29.Hafta / Sivasspor - Beşiktaş
29.Hafta / Sivasspor - Beşiktaş

Beşiktaş Forum|29.Hafta / Sivasspor - Beşiktaş Skor : Sivasspor 1-2 Beşiktaş Tarih : 16.04.2016 Saat : 19:00 Stadyum : 4 Eylül Stadı Hakem : Halis Özkahya Yayın : Lig TV

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

29.Hafta / Sivasspor - Beşiktaş  [Okunma sayısı 98105 defa] 29.Hafta / Sivasspor - Beşiktaş

Çevrimdışı EMİR EMRE

İlk yarıda maçı bitirip 2. yarıda farka koşarız, Sivas'a karşı öne geçersek 4-5 sürpriz olmaz benim açımdan.

Sivas başka maçlara umut bağlasın, bu maçta sürpriz olmaz.

İnanan Beşiktaş'ı kimse yenemez.  :ok:

Çevrimdışı mylife1903

Gecen haftaki kirmizilari saymaZsak bu sene galiba mersin disinda hicbir rakibimiz eksik kalmadi. Biktim yahu 11-12 oynamaktan. Fb gibi 10 mac 11-10 oynasak ne guZel olurdu

Çevrimdışı uğur07

Bence en zor maclarimiz son iki hafta osmanli ve konya maclari. Sivas ve akhisari kayipsiz gecip sampiyonlugu kayseri olmadi gs macinda ilan etmeliyiz. O da olmazsa evimizde osmanli ile final maci oynayip sampiyon olmaliyiz

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Mr Bee

Zor görünen bir deplasman ama haksız kırmızı kart(lar)la falan biçmezlerse geçer önümüze bakarız. Özellikle pozisyona girince kolay gol harcamamamız lazım; şans sizinle olsun kartallar.
Remzin Karakartallar gibi mânileri yen; Aş! Lâyık bu vasıflar sana Ey Şanlı Beşiktaş!

Çevrimdışı Kartal39

Stres yapmadan kendi oyunumuzu sahaya yansıtabilirsek şu 6 haftada puan kaybı yaşamadan bile bitirebiliriz. Ancak bu akşam Halisi çok dikkatli izlemek lazım herkes kırmızıya odaklandı ama sınırda 6 oyuncumuz var. Halis kafaya yazmıştır isimleri. Sivas ve Akhisar maçlarından gelecek 6 puan şampiyonluğu Osmanlı maçında kutlamamızı sağlar. Çünkü bu arada sarışınların ts ve başakşehir deplasmanları var.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

İlk yarıda maçı bitirip 2. yarıda farka koşarız, Sivas'a karşı öne geçersek 4-5 sürpriz olmaz benim açımdan.

Sivas başka maçlara umut bağlasın, bu maçta sürpriz olmaz.

İnanan Beşiktaş'ı kimse yenemez.  :ok:
içimden hiç öyle geçmiyor ama inşallah deler geçeriz  :tabe:

Çevrimdışı can1903

Çok rahatım. Bu maçı Sosa yapar Ozzy yapar Olcay yapar Kerim yapar Gomez yapar. Olmadı yedekten girip Cenk Töre yapar. Rahatım!
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı mylife1903

Ben hiç rahat değilim :duman:
Aynen nefes alamiyorum, nefes veriiin ulaaaannn

Çevrimdışı fani madida

biz deplasmanda oynadığımız zaman bizden önceki maçları deplasman takımlarının kazanmasına ayar oluyorum  :akuma:
biz 11 arkadaşız, lakin arkamız daha var...

Sakin olun arkadaşlar bakın hiç heyecan var mı bende, sadece sakallarımı yoldum biraz sanırım istemsiz o kadar :))) bizim maç vermeyiz, hiç bir yere gidemez.

Siyah ulannnnn!

Sensiz geçen günlerin...

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

sakin olun kartallar oğuzhan,sosa ve gomez 3'lüsü işi bitirecek :D

Çevrimdışı Kuntz

Ummadığımız bir oyuncunun atacağı golle kazanırmışız gibi geliyor :D Hayır olsun :D

Çevrimdışı Luccâ

fener bu haftayı kayıpsız geçeceği için mutlak galibiyet şart..

SM-T113 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı MUSTAFA_

Onu kimse bilemez

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Rebel_Eagle1903

Neden ki ? Mersinde düşme potasında sivasta. İkiside varı yoğu ile oynayacak. Bizden kötü oynayan febenin kazanacağı kesin ise bizim o zaman fark atacağımız kesin derim  :D
“Çok üzüntülerimiz oldu hepsini yuttuk, oturduk. Beşiktaş’ı üzmesinler” Süleyman SEBA

Çevrimdışı Tolga

Töre uzun zamandır maç yapmıyor o yüzden bu maça ilk 11 de başlamasını beklemiyorum.

Sonradan dahil olur oyuna.
:eyes
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

kerim,olcay kanatlarda klasik 11 çıktı sağ bekte de beck var

Çevrimdışı emrecakmak

Beşiktaş XI: Tolga, Beck, Alexis, Marcelo, İsmail, Atiba, Oğuzhan, Kerim, Sosa, Olcay, Gomez.

Çevrimdışı cursedofdragon

Çevrimdışı mylife1903

Sikinti buyuk, kerim ve ismail. Kerim 11 oyuncusu olamadi bir turlu ustelik deplasmanda. Belki tolgayla yahut neciple cikip bir 45 dakika bakabilirdik duruma. Ismail gozum ustunde.
Simdiden 1 paket sigara ictim. Hanimi cocugu gonderdim evden bir ben bir ismail evde offff

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Sikinti buyuk, kerim ve ismail. Kerim 11 oyuncusu olamadi bir turlu ustelik deplasmanda. Belki tolgayla yahut neciple cikip bir 45 dakika bakabilirdik duruma. Ismail gozum ustunde.
Simdiden 1 paket sigara ictim. Hanimi cocugu gonderdim evden bir ben bir ismail evde offff
ya aynen valla kerim yerine cenk oynasa keşke

Çevrimdışı mylife1903

ya aynen valla kerim yerine cenk oynasa keşke
@Mehmet Ali C.  Bira mi uzum suyumu yapiyoruz? Totem varsa totemini bozma haa

Çevrimdışı Ogün

Etiketler: