1. Hafta Sivasspor 3-0 Beşiktaş
1. Hafta Sivasspor 3-0 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|1. Hafta Sivasspor 3-0 Beşiktaş Skor : Sivasspor 3-0 Beşiktaş Tarih : 17.08.2019 Saat : 21:45 Stadyum : Yeni 4 Eylül Stadı Hakemler : Mustafa Öğretmenoğlu - Ali Saygın

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

1. Hafta Sivasspor 3-0 Beşiktaş  [Okunma sayısı 35621 defa] 1. Hafta Sivasspor 3-0 Beşiktaş

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Kulüpler Birliği başkanından açıklama bekliyorum

Daha yeni açıklama yaptı ya : Taraftar birbirini gazliyor , oni alalim buni alalım , onlar aliyor biz niye almiyoruz , kadromuz gayet yeterli tarnsfere ihtiyacımız yok dedi ya

Allah bu taraftara sabır versin bir tane adam yokmu şu Camiaya sahip çıkacak , liderlik edecek
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı kyiv

Benden cok yasayacan insallah oyle bisi olmaz

Konoplyanka fena patlayacak içimizde.Bu ortamda koyverecek ilk futbolcu olur. Zaten doğru dürüst takım olgusu oluşmamış bile. Quaresma ve Lens e ödeyeceklerimizin yanında bir de buna 10 milyon euro ödersek işimiz iş.

Çevrimdışı cursedofdragon

Rahat yeneriz dedim rahat yenildik  :lol: Abartıldığı kadar kötü değildik bence, sadece adamların olmayacak golleri gol oldu, yatabare hayatında böyle başka gol atamaz, emre de uzaktan bin kere vursa böyle gol olmaz. Kısmet, şans değilmiş, geriye 33 hafta kaldı.

sen bir daha bir şey deme.

Çevrimdışı huseyincelebi

⠀⠀⢠⡤⢺⣿⣿⣿⣿⣿⣶⣄
⠀⠀⠉⠀⠘⠛⠉⣽⣿⣿⣿⣿⡇
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⢉⣿⣿⣿⣿⡗
⠀⢀⣀⡀⢀⣀⣤⣤⣽⣿⣼⣿⢇⡄
⠀⠀⠙⠗⢸⣿⠁⠈⠋⢨⣏⡉⣳
⠀⠀⠀⠀⢸⣿⡄⢠⣴⣿⣿⣿
⠀⠀⠀⠀⠉⣻⣿⣿⣿⣿⣿⡟⡀
⠀⠀⠀⠀⠐⠘⣿⣶⡿⠟⠁⣴⣿⣄
⠀⠀⠀⠀⠀⠘⠛⠉⣠⣴⣾⣿⣿⣿⡦
⠀⠀⢀⣴⣠⣄⠸⠿⣻⣿⣿⣿⣿⠏
⠀⣠⣿⣿⠟⠁⢀⣼⣿⣿⣿⠟⠁
⢰⡿⣯⡟⢀⣴⣿⣿⡿⠟⠁

Çevrimdışı mylife1903

Deplasman zordur ligin ilk maci
Yahu gommeye firsat vermiyonuz
Az sakin yaw

Oranaki gonderirler duzelir butun camia

Çevrimiçi Necmi

Ahahahaaaaa şu rezalet futbolu hocaya laf söyletmemek icin Güneşin üzerine yıkan biri daha :lol: :lol:

Noldu senin taktik dehası , Geometri ustası , sistem hocası diye öve öve bitiremediğin Hoca ne yaptı gördük bugün

Medya , yönetim el ele verip hocayı yedi taraftarda buna çanak tutti ben bunu bilir bunu konuşurum
Avcıyı hiç sevmem hiçde istemedim ama bir maçtamı şenol hocanın katlettiği takımı düzeltecek
bu kadarda saçmalamayalım en iyisi.
Evet yönetim en büyük suçlu ama bu transferle falan değil bu takım geçen sene ikinci yarıda fırtına gibi esmişdi.
ama Beşiktaşın balansıyla oynadı yönetim  bu takımda Avcı hoca orhan ak antrenör burak kaptan olursa
taraftarda dönüp bakmaz bu takıma. öyle bir takım kurulduki hiç bir koşulda bu takıma destek verilmez.
inat ederek taraftarı kaybedecek bir takım kuramazsın bakacaksın 32 bin sattığın kombine neden 22 binde kaldı diye
bu sene bir iki maç haricinde sahayı dolduramayacak yönetim.
iki sene şenol güneşi takımda tutmak en büyük kötülüktü takıma biz şimdi değil iki sene önce kaybettik.
ondan sonra daha büyük kötülük Avcıyı orhan akı bu takıma getirmekti. Avcı bir şekilde kabullenilirdi ama orhan ak kabullenilmez
taraftarda kabullenmeyecek.
Takım lige sorunlarla başladı bu sorunları yaratanda yönetim.

Çevrimiçi tolga1903

Genel kanının aksine ben de çok kötü olduğumuzu en azından 3 golü hakettiğimizi düşünmüyorum. Ama öyle oyunculara sahibiz ki bunlarla bırak profesyonel takım olmayı halısaha takımı olamazsın. 3 4 mevkiye direk oynayacak ruiz gibi gelir gelmez işte bu dedirtecek oyuncu gelmezse tepeye oynama ihtimalimiz üzgünüm yok.

Çevrimdışı haluk.m

Çamur Rıza bizi analiz edip ona göre oyun oynuyor ama Jurgen Abdullah hocamız defanstan kısa oynayın dışında oyun geliştiremiyor mu  :alala:

Yenilirsin ama 3 yiyorsan ciddi hata yapıyorsun demektir. Sadece transferle açıklanmaz bu oyun.

Çevrimdışı caner.eryigit

Benden cok yasayacan insallah oyle bisi olmaz
Olacak abi cuma maça kadar 2 transfer gelir

Çevrimdışı caner.eryigit

Daha yeni açıklama yaptı ya : Taraftar birbirini gazliyor , oni alalim buni alalım , onlar aliyor biz niye almiyoruz , kadromuz gayet yeterli tarnsfere ihtiyacımız yok dedi ya

Allah bu taraftara sabır versin bir tane adam yokmu şu Camiaya sahip çıkacak , liderlik edecek
Maçtan snr tekrar açıklama bekliyorum yetmez

Beşiktaşın balansıyla oynadı yönetim  bu takımda Avcı hoca orhan ak antrenör burak kaptan olursa
taraftarda dönüp bakmaz bu takıma. öyle bir takım kurulduki hiç bir koşulda bu takıma destek verilmez.
+1903 :claps: :claps:

Besiktaslilik duruşunu , Beşiktaş değerlerini ayaklar altına aldı Başkan ve ekibi

Çevrimdışı caner.eryigit

Deplasman zordur ligin ilk maci
Yahu gommeye firsat vermiyonuz
Az sakin yaw

Oranaki gonderirler duzelir butun camia
Abi kaybetmek sorun değil zor maç ligin ilk maçı tamam eyvallah ta.
Kurtarıcı diye oyuna giren adamlara bak ne kadar kötü yönetildiğimizin resmi

Çevrimdışı 'TaNeR'

Quarizma, Caner, Medel yerine yedektekiler oynasaydı (Oğuzhan hariç) böyle olmazdı.
Biz cahil dediğimiz zaman, mektepte okumamış olanları kastetmiyoruz. Kastettiğimiz ilim, hakikati bilmektir.
Yoksa okumuş olanlardan en büyük cahiller çıktığı gibi, hiç okumak bilmeyenlerden de hakikati gören gerçek alimler çıkabilir.
Mustafa Kemal Atatürk

Avcıyı hiç sevmem hiçde istemedim ama bir maçtamı şenol hocanın katlettiği takımı düzeltecek
bu kadarda saçmalamayalım en iyisi.
Evet yönetim en büyük suçlu ama bu transferle falan değil bu takım geçen sene ikinci yarıda fırtına gibi esmişdi.
ama Beşiktaşın balansıyla oynadı yönetim  bu takımda Avcı hoca orhan ak antrenör burak kaptan olursa
inat ederek taraftarı kaybedecek bir takım kuramazsın bakacaksın 32 bin sattığın kombine neden 22 binde kaldı diye
bu sene bir iki maç haricinde sahayı dolduramayacak yönetim.
iki sene şenol güneşi takımda tutmak en büyük kötülüktü takıma biz şimdi değil iki sene önce kaybettik.
ondan sonra daha büyük kötülük Avcıyı orhan akı bu takıma getirmekti. Avcı bir şekilde kabullenilirdi ama orhan ak kabullenilmez
taraftarda kabullenmeyecek.
Takım lige sorunlarla başladı bu sorunları yaratanda yönetim.
Iyi de abi Avcı için birada herkes taktik dehası , saha geometrisini iyi bilen , rakibe gore sistemle sahaya çıkan antrenör demedi mi ? Dedi

Eee peki bu taktik dehası sistem hocamız neden sahaya Q7 - Caner ve Medal ile çıkıyor ?

Bu adam Başakta iken bu adamların açıklarını tek tek anlatmiyormuydu ? Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu derler adama

Çevrimdışı Arthur Dayne

Şu maçta hocayı gömenler,istifasını ima edenler vs. hangi akılla yazıyorsunuz bunları anlamıyorum.Oyuncu tercihleri eleştirilir,ikinci yarının başında oyuncu değiştirmeyip 65'de oyuncu alması vs. eleştirilir de daha ilk maçtan adamın selasını okuyup cenazesini kaldırmışsınız.Geçen yazmıştım;önemli olan Beşiktaş değil,ben haklı çıktım diyebilmek.Aferin size bravo hepiniz taktik dehasınız,şenol hocanız muazzam adamdı.Mesela bugün linç ettiğiniz avcı'nın yaptığı hataları iki sene boyunca inatla yapan,milli takım için kimseyle görüşmedim deyip sezon bitmeden milli takıma imza atan bir adamdı kendisi.Daha neler göreceğiz bakalım,her puan kaybından sonra olacakları düşünüyorum da,sonumuz hayır olsun...

Çevrimdışı yaço58

Yenildik hepimiz öfkeliyiz kızgınız ancak bu takımda bugun 11 oynayanların 6 sı net olmayacak karius Burak dönecek pedro ile dauglas formayı alır Bi orta sahaya net transfer birde aboubakar tarzı adam ile iyi bir takım oluruz bugun takımın yarısı yoktu yönetime hocaya kızgınız ama başka Beşiktaş yok bu takıma 2 sağlam takviye yapılıp ilk 11e pedro Douglas Burak kariusda eklenirse hoca kafasımdakileri saha ya yamsıtabilir

Çevrimiçi Necmi

Iyi de abi Avcı için birada herkes taktik dehası , saha geometrisini iyi bilen , rakibe gore sistemle sahaya çıkan antrenör demedi mi ? Dedi

Eee peki bu taktik dehası sistem hocamız neden sahaya Q7 - Caner ve Medal ile çıkıyor ?

Bu adam Başakta iken bu adamların açıklarını tek tek anlatmiyormuydu ? Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu derler adama
Ben demedim pas oyunu oynayacağım deyipde sahaya quaresma caner medelle çıkan hoca taktik dehası falan değildir
kendi yarı sahanda top çevirmekde pas yapmak falan değildir. bu adamlarla kendi yarı alanında top çevirmeye kalkarsan her topu kaptırırsın rakip atağa döner.
söyledim kaç tane genç oyuncumuz sahaya çıktı biz bütün yaz boyu gençleri çalıştırdık yaz kampı gençlere yapıldı
sonra nerde bu gençler. sen taktik antrenman yapıyorsun taktik oturtmak için maç yapıyorsun ama orda hiç oynatmayacağın gençler oynuyor
kimlerle yaptın bütün yaz taktikleri. pana maçına korkusundan sakatlanmasın diye tek as oyuncuyu çıkartamadı.
adıda gençleri deniyor oldu. genç takım hocamız artık avcıya teşekkür eder takımını iyi antre etti diye.
bu kadar genç oyuncuyla yaz kampı yapılmaz. bu kadar pas özürlü kadroyu sahaya sürüp kendi yarı sahanda pas yapamazsın.

Çevrimdışı yaço58

Şu maçta hocayı gömenler,istifasını ima edenler vs. hangi akılla yazıyorsunuz bunları anlamıyorum.Oyuncu tercihleri eleştirilir,ikinci yarının başında oyuncu değiştirmeyip 65'de oyuncu alması vs. eleştirilir de daha ilk maçtan adamın selasını okuyup cenazesini kaldırmışsınız.Geçen yazmıştım;önemli olan Beşiktaş değil,ben haklı çıktım diyebilmek.Aferin size bravo hepiniz taktik dehasınız,şenol hocanız muazzam adamdı.Mesela bugün linç ettiğiniz avcı'nın yaptığı hataları iki sene boyunca inatla yapan,milli takım için kimseyle görüşmedim deyip sezon bitmeden milli takıma imza atan bir adamdı kendisi.Daha neler göreceğiz bakalım,her puan kaybından sonra olacakları düşünüyorum da,sonumuz hayır olsun...
Aynen öyle Şenol Güneş gitti keyfi yerinde daha bırakalım bu romantizmi kendiside deli gibi gitmek istiyordu bizim sayemizde o makamda şimdi ama geçmişe takılırsak geleceği inşa edemeyiz

Çevrimdışı Arthur Dayne

Evet dediklerin doğru,oyuncu tercihleri hatalıydı ama burada esas sorun gerçekten adamın bir enkaz devralması.Hiç zannetmiyorum ama yönetim eksik yerlere doğru düzgün transfer yapsın,hocaya biraz şans verelim ve nasıl hoca olup olmadığını hepimiz görmüş oluruz.Douglas,rebecho zaten bu kadroya girecekler,karius her ne kadar çok iyi olmasa da bizi idare ediyor.Bunların üstüne transferler tamamlandığında çok daha iyi olacağız bence.Sadece biraz sabırlı olmak gerekiyor.

Çevrimiçi Necmi

avcıyı gömdüğümüz yok aslında şu maç için sözde söyleyemem bu takımı iki maçta
iki yılda kaybettikleri kazandırılamaz. ama bu kafaylada olmaz. quaresmayla deplasman maçına
çıkmak o maçı %50 kaybetmek demek zaten. yanlışları çok eleştirilir ama gitsin demekde bu saatten sonra
olacak iş değil gelmemeliydi yanlış olan gelmesi.
ama bu takımda kusura bakmasın quaresma caner medelle çıkıp kendi sahanda pas yapacağım demek
intahar etmektir. umarım hatasını çabuk görmüşdür. allahtan ilk maç deplasmandı bu maç içerde olsa yine kaybederdik ama içerde kaybetmenin telafisi yok.

Çevrimdışı mylife1903

Abi kaybetmek sorun değil zor maç ligin ilk maçı tamam eyvallah ta.
Kurtarıcı diye oyuna giren adamlara bak ne kadar kötü yönetildiğimizin resmi

Yahu 180tane sakat var kim girecek oyuna
Adamlarda ribalka giriyor sen de nayir
Allahtan kone yoktu 5-6 olurdu o sekenleri sokardi o ayi

Dedik 6-7 transfer en az lazim kaleci haric diye
Yok kadro superdi de kadromuz konyadansami kotuydu de

Kotuydu iste kadro
Yalvardim birak kanadini manadini santrafor alin burakla bitmez guvenle olmaz diye
Kanatsis olurmiymi ta bilmem be
Degistir arkadas baska bisi oyna 3lu oyna ortasahaya doldur

Santraforsuz ne top tutabiliyon ne rakip stoperi bizabikiyon guven iyi hos cocuk ama himbil hla

Çevrimdışı mylife1903

Sivasin eksiklerini bulamamis ligin ilk maci olunca herhalde

Çevrimdışı Arthur Dayne

Yahu 180tane sakat var kim girecek oyuna
Adamlarda ribalka giriyor sen de nayir
Allahtan kone yoktu 5-6 olurdu o sekenleri sokardi o ayi

Dedik 6-7 transfer en az lazim kaleci haric diye
Yok kadro superdi de kadromuz konyadansami kotuydu de

Kotuydu iste kadro
Yalvardim birak kanadini manadini santrafor alin burakla bitmez guvenle olmaz diye
Kanatsis olurmiymi ta bilmem be
Degistir arkadas baska bisi oyna 3lu oyna ortasahaya doldur

Santraforsuz ne top tutabiliyon ne rakip stoperi bizabikiyon guven iyi hos cocuk ama himbil hla
Güven hoş çocuk felan deyince yoksa sende mi 'pırlanta gibi çocuk' diyeceksin diye korktum bir an.  :lol: Nasılsın abi bu arada,pek görünmüyorsun bu aralar?

Çevrimdışı mylife1903

Güven hoş çocuk felan deyince yoksa sende mi 'pırlanta gibi çocuk' diyeceksin diye korktum bir an.  :lol: Nasılsın abi bu arada,pek görünmüyorsun bu aralar?
Kimi gomecem karsr veremiyorum

Enkaz falan yaziliyor 39 puan almis takim birakildi
Mirinle falan alindi o puanlar mirini antremana almiyorlar ustelik simdi
Hakemine tffsine ragmen

O takima boyd daglis reboka ruiz falan geldi
Bilemiyorum