24.Hafta / Beşiktaş - Eskişehirspor
24.Hafta / Beşiktaş - Eskişehirspor

Beşiktaş Forum|24.Hafta / Beşiktaş - Eskişehirspor Skor : Beşiktaş 3-1 Eskişehirspor Tarih : 07.03.2016 Saat : 20:00 Stadyum : Başakşehir Fatih Terim Stadı Hakem : Mete Kalkavan Yayın :

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

24.Hafta / Beşiktaş - Eskişehirspor  [Okunma sayısı 106828 defa] 24.Hafta / Beşiktaş - Eskişehirspor

Çevrimdışı Ensar

Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı tangaz

Şimdi siz bu Alexis'i kiraladınız mı yoksa satın mı aldınız?

satınaldık 2,5 yıllık sözleşme yapıldı
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı cursedofdragon

Çevrimdışı Çağatay

ben dünyada böyle komik garip anlamsız sakınan adam görmedim anormal küçülüyor resmen top geçsin die alan boşaltıyor

O hareketi ismail yapsaydi simdiye vurmuşlardı :D
Hope for the Best, Plan for the Worst

Çevrimdışı MrtBlgc

Ben Marcelo'yu da pek beğenmedim açıkçası.  Birebirde çok ağır.  Rhodolfo da ağırdı ama hamle üstünlüğü vardı.

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı mülkübey

maç kendimize gelmemiz adına iyi oldu.

2 tane hatamız var
ilki maçın 2.dakikasında küfrümüzü edelim rahatlayalım olayı
ikincisi son 5 dakikada gevşeyip 2-3 pozisyon vermek .
Sonuçta 3 puan alındı gerisi hikaye

Tebrikler Beşiktaş.
Sen zafere inanırsan , zaferde sana inanır .

Çevrimdışı Factatum

Futbol için aynı şeyi söyleyemesem de skor iyi.

Sanırım Rize maçı çok zor geçecek. Bu futbolla orada işimiz çok zor olacak. 

Çevrimdışı Çağatay

Şimdi siz bu Alexis'i kiraladınız mı yoksa satın mı aldınız?

Malesef satin aldık
Hope for the Best, Plan for the Worst

Çevrimdışı can1903

Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Ben Marcelo'yu da pek beğenmedim açıkçası.  Birebirde çok ağır.  Rhodolfo da ağırdı ama hamle üstünlüğü vardı.

Marcelo seneye de banko oynar bence. Sakat kısım Alexis.
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Ogün

Güzel oynadık. Quaresma mükemmeldi. Kerim topla ne yapacağını bilemiyor. Olcay şu şeytanın bacağını bir kırsa, belki devamı gelecek.

Çevrimdışı tangaz

İsmail bu takımda sol bek olmaz olamaz olmamalı

ismailde sıkıntı şu, IQ.su düşük...
bugün 3.bölgede yaptığı hataların yarısını yapmasaydı maçda pozisyon sayımız X2 olurdu...
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 07 Mart 2016, 21:57:36
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Topumuz üst üste 6. maçtır direkten dönüyor.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı EMİR EMRE

Son 10 dakikayı çıkarırsak takım iyiydi.

Ama 10-1 bitse kimse şaşırmazdı bu maça, Allah aşkına şu son paslarda artık boş adamı bulalım, eveleyip gevelemeden kaleye şutu atalım. Ben artık bu laubali oyunu rakibi küçük görmeye başlıyorum. Bu kadar laubali oynanmaz.

Alexis'ten bir an önce vazgeçmek lazım, hiç ama hiç ümit vermiyor.

Çevrimdışı OrhanAker

öhöm öhöm :)
keşke iddaa yapsaydım :D  :evillol:
Gitti dövizler

LG-H500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Haldun

maçta en çok alexis ismail atiba quaresma ve sonradan oyuna giren tolgayı begendim.marcelo yu begenmedim ne yazık ki

Çevrimiçi mellfred

İsmail çıkarken gereksiz çalıma girdi yine. aslında maç boyunca iyiydi ama ismailliğini illah gösterecek. Çağrı da yazmış arkadaş bize rakip olan messi kesiliyor tek şutları var olmayacak yere gitti top. tolganın hatası yok golde

Allah çarpar :)

Marcelonun yanına güzel bir stoper alırsak seneye

Ronaldo,zago tandemini seneye görürüz  :ok:

Çevrimdışı tangaz

Çevrimdışı cbi

İsmail eski günlerini andırdı zaman zaman.
Olcay korkak.
Kerim çok kötü.
Alexis dengesiz.
Oğuzhan temposunun altında.
Diğerleri bildiğimiz gibi.
Birkaç sayfa geride yok neden olcay ıslıklanmamış gibi birşey okudum. Allah aşkına siz gerçekten taraftar mısınız? Kalmış 9-10 hafta. Elimizde ki kerimin ne halde olduğunu tekrar görmüş olduk. Gökhan beyfendi keyfi olursa oynayacak zaten. Olcayı ittirip şu tutukluğunu üstünden attırmamızdan başka çaremiz yok.
Biraz akıl biraz mantık lütfen.

Çevrimdışı 'TaNeR'

Elini toptan sakıniyor fakat fb macindaki  ilk golde de yapti
Bir savunmaci bu kadar küçülmemeli pozisyon sirasinda

Alexis tarafından yenilen her golde bu onun yaptığı hareket, ellerini arkaya bağlıyor, top üstüne gelince kendini çevirerek toptan kaçıyor, hem bunu yaparken de kalecinin önünü kapatıyor ve paat toptan kaçıyor !!
Biz cahil dediğimiz zaman, mektepte okumamış olanları kastetmiyoruz. Kastettiğimiz ilim, hakikati bilmektir.
Yoksa okumuş olanlardan en büyük cahiller çıktığı gibi, hiç okumak bilmeyenlerden de hakikati gören gerçek alimler çıkabilir.
Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı MrtBlgc

Marcelo seneye de banko oynar bence. Sakat kısım Alexis.
Marcelo kiralık, Rhodolfo dönünce iki ağır stoper nasıl olur bilmiyorum.  Daha iyisini bulabiliyorlarsa alsınlar. 

Çevrimdışı 38life

maçta en çok alexis ismail atiba quaresma ve sonradan oyuna giren tolgayı begendim.marcelo yu begenmedim ne yazık ki

Hangi takımlısın?
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

ligtv'nin başlığı

"Kartal uygun adım"

bide dün fener için atılan başlıklara bakın.

Etiketler: