2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 332 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6171754 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı AmaralGürses

M.Ö. : 2.5 bonservis 2.3 yıllık ücret 3 yıllık imza. Ödeme şekli ; 4 taksit 6 ay aralıklarla

O halde sağlam parapuan da kazanmışızdır.  :evillol:

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

M.Ö. : 2.5 bonservis 2.3 yıllık ücret 3 yıllık imza. Ödeme şekli ; 4 taksit 6 ay aralıklarla
Bonservisini 2 yilda ödeyeceğiz :evillol: :lol:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı atalay

Altılı paketten biri geldi. Kaldı beş. Y ese mar que tranquilo te baña Te promete futuro esplendor. Umarım bundan sonrası marştaki gibi olur. Hayırlı olsun.

Altılı paketten biri geldi. Kaldı beş. Y ese mar que tranquilo te baña Te promete futuro esplendor. Umarım bundan sonrası marştaki gibi olur. Hayırlı olsun.
Pepe - Medel - Negredo - Lens vallaha elim ayagim titriyor

Ates ediyor ateş :steamed:

Çevrimdışı sozkul

Başkan bir konuşmasında yanlış hatırlamıyorsam sistemi kullandığımızı ve birkaç kişiyi yakaladığımızı ancak passolig sisteminde en az bloğa ceza verilebildiği için ceza veremediklerini söylemişti. Bu sistemsel bir sorun da olabilir, senin dediğin gibi kullanmıyor da olabiliriz. ben birincisinin olduğunu düşünüyorum. @atalay

Olur mu, kulüp istediğinin passosunu istediğe kadar bloke edebilir, kimseye açıklama yapmak zorunda değil, ayrıca savcılığa delilleriyle şikayet edip içeri bile attırabilir.

S.L de bile artik rakiplere onlem aldiracak korku salacak bir kadromuz var kagit üzerinde :tabe:

Çevrimdışı BesiktasTaraftari2017

hadi canım sende birincisi her maç izmir marşı söylenmiyor ikincisi izmir marşı söylemek siyasi değildir
Beşiktaş taraftarıda ne zaman canı isterse söyler rahatsız olan olmaya devam etsin.
Beşiktaşın artık sempatik gelmeme nedeni mağdur olmaması ve ligi domine etmeye doğru gitmesi
genel Türk mantelitesi başarılı olanı yakalayacağına onu aşağıya çek
şu yaptığın şey siyaset yapmayalım derken buram buram siyaset yapmak
bu ülkenin kahramanlık marşından rahatsız olan bir zahmet stadımıza gelmesin o kadarda değil şampiyonluk için
vatan satma moduna girmedik henüz çok şükür.
Mustafa Kemalin adıda marşıda bu forumdada stadımızdada siyaset değildir. Atamızın marşından rahatsız olan zihniyet beni
tiksindiriyor.

:claps:

Çevrimiçi MUSTAFA_

Pepe - Medel - Negredo - Lens vallaha elim ayagim titriyor

Ates ediyor ateş :steamed:
Orkan'ı unutmayalım lütfen

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi 38life

Avatarıma kimin fotoğrafını editleyip koysam acaba?  :alala:
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı Berat

Marcelo'dan gelen paranın hayrı hayli fazla oldu, tekrardan teşekkürler yolu açık olsun.

Çevrimiçi 38life

Mediaset: 5M €
La Gazetta Dello Sports: 4M €
Di Marzio: 3M € + Sonraki satıştan pay

Türk medyası 2.5M € (taksit)

Miranda :eyes

Çevrimiçi levitate

Boyko falan yapta gitsinler abi :D
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Zafer55

Mediaset: 5M €
La Gazetta Dello Sports: 4M €
Di Marzio: 3M € + Sonraki satıştan pay

Türk medyası 2.5M € (taksit)
F.Orman 1.5M € ( o da seneye)
 :D

Çevrimdışı Berat

Ozzy Lens ile saha içinde Quaresma ile olduğundan daha iyi anlaşacaktır, hızlı oyuna pranga vurmayacak bir isim.

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Orkan'ı unutmayalım lütfen
Orkan transferinden dolayı heyecan duyduğum genç kardeşimiz. İnşallah çok çalışıp hocasının gözüne girer. Çalışmayı seveni hocamız da seviyor.

GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı ugurkartalizma

Hayırlı olsun ateş ediyoruz bu sene 🦅🦅🦅

Çevrimdışı AmaralGürses

Aşağıdaki transferleri de rica ediyorum yönetimimizden:

• Demba Ba (transfer ücreti ödenmeyecek, maaşının tamamı Çin takımı tarafından karşılanacak.
  • Jose Sosa: 12 taksitle ödenmek şartıyla 375,000 euro bonservis, 1 milyon 245 bin euro maaş.
  • Bilahare 2 adet genç yenenek kiralık olarak. (1 merkez orta saha, 1 santrfor ya da forvet.)

Çevrimdışı sozkul

Tahmini gelirlere yayın gelirlerini düşük yazmışlar. @FARUK @Necmi Kur 3,26'dan sabitlenmedi mi?

yarısı sabitlenmemiş miydi? öbür yarısı dolar kaldı galiba.

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Bu çubuklu formayı çok tutmamıştım ama yabancılarımızın üzerine güzel oturdu hoş durdu. Medele de çok yakışacak inşallah. 

Çevrimdışı sozkul

Geriye vida kaldı
En akıllacası protokol yapıp ocak ayında imza parasıyla
Transferi yapmak

Saygılar

Bu kadar yeter artık, 25 yaş altı transfer istiyorum, onlarada sıkı bonservis gerekiyor, seneye artık.
Geleceğin kadrosunu bu tecrübedeki kadronun arasına yavaş yavaş enjekte etmeliyiz.

Çevrimdışı mylife1903

Klüp ile anlaşmadan Oyuncuya nasıl imza attıracaksın?
Sosada benzet olaydan biz faydalanmadik mi?

Çevrimiçi İsmail Özyurt

yarısı sabitlenmemiş miydi? öbür yarısı dolar kaldı galiba.
Ben de öyle bir şey hatırlıyorum abi. Hatta canlı yayında Aziz başganım G.Gümüşdağa çıkışmıştı niye yarısı tl. yarısı dolar. Hakkımızı yedirmeyiz diyerekten.

Çevrimiçi 38life

Aytaç Sulu ve Bryan Ruiz dedikoduları...

Çevrimdışı sozkul

Ben de öyle bir şey hatırlıyorum abi. Hatta canlı yayında Aziz başganım G.Gümüşdağa çıkışmıştı niye yarısı tl. yarısı dolar. Hakkımızı yedirmeyiz diyerekten.

Bende aynı yerden hatırlıyorum bir brezilya pembe dizisi izliyor gibi donup kalarak seyretmiştim, tartışmanın seviyesi  ilginçti.

Etiketler: