür bütçemiz var şuan.İkincisi Amerika'dan 15m€ bonservis teklifi almış Tigres.Gignac'ı unutalım çok zor.

Çevrimdışı Yado

Marcelo için 7 az gibi ama tamamı nakitse de fena değil gibi.

Diğer taraftan Marcelo'nun 1.5 sezonda kaçırdığı maç yok ,Pepe'nin bu istikrarı gösterememe olasılığı can sıkıyor ! Zira Tosiç-Mitroviç tandemini

görme ihtimalimiz var !

Pepe'yi Ş.L. için ekonomik kullanıp ligde Mitroviçi oynatarak ısındırmak bir strateji olabilir bu oğlana çoh para verdik bir şekilde değerlendirmek lazım.
İnsanlarla yaşadım, insanı öğrendim,
İnsanlarla yaşadım, insanlığı öğrendim,
İnsanlarla yaşadım,
İnsanlardan nankörlüğü gördüm,
Dostlarım, dostlarım…
Ama ben dostlarımdan çok korkarım

Çevrimdışı Ensar

Çevrimdışı mylife1903

4 veremeyiz zaten 5 küsür bütçemiz var şuan.İkincisi Amerika'dan 15m€ bonservis teklifi almış Tigres.Gignac'ı unutalım çok zor.
Amerigalilar firansiz fitbolcuya 15 vermez

Çevrimdışı sermet00

Stopersizliğe de razıyım adam gibi kanat ve santrafor alsınlar kapasınlar.1 dönem Pepe-Mitrovic-Tosic idare ederiz.

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Q7nin satılmasını isteyenler gözlerini kırpmadan sonuna kadar izlesin

saygılar
Abi taraftar olarak biz de mi Çin'e açılalım kulağımız alışsın diye mi verdin canlı yayın linkini. Ağam bizle eylenir   Saygılar. 

GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı mylife1903

Marcelo için 7 az gibi ama tamamı nakitse de fena değil gibi.

Diğer taraftan Marcelo'nun 1.5 sezonda kaçırdığı maç yok ,Pepe'nin bu istikrarı gösterememe olasılığı can sıkıyor ! Zira Tosiç-Mitroviç tandemini

görme ihtimalimiz var !

Pepe'yi Ş.L. için ekonomik kullanıp ligde Mitroviçi oynatarak ısındırmak bir strateji olabilir bu oğlana çoh para verdik bir şekilde değerlendirmek lazım.
Tam tersi yapmamiz lazim

Çevrimdışı tangaz

Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Ensar

Etiketler: