29.Hafta / Sivasspor - Beşiktaş
29.Hafta / Sivasspor - Beşiktaş

Beşiktaş Forum|29.Hafta / Sivasspor - Beşiktaş Skor : Sivasspor 1-2 Beşiktaş Tarih : 16.04.2016 Saat : 19:00 Stadyum : 4 Eylül Stadı Hakem : Halis Özkahya Yayın : Lig TV

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

29.Hafta / Sivasspor - Beşiktaş  [Okunma sayısı 98111 defa] 29.Hafta / Sivasspor - Beşiktaş

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş maçında sakatlanıp oyundan çıkan Cicinho'nun çapraz bağlarının koptuğu açıklandı. (Lig TV)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Tolga

Allah dan Cicino sakatlandı yoksa halimiz dumandı  :tabe:
Aynen onun çıkması iyi oldu.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı 38life

Bu arada hakem hatalarına itiraz etmeme saçmalığı devam ediyor. penaltı + kırmızı kart oluyor, hakem vermiyor. Kimsenin umrunda değil. Gomez bile kimse destek vermeyince sadece elini iki yana açıp seyretmekle yetindi. Bu saçmalığa artık birisi son vermeli. Teknik direktör mü, yönetim mi artık kim müdahele ederse etsin. Böyle bir saçmalık olamaz!
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı mülkübey

ceza alanına dalalım illaki penaltı alacağız bu maç penaltı ya da ceza alanı yayından serbest vuruşla açılacak ve 2-0 bitecek.
Sen zafere inanırsan , zaferde sana inanır .

Çevrimdışı ozan062

orta açan yok orta kerim kale önünde geriye dönüyor halen.

yıllardır ama yıllardır ortadan delerek maç kazandık.. bu inadımızı yani buradaki yetenek sayısını arttırsak yani dogru kadro planlaması yapılaydı... coktan cok çeşitli gollerimiz olurdu bizimkiler hep 3 pas golu veya duran top.... elalem çeşit çeşit seç begen der bizimkiler birbirinin kopyası:(
*ŞENOL GÜNEŞ= En Büyük Güneş Bizim Güneş

Transferler için eleştirim:

Kararsızlık ve gecikme, başarısızlığın sebebidir.GOETHE
MisalGomezde herkesin kararlılığı sonuç getirdi

Çevrimdışı cursedofdragon

değişiklik yok 50-60.cı dakikaya kadar yine boşuna oynucaz gol yemesek bari.

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Töre ve Cenk hamlesi bekliyorum 2-0 3-0 alırız inşallah. Hadi bismillah!
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Ersoy

Tore ve Cenk ikiside kanat oyuncuları yerine girmeli.

Discovery II Mini cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bundan sonra her sene!

Çevrimdışı mylife1903

Ben yavas yavas uyusmaya basladim, insallah goller gecikmez.
Zor mac 45 dakika allahim hadi ulann alti ustu 45 dakika haydi

Çevrimdışı nusretaslanturk

Beşiktaş maçında sakatlanıp oyundan çıkan Cicinho'nun çapraz bağlarının koptuğu açıklandı. (Lig TV)
zaten 35 yaşında, futbol hayatı beşiktaş maçıyla bitmiş oldu.. içim burkulmadı değil açıkçaşı

Çevrimdışı Ersoy

İsmaillllllllll

Bundan sonra her sene!

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

İsmail taça auta çıkan toplara depar atacağına işini yap !
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı 38life

Sivas ikinci yarıya çok farklı başladı. çok sertler ve çok baskılılar. İşimiz çok zor olacak.

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Hızlı oynasana be !

Abi adam içerde bomboş  yarım saatte mi yapılır orta.

Çevrimdışı Tolga

Çevrimdışı 38life

Çevrimdışı fatih e.

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Artık hoca beklere Serdar-Beck yapsın ağzımı açmam İsmail bizi şampiyonluktan edecek kapasitede resmen :s20:

Çevrimdışı Ersoy

İsmail çok vasat.

Bundan sonra her sene!

Çevrimdışı Orhan_

CHA CHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Çevrimdışı Tolga

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Çevrimdışı fatih e.

Etiketler: