5.Hafta / Beşiktaş - Galatasaray
5.Hafta / Beşiktaş - Galatasaray

Beşiktaş Forum|5.Hafta / Beşiktaş - Galatasaray Skor : Beşiktaş 2-2 Galatasaray Tarih : 24.09.2016 Saat : 20:00 Stadyum : Vodafone Arena Hakem : Ali Palabıyık Yayın : Lig TV

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

5.Hafta / Beşiktaş - Galatasaray  [Okunma sayısı 114780 defa] 5.Hafta / Beşiktaş - Galatasaray

Çevrimiçi Savaş

Kadro benim istediğim kadro değil.

Talisca ve Aboubacar oynamaliydi bu maçta.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Berat

Carole, Bruma kanadını Q7 etkili kullanabilecek mi ?

Hayır.

Çevrimdışı KarTALiSCA

Kadro benim istediğim kadro değil.

Talisca ve Aboubacar oynamaliydi bu maçta.

Aboubacar ve Talisca böyle maçlarda oynamayacaksa neden bu kadar para verdik bu oyunculara. Hayret ediyorum doğrusu.

Aboubacar'ı geçtim Talisca'nın olmaması tamamen skandal. Oğuzhan forvet arkasında oynayamaz, kaybolur gider. Senol Hoca resmen ayağına sıkmıştır. Maçtan sonra çok büyük eleştiriler olacak.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Carole, Bruma kanadını Q7 etkili kullanabilecek mi ?

Hayır.
Bence 2.yarıyı göremez iyi oynasın yanıltsın beni çok sevineceğim ama hiç umudum yok Oğuzhan'da 10 numarada etkisiz sıkıntılı bir kadro

Çevrimiçi mellfred

aranızda digitürk play şifresi olup da bu maç için kullanmayacak var mı arkadaşlar ?

Çevrimdışı Berat

Neden kendi evimizde hücum odaklı, baskın bir kadro ile çıkmıyoruz hocam neden?

Çevrimdışı sertann

Nefretimsin gs.Kazanıp medyada saçma yorumlar yapanları da susturmak lazım

Çevrimdışı GÖRKEM

Adriano, Talisca, Aboubakar. Cok büyük ümitlerle aldigimiz bu üc Oyuncu yedek. Aldigimiz Stoper ise 18e bile giremiyor. Asil Skandal budur.

Çevrimdışı cursedofdragon

neden atiba-inler ile çıktık.

Keşke atiba-oğuzhan-talisca çıksaydık.

Oğuzhan fizik olarak kötü durumda selcuk ve tolga oğuzhan'ı arada yerler.

Çevrimiçi Savaş

Baskıcı bir kadro ile çıkıp surklase etmek varken tutucu bir kadro ile cikarak neyden cekiniyoruz?

Saldır ya. Ben elestiririm bu kadroyu. Hele ki son 2 hafta skor ve asist olaram katkı veren Talisca ne diye kesilir bilemedim.

Atiba - Oguzhan - Talisca olmalıydı.

Çevrimdışı Kutay

Neyse Tolga yok en azından ilk 11'de buna da şükür
15 SÜPER LİG
 9 TÜRKİYE KUPASI
 8 SÜPER KUPA
 6 BAŞBAKANLIK KUPASI
 1 ATATÜRK KUPASI
 3 MİLLİ KÜME
 2 TÜRKİYE FUTBOL ŞAMPİYONASI
 2 İSTANBUL PROFESYONEL LİGİ
 11 İSTANBUL LİGİ
 2 İSTANBUL TÜRK İDMAN BİRLİĞİ LİGİ
 1 PAZAR LİGİ
 4 SPOR TOTO KUPASI
 2 TÜRKİYE AMATÖR FUTBOL ŞAMPİYONASI

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Gs maçı benim için çok önemli yenilince kalbime ağrılar giriyor kiev maçı için yedek bıraktı ama bu maç çok çok daha önemli kesinlikle kazanmalıyız...

Çevrimdışı BORAN

Yayıncı kuruluş ve yorumcuları öve öve bitiremiyorlar karşı takımı  :steamed:

Çevrimdışı Yasin02

Oğuzhan bizi şaşırtır inş
Aquila non capit muscas.

Çevrimdışı Berat

Gs'liler de bizim kadro tercihiyle bayrama başlamışlar.

Çevrimdışı LuceGel

Şenol hoca rakibe fazla saygı duymuş Talisca kesinlikle 11 olmalıydı Abubakarı geçtim.Quaresma ve Oğuzhanın ekstra performansına kaldık maç başlangıcı için oysaki hızlı başlayıp nefes aldırmamalıydık.
Birgün değil hergün BEŞİKTAŞ...

Çevrimiçi Savaş

Talisca ve Aboubacar'ı muhtemel 11'e yazmıyor spor kanalları.

Quaresma ise kanatta.

Iki korkum var. Biri malum Quaresma bey. Diğeri Oğuzhan'ın 10 numarada kaybolması.

Eğer Quaresma yine çizgiye yapışır da içeri girmezse ve yine kendine oynarsa, Oğuzhan da 10 numara da yine kaybolursa, üzerine bir de Olcay'ın beceriksizliği tutarsa zorlanırız.

Halbuki Oğuzhan'ı mevkisinde Talisca'yı 10 numarada oynatip skoru alınca ortasahayı sağlama almak daha mantıklıydı sanki.

Neyse hocaya güveniyoruz..

Bunu yazmıştım sabah. Hala korkuyorum bu durumdan. Hayırlısı..

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Talisca otobüse binerken sekiyo gibiydi bu arada.
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Bishamon

Oğuzhan umarım daha hareketli oynar.10 numara gibi degil de kanatlara inmesi lazım arada

Sent from my HTC One_E8 using Tapatalk

Çevrimdışı benyv-

Bence gayet iyi bir kadro. Oğuzhan ve Talisca'yı da 90 dk çıkartacak seviyede görmüyor demek ki. 1'er devre kullanacak. Gökhan İnler en iyi pasör oyuncumuz o kesilir mi hiç? Erken bir gol atarsak orta sahamız çok kuvvetli olacak. Atamazsak da abubakar, adriano, talisca var. Daha ne olsun. Q7 ve Olcay'dan da daha iyi kanatlarımız olmadığına göre yapacak bir şey yok. Ama ilerleyen dönemde ileri üçlüyü Talisca, Oğuzhan ve Adriano olarak deneyecektir bence de.

Çevrimdışı sertann

11'i ben de beğenmedim ama her şeye rağmen kazanacağımızı düşünüyorum

Çevrimdışı sertann

Yayıncı kuruluş ve yorumcuları öve öve bitiremiyorlar karşı takımı  :steamed:
Onlara göre ligin zevkli hale gelmesi için Gs'nin yenmesi lazım.Biz kazanırsak olacaklar belli

Çevrimdışı KadirA

Kadro çok iyi. Belki q7 yerine farklı bir tercih olabilirdi. Talisca ve Abou nun yokluğunu garipsemiyorum, Talisca ikinci yarı 45te girer skora göre atiba veya ozinin yerine. Abou da aynı şekilde. Kadrolar artık tartışmasın bu forumlarda çok saçma oluyor, hadi geçen yıl ozi yerine necip falan oynar desen eyvallah ama bu sene kadro kaliteli ilk 11 üst düzey.

Vur geç kartalım inlet şu yüzsüzleri.

SM-G928C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Sağda Adriano'yu ortada Talisca'yı tercih ederdim.
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı wbishop82

Oguzhan 8 olmaliydi.abu santrafor olmaliydi.q7 ve olcay formsuz.hevesim kacti kadroyu gorunce.olmadi be hocam.rakibi maca ortak etmek demektir bu kadro.ezmeyi beklerdim

Etiketler: