2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu
2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu Yeni sezon yeni transferler gelenler gidenler burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 207 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 3481623 defa] 2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi Özgür Gültekin

"Aradığınız yönetime şu an ulaşılamıyor, lütfen sonra tekrar deneyiniz."      (yersen!)

2019 bütçesi yapıyorlarmış, seneye şampiyon olup CL ye gidemezsek o bütçeyi heep beraber kucaklarız  :akuma:

Çevrimdışı f_madida

Hocam yalnız nasıl sövdü öyle ya.tolgay arslan hep yazıcam kardeşim seni yaptığın işi 100 bin Euro ya yapacak bir dünya oyuncu var ama sen 2.5 alıyorsun snr tasarruf

Tolgay biri, Babel oburu, Lens digeri.... Bu uc adamin oynadigi kadarini oynayan adamlar 400-450 bin euroya bulunur Avrupa piyasasinda.

The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı 38life

bu takım şu kadrosu ve oyunuyla deplasmanda maç kazanamaz arkadaslar. 17 deplasmanda en fazla 7 mac falan kazanırız. ayrıca avrupa liginde gruplara kalabilirsek, gruplardan cıkma ve cikamama ihtimalimiz eşit olur.

Dilimizde tüy bitti ama oos ve golcü şart..
kur falan diyenler olacaktır ama yapan yine yapiyor transfer. 

ve de Allah bizi bir daha iki ayakli maclarda, ilk macı kendi sahamızda oynatmasın.

Ortada takım yok takım! Neyden bahsediyoruz arkadaşlar? Ne konuşuyoruz biz? Ortada şuanda bir futbol takımı yok! Kimin hangi bölgede oynadığı belli mi? Hangi futbolcu as hangi futbolcu yedek belli mi? Bu nasıl futbol takımı? Halı saha takımı mı bu? Bu nasıl ciddiyetsizlik, bu nasıl iş bilmezlik?
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı celiker1

10 numara alınacak bu kesin ama 10 gol+asist seviyesini görecek oyun sergileyemezse bu oyuncu sene sonunda hayal kırıklığı yaşarız.Nokta atışı yapmamız şart oğlu şart
Hayatta Beşiktaş

Çevrimdışı Librarius

Bugün gördük ki bu kadro ile yola çıksak rezil oluruz. Biraz diri ve önde basan vasat alti bir takım bizi paralize etti. 10 numara, kaleci ve iyi bir stoper şart (Vida satılmazsa stopere gerek yok). Bu transferleri yapmayan bir Beşiktaş bu sene en fazla yine 4. olur, zira bir çok deplasmanda puan bırakır. Bütün yazı tatille geçiren yönetim şimdi panik transferler yapmaz umarım.
[ Son Düzenleme: 16 Ağustos 2018, 23:31:12 Librarius ]
Beşiktaş Senol Gunesle güzel...

Çevrimdışı 38life

Koca bir sezonu ofansif ortasaha olmadan oynadık. Bunu planlayanları asmamız gerekirken gittik takımın santraforunu astık! Şaka gibiydi.

Sezon bitti koca bir yaz geçti, transfer döneminin kapanmasına 2 haftadan az var. Lig başladı. Takımda hala ofansif ortasaha yok. Şaka gibi.

Ben artık yavaştan tırlatmaya başlıyorum. Yarın sokakta birine sataşıp kavga edersem bunun sorumlusu ben olmayacağım galiba. Kontrolden çıkıyorum ben, Öfkem sabrımı aşıyor...

Çevrimdışı BJKTÜRK23

Hoca ya laf söylerdim bu akşam da adam da haklı arkadaş 3-4 mevkide ilk 11 oyuncusu eksik adam hazırlık maçı gibi deneme tahtasına çevirdi takımı. larin hat-trick yapıyor onu koyuyor 3 maç boş love kumaşı var diyor adam kafasında bitirmiş. Negredo 4.3 1 sene daha girmesin oynatmayayım diyor sonra kurtarıcı diye sokuyor erzurum maçına da onunla başlar şimdi haklı olarak. tüy siklet ozi yi hala 10 diye deniyor olmuyor. en iyi kanadını 10 numaraya kotarmaya çalışıyor. takımın en kalitelisini çıt kırıldım  beki için ters mevkiye koyuyor 2 taraf aksıyor. orta rekortmenimizi sokuyor 2 kanadı ters ayaklı yapıyor içeri kat etsinler seken topa vursunlar diye biri yine çizgiye atıyor diğeri git gelden yorulmuş ofsayttan çıkamıyor. kale zaten allah düşman başına versin. necip bombalıyor yeni stoperi koyayım diyor adam da bombacı çıkıyor bir de pepe yi de bozuyor. tolgay medel in ömrünü yiyor ayrıca bu takımda ne işi var onu da çözemedim ya neyse...

iyi gömdüm  :evillol: rahatladım baktım yazıya okuyan olursa katılmayan da çıkmaz pek doğru yazmışım gibi Allah sonumuzu hayır etsin...

reçete: Handanovic-GG-Pepe-Medel-Adriano-Atiba-Ozi-Kaqawa-Babel-Töre-Falcao (balotelli-gomez vs golcü olsun 25 den az atmasın canımızı yesin yeter)
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Çevrimdışı 38life

Lig başladı, 2.ci hafta maçına çıkıyoruz.

Takımda kaleci yok.
Takımda Ofansif Ortasaha yok.
Takımda santrafor yok. (Negredo'nun kesin olarak gönderileceğini varsayıyorum.)
Takımda eğer Vida satılacaksa stoper de yok.
Sağ-Sol toplamda 3 tane bek oyuncumuz var. Kimin nerede oynayacağı belli değil.

Bunları hiçbir akıl almaz. Böyle birşey hiçbir profesyonel kulüpte olamaz. Bu tablonun hesabı verilmeli!

Çevrimdışı cursedofdragon

Vagner Love:

“Santos Başkanı Jose Carlos Peres'e çabası için teşekkür ederim. Ama Beşiktaş'ın beklenmeyen davranışları yüzünden transfer gerçekleşmedi."

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimdışı EMİR EMRE

Vagner Love:

“Santos Başkanı Jose Carlos Peres'e çabası için teşekkür ederim. Ama Beşiktaş'ın beklenmeyen davranışları yüzünden transfer gerçekleşmedi."

ve bu adamdan gol bekliyoruz destek oluyoruz. yaz basinda kulube alacaklari icin dava actigini bile unutmustuk.. Allah kimseyi ite kopege kucak actiracak kadar dusurmesin

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimdışı Eray

Bence Vagner Love'ı hoca yollatmıyor. Bugün de çıkıp Negredo iyi ama Love kadar hazır değil dedi. Love'ın nasıl hazır olduğunu da bence hoca dışında kimse çözemedi. Ve bence hoca Love'ı ilk tercih olarak görüyor. Baya hazır baya. O kadar hazır ki hatta haftasonu Mustafa Yumlu'nun içinden geçmeye çalışıyordu en son çarpıp yere düşmüştü. O kadar hazır yani. Neyse, Love kesinlikle satılmalıydı Santos'a. Santos tabi üstüne para isteyecek ne sandınız bu adamdan bir de para kazanmayı mı? Ben olsam verirdim en azından daha sonra Love'a maaş olarak vereceğim 2 milyonun, 1.75'i cebimde kalırdı. Bence satılmaması büyük saçmalık. Bu takımda 6 santrafor var, 6 tanesini toplasan 1 santrafor etmiyor. Bence Güven Yalçın ve Umut Nayır'ı saymanın anlamı yok, bu sezon bu oyuncuların forma giyebileceğini düşünmüyorum. Love kesinlikle bu takımda kalmamalı. Sahada görmek bile insanı rahatsız ediyor. Bayık bakışları, koşmaya mecalinin olmaması, her pozisyonda yerlere düşmesi, bu adamın ben en az 40 yaşında olduğunu düşünüyorum ve bence belki bazılarına komik gelebilir ama bu adam kesinlikle ağır alkol kullanıcısı ve sigara kullanıyor diye düşünüyorum. Akhisar maçında oyuna sonradan girmesine rağmen, girdikten 10 dakika sonra adamın adım atacak hali yoktu, dili dışarda dolanıyordu. Bu adam nasıl "hazır" oluyor, orası da ayrı soru işareti. Larin, Love, Negredo üçlüsünden illa biri oynayacaksa bu isim Negredo olur. Larin hala ilk 11'de oynayabilecek bir oyuncu değil ve bence sürekli 11 başlasa da gelişecek bir oyuncu değil. Bir süre Cenk gibi saha dışı ekstra çalışıp, yedekten girip, kazıya kazıya formayı alması gerekiyor.

Bu takıma ağır şekilde kaleci lazım. Kaleci alınmazsa bu sezon hiçbir başarı gelmez, sezon bitiminde bu takım 4. lüğü bile göremeyebilir. Tolga kötü. Kötü bir kaleci. Bunun ötesi yok, tartışmaya da gerek yok. Tartışacak biri olduğunu da düşünmüyorum. Çıkıp da başkanın "Tolga en az Fabri kadar iyi kaleci, antrenörler öyle diyor." laflarına inanacak insanlar yoktur heralde. Öyle olsaydı Boyko'yu, Fabri'yi niye aldın o zaman Tolga yerine diye sorarlar adama. Komedi yani. Herhangi iki kolu olan bir kaleci alınması gerekiyor bu takıma. Tolga olmasın da kalede kim olursa olsun. İki kolu, iki ayağı olsun yeter.

Enzo Roco'yu tek maçtan değerlendirmek ne kadar doğru bilmiyorum ama bugün 2 gol yedik, 2'sinde de aslan payı bu arkadaşta. Üçüncüyü de yedirmeye çalıştı da neyseki Linz'li oyuncu beceriksiz çıktı atamadı. Erken konuşmak istemiyorum ama sanırım bir sonraki sezonun transfer konusunda Love'ı falan göndermek istediğimiz gibi, Roco'yu da Şili'ye falan göndermeye çalışacağız gibi geliyor.

Kur, döviz diyerek, transfer yapmadan sezon kapanırsa, başarı ve doğal olarak başarıdan gelecek paraları beklemenin anlamı yok. Başarı olmadan gelir gelmeyeceği için, bu transferlerin yapılması gerekiyor. Oyuncu satarken de Euro ile satıyoruz, nedense o zaman kur, döviz gibi kelimeler kullanılmıyor ancak alırken sürekli kur, döviz gibi kelimeler kullanılması sıkmaya başladı. FFP pençesinde denilen Fenerbahçe bile gidip birilerini alıyor çünkü Fenerbahçe şampiyon olmak zorunda ve şampiyonluktan gelecek paranın, o transferleri karşılayacağını ve uzun vadede daha da çok kazandıracağını biliyor. Biz geçen yıl zaten zar zor 4. olan kadrodan üstüne bir de 3 tane as oyuncu kaybetmişken, sadece Roco'yu alıp geldik, ki onun da oynadığı oyun ortada ve hala bu takımın şampiyon olabileceğine (en azından bugünkü futbolu görüp de) inanan varsa helal olsun diyorum.

Edit: Unutmadan ekleyelim, geçen sezon; "Talisca bütün pas oyununu bozuyor, kötü oyuncu." diyen arkadaşlara selam olsun. Bugün çok güzel pas oyunu oynadık. Neyse, sezon sonu Talisca'nın değeri de Aboubakar gibi anlaşılır.

gitmesin üzülürüm.

Çevrimdışı Beşiktaş Arena

Üyeler forum yönetimi ya da işleyişiyle ilgili taleplerini, itirazlarını, sorularını kişisel ileti ile @Beşiktaş Arena hesabına bildirmelidir. İlgisiz başlıklarda forum alanına taşınan istek ve şikâyetler konu dışı olarak işlem görür. Beşiktaş Arena hesabına gönderilen iletileriniz yöneticiler tarafından değerlendirilip size dönüş yapılacaktır.

Forum Kuralları

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Hoaydaaa

Via Badem
İspanyol basını “Negredo, Monaco’ya transfer oluyor” şeklinde son dakika girdi..

Golü mü gördü acaba Fransızlar..🧐🧐🧐
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Ahmet Kömürcüler

Negredo monaco ile sozlesme imzalamak uzere..

Via AS
2015-2016 ve 2016- 2017 sezonları Şampiyonu BEŞİKTAŞ!

Eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse bilimi seçin..

-Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı BJKTÜRK23

Hoaydaaa

Via Badem
İspanyol basını “Negredo, Monaco’ya transfer oluyor” şeklinde son dakika girdi..

Golü mü gördü acaba Fransızlar..🧐🧐🧐

para istemez falcao ile negredo + love + pektemek + tolgay + tolga takası kabul  :D
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Çevrimdışı yoruk

Golden bağımsız yorumu yapıyorum..
Love dururken Negredo gıdıyor olması cok kötü.Para falan değşl arkadaş Love da çakıl taşı almıyor herhalde !

Golden bağımsız yorumu yapıyorum..
Love dururken Negredo gıdıyor olması cok kötü.Para falan değşl arkadaş Love da çakıl taşı almıyor herhalde !

negredo 5
love 1.8

yanlış bilmiyorsam.

€ 6.6

ama bende negronun gitmesin istemiyorum maaşını düşürüp kalabilir.

Çevrimiçi Samet Ç

Negredo'nun menajeri yönetimle görüşmüş fesih için. Fesih işlemi gerçekleştikten sonra Monaco'ya imza atacakmış. (AS)

Negredo'nun menajeri yönetimle görüşmüş fesih için. Fesih işlemi gerçekleştikten sonra Monaco'ya imza atacakmış. (AS)

bedava olmaz o iş.

3-5 birşey attırsınlar.

Etiketler: