24.Hafta / Beşiktaş - Eskişehirspor
24.Hafta / Beşiktaş - Eskişehirspor

Beşiktaş Forum|24.Hafta / Beşiktaş - Eskişehirspor Skor : Beşiktaş 3-1 Eskişehirspor Tarih : 07.03.2016 Saat : 20:00 Stadyum : Başakşehir Fatih Terim Stadı Hakem : Mete Kalkavan Yayın :

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

24.Hafta / Beşiktaş - Eskişehirspor  [Okunma sayısı 106881 defa] 24.Hafta / Beşiktaş - Eskişehirspor

Çevrimdışı AigleBordeaux

Olcay çok demoralize oldu Cenk girmesi gerek artık ama ıslıklarlar diye almıyor sanırım Şenol hoca.
Biz sampiyonluga gidiyoruz keske taraftar cagirsa maç sonu . Her oyuncuyu desteklemeliyiz
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi 38life

Oyunun kontrolünü niye rakibe verdik onu anlamadım ben.

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 07 Mart 2016, 21:35:38
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Kerim ah be Kerim. Bu gelişecek bir şey de değil kabullensin ısrarla Kerim'i isteyenler.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Tolga

Olcay çıkıyor, Cenk giriyor.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı can1903

Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı Ogün

Biz sampiyonluga gidiyoruz keske taraftar cagirsa maç sonu . Her oyuncuyu desteklemeliyiz
Alkışladılar. :claps:

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 07 Mart 2016, 21:36:38
  • Beşiktaş / Bodrum
Bundan sonra ne olursa olsun Olcay - Quaresma devam edecek sanırım hoca bu maç gösterdi bunu.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimiçi 38life

Olcay alkışlandı. İsliklanma falan yok!

Çevrimdışı tangaz

ismail 3.bölgede çok top kaybı yaptı bugün
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı f_madida

Tolgay henuz hazir degil ama...
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı AigleBordeaux

Çevrimdışı Tolga

Bundan sonra ne olursa olsun Olcay - Quaresma devam edecek sanırım hoca bu maç gösterdi bunu.
Töre bu şekilde devam ederse ki pek düzeleceği yok o yüzden ikisi oynarlar.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 07 Mart 2016, 21:37:53
  • Beşiktaş / Bodrum
Bizim içerideki çoğu maçımız böyle olacak.

Olay tamamen dışarıda ne kadarını toplayacağımıza kaldı. 11 de 11 bile olsa kimse neden oldu diyemez sene sonu kendi oyunumuzu oynarsak.

Düşmeye oynayan Trabzon mu bitik Galatasaray mı durduracak? Yeter ki ısıralım.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı AigleBordeaux

Çevrimdışı tangaz

aslında bence maça kötü de başlamadı olcay direkten dönen topu gol olsa herşey farklı olabilirdi.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı Tolga

Tolgay henuz hazir degil ama...
Daha hazır olamaz anca böyle böyle oynayarak ligin son 5-6 maçına anca hazır hale gelir.

Çevrimiçi 38life

Tempoyu düşürdük. Uyuz oluyorum...

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 07 Mart 2016, 21:40:40
  • Beşiktaş / Bodrum
Gomez topsuz oyunda çok iyi, bitirirken Dünya çapında, ancak top ile olabildiğine az oynaması lazım  :evillol:
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı tangaz

Tolga bildiğin ben güven veren kaleciyim edasıyla oynuyor bugün

Çevrimiçi mellfred

kerim gençliğinin verdiği pırpırlıkla asılıp duruyor. bu çocuk eğer para ediyorsa satılsa keşke. birkaç yıl sonra bu kıvraklığını yitirince geriye  bir şey kalmayacak

Çevrimdışı Tolga

Kerim sezon sonu kiralanır başka bir takıma.

Çevrimiçi 38life

Offf be şu savunmadan çıkış fenaydi :) Başrollerde Marcelo - Atiba

Çevrimdışı OrhanAker

Gomez topsuz oyunda çok iyi, bitirirken Dünya çapında, ancak top ile olabildiğine az oynaması lazım  :evillol:
Top sürmeye çalıştı bi ara..dolaştırdı düşecekti

LG-H500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Etiketler: