29.Hafta / Sivasspor - Beşiktaş
29.Hafta / Sivasspor - Beşiktaş

Beşiktaş Forum|29.Hafta / Sivasspor - Beşiktaş Skor : Sivasspor 1-2 Beşiktaş Tarih : 16.04.2016 Saat : 19:00 Stadyum : 4 Eylül Stadı Hakem : Halis Özkahya Yayın : Lig TV

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

29.Hafta / Sivasspor - Beşiktaş  [Okunma sayısı 98101 defa] 29.Hafta / Sivasspor - Beşiktaş

Çevrimdışı Ersoy

5 dk verseler iyi ne 10 dksi.

Discovery II Mini cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bundan sonra her sene!

Çevrimdışı Factatum

Oyun çok fazla durdu. Bakalım ne kadar ilave edecekler ilkyarıya.   

Çevrimdışı MUTE

Kötüyüz

Oyun oynanmıyor ki kötü olsun. 25. dakikadan bu yana oyun 2 dakika oynanmadı. Hep Sakatlık var

Çevrimdışı nusretaslanturk

cicinho'nun çaprazlar gitti

Çevrimdışı Tolga

Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Kötü değiliz de 3. bölgedeki hareketlilik ve yaratıcılık eksiği var.
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Kötü değiliz de 3. bölgedeki hareketlilik ve yaratıcılık eksiği var.
:by2: :by2:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

:by2: :by2:

Sizin yüzünüzden arkadaş. Deli gibi ıslık yaptınız düdüğü duymadı adam :D
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı SLYKRT

2. yarıda dirençlerinin artmaması için 1 adet ilk yarıdan sıkıştırmak lazım haydi çocuklar haydi koca yürekli adam ismail
Hayellerinin Ardından Koşmak İstiyorsan Engelleri Değil Kendini AŞ BEŞİKTAŞK

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Ne gerek var ilk yarıyı çöpe atmaya.. 1 gol atsaydık iyiydi.

Çevrimdışı MUTE

Çevrimdışı Tolga

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Çevrimdışı cisse557

Çevrimdışı Tolga

Çevrimdışı cisse557

Çevrimdışı MUTE

3 dk verdi hic vermeseydi daha iyidi komedi gibi

Çevrimdışı Viviano

Olcay zaten kötü alıştık da Kerim de maalesef kötü bugün.

Bu ikili oyundan acilen çıkmalı. İkinci yarıya Töre ve Cenk'le başlamalıyız.

Çevrimdışı can1903

Kerim - Olcay çok kötüler.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı MUSTAFA_

Olcay zaten kötü alıştık da Kerim de maalesef kötü bugün.

Bu ikili oyundan acilen çıkmalı. İkinci yarıya Töre ve Cenk'le başlamalıyız.
Kerim benim için son 15 dk oyuncusu  :tabe: Onun için şu anki oyunu normal  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Gomez üflesen girecekmiş be.

Çevrimdışı Tolga

İlk yarıda 1 tane atsaydık iyiydi.

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

İyi boğduk da bazı yetersizler ! :s20: yüzünden olmadı pozisyon.

Çevrimdışı cursedofdragon

ben biliyorum başımıza geleceği boşa geçen bir ilk yarı kerim,olcay ile uyuyoruz off offf.

Çevrimdışı can1903

Töre girer maçı alır. Burada dursun.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Etiketler: