29.Hafta / Sivasspor - Beşiktaş
29.Hafta / Sivasspor - Beşiktaş

Beşiktaş Forum|29.Hafta / Sivasspor - Beşiktaş Skor : Sivasspor 1-2 Beşiktaş Tarih : 16.04.2016 Saat : 19:00 Stadyum : 4 Eylül Stadı Hakem : Halis Özkahya Yayın : Lig TV

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

29.Hafta / Sivasspor - Beşiktaş  [Okunma sayısı 98152 defa] 29.Hafta / Sivasspor - Beşiktaş

Çevrimdışı mylife1903

ismail görsün onun dışında kimse görmesin  :D
Mete kalkavana o konuda bir kirginligim var, eyyy mete nerde kart

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Bassin yaaa bizim buralarda beraber iceriz once sonra gotururler subeye, zaten telefonlarimi dinliyor (Hakaret Yasak)₅, gecen gun dogru duzgun konusamadim turkiyeyle manyak herifler.

Tapelerim cikar yakinda meydana, ismailin basina birsey gelirse beni iade ederler hemen alin bakin bu herif azmetiricisi olayin, diye

:lol:
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Tolga

ismail görsün onun dışında kimse görmesin  :D
Gomez kart görmeden sezonu tamamlar gibi ama geri kalan herkes tehlikede :)
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

bu arada 2 saat önce best10 da bizim oran 1.7 idi şuan baktım 1.9 hayırdır inşallah

Çevrimdışı Rasim

Ohhxxxx afiyet olsun bal seker olsun, bende hafiften jacki yariliyorum. @tangaz nerde kaldi yaaa mac basliyor.
Tekirdağ dan şaşmam :bandit:
Beşiktaş!

Çevrimdışı cursedofdragon

bu arada 2 saat önce best10 da bizim oran 1.7 idi şuan baktım 1.9 hayırdır inşallah

korkuyorum...

Çevrimdışı mylife1903

Yapi denetimi tesrif etmedi hala bizim buralara.

Bitti stad aloooowew her nefese her enerjiye ihtiyacimiz var. gelin bir sinerji yapalim, toplanalim enerjimizi sivasa aktaralim.

Ferishtah yenge sarbinin gobegini gorunce futbol izlemeyi birakmis, mukremin abiye dedim bak mukremin butun edeleli, dovmeli, karizma erkekler bizim takimda, soyle ferishtah yenge bizim besiktasin maclarini izlesin. Saldiray abiyle beraber bu maci izleyeceklermis, gelen son haberlere gore

Ulan nereden aklima geldiyse, saldir besiktas

Çevrimdışı Tolga

Adanaspor'un oranı 1.25'ten 1.45'e çıktı ama 4 attılar :D
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Kemal

Şenol Hoca İsmail'de bizim goremedigimiz ne görüyor ve buluyor acaba

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Adanaspor'un oranı 1.25'ten 1.45'e çıktı ama 4 attılar :D
inş bizde 3 4 atalım  :tabe:

Çevrimdışı Kuntz

Sakin beyler sakin. Kerim gol atacak :D

Çevrimdışı Savaş

Attığın şut vurduğun top gol olsun Kartalım!!  Şeref'inle oyna Hakkı'nla kazan Beşiktaşım!!

Futbol şansı yanımızda olsun.

Çevrimdışı OrhanAker

Haydi bakalım 1-0 olsun bizim olsun.

LG-H500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Bizim ve hocanın gördüğü mecburiyet var o yeter abi :D
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Jukebox

Kanser olmadan kazanalım inşallah.

Çevrimdışı arda

Narkotik basacak az kaldı :busted_cop: :evillol:

Valla sıkıntı bastı zor geçecek maç bence..

:olmaz

Mario Gomez - Kerim - Olcay  bunlar üç beyaz bunlardan uzak duracaksın ama bence Marcelo kesin atar bitane.. 0-3 olur!
Ama allahtan Beşiktaş’a olan bağım başarıya bağlı değil. Bunu her zaman söylüyorum, ben en çok Beşiktaş yenildiği zaman Beşiktaşlı olduğumu hissediyorum. Bu en başında da böyleydi hâlâ da böyle. Siyah Ulan

Çevrimdışı Ersoy

Tosicten iyidir İsmail. Ama yinede İsmail berbat.

Discovery II Mini cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bundan sonra her sene!

Çevrimdışı mylife1903

Yabanci hoca olsa dicemki ismail oynamak icin ustune para veriyor

Çevrimdışı Çağatay

Allah utandırmasın beyler
inşallah 2 saat sonra fark 8 olacak
Hope for the Best, Plan for the Worst

Çevrimdışı Ensar

vurduğun gol yediğin ofsayt olsun kartalım hadi bismillah :D
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı mylife1903

Sigarayi sigarayla yakiyorum kibrit tasarrufu, ne stress arkadas. Neden biz hic bir zaman koyar geceriz falan diyemiyoruz ya n

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Nolur rahat bi maç olsun dayak yemiş gibi olmayalım maç sonu :pray: :pray:

Çevrimdışı Ömer Fikri Er

Heyecan bastı...

Aman diyeyim halis,oran buran oynamasin

Etiketler: