2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 345 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6197870 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Bizim beğenmediğimiz gömdüğümüz Aboubakarı adamlar şampiyonluk için ilk 11'e yazıyorlar. Keşke alabilseydik .

Çevrimdışı Ensar

Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı Ensar

Çevrimdışı ahmetemre

Arkadaslar su Lens ile ilgili yedek bırakırız muhabbetini biran önce bırakalım artık.

Lens bizim oyuncumuz formamız üzerinde, adam sosyal medyayı ister istemez okuyo ve canı sıkılıyormuş...
başkan sırf bunu söyledikleri için lens i alıp ilk maçta oynatmadık.
bundan daha büyük mesaj olabilir mi.
lens niye alınıyormuş onu da anlamadım.
bu hafta oynayacak zaten yardıra yardıra gidip bir gol atsın da seyreyle cümbüşü...
Vodafone Park
Nüfus : 41.903
Rakım: -5 metre

* Başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol.
* Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol.
* Tevâzu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol.
* Hoşgörülülükte deniz gibi ol.
* Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.
                               Hz. Mevlana

Çevrimdışı Ensar

bu hafta oynayacak zaten yardıra yardıra gidip bir gol atsın da seyreyle cümbüşü...
valla oynasın bıktım durağan oyundan az tempo yapalım basalım hızlı oynayalım yeter ya :D

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Neden alınmasın abi, kendisini ikinci planda hissedebilir. İki camianın kavgası yüzünden mi aldı beni Beşiktaş diyebilir, ben Lens olsam üzülürdüm sahsen bu laflara.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Çevrimdışı ahmetemre

Bizim beğenmediğimiz gömdüğümüz Aboubakarı adamlar şampiyonluk için ilk 11'e yazıyorlar. Keşke alabilseydik .
bir haftadır abubakar düşünüyorum negredoya uygun oyun oynayamazsak çok zorlanacağız.
abu sırtına iki defansı alıp kaleye köşelere çekiyordu alan açtırıyordu.
topu ileri taşımada zorlanıyoruz.
gomise boğa diyorlar abu gomisi de sırtına alıp götürür.
transferin son günü de olsa keşke alabilsek...
Vodafone Park

Hz. Mevlana

Çevrimdışı ahmetemre

Neden alınmasın abi, kendisini ikinci planda hissedebilir. İki camianın kavgası yüzünden mi aldı beni Beşiktaş diyebilir, ben Lens olsam üzülürdüm sahsen bu laflara.

kendisi çok istedi biz de istedik o ayrı konu.
lens transferi mesaj transferidir.
valla huzura geldi başarıya geldi 10 milyonda para alıyor hiç te üzüldüğünü sanmıyorum.
kendisi yazdı zaten gerçekler acıtır diye video yaptı...
Vodafone Park

Hz. Mevlana

Çevrimdışı ahmetemre

valla oynasın bıktım durağan oyundan az tempo yapalım basalım hızlı oynayalım yeter ya :D
abunun yaptığı görevi lense verecek bence hoca.
bu hafta da zorlanabiliriz ama motor açılacak sonunda.
gs bu gazla 5 hafta daha gider tudorun kovulma riskini atlattık :evillol:
Vodafone Park

Hz. Mevlana

Çevrimdışı Liquidator

Taze ve önemli bir haber

http://www.ukrainefootball.net/ukraina/keks-imenno-v-dinamo-vida-rastsvel.html

2milyon Euro veya bedava demiş,Ukranyalı yorumcu Pepenin yanında oynayacak ilginç falan diye güzel birşeyler yazmış
anlayanlar anlamayanlara yazsın
@mylife1903
@Serdar sarıdağ

saygılar

Ukraynanin ukraineFootball.net  sitesinin sualine cevap olaraq Mixail Keks şunları söylemiş.

Eger Dinamo Kiyev 2 millyon euroya Vidayı kaptırırsa bu bir hayal kırıklığı bir çöküş olur. Çünk,i bu günki futbol piyasasında Vida gibi bir oyuncu için  15 millyon euroyu rahatlıkla istiye bilirsin. Adam Hırvat milli takımının stopperi. Misal, Manchester UNİTED İsveç milli takımının oyuncusuna 35 millyon verdi. Kekse göre o oyuncu Vidanın yanında hişbirşey. Bundan başqa Vidanın Dinamoya geldiyinde bu seviyyede olmadığını ve Dinamoda parladığını ve bu yüzdende bu oyuncuyu bu şekilde kaybetmek çok üzücü...  Son olarak da şunları söylemiş: Her halde Beşiktaş Vidayı Pepenin yanına düşünüyor. Eger bu transfer gerçekleşirse bu ikiliyi izlemek çok maraqlı olaçak ... (maraqlı Türkçe tam olaraq nedir hatırlayamadım birden)) bilenler çevirsin)))))
[ Son Düzenleme: 15 Ağustos 2017, 15:36:34 Liquidator ]
Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Kiev, Vida'yı Uefa kadrosuna almış.
Yine yalan oldu sanırım .

Çevrimdışı ahmetemre

canınız mangala mı çekti :naughty:
Vodafone Park

Hz. Mevlana

Çevrimdışı Liquidator

Eger konu dışıysa, affımı rica ediyorum)) amma çok güldüm buna))))))))

Unutulmayan Geri Dönüşler.
1.Beşiktaşın Benfica maçı 3-0'dan geri dönüşü
2.Başakşehirin Club Brugge maçında 2-0'dan dönüşü
3.Undertakerin Smackdowna geri dönüşü
4.Galatasaraylıların Facebook ve Twitter'a geri dönüşü.
Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Çevrimiçi MUSTAFA_

canınız mangala mı çekti :naughty:
Inter'e gideceği yönünde haberler çıkmış. Belki Inter alırsa bize Miranda'yı bırakır  :ebebe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı cursedofdragon

Inter'e gideceği yönünde haberler çıkmış. Belki Inter alırsa bize Miranda'yı bırakır  :ebebe:

ben halen medel yeter diyenlerdenim :D

Çevrimiçi MUSTAFA_

ben halen medel yeter diyenlerdenim :D
Hoca Medel'i orta sahada kullanacağım dediğinden beri stoper alacağımızı düşünüyorum. Tabi stoperin kim olacağını gidecek oyunculardan kazanacağımız para belirleyecek  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Önceliğim:

Mangala> Miranda > Vida

Elimizdeki mevcut sartları düşündüğümüzde " Vida+ Sosa+Ba" ile transferi kapatıyoruz .

Çevrimiçi MUSTAFA_

Önceliğim:

Mangala> Miranda > Vida

Elimizdeki mevcut sartları düşündüğümüzde " Vida+ Sosa+Ba" ile transferi kapatıyoruz .
Elimizdeki şartlara bakarsak şu anda elimizde 17 tane yabancı oyuncu var. Aras, Boyko, Franco ve Milosevic'i gönderdiğimizde elimizde 13 yabancı kalmış olacak. Yani alabileceğimiz yabancı sayısı 1 tane olacak. Hadi Mitrovic'i bir takıma kiraladık diyelim. Alabileceğimiz 2 yabancı oyuncu olabilir en fazla ki Mitrovic sayısal eksiklik omasın diye takımda kalır. Bence bu konuda tekrar düşünmelisin  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Berat

Elimizdeki şartlara bakarsak şu anda elimizde 17 tane yabancı oyuncu var. Aras, Boyko, Franco ve Milosevic'i gönderdiğimizde elimizde 13 yabancı kalmış olacak. Yani alabileceğimiz yabancı sayısı 1 tane olacak. Hadi Mitrovic'i bir takıma kiraladık diyelim. Alabileceğimiz 2 yabancı oyuncu olabilir en fazla ki Mitrovic sayısal eksiklik omasın diye takımda kalır. Bence bu konuda tekrar düşünmelisin  :tabe:

:evillol:

Çevrimdışı tangaz

Önceliğim:

Mangala> Miranda > Vida

kadroda 16-17 yabancı var fazlalıkları gönderinde o dediğin kadar kontenjan açılmıyor ki sanırım boyko miloş franco aras gitse anca 1 kontenjan açılıyor
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimiçi Gökhan Kurt

kadroda 16-17 yabancı var fazlalıkları gönderinde o dediğin kadar kontenjan açılmıyor ki sanırım boyko miloş franco aras gitse anca 1 kontenjan açılıyor

Çık işin içinden cıkabilirsen simdi abi.

@MUSTAFA_ söyledi zaten Ee ne yapacaz Peki? Nasıl alıcaz Sosayı , Vidayı? Pektemek kalıp ikisini mi alıcaz acaba, Mitro'yu bi yere kiralayıp???

Çevrimdışı tangaz

Çık işin içinden cıkabilirsen simdi abi.

@MUSTAFA_ söyledi zaten Ee ne yapacaz Peki? Nasıl alıcaz Sosayı , Vidayı? Pektemek kalıp ikisini mi alıcaz acaba, Mitro'yu bi yere kiralayıp???

ben olsam o dörtlüyü yollayıp kimseyi almadan kapatırım transferi
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Etiketler: