2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 369 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6198472 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı mylife1903

Abi taraftar olarak biz de mi Çin'e açılalım kulağımız alışsın diye mi verdin canlı yayın linkini. Ağam bizle eylenir   Saygılar. 

GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ben baglandim baya izledim futbol siporundan ziyade boks siporu gibiydi. Hepisi funkucu bunlarin acayip sinirli adamlar. Boyle hemen dalacakmis gibi konusuyorlar

Çevrimdışı mylife1903

10 numara istiyor demek oluyor
T cetveli ile agzina agzina vurasim geldi

Çevrimdışı mylife1903

Çevrimdışı Ensar

T cetveli ile agzina agzina vurasim geldi
demir su boruları var ya T bağlantılı, bence onunla daha efektif olur abi
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı Yado

Abi taraftar olarak biz de mi Çin'e açılalım kulağımız alışsın diye mi verdin canlı yayın linkini. Ağam bizle eylenir   Saygılar. 

GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hayır @abdusta Sonuna kadar izleyin dedi sonunda maymun adam , domuz adam ve bir çinli şelale arkasından dans eden çinli gızları dikizliyordu ,elim ayağım titriyor .

Saygılar
İnsanlarla yaşadım, insanı öğrendim,
İnsanlarla yaşadım, insanlığı öğrendim,
İnsanlarla yaşadım,
İnsanlardan nankörlüğü gördüm,
Dostlarım, dostlarım…
Ama ben dostlarımdan çok korkarım

Çevrimdışı Yado

Tam tersi yapmamiz lazim

Abi tersine Ş.L. de tersten saplarlar memlekette tiner bulamayız bak ben söyleyim
İnsanlarla yaşadım, insanı öğrendim,
İnsanlarla yaşadım, insanlığı öğrendim,
İnsanlarla yaşadım,
İnsanlardan nankörlüğü gördüm,
Dostlarım, dostlarım…
Ama ben dostlarımdan çok korkarım

Çevrimdışı tangaz

10T malzeme bi atibada var abi

çocuk daha genç özeniyor işte reis
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı mylife1903

demir su boruları var ya T bağlantılı, bence onunla daha efektif olur abi
T baglantiyi birilerine monte edecez bu sene
Fb ile gsye monte eder basariz ortadan catlayana kadar

Ver basinci ver basinci
Ayni anda bi ona bi buna

Çevrimdışı brkntcnr

4 veremeyiz zaten 5 küsür bütçemiz var şuan.İkincisi Amerika'dan 15m€ bonservis teklifi almış Tigres.Gignac'ı unutalım çok zor.
Amerikalılar kimseye 15 milyon bonservis veremez. Transferleri yaparken bile MLS den fondan para falan alıp yapıyorlar 15 milyon € bonservis hayatta veremezler.

Çevrimdışı Ensar

T baglantiyi birilerine monte edecez bu sene
Fb ile gsye monte eder basariz ortadan catlayana kadar

Ver basinci ver basinci
Ayni anda bi ona bi buna

tövbe tövbe o ne lan , bu neyin kafası abi , ayrıca bu ne biçim arşiv :D

Çevrimdışı mylife1903

çocuk daha genç özeniyor işte reis
Bu kafayla giderse bu cocuk okumaz lise terk olur bu

Bunun arizasi buymus iste

Çevrimdışı Hasan Tahsin

Ucuza bir araba bulduysan eğer elindeki arabayı da ucuza elden çıkarırsın. Marcelo'nun satış bedeline bu şekilde bakmak lazım. Dolayısıyla yönetimin bu tarz davrandığını düşünüyorum. Bir de şu meşhur domino etkisi lafı var ve bunu ciddiye almak gerekiyor. Aynı mevkide iki üst düzey oyuncu varsa birini elden çıkarmak zorundasınız çünkü her ikisi de oynamak isteyecektir. Şu an Lacazette yi alan Arsenal Giroud'yu elden çıkaracaktır gibi . O zaman yönetimin anlaştığı isimleri elde tutup daha iyisine bakması gayet mantıklı. Kaldı ki yönetim de alınan futbolcuları kampa yetiştirmek isteyecektir. Sonuç olarak bir haftaya netleşir diye düşünüyorum
Tek Büyük Beşiktaş

Çevrimdışı tuncaboylu

Şuan Olcay olsa yedek kanat aramıyordun.
Geçen sene gördük ,Olcay varken ne kadar faydalı olduğunu.

Adam kafada bitirmiş Beşiktaş'ı, hala yedek kanat muhabbeti yapılıyor burada.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı brkntcnr

West Ham United, 27 yaşındaki golcü Enner Valencia'nın Meksika ekibi Tigres'e transfer olduğunu duyurdu.

Haydi Gignac gel artık koçum
[ Son Düzenleme: 13 Temmuz 2017, 17:23:43 brkntcnr ]

Çevrimdışı Anıl1903

Çevrimdışı Serhat Akkaya

West Ham United, 27 yaşındaki golcü Enner Valencia'nın Meksika ekibi Tigres'e transfer olduğunu duyurdu.

Haydi Gignac gel artık koçum
Vargas'la beraber 3 forvet oluyor..
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı mylife1903

Ucuza bir araba bulduysan eğer elindeki arabayı da ucuza elden çıkarırsın. Marcelo'nun satış bedeline bu şekilde bakmak lazım. Dolayısıyla yönetimin bu tarz davrandığını düşünüyorum. Bir de şu meşhur domino etkisi lafı var ve bunu ciddiye almak gerekiyor. Aynı mevkide iki üst düzey oyuncu varsa birini elden çıkarmak zorundasınız çünkü her ikisi de oynamak isteyecektir. Şu an Lacazette yi alan Arsenal Giroud'yu elden çıkaracaktır gibi . O zaman yönetimin anlaştığı isimleri elde tutup daha iyisine bakması gayet mantıklı. Kaldı ki yönetim de alınan futbolcuları kampa yetiştirmek isteyecektir. Sonuç olarak bir haftaya netleşir diye düşünüyorum
Abi aliyon arabayi sonradan ogreniyon bir suru suprizi. Simdi daha pepenin bile ne verecegi belli degil bizde.
Simdi pepenin baz bi performance vardir altina dusmez ama uyum sorunundan gerekli performanside veremeywbilir.

Anlatamadim gene

Ucuza aliyorsan arabayi abi elindekini az bekltecen mevsiminde satacan pahaliya ki kar edesin yahu

Araba demeyin ya :bawling:

Çevrimdışı Hasan Tahsin

Abi aliyon arabayi sonradan ogreniyon bir suru suprizi. Simdi daha pepenin bile ne verecegi belli degil bizde.
Simdi pepenin baz bi performance vardir altina dusmez ama uyum sorunundan gerekli performanside veremeywbilir.

Anlatamadim gene

Ucuza aliyorsan arabayi abi elindekini az bekltecen mevsiminde satacan pahaliya ki kar edesin yahu

Araba demeyin ya :bawling:
Burada almak istediğin oyuncunun kalitesini biliyorsan satmak istediğinle elde edilen menfaati hesaplarsın , dengeleri vs gözetirsin.
Bu arada ARABAAAAAAAAAAAAAA  :lol:
Tek Büyük Beşiktaş

Çevrimdışı Ensar

araba demişken ,  elde ki parayı taksitli arabaya yatırıp ,  arabayı kiraya verip taksitini odetmek nasıl iş ? :)

amaç parayı işletmek

Çevrimdışı Anıl1903

Beşiktaşımıza 2015-16 sezonu devre arasında katılan Marcelo Guedes, üst üste 2 şampiyonluğumuza önemli katkılar yaptı.

Karakteriyle, sahadaki özverisiyle, saha dışındaki tavırlarıyla Beşiktaşımıza çok yakıştığını her fırsatta gösterdi. 
Kulübümüz için fedakarlıktan kaçınmayan kişiliğiyle taraftarlarımızın da kalbini kazanan Marcelo Guedes ile yollarımız ayrıldı.

Beşiktaş tarihine geçen futbolcular arasına katılan Marcelo Guedes'e bundan sonraki kariyerinde başarılar dileriz.

Saygılarımızla, 
Beşiktaş JK

Çevrimdışı AigleBordeaux

Kartal Yuvası' nda bu sezon da Nostalji Formalar satışa çıkacak mı? Geçen sezon alamadım çok içimde kalmıştı.
Internet sitesinde daha katalogda vardi gecen gun bir bak istersen
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı tangaz

Kaleci formalarımız.

way arkadaş pok var gibi her sene yeşil beyaz kaleci forması çıkarıyorlar
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı tomannie

Boykoyu paok kulübü 1.5 milyon Euro ya almak istiyordu o iş noldu. Zaman geçtikçe yine ya yok pahasına ya bedavaya kiralayacagiz

Çevrimdışı mylife1903

araba demişken ,  elde ki parayı taksitli arabaya yatırıp ,  arabayı kiraya verip taksitini odetmek nasıl iş ? :)

amaç parayı işletmek
Araba demeyin yaaa
Ev al ev
Adi ustune tasinmaz. Araba adi ustunde tasit yani tasinir, araba alip komutu verecen sen bunu tasit diye tasiyacak araba biri gelip yurutecek arabayi, tisinmis tasitin tasitlar vergisini odeyecen
Alacan evi verecen kiraciya, ohhh mis

Kiraciya vermenin dertleri baska
Judo, kunfudo, karetedo, tekvando ya da toyota krikodo bilmen lazim

Çevrimdışı ekrembaser

Boykoyu paok kulübü 1.5 milyon Euro ya almak istiyordu o iş noldu. Zaman geçtikçe yine ya yok pahasına ya bedavaya kiralayacagiz

Paok Arjantinli kaleci aldı dün

Etiketler: