Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 104 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8372544 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı mylife1903

seneye deli gol atacağımız bir hücum hattı kurulabilir.
ortalıkda dolaşan isimlerin yarısı gelse direk ilk maç şampiyonluk
kupasını versinler uğraştırmasınlar bizi  :bandit:
Malmeydali simaolu fernandezli sezona benzemesin sonra abi, o senenin devre arasindada taraftar 17de 17 falan diyordu, kupamizi verin falan diyordu sonra facia oldu

Çevrimiçi Necmi

Yok yahu hokey takimindan uj bej oyuncuya topa vurmayi ogretirim yeter, sis kebap gibi dizerim onlari iki stoper bir onlibere bir sarkik libero bir de ortasaha yeterli

Formasi islanmayana formasinda kan olmayana yagmurlu havada su yok
bunların hepsi neden gözlük takıyor :alala:

Çevrimdışı Anıl1903

çıkacak formada bayrak sağda arma solda adidas logosu ortada olacakmış
ama forma bir sır gibi saklanıyor.
Sızıntı anca lig bittiğinde olur abi.Yeni formaları beklemek bile heyecanlı oluyor. 

Çevrimdışı mylife1903

bunların hepsi neden gözlük takıyor :alala:
Abi sen hic 5 kisiye tecavuz edip 10 kisi olduren adamlarin mahkeme goruntulerini gormedin ki gazetelerin ujunju sayfasinda. Iyi hal icin eller onde bi gozluk bi takim elbise, pismanim hekim bey

Iyi cocuk tiribine giriyoz milletin ayagini eline verdikten sonrA, disarida melek gibiyiz masaji veriyoz

Çevrimdışı mylife1903

1190* olmus hemen bi masaj atmam lazim, cenabet sayi

Çevrimdışı cagdas44

23.05.2017 17.30 itibarıyla Passolig sayıları

1)Fenerbahçe: 525.669
2)Galatasaray: 503.840
3)Beşiktaş: 503.163

Çevrimdışı Anıl1903

Tasarım konusunda çok endişelerimiz var . 3 Yıldıza şöyle güzel esaslı bir forma gerekiyor.  :boxin:
Aynen beklentiler o yönde.

Çevrimdışı Librarius

Kimin misyonunu tamamladigina senol gunes karar veriyor, abu sunlari bitirseydi burda olmazdi derken taliska sunlari yapsaydi turkiyeye dusmezdi derken, quaresmaninda ceza alanina girip senede 10 gol atan versiyonunun buralara dusmeyecegini bilmek lazim.

Istekler olanaklar ile sinirlidir

Ulkenin durumu belli, besiktasin durumu belli hep yazdigim gibi gelen oyuncuyu arizalari ile kabul etmek gerekir.
Abu ile taliska neden cok elestiri aldi, ihtiyacimiz baska tip oyunculardi, mitrovic neden elestiri aldi ihtiyacimiz baskaydi.

Tosic de bombaliyor benim bir elestirim var mi tosice, yok. Cunku tosicin stoper olani bombalamayanina privet dedik herifler 30 dedi

Quaresma'nin sahsi oyununu o kategoriye sokuyoruz biz. Yani sahsi oynamasa buraya dusmezdi diyoruz. Ama sezon boyu iceri katettigi hicbir pozisyonda bir kere bile musait arkadasina top cikarmiyorsa (bakin iceri katetti gol yapamadi demiyorum bir kez bile pas denemiyor) iste orda dur diyeceksin. Takim oyununa uyumsuzluguna hadi ayvallah diyoruz, cunku oyle olmasa dunyanin en iyi ve en kariyerli oyuncularindan biri olurdu. Ama iceri katettigi her pozisyonu hic etmesine Besiktas'in bile katlanma luksu yok, olmamali.
Beşiktaş Senol Gunesle güzel...

Çevrimiçi İsmail Özyurt

yanlız bu benim istediğim forma ama kırmızılar olmamış
Abi düz siyah forma şart.

GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı Orhan

Bilet satışları konusunda yanlıs bilgi olabilir.

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Önümüzdeki sezonun forma fiyatı olarak 180 geçiyor doğru mudur arkadaşlar?

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı taner37

Allah bize böyle bir tandem gösterir inşallah
Şampiyon Beşiktaş

Çevrimdışı abdusta

Asıl Berezilya'da yapmak lazım şu işi, her oyuncunun 5 ayrı hissedarı felan uğraşmaktan kurtuluruz ama nasıl :)

Haklısınız,Brezilyada ayağı iyi olan topçu bol

Scout ekibi olarak @mylife ve ben gönüllü olurduk

saygılar

[ Son Düzenleme: 23 Mayıs 2017, 18:07:32 abdusta ]

Çevrimdışı Anıl1903

Önümüzdeki sezonun forma fiyatı olarak 180 geçiyor doğru mudur arkadaşlar?

Evet öyle söyleniyor,epey artmış fiyat.

Çevrimdışı taner37

Beşiktaş'a ekstra bilet verme konusu yüzünden Gaziantep yöneticileri arasında yumruk yumruğa kavga çıktı. Bilet satışı ertelendi. (Fanatik)

Yalan haber yaparlar biliyoruz da bu kadar mı sallanır?
BJK yöneticisi Antep e indi görüşme olacak kavga falan yok. Bunlar kendilerine basın diyor birde
Şampiyon Beşiktaş

Çevrimdışı cursedofdragon

Beşiktaş'a ekstra bilet verme konusu yüzünden Gaziantep yöneticileri arasında yumruk yumruğa kavga çıktı. Bilet satışı ertelendi. (Fanatik)

Yalan haber yaparlar biliyoruz da bu kadar mı sallanır?
BJK yöneticisi Antep e indi görüşme olacak kavga falan yok. Bunlar kendilerine basın diyor birde

Ahmer nur çebi uçan kafa atmış hatta.

Çevrimdışı mylife1903

Haklısınız,Brezilyada ayağı iyi olan topçu bol

Scout ekibi olarak @mylife ve ben gönüllü olurduk

saygılar
Abi yapma en sevmedigim sey su berazilyali futbolcular, gidip izleyelim karnaval zamani falan ama futbolcu bulamayiz ordan besiktasa.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Ahmer nur çebi uçan kafa atmış hatta.

:kop: :kop: :kop: :kop:

Biran düşündüm , o bile komik geldi valla.  :biggrinking:

:kop: :kop: :kop: :kop:

Biran düşündüm , o bile komik geldi valla.  :biggrinking:

böyle birşey olurdu işte :D

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Mangala'yı kiralıyormuşuz  :iblush:

BTD yine başlamış , Mangala gidiyoruz diye,  Her yıl aynı terane ya hayır suc bizde saf gibi inanıyoruz  :biggrinking:

BTD yine başlamış , Mangala gidiyoruz diye,  Her yıl aynı terane ya hayır suc bizde saf gibi inanıyoruz  :biggrinking:

ordan görmedim ki :D

Ntvspor,Transfermarkt paylaşmış :)

Ben o BTD'yi takip etmiyorum :)

Bu Mangala'nın beinsports'a verdiği röportaj var.Beşiktaş'ın bana olan ilgisini biliyorum diye.

Valancia'da 20 milyon € olan satın alma opsiyonunu kullanmamış.

1 yıl kiralarız bizde ücretsiz :) Sol ayak'lı sol stoper :)

Etiketler: