Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 104 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8372525 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Dun basladim gecen senenin transfer basligini okumaya 23 mayisa geldim cok bombalar var.
sikerteli isteyenler
Notsitater diyenler
Vander vik yazanlar
Acayip arsiv yaptim simdi fabri transferinin patladigi gunler bi gelsin hele
@sallapati @besiktas taraftari varmis bir suru aktif olmayan uyeyi hatirladim
Iki sene oncenin transfer basligi da superdi tabii

Editlemeyin haaa imaj aldim fena yaparim

Alexisi koruyan gonderilmemesini isteyen de benden baska yok hala, ismaili tutanlar takimda falan
@Mehmet Ali C. Ahmet calik icin super transfer olur, yazmis sikrin aldim
Abi benimkileri göndermeden önce DM'den atarsan üzerinde fikir teatisinde bulunabiliriz  :bandit:
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Abi benimkileri göndermeden önce DM'den atarsan üzerinde fikir teatisinde bulunabiliriz  :bandit:
seninkilere baktım tolgea'dan çok rahatsız olmuşsun abi benim kaptanım değil falan yazmışsın  :evillol: sözleşme yenilenmesine ateş püskürmüşsün  :D

Çevrimdışı Serhat Akkaya

seninkilere baktım tolgea'dan çok rahatsız olmuşsun abi benim kaptanım değil falan yazmışsın  :evillol: sözleşme yenilenmesine ateş püskürmüşsün  :D
Çok korkuyorum Mehmet Ali Anlıyor musun?  :uyucam:  :D
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı Zafer55

Dun basladim gecen senenin transfer basligini okumaya 23 mayisa geldim cok bombalar var.
sikerteli isteyenler
Notsitater diyenler
Vander vik yazanlar

Alexisi koruyan gonderilmemesini isteyen de benden baska yok hala, ismaili tutanlar takimda falan
2 sene öncekinde ben ozana karşılık oğuzhan+para hatırlıyorum.Benim için nirvana o şuan.İki sene önceki oğuzhanla şimdiki farklı gerçi ama bugünkü şartlarla bakınca...  :D

Çevrimdışı tangaz

sikerteli isteyenler
Notsitater diyenler
Vander vik yazanlar

ahmet çalık ve süper kelimeleri aynı cümle içinde mi geçmiş  :o_o:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

yok yahu 1.5 m civarlarına biterse iyi olur demişim, en iyi yerli stoper demişim Murat abi abartıyor  :evillol: geseye gitmeden önce fena değildi  :D

Çevrimiçi Gökhan Kurt

En bombası  :lol:

"Bursaya tolgayı verip harunu alma konusunda atılımda bulunmamız gerekiyor bence"  Sayfa : 14  :biggrinking:

Çevrimdışı tangaz

yok yahu 1.5 m civarlarına biterse iyi olur demişim, en iyi yerli stoper demişim Murat abi abartıyor  :evillol: geseye gitmeden önce fena değildi  :D

1,5 milyon çakıl taşı mı oluyor yoksa bildiğimiz 6 trilyon eski türkiye lirası mı oluyor, yuhh paraya bak nerden geliyor bu bolluk  :D
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı tangaz

En bombası  :lol:

"Bursaya tolgayı verip harunu alma konusunda atılımda bulunmamız gerekiyor bence"  Sayfa : 14  :biggrinking:

yok artık  :evillol:

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

1,5 milyon çakıl taşı mı oluyor yoksa bildiğimiz 6 trilyon eski türkiye lirası mı oluyor, yuhh paraya bak nerden geliyor bu bolluk  :D
yahu Ersan durduk yere bireysel antrenman yaparak 400 k euro alıyor  :D Ahmet çalık serdar azizden falan iyidir  :D Hem bombacı o da @mylife1903 abi kesin severdi  :evillol:

Çevrimiçi murat

Holosko+bir miktar paraya kadar gittinmi @mylife1903 . fazla karıstırma millet editlemeye başlayacak :D

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

32 maçta 55 gol yemiş  :D fener alsın onu 5 6 m euroya iyi olur.

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 24 Mayıs 2017, 10:08:15
  • Hz.Mevlana'ya 650 km...
  • Dünyanın merkezi VODAFONE PARK,inanmayan ölçsün!
Seneye hazırlık kampına tüm transferler yetişirse bu takım farkı baştan açıp çok daha rahat şampiyon olur. İçimde öyle olacak gibi bir his var  :evillol:
yayıncı kuruluş reklam verip alanlar rekabet iddia vs. gibi pek çok faktör nedeniyle kimsenin erkenden şampiyon olmasını istemezler.
son 2-3 haftaya kadar herkes konumunu korur olayı canlı tutmak için bu seneki gibi...
Vodafone Park
Nüfus : 41.903
Rakım: -5 metre

* Başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol.
* Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol.
* Tevâzu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol.
* Hoşgörülülükte deniz gibi ol.
* Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.
                               Hz. Mevlana

Çevrimdışı kyiv

Bu Ferdi Kadıoğlu nedir? Var mı izleyen duyan bilen?

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 24 Mayıs 2017, 10:31:27
  • Hz.Mevlana'ya 650 km...
  • Dünyanın merkezi VODAFONE PARK,inanmayan ölçsün!
Vodafone Park
Nüfus : 41.903
Rakım: -5 metre

* Başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol.
* Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol.
* Tevâzu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol.
* Hoşgörülülükte deniz gibi ol.
* Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.
                               Hz. Mevlana

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Rıdvan Dilmen: Ne kadar yıldız alırsanız alın sonunuz hüsran olur. Sosa yoksa Talisca var. Gomez yoksa Aboubakar var. Bedavaya Babel var. Teknik direktör başarısı. Yönetim başarısı bu.
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı mylife1903

Olmaz mi abi neler var neler aksam daha da okuyacam, sikrinleri aliyom zaten

Editleyenler var olmaz mi neler var neler
Iki sene oncenin basligi da cok bomba ama orda cok tanimadik eleman var. daha ismail guzellemelerini cikartacam, editi bir iki haftaligina kapatsak varyaaaaa

Varan1 isimli calismam

Çevrimdışı mylife1903

2 sene öncekinde ben ozana karşılık oğuzhan+para hatırlıyorum.Benim için nirvana o şuan.İki sene önceki oğuzhanla şimdiki farklı gerçi ama bugünkü şartlarla bakınca...  :D
Iki sene oncesinde atibayi kovalayanlar falan var
Bu senenin guzelligi sikertelden, noysiterdere fanderfile kadar bize yazilmis harika gerilim filmi gibi

Çevrimdışı mylife1903

Rıdvan Dilmen: Ne kadar yıldız alırsanız alın sonunuz hüsran olur. Sosa yoksa Talisca var. Gomez yoksa Aboubakar var. Bedavaya Babel var. Teknik direktör başarısı. Yönetim başarısı bu.
@Yunus Emre Dökmeci senin sikrinler de bi harika
Dovmeli kaleci boyko, kamp yesin diye bir tabir kazandirmissin futbol literaturune birde pokemonlu falan bi futbolcu var anlamadim kim o

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Şu Sinan Engin'in Beşiktaş'lılığına inanan var mı  :lol: :lol: Pörsük ondan daha çok Beşiktaş'ı seviyodur  en azından adamın niyeti belli, çok sinsi bir adam Sinan Engin.

Çevrimdışı tangaz

Dovmeli kaleci boyko, kamp yesin diye bir tabir kazandirmissin futbol literaturune birde pokemonlu falan bi futbolcu var anlamadim kim o

pokemon= sikörteeel  :D

Çevrimdışı mylife1903

Abi baya bi linc yemisiz carvalhoya ruyalaninca sonra adam avrupa sampiyonasina secilmis, rotasyon oyuncusu olur ancak denmis, bakmisiz herif gecen sezon 43 mac oynamis firansada

Cok fantastik 2700sayfa falan tam bir orhan pamuk romani gibin karman corman parca pincik gerilin, ihtiraz fiksiyon miksiyon her bisi var. aksama fabri transferi gunune gelecem, editlemeyin haaa

Çevrimdışı mylife1903

Çok korkuyorum Mehmet Ali Anlıyor musun?  :uyucam:  :D
Korkacak bisi yok sen direkt gomdugun icin bi sikinti olmaz. Fabriyi gommus olsan nolcek, liyon fb maci dersin yirtarsin.
Bak gecen ben kendi yazdigimi bulmustum, taaaa gecen sene demisim bu marseloda halilagic potansiyeli goruyorum, yilin son derbisinde bombayi patlatabilir, diye

Fabriyi once murat ozen patlatmis ama azicik yazilip sonra coddoye alinmamis

Çevrimdışı tangaz

Abi baya bi linc yemisiz carvalhoya ruyalaninca sonra adam avrupa sampiyonasina secilmis, rotasyon oyuncusu olur ancak denmis, bakmisiz herif gecen sezon 43 mac oynamis firansada

Cok fantastik 2700sayfa falan tam bir orhan pamuk romani gibin karman corman parca pincik gerilin, ihtiraz fiksiyon miksiyon her bisi var. aksama fabri transferi gunune gelecem, editlemeyin haaa

şuandan itibaren editleyen fenerli olsun diyim de işi sağlama alalım reis  :icool:

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Evet ben Skrteli cok istemiştim Ama bu bonservis ve bu maasa degil tabiki , Suan Epl performansinin cok altında bu kadar kotu bir stoper degil Skrtel

Birde @Tolga cok istiyordu Skrteli onu da ben ifşa edeyim :evillol:

Bu biraz da takim savunmasi - Oyun yapısı ve oyuncunun takimi benimsemesi ile alakali bir sey , Skrtel - Kjaerle iyi ikili oluşturdu belki Marcelo ile daha iyi bir ikili olabilirlerdi ama Fener savunmasinin Bel kemigi Kjaerdi , Kjaerin oynamadigi her macta puan kaybettiler ve cok Gol yediler :tabe:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Etiketler: