2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 264 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6183593 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı atalay

Oyunculara eder biçip, kendinizce değerler manzumeleri yaratmanız beyhude. Zaten adil ve ölçülü bir değer yargınız da yok. Kaldı ki o değer manzumeleri geçmişten günümüze farklı sebeplerle defalarca hiç edildi.

Bu takımda taraftara hareket çekip, küfür eden oyuncu efsane diye tanımlandı. Beşiktaş'ın futbolcusunu rakip takımdayken döven oyuncu daha sonra Beşiktaş'ın kaptanlığını yaptı. Kulübün personeline hayal edemeyeceğiniz davranışlarda bulunduğu iddia edilen, devre arası soyunma odasında teknik direktörün kafasına krampon fırlatan oyuncu bu takıma yeniden getirildi, hatta yeni sözleşme verildi. Bu suçlamalar doğru ya da yanlıştan bağımsız bu suçlamaları tasdik edenler halen Beşiktaş'ın yönetim kadrosunda. Ve daha niceleri. Yalnız bu nicelerinde hiç büyük reaksiyonlar görmedim. Küçük çaplı olanlarda ise taviz vermeyen neredeyse yok gibiydi.

Alıntı yapılan: atalay
16 Mayıs 2017, 13:51:07
Fakat bu seçicilerin münferit birkaç isim dışında eldeki oyuncu grubu ile ilgili tercihlerindeki "sporcu karakteri" kıstası gayet iyi. Birçoğunun saha içi ve dışındaki karakterleri ve aidiyetleri yüksek. Bu seçimler ile devam etmek lazım. 

Bu konuda seçicileri başarılı bulduğumu yazmıştım. Sporcu karakteri yüksek, saha içi başarısı kadar saha dışında da kulübü iyi temsil edecek; işine, oyuna ve bu oyunun başaktörlerine saygı duyacak isimler ile çalışmak ve bu oyuncuları doğru seçebilmek önemli. Yarattığınız değerler manzumesi içinde bahsi geçen isim, transferinden önce neyse sizin için sonrasında da benzer şeyleri ifade ediyor, oyuncuların sportif başarıları veya yalnızca sizin formanızı giymesi ile birlikte öncesindeki beğenmediğiniz noktaları görmezden gelmemeye devam ediyorsanız ise sorun yok. Benim gördüğüm ekseriyetle işler böyle yürümüyor. Kulüpler bazında hiç böyle yürümüyor. Henüz böyle idealist bir kulüp ile karşılaşmadım. Önemli olan sportif, idari ve mali kararlar. Bunu bugün ya da yarın için yazmadım. Bugüne dair yazarsak; ivmenin bu kadar yüksek olduğu yerde, oyuncu kalitesi açısından da yüksek profilde olmayan isimlerin böylesine tepkiler varken alınmasını doğru bulmam. Fakat tutarlı olmayan çoğunluk için problem olmayacaktır. Yakın tarihteki örnekler mevcut, isim vermeye gerek yok. Bir kulüp diğerlerinden farklı olabilir. Öyle gördüğünüz ya da öyle olduğu için. Belli değer yargıları da taşıyabilirsiniz. Fakat bu perspektife göre değişkenlik gösteriyor ya da içinde bir dolu çelişki barındırıyor ise sizin diğerlerinden pek bir farkınız yok demektir.
[ Son Düzenleme: 11 Temmuz 2017, 11:25:55 atalay ]

Çevrimdışı cagdas44

Mitrovici harcadığı bölüm tam olarak neresi konuşmanın kaçıncı dakikası kaçırdım heralde orayı

Sonuna doğruydu Övünç 3. sorusunu soruyordu yanlış saymadıysam. Hocanın orada o yanıtı vermesini sağlayan Övünç'ün yönlendirmeli sorusuydu. Hoca 30 üstü oyuncuların performansını söylerken hem Atınç hem Mitro'yu ele aldı ama tam olarak gömdü denemez. Mevcut ve Övünç'e göre yaşlı kadronun başarısını eline verince gençler geride kaldı olan o

Çevrimdışı atalay

Şenol Güneş için yazmamıştım. Adı Ozan değil de Persie, Wiel veya Diego olsun. Oradaki performansları ile buradakini tahayyül edemezsiniz. Fakat böyle bir garip kıyas içindeler. Beşiktaş'ın son birkaç yılındaki transferlerinin büyük bölümü ligdeki başka takımlarda olsa günün sonunda bu kadar övgü almazdı. Birçoğu salt oyuncu kalitesi olarak rakip takım oyuncularından çok önde değil. Fakat burada diğerlerinden daha iyi bir saha içi organizasyonu var. Ayrıca Şenol Güneş'in oyuncu havuzu geniş olmayabilir, bu bir sorun değil. Başta saha geometrisi olmak üzere eleştirilecek birçok şeyi varken alakasız noktaları öne çıkarılıyor. @sozkul
[ Son Düzenleme: 12 Temmuz 2017, 10:40:51 atalay ]

Çevrimdışı Neo Nesil

Atletico öyle ya da böyle costa yı alacak.şuan ellerinde griezmann torres gameiro vietto var.olası costa transferinden snr büyük ihtimalle griezmann önümüzdeki sene yüksek bir bedelle satılacak.bence yüksek bir ihtimalle bir takıma kiralık verecekler costa yı.o takım da bence biz olacağız mendes ve ikili ilişkilerimizi kullanarak.valla ne yalan söylim ben bu transfer için bayağı umutluyum.

umarım bu atletico bize 1 seneliğine kiralar. 6 ay kiralama ve de atletico tarafından cl oynatmama maddesi koydurmak bize birşey kazandırmaz.

atleticolu bir arkadaşım costa'nın griezmann'dan daha iyi olduğunu, cl finali oynamak için kendilerine ihtiyaç duyduğunu ve 1 sene kiralamanın mümkün olmadığını söylemişti.

Çevrimiçi tolga1903

Sonuna doğruydu Övünç 3. sorusunu soruyordu yanlış saymadıysam. Hocanın orada o yanıtı vermesini sağlayan Övünç'ün yönlendirmeli sorusuydu. Hoca 30 üstü oyuncuların performansını söylerken hem Atınç hem Mitro'yu ele aldı ama tam olarak gömdü denemez. Mevcut ve Övünç'e göre yaşlı kadronun başarısını eline verince gençler geride kaldı olan o

İzledim eyvallah. E haklı. Genç aldık noldu yetmedi diyo yetti mı var mıydı bi babayiğit ben marcelo mitrovic tandeminin isterim pepe gelmesin diyen burda yeseydi lincin kralını. Adam da onu söylüyor milosevic de mitrovic de atinc da yetebilse zaten 34 yaşındaki pepeyi almazdim diyo. Yani marcelo pepe tandeminin hayallerini kurmadık mı mitrovic doğal olarak dışarda kaliyorduki ne bekliyoruz biz:) gömme falan değil gerçek bu kusura bakmamak gerekir.

Çevrimdışı caner.eryigit

Costa transferini de büyük ihtimalle instagram aynı formatta tanıtacağız.ilk önce bir hikaye gelen soru instagramda fotoğrafına en çok yorum yapılan kimdir?ardından bir hikaye daha transfer komitesi be costa 🦅🦅🦅olacak inanıyorum çok eğleneceğuk

Çevrimdışı Kalyoncu

Şenol Hoca'ya karşı toplu bir taarruz var. Uyuyan kanserli hücreler uyanmış durumda. Allah art niyetlilere fırsat vermesin. Zehirli dillerinden bizi korusun.

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Dikkat ediyorumda uzun zamandır bu forumda insanlara kötü dil kullanmadan kendi görüşünü savunamıyormusun? Kanserli hücre,zehirli dil yada vb sürekli seninle aynı düşünmeyen insanlara yaklaşımın böyle. Bence bunu bir düşün. Hiç hoş değil.

Çevrimdışı Berat

Dikkat ediyorumda uzun zamandır bu forumda insanlara kötü dil kullanmadan kendi görüşünü savunamıyormusun? Kanserli hücre,zehirli dil yada vb sürekli seninle aynı düşünmeyen insanlara yaklaşımın böyle. Bence bunu bir düşün. Hiç hoş değil.

Kendi kendine takılıyor pek takmamak lazım, ortaya sallayıp geçmek gayet rahat.

Çevrimdışı Karabay

yok yahu bu forumu kastetmedi bence. Burada şenol hocayı sevmeyen mi var.

Çevrimdışı Zafer55

Bugünkü basın toplantısından anladığım ve üzüldüğüm konu Demba'nın sakatlık maalesef ciddi.Kulübünden yana bir sıkıntı da yoktu diye birşeyler söyledi
Hoca. Yanlış anlamadıysam sezon sonu planlama hem demba hem abunun kalması yönündeymiş.Kanat eksikliğimiz de abuyu kanatta da kullanabilme olasılığından bahsetti hoca.Ama Costa'nın adı geçince bi başka gülümseme belirdi yüzünde  :eyes

Çevrimdışı Zafer55

Toplantıda hoca öncelik santrafor ve kanat dedi.Ama ilave olarak da bu iki mevkiyi hallettikten sonra kadroyu kaleciler hariç 20 ye tamamlayacak çalışmalarımız olacak gibi biseyler söyledi.Yani sanki 1-2 tane daha ekstra transfer imasında bulundu.Gerçi sayı zaten 12 yabancı+santrafor+kanat+ gönül caner atınç tolgay oğuzhan cenk necip=21  :alala:

Çevrimdışı atalay

Fransız ve Brezilya basınından anlaşmanın sonlamak üzere ve transferin bittiği haberleri düşüyor. Bu Jorge, 5-6 saat önce bitme aşamasında derken Rádio Bandeirantes için 2 saat önce yaptığı haberde oyuncun satıldığını yazmış.
[ Son Düzenleme: 10 Temmuz 2017, 22:06:52 atalay ]

Çevrimdışı caner.eryigit

5 milyon € diyor kendileri.yeni daha Biglia sattılar versinler 10 alsınlar

Çevrimdışı Zafer55

Toplantıda hoca öncelik santrafor ve kanat dedi.Ama ilave olarak da bu iki mevkiyi hallettikten sonra kadroyu kaleciler hariç 20 ye tamamlayacak çalışmalarımız olacak gibi biseyler söyledi.Yani sanki 1-2 tane daha ekstra transfer imasında bulundu.Gerçi sayı zaten 12 yabancı+santrafor+kanat+ gönül caner atınç tolgay oğuzhan cenk necip=21  :alala:
Kendimi düzelteyim : 12 yabancının 1 i fabri onu çıkınca sayı 20 oluyor.1 i de aras etti 19..gerçi töre ile pektemeği ekleyince 21 yapıyor yine

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Fransız ve Brezilya basınından anlaşmanın sonlamak üzere ve transferin bittiği haberleri düşüyor.

Ne
Neden, Niçin
Nasıl
Nerede
Ne zaman
Kim
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı cagdas44

Kendimi düzelteyim : 12 yabancının 1 i fabri onu çıkınca sayı 20 oluyor.1 i de aras etti 19..gerçi töre ile pektemeği ekleyince 21 yapıyor yine

24-25 dedi diye hatırlıyorum

Çevrimdışı Hasan Tahsin

Şenol hoca, Oğuzhan ve Marcelo burada satılmaları doğru olmaz dedi mi? Tv de öyle yazıyor
Tek Büyük Beşiktaş

Çevrimdışı Fatih_

Sardar Azmoun ciddilesiyo sanirim.
Olabilirse cok guzel olur.

Çevrimdışı Zafer55

24-25 dedi diye hatırlıyorum
24-25 i kaleciler dahil dedi."3 hatta 4 kaleci " şeklinde söyledi.

Çevrimdışı tuncaboylu

Fransız ve Brezilya basınından anlaşmanın sonlamak üzere ve transferin bittiği haberleri düşüyor. Bu Jorge, 5-6 saat önce bitme aşamasında derken Rádio Bandeirantes için 2 saat önce yaptığı haberde oyuncun satıldığını yazmış.
Gerçek olsa, onlardan önce biz duyarız

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı atalay

Gerçek olsa, onlardan önce biz duyarız

Gerçekten ziyade bilinçli yazılıyor gibi duruyor.

Çevrimdışı tuncaboylu

Gerçekten ziyade bilinçli yazılıyor gibi duruyor.
Amaçları ne?

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Zafer55

Şenol hoca, Oğuzhan ve Marcelo burada satılmaları doğru olmaz dedi mi? Tv de öyle yazıyor
Marcelo oğuzhan satılırsa ne olur.Doğru olmaz ama beni de aşar konu dedi.

Çevrimdışı atalay

Bilmiyorum. Başka bir oyuncu için ısmarlama haber yapabilirler. Mesela birkaç gündür olan Cueva haberleri öyle gibi. @tuncaboylu

Çevrimdışı cursedofdragon

UEFA klüpler genel sıralaması değişmiş artık.

http://www.uefa.com/memberassociations/uefarankings/club/index.html

Biz 35'teyiz. Gs 45 te Fb 60 da. Ts 73 te.

Etiketler: